Zabieg DERMAPEN™ 4 już we Wrocławiu w Kaniowscy Clinic!

Twoja skóra potrzebuje odświeżenia? Brak jej blasku, jest szara i sucha?
Masz drobne zmarszczki, przebarwienia, blizny potrądzikowe, rozstępy?
Doskonałym rozwiązaniem są zabiegi mezoterapii z wykorzystaniem Dermapena™ 4.

DERMAPEN™ 4 – Najbardziej zaawansowane technologicznie urządzenie do mikronakłuwania skóry już we Wrocławiu!

Rewolucyjne rozwiązanie we frakcyjnym mikronakłuwaniu skóry!

Urządzenie DERMAPEN™ 4 we Wrocławiu w Kaniowscy Clinic – Nowa jakość w zabiegach mikronakłuwania skóry

DERMAPEN™ 4  to udoskonalone urządzenie służące regeneracji skóry poprzez stymulowanie jej do samoodnowy, wykorzystujące opatentowaną technologię pulsujących igieł.

dermapen zabieg

Dzięki DERMAPEN™ 4 możliwe jest bardzo skuteczne dostarczanie substancji czynnych do naskórka i skóry właściwej. Powstałe w skórze mikrourazy stymulują jej naturalną zdolność do naprawy, co skutkuje zainicjowaniem wzmożonej produkcji kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego. Te trzy kluczowe składniki mają wpływ na dobrą kondycję skóry – jej gęstość, elastyczność i odżywienie.

Zasada działania zabiegu DERMAPEN™ 4. Na czym polega innowacyjna technologia dostępna w Kaniowscy Clinic we Wrocławiu?

W urządzeniu DERMAPEN™ 4 zastosowano opatentowaną technologię AOVN™ (Advanced Oscillating Vertical Needling), która opiera się na takim doborze parametrów nakłuwania skóry, który generuje ich odpowiednią ilość – aż 1920 nakłuć na sekundę! Jest to wynik nieosiągalny dla żadnego innego urządzenia! To przekłada się na zwiększenie bezpieczeństwa i efektywności terapii oraz minimalizuje odczucia bólowe i dyskomfort pacjentów.

Wymienne, jednorazowe kartridże wyposażone są w 16 molibdenowych igieł o grubości 33G. Igły te są niezwykle cienkie i wytrzymałe, co znacznie poprawia komfort pacjenta podczas zabiegu, minimalizując odczucia bólowe, poza tym nie zawierają chromu i niklu, dzięki czemu zabieg można wykonać również u osób uczulonych na te metale. Molibden uznawany jest za najbardziej zaawansowany materiał służący do produkcji narzędzi chirurgicznych.

dermapen from top

Przebieg zabiegu

Przed rozpoczęciem zabiegu nakładamy na leczony obszar maść znieczulającą. Następnie dokładnie dezynfekujemy skórę oraz nanosimy na nią preparat i wykonujemy kilka przejść/pasaży, celem jak najdokładniejszego pokrycia jej mikronakłuciami. Urządzenie daje możliwość dobrania odpowiednich parametrów terapii – głębokości wkłuć, w zależności od okolicy, wskazania i grubości skóry. Możemy wykonać mikronakłuwanie w zakresie od 0,2 mm do 3 mm, zmieniając głębokość w trakcie zabiegu.

Zabieg z zastosowaniem nowoczesnej technologii trwa około 15-30 minut.
W trakcie zabiegu skóra ulega widocznemu równomiernemu zaczerwieniu, możliwe jest także punktowe krwawienie. Bezpośrednio po zabiegu pacjent odczuwa gorąco i lekkie pieczenie. Te naturalne odczucia można zminimalizować stosując łagodzącą maskę.

Następnego dnia skóra może być zaróżowiona, napięta, jak po lekkim oparzeniu słonecznym. Po 3-4 dniach może pojawić się delikatne złuszczanie. Po 5-7 dniach widoczne są już pierwsze efekty terapii.

Wskazania do zabiegu z wykorzystaniem technologii DERMAPEN™ 4 – dowiedz się, kiedy warto zapisać się na frakcyjne mikronakłuwanie we Wrocławiu!

DERMAPEN™ jest bardzo wszechstronnym narzędziem, zabiegi z jego użyciem można wykonywać na całej twarzy, szyi, dekolcie, brzuchu, udach, pośladkach czy skórze głowy. Dzięki niewielkim rozmiarom możliwe jest wykonywanie zabiegów na nawet najtrudniej dostępnych obszarach, jak okolice oczu czy ust.

Urządzenie jest pierwszą linią walki z oznakami fotostarzenia, płytkimi zmarszczkami, wiotką skórą pozbawioną witalności. Już po pierwszym zabiegu skóra jest bardziej elastyczna, jędrna i napięta, a po serii kilku zabiegów drobne zmarszczki stają się mniej widoczne. Ponadto terapię stosuje się w przypadku skóry skłonnej do trądziku, z bliznami potrądzikowymi, przebarwieniami. To także świetna metoda do walki z rozstępami i łysieniem.

Wskazania terapeutyczne:

 • drobne, płytkie zmarszczki
 • zwiotczała, pozbawiona elastyczności skóra
 • niejednolity odcień skóry
 • poszarzała cera
 • rozstępy
 • blizny potrądzikowe, pooperacyjne, pooparzeniowe
 • rewitalizacja skóry twarzy, szyi, dekoltu
 • rewitalizacja okolicy oka
 • odmładzanie dłoni
 • wspomaganie terapii wypadania włosów

Efekty zabiegu

dermapen efekty 240
efekty dermapen 4
dermapen efekty 242
dermapen efekty
dermapen efekty 1
dermapen efekty 246
dermapen efekty przed
dermapen efekty po

Terapia skutkuje przebudową i remodelingiem leczonych tkanekpoprawia się unaczynienie skóry a jej struktura ulega wzmocnieniu dzięki obecności nowego kolagenu.
Dzięki zabiegowi widoczne jest spłycenie zmarszczek, zmniejszenie widoczności porówpoprawa napięcia i elastyczności skóryredukcja widoczności rozstępówblizn potrądzikowych i blizn oparzeniowych.

Efekty terapii widoczne są zazwyczaj po drugim lub trzecim zabiegu w cyklu, choć u niektórych osób widać je już po pierwszym zabiegu. Ostateczne efekty uwidaczniają się w ciągu miesiąca po ostatniej procedurze z zaplanowanego cyklu.

Korzyści zabiegu

Mnogość wskazań terapeutycznych i znakomite efekty czynią z DERMAPEN 4™ narzędzie do zadań specjalnych:

 • metoda mikronakłuwania powoduje stymulację produkcji kolagenu i uruchamianie procesów samonaprawczych skóry
 • mikronakłuwanie frakcyjne skóry pozwala również na wprowadzanie substancji czynnych w głąb skóry, dzięki czemu zabieg jest jeszcze bardziej skuteczny – w tym celu, w zależności od wskazania i leczonego obszaru skóry, stosuje się koktajle mezoterapeutyczne, osocze bogatopłytkowe, preparaty na bazie kwasu hialuronowego, krzemionki, aminokwasy
 • zabiegi poprawiają ukrwienie skóry, regulacji ulegają także procesy melanogenezy, co wpływa na ujednolicenie koloru i struktury skóry
kartridż z wbudowaną igłą RFID

Kartridż z wbudowaną igłą RFID

Precyzyjne, niezawodne nakłuwanie frakcyjne bez efektu zaciągania skóry.

Rewolucyjny projekt 16-igłowego kartridża

Zgłoszony do opatentowania projekt – tworzenie większej ilości kanałów w skórze zdolnych do regeneracji i poprawy efekty leczenia. Jeszcze większa płynność przesuwania się po skórze dla optymalnego komfortu pacjenta.

rewolucyjny projekt 16 igłowego kartridża
technologia advanced oscillating vertical needle

Technologia Advanced Oscillating Vertical Needle – większa prędkość wibracji, precyzja i bezpieczeństwo.

 • krótki czas zabiegu
 • większy komfort terapii
 • sterylność procedury (wymienne igły)
 • krótszy okres rekonwalescencji

Jak dbać o skórę po zabiegu?

Bezpośrednio po zabiegu odczuwane jest lekkie swędzenie i pieczenie.
Po ok. 8 godzinach od zabiegu należy oczyścić skórę delikatnym środkiem myjącym. Może to być płyn micelarny lub produkt do mycia skóry wrażliwej. Lekarz zaleci także delikatne kosmetyki do jej pielęgnacji.
Kilka dni po zabiegu skóra będzie lekko bolesna i tkliwa, może także wystąpić zaczerwienienie i obrzęk na obszarze poddanym zabiegowi. Stan ten jest normalną reakcją na zabieg i ustępuje samoistnie.
Przez co najmniej tydzień po zabiegu należy stosować ochronę przeciwsłoneczną, aby uniknąć podrażnienia skóry i zapobiec powstaniu przebarwień.

Rekomenduje się wykonanie serii 4-6 zabiegów w 3-6 tygodniowych odstępach. Indywidualny program terapii ustala lekarz, w zależności od rodzaju skóry i problemu.

Przeciwskazania

Aby zabieg był bezpieczny, wymagana jest wcześniejsza kwalifikacja. Należy zapoznać się ze wskazaniami i przeciwskazaniami do jego wykonania.

Zabiegu nie wykonuje się u pacjentów:

 • z chorobą nowotworową
 • kobiet w ciąży i w okresie karmienia piersią
 • z aktywną opryszczką
 • z aktywnym trądzikiem
 • ze stanami zapalnymi skóry

Umów się na konsultację

+48 71 322 69 09
Rejestracja telefoniczna od poniedziałku do piątku w godzinach 08:30 - 20:00, w soboty w godzinach 09:00 - 14:00.

Godziny pracy

Barycka: Poniedziałek - Piątek 10:00 - 20:00
Plac Teatralny: Wybrane dni od godziny 12:00
Wybrane soboty: 09:00 - 14:00

Lokalizacja

Wrocław, ul. Barycka 1/3 (wejście od ul. Prusa)
Wrocław, Pl. Teatralny 1/18, III piętro

Email

 gabinet@kaniowscy.pl