fbpx
Kaniowscy Clinic Blog Laserowe usuwanie rozstępów – najskuteczniejsza metoda we Wrocławiu
Laserowe usuwanie rozstępów – najskuteczniejsza metoda we Wrocławiu

Laserowe usuwanie rozstępów jest jednym z częściej wykonywanych zabiegów w naszym gabinecie we Wrocławiu. Na terapię decydują się nie tylko kobiety, ale również mężczyźni dotknięci problemem wstydliwych śladów na skórze. Jeżeli rozstępy powodują duży dyskomfort psychiczny, to najlepszym rozwiązaniem jest ich usunięcie. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii lasera Discovery Pico, likwidacja śladów jest skuteczna i bezbolesna.

Spis treści
Laser Discovery Pico
Jak wygląda zabieg?
Efekty zabiegu
Cena zabiegu
Opinie

Laserowe usuwanie rozstępów we Wrocławiu

Laserowe usuwanie rozstępów to bardzo dobre rozwiązanie dostępne w naszym gabinecie we Wrocławiu dla wszystkich osób, które odczuwają dyskomfort związany z nieestetycznym śladem na skórze. Często osoby dotknięte tym problemem wstydzą się pokazywać swoje ciało w obawie, że ktoś zauważy zmiany na ramionach, udach czy brzuchu. W codziennym życiu jest to niezwykle uciążliwe, szczególnie w ciepłe dni, na basenie lub podczas wakacji. Rozstępy widoczne na biodrach, piersiach i pośladkach mogą również obniżać jakość kontaktów seksualnych, z powodu nie dość wysokiej akceptacji własnego ciała przez jednego z partnerów. Powyższe problemy można zażegnać, likwidując ślady z powierzchni skóry. Jedną z najlepszych metod jest wykorzystanie nowoczesnego lasera Discovery Pico.

Przyczyny powstawania rozstępów

Rozstępy to mało estetyczne ślady na skórze koloru białego lub czerwonego mogące pojawić się w każdym wieku. Wiele czynników może wpływać na proces powstawania rozstępów. Wśród głównych należy wymienić nieprawidłową dietę, stresujący tryb życia, zaburzenia hormonalne, okres ciąży, dojrzewanie oraz stałe przyjmowanie niektórych leków (na przykład sterydów podawanych ogólnoustrojowo). Pojawieniu się nieestetycznych śladów często towarzyszy gwałtowna zmiana masy ciała. Nie bez znaczenia są również skłonności genetyczne. Mężczyźni mają problem z rozstępami, gdy szybko rozbudowują swoją masę mięśniową. Kobiety zaś, najczęściej w okresie dojrzewania i podczas ciąży. Rozstępy występują w okolicach, gdzie magazynowana jest tkanka tłuszczowa, czyli na udach, brzuchu, pośladkach, piersiach i ramionach.

Przyczyny powstawania rozstępów Wrocław

Usuwanie rozstępów we Wrocławiu laserem Discovery Pico

Jest wiele metod usuwania rozstępów w gabinetach medycyny estetycznej we Wrocławiu. Większość sposobów stosowanych w dzisiejszych czasach wykorzystuje laser, przede wszystkim ze względu na wysoką skuteczność terapii. Discovery Pico to obecnie numer jeden w usuwaniu rozstępów, zmian barwnikowych oraz uporczywych przebarwień. Urządzenie emituje bardzo silną wiązkę laserową w technologii pikosekundowej. Laser oddziałuje na tkanki ludzkie z dużą energią, ale w bardzo krótkich odstępach czasowych. W rezultacie uzyskiwane są doskonałe efekty kliniczne, przy zminimalizowaniu efektów ubocznych. Czas rekonwalescencji został skrócony do minimum w przypadku wykorzystania Discovery Pico. Wiązka laserowa uszkadza tkankę w kontrolowany sposób. Mikrouszkodzenia pobudzają fibroblasty (komórki znajdujące się w skórze) do produkcji kolagenu i elastyny. Następuje przebudowa okolicy poddanej terapii. Nowo powstałe białka strukturalne pomagają odmłodzić skórę i przywrócić jej prawidłowy, jednolity wygląd.

Jak wygląda zabieg?

W czasie konsultacji ustalany jest zakres wykonywanego zabiegu. Sama procedura zazwyczaj nie wymaga używania środków znieczulających, dzięki zastosowaniu technologii pikosekundowej. Zabieg nie jest bolesny, chociaż pacjenci często odczuwają go jako nieprzyjemny. Czasami, dla poprawy komfortu pacjenta, skóra podczas zabiegu poddawana jest jednoczesnemu chłodzeniu zimnym powietrzem. Procedura trwa zazwyczaj od kilku do kilkunastu minut w zależności od tego, jak duża powierzchnia skóry jest poddawana działaniu lasera. Podczas zabiegu operator urządzenia kieruje głowicę w stronę tkanki skórnej z widocznymi rozstępami.

Poznaj ceny laserowego usuwaniu rozstępów w Kaniowscy Clinic we Wrocławiu oraz efekty w porównaniu przed i po

Usuwanie rozstępów wymaga przynajmniej kilku sesji laseroterapii w naszym gabinecie we Wrocławiu. Zazwyczaj stosuje się około 3-5 zabiegów. Procedury są wykonywane w odstępie 4 tygodni. Skóra potrzebuje bowiem czasu, aby się przebudować. Zaraz po zabiegu tkanki są zaczerwienione i obrzęknięte. Może wystąpić niewielkie krwawienie z okolicy poddanej terapii. Dzięki zastosowaniu technologii pikosekundowej, kilka do kilkunastu godzin od wykonania procedury.

Ile kosztuje laserowe usuwanie rozstępów?

Cena laserowej likwidacji rozstępów zależy od powierzchni skóry, która jest poddawana zabiegowi.

 • likwidacja rozstępów na brzuchu: fragment o powierzchni 10 cm x 10 cm – 600 złotych za 1 zabieg,
 • likwidacja rozstępów na brzuchu: powierzchnia całego brzucha – 1500 złotych za 1 zabieg,
 • likwidacja rozstępów na wewnętrznej stronie ud: od 1000 złotych za 1 zabieg.

Jeżeli chcesz poznać konkretną cenę oraz przybliżoną liczbę zabiegów, które będą potrzebne do usunięcia nieestetycznych śladów, umów się na wizytę konsultacyjną.

Laserowe usuwanie rozstępów najskuteczniejsza metoda wrocław

Inne zastosowania lasera Discovery Pico

Laser Discovery Pico ma bardzo szerokie zastosowanie.Wykorzystuje się go w następujących przypadkach:

 • likwidacja rozstępów,
 • usuwanie zmian barwnikowych,
 • usuwanie przebarwień,
 • zmniejszanie melasmy,
 • likwidowanie tatuaży różnokolorowych,
 • likwidacja permanentnego makijażu,
 • zabiegi odmładzające,
 • leczenie blizn po trądziku.

Inne metody

Jest bardzo wiele metod, które pomagają w redukcji rozstępów. Niektóre wykorzystują technologię laserową, inne polegają na podawaniu zastrzyków. Czasem łączy się metody w celu uzyskania lepszego efektu. Do przykładowych terapii można zaliczyć:

Opinie

Laser Discovery Pico to zaawansowane technicznie urządzenie, którego skuteczność kliniczna została udowodniona w wielu badaniach. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszej technologii pikosekundowej oraz wyposażeniu lasera w dodatkową soczewkę frakcyjną, można w bardzo dużym stopniu poprawiać strukturę i kondycję skóry. Ta innowacyjna technologia przynosi doskonałe efekty lecznicze przy maksymalnym skróceniu okresu rekonwalescencji i zminimalizowaniu działań niepożądanych. Zarówno pacjentki, jak i pacjenci są bardzo zadowoleni z efektów działania lasera Discovery Pico. Specjaliści zajmujący się na co dzień usuwaniem niechcianych śladów są pod wrażeniem uzyskiwanych rezultatów. Często metodę uważają za niezastąpioną w leczeniu rozstępów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zadzwoń do nas +48713226909 Zadzwoń do nas