Dr Cyj Hair Filler to innowacyjny produkt, niezwykle skuteczny w walce z wypadaniem włosów. Prace na tym preparatem trwały ponad 10 lat – ich zwieńczeniem jest nowa opatentowana formuła 7 rewolucyjnych peptydów i kwasu hialuronowego. W poniższym artykule omawiamy przyczyny problemów z wypadaniem włosów, przedstawiamy przebieg zabiegu oraz efekty, których można się spodziewać po jego wykonaniu.

Spis treści
Charakterystyka produktu
Przyczyny wypadania włosów
Przygotowanie do zabiegu
Efekty
Przebieg zabiegu
Cena

Innowacyjność dr Cyj hair filler:

Produkt Dr Cyj Hair Filler pozwala na zahamowanie wypadania włosów, odżywienie skóry głowy oraz stymulację wzrostu nowych, zdrowych włosów. Jest to innowacyjny produkt, oparty na latach pracy naukowców i najnowszych odkryciach w medycynie dziedzinie kosmetologii.
• nowoczesna formuła – połączenie kwasu hialuronowego z kompleksem 7 peptydów,
• optymalna ilość skoncentrowanych substancji aktywnych – krótki czas zabiegu,
• krótki czas terapii – 4 zabiegi co 2 tygodnie = 8 tygodni; pierwsze efekty widoczne już po 15 dniach od pierwszego zabiegu,
• opatentowana technologia – dawka skoncentrowanego preparatu podanego podczas zabiegu jeszcze przez 14 dni utrzymuje się w skórze, powodując powolne, długotrwałe uwalnianie się i penetrację składników aktywnych,
• trwałe rezultaty – powstrzymanie wypadania włosów i stymulacja wzrostu nowych.

Przyczyny wypadania włosów

Włosy mają ograniczoną żywotność. Dlatego też nie należy wpadać w panikę, widząc że wypadające włosy, gdyż włos, osiągając odpowiedni wiek, wypada i zostaje zastąpiony nowym. Widok dużej ilości włosów na szczotce, poduszce czy zatykających odpływ prysznica może budzić obawy, jednak nie zawsze tak jest. Problem zaczyna się wtedy, gdy zauważasz spowolniony wzrost nowych włosów lub wręcz zahamowanie ich wzrostu. Niepokojącym objawem jest widoczne przerzedzenie włosów, obecność bezwłosych fragmentów skóry czy też wyraźne cofnięcie linii włosów na czole, szczególnie popularne u mężczyzn. Oznacza to, że włosy wypadają w nadmiernym tempie, niemożliwym do skompensowania przez włosy nowo odrastające, bądź też wzrost nowych włosów został zahamowany. Jakie mogą być zatem przyczyny takiego stanu rzeczy?

Łysienie androgenowe

Najczęstszą przyczyną nadmiernego wypadania włosów jest schorzenie nazywane łysieniem androgenowym. Odpowiedzialne jest za 70% przypadków utraty włosów u mężczyzn i 40% przypadków występujących u kobiet. Jego występowanie jest uwarunkowane genetycznie, a ryzyko wystąpienia wzrasta drastycznie, jeśli w rodzinie pacjenta były przypadki charakterystycznej utraty włosów i łysienia. Przyczyną utraty włosów w przypadku tego schorzenia jest nadwrażliwość mieszków włosowych na działanie męskich hormonów płciowych, czyli androgenów. U mężczyzn rozpoczyna się charakterystycznym przerzedzeniem włosów na czubku głowy, które stopniowo postępuje i ostatecznie obejmuje głowę aż do czoła. Schorzenie ma odrobinę inny charakter u kobiet, gdzie na początku widoczne jest w postaci przerzedzenia włosów wzdłuż przedziałka, który zaczyna sprawiać wrażenie, jakby stawał się coraz szerszy. W zaawansowanym stadium choroby u kobiet również może dochodzić do wyłysienia na czubku głowy.

Problemy ze zdrowiem

Kolejną częstą przyczyną wypadania włosów jest osłabienie organizmu z powodu przebytej choroby bądź niedoborów żywieniowych. Często zdarza się, że włosy ulegają znacznemu osłabieniu wraz z pogorszeniem stanu zdrowia. Wynika to z faktu, iż włosy do zdrowego wyglądu i szybkiego wzrostu potrzebują niezbędnych substancji odżywczych i mikroelementów. Gdy ich podaż jest zbyt niska lub organizm znajduje się w stanie osłabienia, dostarczane substancje odżywcze zużywane są przez narządy niezbędne do prawidłowego funkcjonowania. W takim wypadku włosy często ulegają osłabieniu, łatwiej się łamią i wypadają w większej ilości.

Choroby skóry głowy

Włosy mogą ulegać zwiększonemu wypadaniu również podczas chorób skóry obejmujących także skórę głowy, takich jak łojotokowe (ŁZS) lub atopowe zapalenie skóry (AZS). Zachowanie dobrej kondycji skóry głowy jest niezbędne dla zdrowych i pięknych włosów. Podrażniona, nadmiernie wysuszona lub zaczerwieniona skóra głowy nie będzie w stanie produkować włosów w odpowiednim tempie, ani zapewniać im odpowiedniego odżywienia.

Mezoterapia igłowa skóry głowy Dr Cyj

Mezoterapia igłowa skóry głowy z wykorzystaniem preparatu Dr Cyj daje nadzieję wielu osobom, zmagającym się z nadmiernym wypadaniem włosów, na zdrową i bujną czuprynę. Jeśli jednak wypadanie jest spowodowane chorobą systemową, należy pamiętać o tym, że zabieg nie jest w stanie jej wyleczyć. W takim przypadku należy w pierwszej kolejności udać się do lekarza i podjąć leczenie pierwotnej przyczyny wypadania włosów. Zabieg będzie stanowił jednak doskonałe uzupełnienie terapii, a także odżywi cebulki włosa i poprawi jakość skóry głowy.

dr cyj wzrost włosów kaniowscy

Wskazania do terapii

• łysienie androgenowe,
• cienkie i przerzedzone włosy,
• pielęgnacja skóry głowy,
• terapie łączone w nadmiernym wypadaniu włosów,
• wzmocnienie włosów przed i po przeszczepie.

Efekty zabiegu

dr cyj terapia peptydowa łysienie wrocław

• powstrzymanie wypadania włosów,
• przyspieszenie wzrostu włosów,
• pobudzenie odrostu nowych włosów,
• zwiększenie gęstości włosów,
• rewitalizacja mieszków włosowych,
• pobudzenie krążenia i poprawa ukrwienia skóry głowy.

Przebieg zabiegu

Zabieg polega na wykonaniu punktowych iniekcji na obszarze skóry głowy. Cała procedura trwa ok. 30 min.
Należy pamiętać, aby na tydzień przed zabiegiem nie pić alkoholu. Po zabiegu skóra głowy może być tkliwa, lekko zaczerwieniona, z wyczuwalnymi „grudkami” będącymi efektem wstrzyknięcia preparatu – objawy te mijają po kilku godzinach. Przez 24 h nie powinno się myć głowy. Dla uzyskania optymalnego efektu terapii zaleca się wykonanie 4 sesji co 2 tygodnie. Efekty zabiegu utrzymują się zwykle około roku. Po tym czasie można zabieg powtórzyć, w zależności od preferencji pacjenta.

Cena zabiegu

Cena za jeden zabieg zaczyna się od kilkuset złotych. Jak wcześniej wspomniano, najlepsze efekty przynosi wykonanie zabiegów w serii, dzięki czemu dobroczynny efekt jest potęgowany z każdym kolejnym zabiegiem, dając skórze głowy impuls do regeneracji. Dokładny koszt terapii jest zależny od wielu czynników, takich jak stopień zaawansowania zmian, oczekiwane rezultaty czy ilość zabiegów w serii. Jest on ustalany podczas wizyty konsultacyjnej z jednym z naszych specjalistów, który oceni stan skóry głowy i opracuje optymalny plan leczenia.

Składniki aktywne

Kwas hialuronowy (0,7%)
Dekapeptyd-10; Oktapeptyd-11; Oktapeptyd-2

• Pobudzenie angiogenezy w obrębie mieszków włosowych,
• Zahamowanie apoptozy,
• Stymulacja wzrostu włosa.

Dekapeptyd-18; Dekapeptyd-28

• Aktywacja wzrostu włosa poprzez białka Wnt,
• Pobudzenie komórek macierzystych,
• Namnażanie keratynocytów.

Oligopeptyd-54

• Zablokowanie wpływu DHT
powodującego łysienie,
• Zatrzymanie wypadania włosów.

Oligopeptyd-71

• Przywrócenie pigmentacji włosów,
• Formowanie nowych włosów.

dr cyj peptydy kaniowscy leczenie łysiny

Umów się na konsultację

+48 71 322 69 09
Rejestracja telefoniczna od poniedziałku do piątku w godzinach 08:30 - 20:00, w soboty w godzinach 09:00 - 14:00.

Godziny pracy

Barycka: Poniedziałek - Piątek 10:00 - 20:00
Plac Teatralny: Wybrane dni od godziny 12:00
Wybrane soboty: 09:00 - 14:00

Lokalizacja

Wrocław, ul. Barycka 1/3 (wejście od ul. Prusa)
Wrocław, Pl. Teatralny 1/18, III piętro

Email

 gabinet@kaniowscy.pl