Accent Prime to nowoczesne urządzenie służące do usuwania nadmiaru tkanki tłuszczowej, ujędrniania skóry oraz modelowania całego ciała. Twoja skóra straciła dawną jędrność i gładkość? Borykasz się z nadmiarem skóry po utracie wagi, a może chcesz wymodelować sylwetkę? Skorzystaj z nowoczesnej technologii, która zredukuje niedoskonałości, zapewniając trwałe rezultaty. W poniższym artykule przyjrzymy się przyczynom utraty jędrności skóry, a także szczegółowo omówimy przebieg zabiegu.

Najczęstsze powody korzystania z Accent Prime

Za pomocą urządzenia Accent Prime możesz ujędrnić i odmłodzić skórę, która podlega nieubłaganym procesom starzenia się, podobnie jak cały ludzki organizm. Można próbować spowolnić ten proces poprzez dokonywanie zdrowych wyborów - dbałość o szczupłą sylwetkę, sprawne ciało i zdrową, zróżnicowaną dietę. Kosmetyki i zabiegi przeprowadzane w domowym zaciszu również mogą pozytywnie wpłynąć na stan cery. Nie są jednak w stanie cofnąć istniejących już zmian na skórze. Zdrowy tryb życia i dbałość o odpowiednie nawilżenie skóry są bardzo ważne, ale nie zahamują naturalnie przebiegających procesów starzenia.

accent prime brzuch

Naturalne procesy

Wraz z upływem czasu skóra każdego człowieka traci swoją gęstość i jędrność. Obecne w skórze włókna kolagenowe stopniowo ulegają osłabieniu, a także tracą możliwość regeneracji. Przez to skóra staje się coraz bardziej wiotka i mało elastyczna. Dodatkowym czynnikiem wpływającym na wygląd skóry jest gromadząca się tkanka tłuszczowa, która wraz z wiekiem zmienia swoje położenie i zaczyna gromadzić się w miejscach bardzo problematycznych, takich jak podbródek, ramiona czy wewnętrzna strona ud.

Wahania wagi

Zmiany w wyglądzie skóry stają się bardzo widoczne także w przypadku drastycznych zmian masy ciała. Zarówno nagłe przybranie na masie, jak i szybka utrata kilogramów ma negatywny wpływ na wygląd skóry. Dochodzi wtedy często do uszkodzenia struktury skóry i włókien kolagenowych, przez to traci ona swoje zdolności regeneracyjne. Prowadzi to do powstawania trudnych do usunięcia rozstępów. Okresem newralgicznym dla stanu i wyglądu skóry jest również ciąża. Skóra ulega wtedy znacznym obciążeniom i rozciąganiu, które niekorzystnie wpływają na jej stan, także po porodzie.

Charakterystyka zabiegów Accent Prime

Nowoczesny system Accent Prime jest połączeniem zaawansowanych technologii, działających na podstawie fal ultradźwiękowych (US) oraz radiowych (RF) – dzięki czemu możliwe jest redukowanie tkanki tłuszczowej i ujędrnianie skóry przy pomocy jednego urządzenia.

Zimne i ciepłe ultradźwięki

Opatentowana technologia zimnych ultradźwięków działa selektywnie na komórki tłuszczowe, nie naruszając otaczających tkanek. Wibracje zimnych ultradźwięków niszczą membranę komórek tłuszczowych, powodując ich stopniowy rozpad i uwolnienie zalegającego w nich tłuszczu. Zniszczone komórki tłuszczowe są później wydalane z organizmu poprzez system limfatyczny. Urządzenie stosuje również technologię ciepłych ultradźwięków, które generują skompresowaną falę ultradźwiękową powodującą wysoki poziom kawitacji – niszczenie lokalnych depozytów tłuszczu temperaturą.
Używając tej samej głowicy, można pracować albo ciepłymi, albo zimnymi ultradźwiękami. Możliwe jest też łączenie obu technologii dla uzyskania najlepszego efektu.

Energia fal radiowych

Energia fal radiowych jest stosowana w zabiegach, które skutecznie modelują sylwetkę, redukują cellulit i tłuszcz. Fale radiowe rozgrzewają włókna kolagenowe do 45-60 stopni C, czego efektem jest dodatkowo przebudowa kolagenu, a w konsekwencji poprawa jakości skóry bez uszkodzenia naskórka – następuje stymulacja fibroblastów do odbudowy oraz wytwarzania kolagenu i elastyny, zwiększa się gęstość, elastyczność i napięcie skóry.
Głębokie, kontrolowane podgrzewanie podskórnych warstw tłuszczu, napinanie tkanek oraz przyspieszanie krążenia krwi umożliwiają drenaż złogów tłuszczu przez układ limfatyczny, dzięki czemu cellulit ulega zmniejszeniu.

Dzięki zdwojonemu działaniu następuje:

 • Redukcja tkanki tłuszczowej,
 • Poprawa jakości skóry,
 • Ujędrnienie skóry,
 • Produkcja nowego kolagenu.

Zabiegi doskonale sprawdzają się w modelowaniu trudnych okolic ciała:

 • Redukcji podwójnego podbródka,
 • Redukcji bryczesów,
 • Likwidacji wiotkości wewnętrznej strony ud, ramion, brzucha,
 • Liftingu i ujędrnieniu pośladków,
 • Redukcji cellulitu,
 • Wygładzaniu nierówności skóry powstałych w wyniku liposukcji.
accent prime głowica

Nowe rozwiązania - oszczędność czasu i wyższa skuteczność

Ogromnym atutem Accent Prime jest głowica zabiegowa wyposażona w dużą końcówkę w postaci talerza.
Dzięki niej zabieg trwa około 20 minut. W trakcie procedury emitowane są równomiernie rozkładające się ultradźwięki, rozgrzewając tkankę i niszcząc komórki tłuszczowe – co potwierdzają badania histologiczne.
Nowoczesne urządzenie wyposażone jest w nowe aplikatory, które emitują wyższą energię oraz stosują zasysający mechanizm chłodzący, który nie tylko zwiększa komfort zabiegu, ale tez powoduje, że działanie RF jest głębsze, a tym samym skuteczniejsze. Ta unikalna kombinacja redukuje czas zabiegu oraz ilość sesji, jaka jest konieczna do uzyskania satysfakcjonującego efektu.

Wskazania do zabiegu

Zabiegi ujędrniające i modelujące ciało są w stanie znacząco wpłynąć na wygląd i jakość skóry. Nowoczesne technologie używane obecnie stymulują tkanki do szybszej regeneracji oraz przyspieszają ich metabolizm. Dzięki temu skóra staje się o wiele bardziej elastyczna, jędrna i wyraźnie odmłodzona.
Wskazania do zabiegów ujędrniających obejmują takie problemy, jak utrata gęstości skóry związana ze starzeniem się, nagła zmiana masy ciała czy ciąża. Zabiegi mogą być stosowane na różne partie ciała. Obszarami najczęściej poddawanymi zabiegom są brzuch, wewnętrzna strona ramion i ud, pośladki oraz twarz i dekolt.

Zalety zabiegu

 • połączenie technologii oraz opcji zabiegu wpływa na szybsze osiąganie rezultatów, zmniejszenie ilości sesji zabiegowych oraz bardziej długotrwałe efekty,
 • możliwość wykonywania zabiegu na różnych głębokościach skóry – co zapewnia lepszą kontrolę zabiegu i jego większą skuteczność,
 • zabiegi są bezpieczne i skuteczne bez względu na fototyp skóry oraz jej grubość, nawet dla tak delikatnych obszarów jak twarz, szyja czy dekolt,
 • stopniowe rozgrzewanie oraz wbudowany system chłodzenia zapewnia komfort podczas zabiegu,
 • zabieg nie wymaga okresu rekonwalescencji – pacjent zaraz po zabiegu może wrócić do swoich codziennych zajęć.

Cena Accent Prime

Cena zabiegów z użyciem urządzenia Accent Prime różni się w zależności od wybranej partii ciała oraz ilości zabiegów w serii. Koszt potrafi wahać się od 500 zł w przypadku pojedynczego zabiegu na podbródek z użyciem fali radiowych bądź ultradźwięków, do 1500 zł za zabieg modelujący twarz. Dokładny kosztorys ustalany jest na wizycie konsultacyjnej z lekarzem.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą zabiegów i umówienia się na konsultację z naszymi specjalistami.

accent prime brzuch przed i po
accent prime zabieg brzuch przed i po
accent prime plecy przed i po
accent prime przed i po
accent prime nogi
accent prime pośladki
accent prime podbródek
accent prime podbródek przed i po
accent prime pacha
accent prime podbródek zabieg
accent prime brzuch przed po
accent prime brzuch przed po zabiegu

Umów się na konsultację

+48 71 322 69 09
Rejestracja telefoniczna od poniedziałku do piątku w godzinach 08:30 - 20:00, w soboty w godzinach 09:00 - 14:00.

Godziny pracy

Barycka: Poniedziałek - Piątek 10:00 - 20:00
Plac Teatralny: Wybrane dni od godziny 12:00
Wybrane soboty: 09:00 - 14:00

Lokalizacja

Wrocław, ul. Barycka 1/3 (wejście od ul. Prusa)
Wrocław, Pl. Teatralny 1/18, III piętro

Email

 gabinet@kaniowscy.pl