fbpx
Kaniowscy Clinic Blog Skuteczna walka z rozstępami – Discovery Pico!
Laser Discovery Pico Rewolucja w dziedzinie usuwania rozstępów

Rozstępy to problem, który dotyka nie tylko młode mamy, związany jest także z nagłym przybieraniem na wadze, czy też jest pozostałością po okresie dorastania.

Laser Discovery Pico – Rewolucja w dziedzinie usuwania rozstępów.

O innowacyjnym urządzeniu, które otwiera nowe możliwości w redukcji rozstępów – dr Michał KaniowskiWywiad ukazał się w Anti-Aging wydaniu specjalnym magazynu Zwierciadło

discovery pico premiera

Panie Doktorze, na czym polega wyjątkowość lasera Discovery Pico?

Jest to nowy i najsilniejszy w swojej klasie, medyczny laser pikosekundowy. Zastosowana w nim innowacyjna technologia ultrakrótkich impulsów, o mocy dwukrotnie większej niż dotychczas stosowana, zwiększa możliwości terapeutyczne i skuteczność leczenia. Laser umożliwia ponadto wszechstronną terapię skóry.

Co to znaczy?

Laserem Discovery Pico możemy skutecznie usuwać różnokolorowe tatuaże oraz makijaż permanentny. Ponadto zapewnia on kompleksową terapię skóry. To laser doskonały do zabiegów odmładzających, skutecznie pobudza bowiem fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny, które odpowiadają za elastyczność i prawidłową strukturę skóry, zapewniając jej zdrowy i młody wygląd.  Terapia spełnia oczekiwania pacjentów, zwłaszcza mężczyzn, umożliwiając podczas jednej sesji zabiegowej uzyskanie doskonałych efektów z minimalnym czasem rekonwalescencji.  Laser ten jest nr 1 w leczeniu zmian barwnikowych – plam posłonecznych, uporczywych przebarwień, trudnej w terapii melasmy, skutecznie redukuje blizny, otwiera także nowe możliwości leczenia, tak trudnego problemu, jakim są właśnie rozstępy.

Rozstępy to faktycznie problem wielu kobiet. Można zatem skutecznie je zlikwidować?

Laser wyposażony jest w soczewkę frakcyjną, dzięki której możemy w znacznym stopniu wpływać na poprawę struktury i kondycji skóry. Dzięki temu zyskaliśmy narzędzie do skutecznego leczenia rozstępów. Zabiegom możemy poddawać świeże zmiany, jak również te, które powstały na skórze w przeszłości. Ta innowacyjna technologia przynosi doskonałe efekty lecznicze przy maksymalnym skróceniu okresu rekonwalescencji i zminimalizowaniu działań niepożądanych.

Czy terapia jest bezpieczna?

Tak. Laser i zastosowana w nim technologia wpływają na bezpieczeństwo zabiegów. Co ważne, wyeliminowane zostało ryzyko powstania przebarwień , które często towarzyszą terapii rozstępów w miejscach wrażliwych, takich jak wewnętrzna powierzchnia ud. Ponadto zabiegi nie wymagają znieczulenia, dla poprawy komfortu wystarcza chłodzenie skóry w obszarze zabiegowym.

Jak długo musimy czekać na efekty zabiegu?

Terapia wymaga kilku zabiegów wykonywanych w odstępach 4 tygodni. Skóra potrzebuje bowiem czasu, aby się przebudować. Pacjentki są bardzo zadowolone, efekty widzą już po pierwszym zabiegu.

Osobiście jestem pod wrażeniem uzyskiwanych rezultatów. Rozstępy zostają widocznie zredukowane, przybierają kolor zbliżony do koloru otaczającej je zdrowej skóry. Dla mnie zabiegi frakcyjne w technologii pikosekundowej są metodą niezastąpioną w leczeniu rozstępów, zarówno w monoterapii jak i terapii łączonej.

Zadzwoń do nas +48713226909 Zadzwoń do nas