fbpx
Kaniowscy Clinic Blog LED i mezoterapia
Mezoterapia metoda lecznicza wspomagająca porost włosów

Włosy są naszą naturalną ozdobą i jednym z najbardziej charakterystycznych znaków rozpoznawczych. Powinny być zadbane i zdrowe niezależnie od tego, jakiej są długości i koloru.
dr n. med. Ewa Kaniowska

LED i mezoterapia

Niestety gęstość włosów nie zawsze zależy od tego, w jaki sposób o nie dbamy. Dobrze jest jednak wiedzieć o problemie jak najwięcej, by zapobiegać potencjalnej utracie włosów i ustrzec się przed błędami, które mogą ją spowodować.

Okazuje się, że łysienie jest problemem dość powszechnym i dotyczy zarówno kobiet,jak i mężczyzn. Błędem jest myślenie, że rozpoczyna się dopiero po trzydziestce. Osłabienie struktury włosa, stanu skóry głowy a w rezultacie łysienie, może być uwarunkowane genetycznie, chorobami skóry owłosionej głowy lub spowodowane mechanicznymi uszkodzeniami, jak również niewłaściwym sposobem czesania czy upięcia. Co więcej, im wcześniej rozpoznamy problem, tym szybciej możemy rozpocząć profilaktykę i leczenie.

leczenie wypadania włosów

Stworzyliśmy dla Państwa specjalny program leczniczy, który dzięki dostępowi do najnowszej technologii pozwoli nam skuteczniej walczyć z problemem wypadania i przerzedzania włosów. Już od dawna wiadomo, że techniki łączone przynoszą najlepsze efekty terapeutyczne. Dlatego też zapraszamy na zabiegi:

Naświetlania skóry owłosionej głowy lampą LED – światło czerwone LED przenika w skórę nawet do głębokości 8 mm, dzięki czemu dostarczona do komórek energia powoduje polepszenie procesów biochemicznych w skórze. Dodatkowo kombinacja żółtego i czerwonego światła zwiększa spectrum działania lampy. Efektem jest zwiększenie metabolizmu komórkowego, zmniejszenie ilości szkodliwych wolnych rodników a co za tym idzie poprawa ukrwienia skóry owłosionej głowy i pobudzenie komórek do regeneracji.

Mezoterapia – jest to metoda lecznicza polegająca na mikroiniekcjach, poprzez które wprowadzamy śródskórnie odpowiednie koktajle odżywcze wspomagające porost włosów. To jeden z najskuteczniejszych zabiegów regeneracyjnych. Już same nakłucia pobudzają skórę głowy i cebulki włosów, a mikroelementy zawarte w preparatach, dobierane indywidualnie dla pacjenta, wzmagają efekty terapii.

Dzięki odpowiednio dobranym technikom – osiągnięcie do tej pory niemożliwego, staje się możliwe.

Zadzwoń do nas +48713226909 Zadzwoń do nas