fbpx
Kaniowscy Clinic Blog Ceny depilacji laserowej we Wrocławiu
Ceny depilacji laserowej we Wrocławiu
Ceny depilacji laserowej we Wrocławiu mogą różnić się w zależności od wybranego gabinetu. Na cenę wpływa przede wszystkim rodzaj lasera używanego do depilacji, wielkość obszaru poddawanego zabiegowi czy ilość zabiegów w serii. Niezależnie jednak od ceny możesz być pewna, że będzie to dobra inwestycja, pozwalająca na zaoszczędzenie czasu i pieniędzy poświęcanych na regularne usuwanie owłosienia. W poniższym artykule przedstawimy ceny depilacji przeprowadzanych w naszym gabinecie, a także omówimy przebieg samego zabiegu.

Spis treści
Charakterystyka zabiegu
Przebieg zabiegu
Laser Vectus
Laser Thunder MT
Jaki jest koszt zabiegu i od czego zależy?

Czy depilacja laserowa we Wrocławiu jest warta swojej ceny? Charakterystyka zabiegu

Czy efekty, jakie przynosi depilacja laserowa we Wrocławiu, są warte swojej ceny? Regularne pozbywanie się niechcianego owłosienia, niezależnie czy przeprowadzane w gabinecie kosmetycznym, czy domowym zaciszu, często wiąże się z nawracającymi podrażnieniami i zmianami na skórze w postaci czerwonych krostek. Gdy dojdzie do rozwoju zapalenia mieszków włosowych, skóra staje się bardzo wrażliwa i konieczna może się okazać wizyta u lekarza. Oprócz oczywistych niedogodności związanych z podrażnieniami i stresem spowodowanym nawracaniem dolegliwości, regularna depilacja wymaga sporego wkładu finansowego. Mimo że te niewielkie kwoty nie są bardzo odczuwalne dla portfela, po kilku latach składają się na niemałą sumę, szczególnie przy korzystaniu z regularnych wizyt w gabinecie kosmetycznym.

Idealnym rozwiązaniem tej bolączki jest poddanie się zabiegowi trwałego usunięcia owłosienia metodą laserową. Choć jednorazowo może się wydawać sporym wydatkiem, jej cena nie jest wygórowana w porównaniu z kwotami wydawanymi na regularną depilację wykonywaną w gabinecie przez kilka czy kilkanaście lat. Dodatkowo, oprócz oczywistych oszczędności, zabieg oszczędza sporo czasu poświęcanego na samodzielną depilację bądź wizyty w salonie – pojedynczy zabieg epilacji trwa od kilku do kilkunastu minut i już po kilku sesjach możesz zapomnieć o samodzielnej depilacji. Poddanie się trwałemu usunięciu włosków jest też idealnym rozwiązaniem dla osób zmagających się z częstymi podrażnieniami po goleniu i stanowi skuteczną alternatywę, zapobiegającą nawrotom tych dolegliwości.

Przebieg zabiegu

Każdy zabieg przeprowadzany w naszym gabinecie poprzedzany jest wizytą kwalifikacyjną, podczas której wykluczane są przeciwwskazania do jego wykonania. W przypadku depilacji laserowej są to między innymi zmiany skórne w obszarze zabiegowym, ciąża czy też przyjmowanie niektórych leków. Przed zabiegiem należy ogolić włosy z części ciała poddawanej zabiegowi, pozostawiając mały fragment nieogolonej skóry o wymiarach 1 cm x 1 cm. Posłuży on podczas zabiegu do dopasowania ustawień parametrów urządzenia do depilacji, w zależności od gęstości i rodzaju włosa, a także karnacji pacjenta. Cały zabieg trwa zwykle od kilku do kilkunastu minut i dla większości pacjentów jest bezbolesny bądź dostarcza niewielkiego uczucia dyskomfortu.

Zarówno przed, jak i po zabiegu należy unikać ekspozycji na słońce czy też wizyt w solarium. Zabieg uwrażliwia skórę na działanie promieniowania słonecznego, dlatego też warto pamiętać również o stosowaniu kremu z wysokim filtrem, najlepiej SPF 50+. Pozwoli to uniknąć dodatkowego drażnienia wrażliwej skóry i powstawania przebarwień posłonecznych.

Laser Vectus

zabiegi palomar vectus

Jednym z laserów wykorzystywanych do depilacji w naszym gabinecie jest laser diodowy Vectus. Jest on jednym z najpopularniejszych i najskuteczniejszych używanych obecnie laserów. Zapewnia precyzyjne i dokładne usunięcie wszystkich włosków, niezależnie od karnacji czy struktury włosa. Przed przystąpieniem do zabiegu wykorzystuje się technologię Skintel™, która rozpoznaje ilość melaniny w skórze pacjenta i na tej podstawie dobiera ustawienia urządzenia. Zapewnia to bezpieczeństwo wykonania zabiegu oraz zapobiega poparzeniom skóry. Pomimo swojej delikatności laser Vectus jest niesamowicie skuteczny. W zależności od wybranej części ciała, a także czynników indywidualnych, takich jak kolor czy struktura włosa, dla uzyskania trwałego efektu gładkiej skóry potrzeba 4-6 zabiegów.

Laser Thunder MT

Drugim urządzeniem wykorzystywanym do epilacji w Kaniowscy Clinic jest laser Thunder MT. Jest to wyjątkowy laser depilujący, obecnie najnowocześniejszy i najszybszy laser tego typu na świecie. Dzięki innowacyjnemu połączeniu dwóch długości fali w jednym urządzeniu usuwa włosy w „mgnieniu oka”. Mixed Technology pozwala na dowolne przełączanie pomiędzy długościami fal w trakcie zabiegu, a także używanie obydwu fal jednocześnie. Gwarantuje to doskonałe, trwałe rezultaty – fala aleksandrytowa błyskawicznie lokalizuje melaninę zawartą we włosie i niszczy jego cebulkę, a fala neodymowo-yagowa w kontrolowany sposób uszkadza struktury odpowiedzialne za doprowadzanie substancji odżywczych do cebulki. Zapewnia to trwały efekt i zapobiega odrastaniu włosów, dzięki czemu już po kilku wykonanych sesjach będziesz cieszyć się gładką skórą.

Ceny depilacji laserowej we Wrocławiu

Cena depilacji laserowej we Wrocławiu jest uzależniona od wielu czynników. Przede wszystkim każdy salon czy gabinet medycyny estetycznej może ustalić własny cennik oferowanych przez siebie usług. Na cenę wpływa przede wszystkim rodzaj urządzenia. Dlatego też ceny mogą się różnić w znacznym stopniu w różnych miastach w Polsce, a nawet w obrębie jednej miejscowości. Poza tym koszt zabiegu uzależniony jest również od liczby obszarów poddawanych depilacji, a także ich wielkości. Poniżej prezentujemy orientacyjne ceny tych zabiegów w Kaniowscy Clinic.

Koszt depilacji laserem Vectus

W zależności od wielkości obszaru poddawanego zabiegowi ceny kształtują się od 90 zł za jeden zabieg depilacji baczków, do 600 zł za zabieg obejmujący całe nogi. Warto wspomnieć o tym, że w przypadku zdecydowania się na połączenie depilacji kilku obszarów ciała, można liczyć na atrakcyjne rabaty. Na zniżki mogą liczyć również osoby wykupujące pakiet kilku zabiegów, czyli płacący za całą serię zabiegów z góry. Atrakcyjna oferta obejmuje pakiet 4 zabiegów, a 5. zabieg wykonywany jest gratis.

Koszt depilacji laserem Thunder MT

Z uwagi na bardziej zaawansowaną technologię zabiegi z użyciem lasera Thunder są nieznacznie droższe. 1 zabieg obejmujący górną wargę to koszt 200 zł, a depilacja całych nóg kosztuje około 900 zł. Tak samo, jak w przypadku lasera Vectus można liczyć na zniżki przy wykupieniu całej serii zabiegów bądź połączeniu zabiegów wykonywanych w kilku obszarach.

Depilacja laserowa to doskonały sposób na pozbycie się problemu niechcianego owłosienia i zachowanie gładkiej skóry. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych zabiegów oraz zachęcamy do kontaktu w przypadku jakichkolwiek pytań.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zadzwoń do nas +48713226909 Zadzwoń do nas