Golden Touch™ Smartxide to rewolucyjna technologia odmładzania skóry i usuwania jej niedoskonałości. A wszystko to dzieje się dzięki unikalnemu połączeniu terapii laserowej z falą radiową. Laser posiada bowiem parametry użytkowe dotychczas nigdy nie osiągane w zabiegach dermatologicznych – otwiera to nowe możliwości terapeutyczne. Nowoczesny system przyczynia się do kompleksowej odbudowy skóry. Zastosowane w laserze zjawisko fototermolizy ma swoje naukowe podstawy w badaniach profesora R. Roxa Andersona z Massachusetts General Hospital.

Zwróć swojej skórze młodość

Laser CO2 uważany jest za najskuteczniejszą metodę walki ze zmarszczkami i starzeniem się skóry. Fale radiowe doskonale sprawdzają się w liftingowaniu i ujędrnianiu skóry. Połączenie tych dwóch świetnych technologii daje spektakularne efekty estetyczne.  Zabiegi Golden Touch Smartxide zapewniają kompletną odbudowę tkanki skórnej – poprawiają jej jędrność, elastyczność, koloryt, przywracają skórze blask i młody wygląd.

Zabieg laserem Golden Touch Smartxide w bezpieczny sposób poprawia strukturę skóry, eliminuje zmarszczki, przebarwienia, blizny, zmiany skórne.

Odmłodzenie dzięki terapii łączonej

Zabieg Golden Touch Smartxide wykorzystuje jednoczesne działanie dwóch technologii, dzięki czemu działa na skórę dużo bardziej kompleksowo, niż resurfacing wykonywany jedynie laserem. Innowacyjne połączenie lasera Co2 i fali radiowej  zapewnia skuteczne i bezpieczne oddziaływanie na różne warstwy skóry, a całościowy rezultat osiąga się poprzez: możliwość głębszego wnikania w skórę, zwiększoną stymulację fibroblastów w celu produkcji kolagenu, bardziej nasiloną przebudowę tkanki.

Technologia lasera Golden Touch Smartxide umożliwia dokładny wybór wszystkich parametrów działania, modulując leczenie zgodnie z cechami pacjenta oraz tkanek docelowych. Możliwa jest pełna kontrola czasu trwania, energii oraz wybór impulsu o odpowiednim kształcie do żądanego zastosowania leczniczego. Laser ponadto wyposażony jest w system, który zapobiega ciężkim krwawieniom skórnym i w konsekwencji skraca czas powrotu do zdrowia. Dostępny zakres trybów impulsów opracowanych jest z myślą o dostarczeniu największych korzyści przy najmniejszej inwazyjności i najlepszych wynikach leczenia.

Zastosowanie lasera Golden Touch Smartxide:

 • poprawia strukturę i jakości skóry
 • odmładzanie skóry
 • likwidacja zmarszczek, głębokich bruzd
 • likwidacja blizn np po cięciu cesarskim, czy trądzikowych
 • leczenie blizn poparzeniowych
 • usuwanie rozstępów
 • ujędrnianie wiotkiej skóry
 • usuwanie plam posłonecznych z szyi, dekoltu, dłoni etc.
 • usuwanie zmian skórnych (znamiona, kurzajki, zrogowacenia, kępki żółte)
 • odmładzanie okolic oczu
 • likwidacja rozszerzonych porów

Zabiegi laserowe Golden Touch Smartxide można wykonywać na całym ciele. Unikalna technologia Pulse Shape Design (PSD™) umożliwia bezpieczne zastosowanie zabiegów do wszystkich rodzajów skóry, także w najdelikatniejszych obszarach, skracając czas rekonwalescencji i potęgując efekty.

Jak wygląda zabieg laserem Golden Touch Smartxide?

W zależności od rodzaju zabiegu i obszaru, na którym wykonuje się zabieg, pacjent odczuwa delikatne ciepło, pieczenie, czasem niewielki ból. Selektywne i w pełni kontrolowane uszkodzenia tkanek poprzez działanie lasera, powoduje uruchomienie procesów naprawczych i regeneracyjnych, prowadzących do powstania nowego kolagenu i wygładzenia powierzchni skóry. Zaraz po zabiegu skóra jest zaczerwieniona. Następnego dnia pojawia się opuchlizna, która schodzi  po kilku dniach.

Przy mocniejszych zabiegach, ze względu na obrzęk, zaleca się, by pierwsze trzy dni spędzić w domu, pozwalając twarzy odpocząć. Nagrodą jest nowa, gładka i lśniąca skóra. Efekt zabiegu Golden Touch Smartxide pojawia się już po kilku dniach.

Potęgowanie efektow zabiegowych za pomocą lampy LED

Fototerapia to niezwykle skuteczne remedium w walce z pierwszymi oznakami starzenia się, silnie stymuluje produkcję białek podporowych. Światło LED pobudza aktywność fibroblastów, które odpowiadają za syntezę kolagenu, elastyny i glikozoaminoglikanów (np. kwas hialuronowy).

Światło generowane podczas zabiegu dociera do wnętrza skóry, przyspiesza reakcje biochemiczne i powoduje regenerację tkanek lub leczenie miejsca zabiegowego. Technologia fototerapii w świecie medycyny estetycznej ma swoje istotne miejsce w dziedzinie odnowy i regeneracji skóry. Diody LED wpływają na metabolizm komórkowy, wyzwalając wewnątrzkomórkowe reakcje fotobiochemiczne. Pozwala na potęgowanie efektów zabiegowych i znaczące przyśpieszenie procesu gojenia skóry. Terapia LED może być samodzielną procedurą zabiegową, ale może stanowi uzupełnienie innych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, nie tylko znacząco przyśpiesza okres rekonwalescencji, ale również potęguje efekty zabiegowe. Działa antybakteryjnie, zmniejsza odczucia bólowe i obrzęk. Liczne doniesienia naukowe wskazują, że połączenie terapii LED z zabiegami laserowymi zapewnia działanie synergistyczne, przyśpiesza regenerację tkankową i minimalizuje efekty uboczne zabiegów.

Dlatego w Kaniowscy Clinic zalecamy, aby po każdej procedurze z użyciem lasera  naświetlać miejsce zabiegowe lampą LED. Dzięki temu nie tylko przyśpieszamy proces regeneracji, ale również zwiększamy efekty zabiegowe. Nasi specjaliści dobiorą odpowiedni kolor światła, który pozwoli na osiągnięcie najlepszych rezultatów.

Umów się na konsultację

+48 71 322 69 09
Rejestracja telefoniczna od poniedziałku do piątku w godzinach 08:30 - 20:00, w soboty w godzinach 09:00 - 14:00.

Godziny pracy

Barycka: Poniedziałek - Piątek 10:00 - 20:00
Plac Teatralny: Wybrane dni od godziny 12:00
Wybrane soboty: 09:00 - 14:00

Lokalizacja

Wrocław, ul. Barycka 1/3 (wejście od ul. Prusa)
Wrocław, Pl. Teatralny 1/18, III piętro

Email

 gabinet@kaniowscy.pl