Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom zadbaliśmy o to, aby w naszej Klinice pojawił się kolejny nowoczesny sprzęt. Tym razem jest to odpowiedź na pytania naszych pacjentów o możliwości usuwania niechcianych tatuaży.

Innowacyjny laser pikosekundowy Discovery Pico to urządzenie, na które czekaliśmy!

DISCOVERY PICO to najsilniejszy, w swojej klasie, medyczny laser działający w najnowocześniejszej obecnie technologii pikosekundowej. Łączy on działanie lasera pikosekundowego z laserem frakcyjnym. Zastosowana w nim innowacyjna technologia ultrakrótkich impulsów, o mocy dwukrotnie większej niż dotychczas stosowana, zwiększa wachlarz możliwości terapeutycznych i znacząco wpływa na skuteczność leczenia!

Laser Discovery Pico wykazuje doskonałą skuteczność w:

 • Usuwaniu zmian barwnikowych
 • Usuwaniu plam posłonecznych
 • Likwidacji przebarwień
 • Redukcji melasmy
 • Usuwaniu tatuaży – różnokolorowych! radzi sobie doskonale z trudnymi do usunięcia rodzajami tuszu
 • Usuwaniu makijażu permanentnEGO – co stanowiło do tej pory sporą trudność
 • Leczeniu tatuażu powypadkowego – drobnych fragmentów ciał stałych tkwiących w skórze

 

Ponadto, laser Discovery Pico posiada końcówkę frakcyjną, która pozwala na wykonywanie zabiegów poprawiających strukturę skóry. Sprawdza się doskonale w:

 • ZABIEGACH ODMŁADZAJĄCYCH
 • LECZENIU BLIZN POTRĄDZIKOWYCH
 • USUWANIU ROZSTĘPÓW

 

Laser Discovery Pico, w porównaniu z  poprzednią generacją laserów, umożliwia uzyskiwanie lepszych efektów terapeutycznych przy jednoczesnym skróceniu o połowę sesji zabiegowych. Dodatkowo zminimalizowane zostały odczucia bólowe.

BEZPIECZEŃSTWO Impuls świetlny zamieniany jest w skórze w falę akustyczną, co znacząco ogranicza efekt cieplny w tkankach.

Zabieg jest:

 • komfortowy
 • prawie bezbolesny
 • zminimalizowane ryzyko powstawania blizn, zgrubień
 • ograniczona do minimum rekonwalescencja pozabiegową

 

TECHNOLOGIA PIKOSEKUNDOWA to kolejny krok w stronę jak najmniejszej inwazyjności!

Zabieg laserem Discovery Pico to doskonała propozycja dla zapracowanych kobiet i mężczyzn, którzy chcą terapii bezpiecznych, przynoszących szybkie efekty i nie wyłączających ich z codziennych aktywności.

discovery pico premiera
usuwanie przebarwień discovery pico
Laserowe USUWANIE PRZEBARWIEŃ z twarzy, szyi, dekoltu, dłoni
Laser discovery pico przed i po usuwanie zmian barwnikowych kaniowscy
Courtesy Dr. Paolo Sbano, MD

Laserowe usuwanie tatuażu

Dzięki Discovery Pico możemy skutecznie i w znacznie krótszym czasie usuwać różnokolorowe tatuaże.

Impulsy laserowe pozwalają osiągnąć ukierunkowany prosto na pigment efekt czysto fotoakustyczny, pozostawiając otaczające tkanki nietknięte. W porównaniu z tradycyjnymi laserami Q-Switched, które powodują rozpad cząsteczek pigmentu na granulki, Discovery Pico – dzięki silnym impulsom pikosekundowym – rozbija cząsteczki w bardzo drobny „pył” łatwiejszy do usunięcia z organizmu dla układu odpornościowego.

discovery pico przed i po usuwanie tatuażu kaniowscy
laser discovery pico przed i po zabiegu
usuwanie tatuaży kaniowscy
Efekty zabiegów laserowego usuwania tatuażu / Courtesy Nicola Zerbinati MD

Przeciwwskazania do zabiegu:

 • opalona skóra
 • infekcje skóry w obszarze zabiegowym
 • nadwrażliwość na światło
 • przyjmowanie leków światłouczulających

Synergistyczne połączenie z Lampą LED

Lampa emituje światło, które możemy zobaczyć dzięki zjawisku elektroluminescencji. Fototerapia to niezwykle skuteczne remedium w walce z pierwszymi oznakami starzenia się oraz silnie stymuluje produkcję białek podporowych. Światło LED pobudza aktywność fibroblastów, które odpowiadają za syntezę kolagenu, elastyny i glikozoaminoglikanów (np. kwas hialuronowy).

Światło generowane podczas zabiegu dociera do wnętrza skóry, przyspiesza reakcje biochemiczne i powoduje regenerację tkanek lub leczenie miejsca zabiegowego. Technologia fototerapii w świecie medycyny estetycznej ma swoje istotne miejsce w dziedzinie odnowy i regeneracji skóry. Diody LED wpływają na metabolizm komórkowy, wyzwalając wewnątrzkomórkowe reakcje fotobiochemiczne. Pozwala na potęgowanie efektów zabiegowych i znaczące przyśpieszenie procesu gojenia skóry. Terapia LED może być samodzielną procedurą zabiegową, ale może stanowi uzupełnienie innych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, nie tylko znacząco przyśpiesza okres rekowalescencji, ale również potęguje efekty zabiegowe.

Działa antybakteryjnie, zmniejsza odczucia bólowe i obrzęk. Liczne doniesienia naukowe wskazują, że połączenie terapii LED z zabiegami laserowymi zapewnia działanie synergistyczne, przyśpiesza regenerację tkankową i minimalizuje efekty uboczne zabiegów. Dlatego w Kaniowscy Clinic zalecamy, aby po każdej procedurze z użyciem lasera naświetlać miejsce zabiegowe lampą LED. Dzięki temu nie tylko przyśpieszamy proces regeneracji, ale również zwiększamy efekty zabiegowe. Nasi specjaliści dobiorą odpowiedni kolor światła, który pozwoli na osiągnięcie najlepszych efektów. 

Chciałam się podzielić z Państwem opinią na temat Lasera Discovery Pico. W ciągu ostatnich dwóch miesięcy zrobiłam w Centrum Dermapuls we Wrocławiu dwa zabiegi w/w laserem w odstępie 4 tygodni. Mój problem to kilkunastoletnie rozstępy. Walczę z nimi od kilku lat na różne sposoby. Próbowałam już zniwelować je innymi laserami frakcyjnymi (np. Laserem CO2 oraz laserem Mosaic) wykonując kilka zabiegów tymi laserami. Skóra w leczonych obszarach zrobiła się gładsza, rozstępy lekko się wypłyciły ale sino-srebrny kolor oraz ich wyczuwalność pod palcami pozostały. Efekty nie były zadowalające. Gojenie się skóry po tych laserach trwało ok. 4 tygodni a same zabiegi nie należą do przyjemnych. Laser Discovery Pico w porównaniu z innymi jest przełomem w walce z rozstępami. Jestem zachwycona tym laserem. Laser Pico jest prawie bezbolesny. Ja miałam wykonywany zabieg na najwyższych parametrach stosowanych w leczeniu rozstępów. Nie korzystałam ze znieczulenia i odczucia bólowe były mniejsze niż podczas zabiegu innymi laserami frakcyjnymi wykonywanymi ze znieczuleniem. Okres gojenia również jest krótszy o połowę i wynosi ok. 2 tygodni. W przypadku lasera Pico powstałe po zabiegu strupki znajdują się pod naskórkiem i to uniemożliwia zerwanie ich, co często dzieje się po zabiegu np.laserem CO2, gdyż tam ranki po zabiegu powstają na skórze. Efekt działania jest widoczny gołym okiem już po pierwszym zabiegu. Po drugim zabiegu rozstępy u mnie znacznie się spłyciły i zwęziły, ich kolor zbliżył się do koloru skóry . W niektórych miejscach rozstępy są już niewyczuwalne i niemalże niewidoczne. Czuję że wreszcie znalazłam produkt, który sprosta moim oczekiwaniom. Szczerze polecam zabieg Laserem Discovery Pico (nie tylko na rozstępy)! Chciałam również dodać, że od lat korzystam z usług Centrum Dermapuls i polecam też inne zabiegi tam wykonywane, jak również profesjonalną i b.miłą opiekę dr Michała Kaniowskiego wraz z całym personelem. Dziewczyny asystujące przy zabiegach są świetne (szczególnie panie Kasie)

Magdalena z Legnicy

Usuwanie tatuażu – mały (do 25cm2) - czarny
400 zł
Usuwanie tatuażu – mały (do 25cm2) kolorowy
500 zł
Usuwanie tatuażu – średni (do 100cm2) - czarny
900 zł
Usuwanie tatuażu – średni (do 100cm2) - kolorowy
1200 zł
Usuwanie tatuażu – duży (do 300cm2) czarny
1500 zł
Usuwanie tatuażu – duży (do 300cm2) - kolorowy
1700 zł
Usuwanie tatuażu - bardzo duży (powyżej 300cm2) - czarny/kolor
Cena do ustalenia indywidualnie*
Usuwanie makijażu permanentnego – brwi
500 zł
Usuwanie makijażu permanentnego – kreski
900 zł
Usuwanie makijażu permanentnego – usta
700 zł

*cena uzależniona od wielkości obszaru objętego leczeniem

Umów się na konsultację

+48 71 322 69 09
Rejestracja telefoniczna od poniedziałku do piątku w godzinach 08:30 - 20:00, w soboty w godzinach 09:00 - 14:00.

Godziny pracy

Barycka: Poniedziałek - Piątek 10:00 - 20:00
Plac Teatralny: Wybrane dni od godziny 12:00
Wybrane soboty: 09:00 - 14:00

Lokalizacja

Wrocław, ul. Barycka 1/3 (wejście od ul. Prusa)
Wrocław, Pl. Teatralny 1/18, III piętro

Email

 gabinet@kaniowscy.pl