Cryolift to krioterapia połączona z działaniem związków biologicznie aktywnych (witamin, aminokwasów, minerałów). Poprawia mikrokrążenie w skórze, dotlenia komórki, pozwala na maksymalne wykorzystanie substancji aktywnych stosowanych podczas zabiegu.  Jeden z najprzyjemniejszych zabiegów w naszej ofercie. Obowiązkowy przed ważnym wyjściem.

Krioterapia Cryolift to regeneracja i lifting. Przywraca zmęczonej i wrażliwej skórze napięcie i blask.

Zabieg krioterapii możemy wykonywać na skórze zmęczonej, zwiotczałej, słabo nawilżonej czy problematycznej. W zależności od celu zabiegu stosujemy różne preparaty na twarz, szyję, dekolt, okolice oczu oraz poszczególne, wybrane partie ciała (np. biust i pośladki).

Krioterapia Cryolift do swojego działania wykorzystuje teorię szoku termicznego mówiącą, że określony efekt terapeutyczny można uzyskać tylko, gdy natychmiastowo obniżymy temperaturę w danym miejscu skóry.

Dochodzi do penetracji zimna w głębszych warstwach skóry – skurczu i rozkurczu naczyń krwionośnych. Dzięki temu pobudzone jest mikrokrążenie w skórze, następuje poprawa jej funkcjonowania.

Efekty zabiegu

Lepsza penetracja składników czynnych, polepszenie funkcjonowania skóry, która staje się gładka, napięta i wypoczęta. Sprawdza się w połączeniu z takimi zabiegami jak:

  • laser Mosaic
  • PRX
  • mikrodermabrazja

Umów się na konsultację

+48 71 322 69 09
Rejestracja telefoniczna od poniedziałku do piątku w godzinach 08:30 - 20:00, w soboty w godzinach 09:00 - 14:00.

Godziny pracy

Barycka: Poniedziałek - Piątek 10:00 - 20:00
Plac Teatralny: Wybrane dni od godziny 12:00
Wybrane soboty: 09:00 - 14:00

Lokalizacja

Wrocław, ul. Barycka 1/3 (wejście od ul. Prusa)
Wrocław, Pl. Teatralny 1/18, III piętro

Email

 gabinet@kaniowscy.pl