fbpx
Kaniowscy Clinic Blog Be white z be ceuticals!
Kosmetyki be white beceuticals
BeCeuticals Be White 3

BE WHITE .3% LUMISKIN L.AA. A.H.A. Pianka oczyszczająca, rozjaśniająca 150 ml Pianka do stosowania rano i wieczorem jako żel oczyszczający na wilgotną skórę. Pozwoli dokładniej oczyścić jej powierzchnię.   ZASTOSOWANIE Stosować BE WHITE .3% rano i wieczorem jako żel oczyszczający na wilgotną skórę. Wcierać przez 1-2 minuty, a następnie zmyć. Celem uzyskania optymalnego efektu, zaleca się używanie także pozostałych produktów z rodziny BE WHITE. W ciągu dnia rekomenduje się stosowanie kremu z filtrem.   0,3% LUMISKIN® (diacetyl boldyny – DAB) Stabilizuje tyrozynazę do nieaktywnej formy poprzez antagonistów receptorów alfa-adrenergicznych i regulację przepływu wapnia 3% KWAS GLIKOLOWY Usuwa melaninę skumulowaną w warstwie rogowej naskórka poprzez jego złuszczanie. 0,2% KWAS SALICYLOWYZłuszcza melaninę wstępnie wytworzoną w warstwie rogowej naskórka. 0,1% ARBUTYNAHamuje nadprodukcję melaniny. Posiada właściwości przeciwzapalne

BE WHITE .1% LUMISKIN L.AA. A.H.A. Peelingujący żel oczyszczający, 150 ml   Żel oczyszczający BE WHITE do stosowania rano i wieczorem jako peeling na wilgotną skórę. Do cery z tendencją do przetłuszczania się.   ZASTOSOWANIE Stosować BE WHITE .1% rano i wieczorem jako peeling oczyszczający na wilgotną skórę. Wcierać przez 1-2 minuty, a następnie zmyć. Aby uzyskać optymalny efekt kuracji, zaleca się stosowanie także innych produktów z rodziny BE WHITE. W ciągu dnia zalecane jest stosowanie kremu z filtrem.   0,1% LUMISKIN® (diacetyl boldyny – DAB) Stabilizuje tyrozynazę do nieaktywnej formy poprzez antagonistów receptorów alfa-adrenergicznych i regulację przepływu wapnia. 3% KWAS GLIKOLOWY Usuwa melaninę skumulowaną w warstwie rogowej naskórka, poprzez jego złuszczanie. 1% KWAS SALICYLOWY Złuszcza melaninę wstępnie wytworzoną w warstwie rogowej naskórka.

BeCeuticals Be White 1
BeCeuticals Be White 2

BE WHITE 2% LUMISKIN L.AA. A.H.A. Emulsja wybielająca na dzień, 30 ml   Emulsja do stosowania na ciemne plamki skórne. Sprawia, że skóra ponownie staje się świeża, gładka i rozświetlona.   ZASTOSOWANIE Stosować BE WHITE EMULSION 2% każdego poranka na twarz. Produkt ten to wydajna emulsja na dzień zauważalnie rozświetlająca skórę. Produkt odnawia także jej sprężystość i wydobywa wewnętrzny blask. Dzięki zastosowaniu emulsji, Twoja skóra znów stanie się jędrna, gładka oraz odpowiednio rozświetlona. Aby uzyskać optymalny efekt kuracji, zaleca się stosowanie także innych produktów z rodziny BE WHITE. W ciągu dnia zalecane jest stosowanie kremu z filtrem.   1% HPPA (kwas 2-(hydroksyfenoksy)-propionowy) Blokuje przenoszenie melaniny do melanocytów Redukuje zapalną stymulację cytokiny 2% LUMISKIN® (diacetyl boldyny – DAB) Stabilizuje tyrozynazę donieaktywnej formy poprzez antagonistów receptorów alfa-adrenergicznych i regulację przepływu wapnia 0,1% GLABRADYNA Hamuje produkcję melaniny. Posiada właściwości przeciwzapalne i przeciwgrzybicze. 4% KWAS GLIKOLOWY Usuwa melaninę skumulowaną w warstwie rogowej naskórka poprzez jego złuszczanie. 4% AA2G –Kompleks witaminy C i glukozy Pobudza fibroblasty do syntezy kolagenu i elastyny, rozjaśnia przebarwienia hamując produkcję melaniny. Uszczelnia naczynka krwionośne, łagodzi rumień, działa silnie antyoksydacyjnie.

BE WHITE 4% LUMISKIN L.AA. A.H.A. Esencja wybielająca na noc, 30 ml   Do stosowania na noc na skórę o dużym stopniu pigmentacji. Sprawia, że skóra ponownie staje się świeża, gładka i rozświetlona.   ZASTOSOWANIE Stosować co wieczór na twarz. Produkt to wysoce skuteczne serum na noc zauważalnie rozświetlające skórę. Odnawia także jej sprężystość i wydobywa wewnętrzny blask. Dzięki zastosowaniu serum, Twoja skóra znów stanie się idealnie świeża, gładka i rozświetlona. Celem uzyskania optymalnego efektu zachęcamy do korzystania także z innych produktów z rodziny BE WHITE. W ciągu dnia zalecane jest stosowanie kremu z filtrem.   1% HPPA (kwas 2-(hydroksyfenoksy)-propionowy) Blokuje przenoszenie melaniny do melanocytów. Redukuje zapalną stymulację cytokiny. 4% LUMISKIN® (diacetyl boldyny – DAB)Stabilizuje tyrozynazę donieaktywnej formy poprzez antagonistów receptorów alfa-adrenergicznych i regulację przepływu wapnia. 0,1% GLABRADYNA Hamuje produkcję melaniny. Posiada właściwości przeciwzapalne i przeciwgrzybicze. 4% KWAS GLIKOLOWY Usuwa melaninę skumulowaną w warstwie rogowej naskórka poprzez jego złuszczanie. 4% AA2G –Kompleks witaminy C i glukozy Pobudza fibroblasty do syntezy kolagenu i elastyny, rozjaśnia przebarwienia hamując produkcję melaniny. Uszczelnia naczynka krwionośne, łagodzi rumień, działa silnie antyoksydacyjnie.

Be Ceuticals Be White 4
Be Ceuticals Be White body

BALSAM DO CIAŁA BE WHITE 2% LUMISKIN L.AA. A.H.A. Balsam do ciała, 30 ml   Do stosowania na ciemniejsze miejsca na skórze.   ZASTOSOWANIE Stosować BE WHITE BODY BALM 2% raz dziennie na powierzchnię ciała. Wysoce zalecane jest stosowanie produktu wieczorem. Wyjątkowa formuła BE WHITE BODY BALM 2% sprawi, że zostanie on szybko wchłonięty przez skórę, gwarantując jej niemalże natychmiastowe rozświetlenie, wygładzenie oraz komfort. BE WHITE BODY BALM 2% to innowacyjne serum, które może być stosowane na twarz lub na pozostałe części ciała.   % HPPA (kwas 2-(hydroksyfenoksy)-propionowy) Blokuje przenoszenie melaniny do melanocytów Redukuje zapalną stymulację cytokiny 2% LUMISKIN® (diacetyl boldyny – DAB) Stabilizuje tyrozynazę donieaktywnej formy poprzez antagonistów receptorów alfa-adrenergicznych i regulację przepływu wapnia 0,5% GLABRADYNA Hamowanie nadprodukcji melaniny Właściwości przeciwzapalne 5% KWAS GLIKOLOWY Usuwa melaninę skumulowaną wwarstwie rogowej naskórka poprzez jego złuszczanie 2% AA2G Kompleks witaminy C i glukozy Pobudza fibroblasty do syntezy kolagenu i elastyny, rozjaśnia przebarwienia hamując produkcję melaniny. Uszczelnia naczynka krwionośne, łagodzi rumień, działa silnie antyoksydacyjnie.

Zadzwoń do nas +48713226909 Zadzwoń do nas