fbpx
Kaniowscy Clinic Blog Cena Dermapenu
Cena Dermapenu
Cena Dermapenu jest bardzo przystępna, przez co na specjalistyczny zabieg mezoterapii z użyciem tego urządzenia decyduje się coraz więcej osób. Procedura ta polega na mikronakłuwaniu skóry, prowadzącym do jej kompleksowego odświeżenia. Zabieg może pomóc w redukcji zmarszczek, przebarwień, blizn i rozstępów, a także zniwelować wiele innych problemów. Szczególnie wysoką efektywność zapewnia nowoczesny system pulsujących igieł Dermapen 4, który wykorzystujemy w Kaniowscy Clinic.

Spis treści:
Zależności
Innowacyjna technologia
Uniwersalność
Szybki przebieg procedury
Dlaczego warto?
Zalecenia po zabiegu
Koszt

Od czego jest uzależniona cena zabiegu Dermapen?

Cena zabiegu Dermapen wynika z wysokiego poziomu jego zaawansowania technologicznego, a także z dużej efektywności w poprawie elastyczności i gęstości skóry, pod wpływem jej kompleksowego odżywienia. W przebiegu tej procedury substancje czynne dostarczane są poprzez wykonanie serii niewielkich nakłuć. W ten sposób powstają kontrolowane mikrourazy, które stymulują proces samoodnowy oraz prowadzą do zwiększenia produkcji kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego. Za poprawę kondycji skóry odpowiadają właśnie te składniki.

Zastosowanie innowacyjnej technologii

zabiegi dermapen4Koszty związane z realizacją zabiegu wynikają z zastosowania nowoczesnej technologii Advanced Oscillating Vertical Needling, czyli AOVN. Ten opatentowany system pozwala na dostosowanie parametrów nakłuwania skóry, dzięki czemu mogą być one realizowane w odpowiednio dobrany sposób. Urządzenie Dermapen 4 wykonuje do 1920 nakłuć na sekundę, a więc dużo więcej od innych technologii. W ten sposób można nie tylko zwiększyć skuteczność terapii, ale również zmniejszyć dyskomfort odczuwany przez pacjenta. Urządzenie korzysta z jednorazowych i wymiennych kartridżów, z których każdy dysponuje 16 molibdenowymi igłami o grubości 33G. Ich cienka budowa minimalizuje odczucia bólowe, a duża wytrzymałość podnosi efekty nakłuwania. Igły nie zawierają chromu i niklu, przez co mogą być stosowane u pacjentów z uczuleniami na te metale. Sam molibden znajduje zastosowanie w produkcji wielu narzędzi medycznych i chirurgicznych.

Uniwersalność zabiegów

Dermapen jest urządzeniem bardzo wszechstronnym, dzięki czemu pozwala na poprawę kondycji skóry twarzy, owłosionej skóry głowy, szyi, dekoltu, brzucha czy pośladków. Nieduże wymiary systemu dają możliwość wykonywania mikronakłuć nawet w okolicach oczu i ust, a także innych trudno dostępnych obszarów. Przeprowadzenie tego zabiegu jest dobrym sposobem na wyeliminowanie objawów fotostarzenia, takich jak płytkie zmarszczki, utrata witalności czy wiotkość skóry. Za jego pomocą można też poprawić napięcie, jędrność i elastyczność, a nawet zredukować blizny potrądzikowe, poparzeniowe i pooperacyjne, rozstępy, przebarwienia oraz wiele innych nieestetycznych zmian. Dermapen znajduje ponadto szerokie zastosowanie w rewitalizacji skóry, pozwalając na jej kompleksowe odmłodzenie. Istnieje też możliwość wykorzystania go jako elementu terapii przeciwko wypadaniu włosów. Uniwersalność zabiegu dodatkowo podnosi niewielka liczba przeciwwskazań, które trzeba uwzględnić na etapie kwalifikacji pacjenta. Dermapen nie może być stosowany u osób z trądzikiem, stanami zapalnymi skóry, opryszczką i nowotworami, a także u kobiet w ciąży oraz karmiących piersią.

Szybki przebieg procedury

Zabieg charakteryzuje się również krótkim czasem realizacji. Na początek na wybrany obszar ciała nanoszona jest maść znieczulająca, po czym skóra jest odpowiednio dezynfekowana. Aby wykonywanie mikronakłuć było precyzyjne, niezbędne będzie wykonanie kilku przejść i pasaży. Dermapen można odpowiednio dostosować pod potrzeby terapeutyczne, konfigurując głębokość wkłuć względem grubości skóry, wskazań medycznych czy obszaru ciała pacjenta. Sam proces mikronakłuwania możemy przeprowadzić w zakresie 0,2-3 mm, modyfikując głębokość w czasie zabiegu. Cała procedura trwa zaledwie 15-30 minut. W czasie zabiegu skóra może stać się zaczerwieniona, piekąca i ciepła, czemu często towarzyszą także krwawienia punktowe. Nie są to jednak niepokojące objawy, a ich negatywne odczucia można zmniejszyć poprzez nałożenie maski łagodzącej. W ciągu doby po zabiegu może też pojawić się napięcie i zróżowienie skóry, jak po ekspozycji na słońce. Właściwe efekty zabiegu stają się widoczne po około 5-7 dniach.

Dlaczego cena zabiegu mezoterapii mikroigłowej Dermapen 4 jest odpowiednia?

Cena mezoterapii mikroigłowej Dermapen 4 jest odpowiednio proporcjonalna do korzyści, które zapewnia ten zabieg. W przebiegu terapii można efektywnie przemodelować i przebudować tkanki skóry, a także wzmocnić jej unaczynienie i poprawić strukturę. Zabieg realizowany w naszym gabinecie spłyca zmarszczki, redukuje rozstępy, niweluje widoczność blizn, ujednolica koloryt i zwęża pory. Efekty występują już po pierwszej sesji, a z każdą kolejną stają się coraz bardziej widoczne. Finalne rezultaty oferowanego zabiegu można zaobserwować średnio w miesiąc po ostatnim etapie zaplanowanego cyklu Dermapen.

Korzyści i zalety

Duża skuteczność w wielu wskazaniach terapeutycznych powoduje, że urządzenie Darmapen 4 jest wyjątkowo praktycznym i uniwersalnym rozwiązaniem. Niemałą zaletą jest efektywna stymulacja procesów samonaprawczych skóry w bezpieczny sposób, polegający na wprowadzeniu naturalnych substancji aktywnych poprzez mikronakłuwanie. Składniki czynne mogą dzięki temu wniknąć bardzo głęboko. Zależnie od zaleceń dla danego problemu pacjenta, podczas zabiegu podać można np. koktajle mezoterapuetyczne, osocze bogatopłytkowe, krzemionki, aminokwasy oraz koktajle z kwasem hialuronowym.

Niewiele zaleceń pozabiegowych

Wygoda terapii Dermapen wynika z niewielkiej ilości zaleceń pozabiegowych. Po około 8 godzinach od zakończenia procedury należy jedynie oczyścić skórę środkiem do mycia cery wrażliwej, płynem micelarnym lub innym delikatnym preparatem. W naszym gabinecie możemy doradzić, jakie kosmetyki pielęgnacyjne najlepiej stosować. Tkliwość, ból, obrzęk i zaczerwienienie w miejscu mikronakłuć to naturalne objawy, które ustępują samoistnie. Do zaleceń należy też korzystanie z ochrony przeciwsłonecznej, aby uchronić skórę przed powstawaniem przebarwień i podrażnień.

Jak wygląda cennik Dermapen w Kaniowscy Clinic?

W naszym gabinecie cennik zabiegu Dermapen uzależniony jest od rodzaju zastosowanych preparatów, a także obszaru skóry poddawanego mikronakłuciom. Warto przy tym pamiętać, że rekomendujemy realizację serii 4-7 zabiegów w 3-6 tygodniowych odstępach. Sam program terapii ustalamy indywidualnie na podstawie stanu skóry i rodzaju problemu, co również wpływa na ostateczny koszt. Zachęcamy zatem do kontaktu i sprawdzenia oferty zabiegowej Kaniowscy Clinic.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zadzwoń do nas +48713226909 Zadzwoń do nas