System ALMA HARMONY BABY REJUVE™ jest platformą laserową najnowszej generacji opracowaną przez światowego lidera w tworzeniu innowacyjnych technologii laserowych firmę Alma Laser™.

Zyskaj zdrową i piękną skórę!

laser alma harmony wrocław

Laser Alma Harmony Baby Rejuve™ wyposażona jest w dwie wymienne głowice, które umożliwiają przeprowadzanie bezpiecznych zabiegów nawet na najdelikatniejszych obszarach skóry.

EFEKTEM TERAPII JEST:

 • redukcja zmian naczyniowych
 • redukcja przebarwień
 • poprawa kolorytu i struktury skóry
 • zmniejszenie porów
 • napięcie i zagęszczenie skóry

Głowica Dye-Vl™ to jedna z najbardziej zaawansowanych technologii wykorzystująca wąskopasmowe pulsacyjne źródło światła, zapewniając bezpieczeństwo i efektywność zabiegów. Głowica emituje światło z przedziału 500-600 nm, a więc najbezpieczniejsze dla skóry. Zabiegi pomagają w skuteczny sposób pozbyć się widocznych zmian naczyniowych zarówno na twarzy, jak i na ciele. Harmony Dye-VL likwiduje także zmiany pigmentacyjne skóry pojawiające się na twarzy, szyi, dekolcie czy dłoniach na przykład w wyniku fotostarzenia. Laser Alma Harmony zwalcza te zmiany emitując światło, które działa termicznie na komórki zawierające barwnik i niszczy je. Bezpośrednio po zabiegu przebarwienie ciemnieje i stopniowo ulega złuszczeniu. Oczekiwane rezultaty terapii osiąga się po wykonaniu serii 4-6 powtórzeń w odstępie min. 3 tygodni.

Zabiegi laserem Alma Harmony trwają krótko, dzięki silnemu chłodzeniu kontaktowemu są komfortowe dla pacjenta i nie wymagają okresu rekonwalescencji.

głowica alma harmony

Wskazania do zabiegów:

 • zmiany naczyniowe
 • rumień
 • rozszerzone naczynka (teleangiektazje)
 • trądzik różowaty
 • zaburzenia pigmentacyjne
 • przebarwienia

 

Głowica NIR™ przeznaczona jest do ujędrniania i zagęszczania skóry -tzw. termoliftingu. Technologia ta wykorzystuje promieniowanie podczerwone, które emitowane jest przez specjalistyczną szafirową głowicę. Wysyłane do skóry fale mają długość do 1300 nm i powodują podgrzanie jej głębokich warstw do ok. 40-44’C. W ten sposób następuje skrócenie włókien kolagenowych i stymulacja produkcji nowych –  co w rezultacie daje efekt liftingu skóry i poprawy jej kondycji.

Wskazania do zabiegów:

 • opadający owal twarzy
 • bruzdy nosowo-wargowe
 • zmarszczki
Efekty zabiegów laserem alma harmony
dłonie przed i po alma harmony
dekolt przed i po alma harmony
dekolt harmony baby przed i po
twarz alma harmony
usuwanie naczynek laser alma harmony
laser alma harmony twarz przed i po
laser alma harmony odmładzanie czoło

Synergistyczne połączenie z Lampą LED

Fototerapia to niezwykle skuteczne remedium w walce z pierwszymi oznakami starzenia się, silnie stymuluje produkcję białek podporowych. Światło LED pobudza aktywność fibroblastów, które odpowiadają za syntezę kolagenu, elastyny i glikozoaminoglikanów (np. kwas hialuronowy).

Światło generowane podczas zabiegu dociera do wnętrza skóry, przyspiesza reakcje biochemiczne i powoduje regenerację tkanek lub leczenie miejsca zabiegowego. Technologia fototerapii w świecie medycyny estetycznej ma swoje istotne miejsce w dziedzinie odnowy i regeneracji skóry. Diody LED wpływają na metabolizm komórkowy, wyzwalając wewnątrzkomórkowe reakcje fotobiochemiczne. Pozwala na potęgowanie efektów zabiegowych i znaczące przyśpieszenie procesu gojenia skóry.

Terapia LED może być samodzielną procedurą zabiegową, ale może stanowi uzupełnienie innych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, nie tylko znacząco przyśpiesza okres rekonwalescencji, ale również potęguje efekty zabiegowe. Działa antybakteryjnie, zmniejsza odczucia bólowe i obrzęk. Liczne doniesienia naukowe wskazują, że połączenie terapii LED z zabiegami laserowymi zapewnia działanie synergistyczne, przyśpiesza regenerację tkankową i minimalizuje efekty uboczne zabiegów.

Dlatego w Kaniowscy Clinic zalecamy, aby po każdej procedurze z użyciem lasera  naświetlać miejsce zabiegowe lampą LED. Dzięki temu nie tylko przyśpieszamy proces regeneracji, ale również zwiększamy efekty zabiegowe. Nasi specjaliści dobiorą odpowiedni kolor światła, który pozwoli na osiągnięcie najlepszych rezultatów.

Umów się na konsultację

+48 71 322 69 09
Rejestracja telefoniczna od poniedziałku do piątku w godzinach 08:30 - 20:00, w soboty w godzinach 09:00 - 14:00.

Godziny pracy

Barycka: Poniedziałek - Piątek 10:00 - 20:00
Plac Teatralny: Wybrane dni od godziny 12:00
Wybrane soboty: 09:00 - 14:00

Lokalizacja

Wrocław, ul. Barycka 1/3 (wejście od ul. Prusa)
Wrocław, Pl. Teatralny 1/18, III piętro

Email

 gabinet@kaniowscy.pl