Jalupro to preparaty, które pomagają dbać o skórę w sposób, który sprawi, że długo pozostanie ona zdrowa i młoda. Odpowiednia pielęgnacja może także sprawić,  że będziemy w  stanie odmłodzić i przywrócić dobrą kondycję skórze dojrzałej. Działanie profilaktyczne, jak i zwalczanie widocznych już oznak starzenia skóry, wymaga wsparcia jej procesów metabolicznych i komórkowych.

Czym wyróżniają się preparaty JALUPRO® Classic I HMW?

Aminokwasowa terapia zastępcza Jalupro®? Jeśli zauważyłeś u siebie oznaki starzenia się skóry, to rozwiązanie, którego szukasz! Przeszkadzają Ci zmarszczki, cienie pod oczami, brak jędrności? Twoja skóra znowu może wyglądać świeżo i zdrowo!

Wraz z upływem lat i starzeniem się skóry, obserwujemy zmniejszenie się liczby fibroblastów, które odpowiedzialne są za naturalną produkcję kolagenu oraz pozostałych białek wpływających na jędrność i elastyczność skóry. Staje się ona sucha, szara, wiotka. Brak jędrności widoczny jest na twarzy, szczególnie w okolicy oczu, policzków, jak również na ciele, głównie na szyi, grzbietach dłoni, w obszarze nad kolanami czy w okolicy ramion. Na skórze uwidaczniają się dodatkowo zmarszczki, które dodają lat.

Preparaty JALUPRO® powstały w efekcie wieloletnich badań biotechnologicznych prowadzonych przez włoską firmę Professional Dietetics. Udowodniono, że aminokwasy w połączeniu z kwasem hialuronowym mogą wspierać proces biorewitalizacji skóry, co zostało wykorzystane w tworzeniu produktów Jalupro Cassic i Jalupro HMW.

PIECZĘĆ AUTORYZACJI DR N. MED

Jesteśmy autoryzowanym gabinetem JALUPRO & JALU-TOXIN. Nr ceryfikatu: EK-71959 83-W.

Zadbaj o strukturę kolagenową swojej skóry

Innowacyjna  formuła Jalupro oparta jest na wysokim stężeniu kwasu hialuronowego i kompleksie unikalnej sekwencji czterech aminokwasów - L-lizyny, L-proliny, glicyny, L-leucyny. Te wyjątkowo dopasowane składniki skutecznie odbudowują strukturę kolagenową skóry.

aktywny-kompleks-aminokwasow-skladniki-macierzy-pozakomorkowej-jalupro-biorewitalizacja

Dzięki takiemu połączeniu składników komórkom skóry dostarczane są dokładnie te substancje, których potrzebują do prawidłowego funkcjonowania i rozwoju. Skóra zostaje nawilżona i odżywiona, dzięki czemu staje się elastyczna, jędrna, wygląda młodziej. Dodatkowo zniwelowane zostają drobne zmarszczki.

Jalupro Classic

jalupro-classic-kaniowscy-biorewitalizacja-skory

Preparat ten działa doskonale zarówno na skórę twarzy, jak i całego ciała w wyniku aktywacji jej  naturalnych procesów naprawczych. Przywraca blask i elastyczność skórze, daje efekt szybkiego nawilżenia, zapobiega utracie jej jędrności, redukuje zmarszczki i zapobiega powstawaniu elastozy. Zabiegi przynoszą doskonałe efekty w leczeniu wiotkości skóry twarzy, ramion, ud, kolan, brzucha. Produkt stosowany jest także z powodzeniem w redukcji blizn, np. potrądzikowych oraz keloidów i rozstępów.

Zazwyczaj wykonuje się serię 3 zabiegów w odstępach 10 dni, jednakże to lekarz ustala ich częstotliwość indywidualnie dla danego pacjenta i potrzeb jego skóry.

Wskazania do zabiegu Classic

- fotostarzenie i anti-aging twarzy oraz ciała (lekkiego i średniego stopnia)

- rozstępy, blizny

- przygotowanie, poprawa i  przedłużenie wyników różnych procedur estetycznych (wypełniacze, peelingi, lasery)

- przed i po operacjach chirurgicznych

Jalupro HMW

To produkt, którego zadaniem jest biorewitalizacji obszarów skóry, które są najbardziej narażone na powstawanie głębokich zmarszczek i bruzd. Preparat stosuje się w celu niwelowania zmarszczek czoła, zmarszczek palacza, linii marionetek oraz w przypadku bruzd nosowo-wargowych i korekty owalu twarzy. Zabiegi  przynoszą bardzo dobre efekty w rewitalizacji skóry szyi i dekoltu.

Terapia HMW przynosi długotrwałe nawodnienie w wyniku długiego utrzymywania się produktu w skórze, dlatego zalecana jest szczególnie dla starzejącej się skóry, gdzie wszystkie procesy metaboliczne są mniej aktywne.

Standardowo wykonuje się 2 zabiegi w odstępach 20-dniowych, ale ostatecznie to lekarz decyduje o ich ilości i częstotliwości oceniając potrzeby skóry pacjenta.

Wskazania do zabiegu Jalupro HMW

- fotostarzenie i anti-aging twarzy  oraz ciała (stopień umiarkowany i poważny)

- skóra sucha i odwodniona

- zabiegi wykonywane w okresie letnim

- początek zabiegów regeneracyjnych

- przygotowanie, poprawa i przedłużenie rezultatów różnych procedur estetycznych

jalupro-hmw-kaniowscy-biorewitalizacja

Technika Jalu-Toxin

Innowacyjna technika Jalu-Toixn wykorzystywana w zabiegach Jalupro

JALU-TOXIN to zupełnie nowa, przełomowa technika łącząca w sobie synergię działania dwóch sprawdzonych dotąd procedur medycznych tj. JALUPRO (aminokwasowa terapia zastępcza) z toksyną botulinową. Terapia powstała w wyniku wieloletnich doświadczeń klinicznych prowadzonych przez wybitnego dermatologa i chirurga - profesora Luca Piovano i dostępna jest już w Polsce jedynie w certyfikowanych gabinetach medycznych.

Unikatowość Jalu-Toxin

Kluczowym i niepodważalnym atutem Jalu-Toxin jest jego kompleksowość i wielokierunkowe działanie, które zawdzięczamy niespotykanemu dotąd połączeniu i synergicznemu działaniu JALUPRO i toksyny botulinowej. Jalu-Toxin będzie zatem działał na trzech poziomach tj.: naskórka, skóry właściwej, jak również na powierzchni mięśni.

 

Jalu Toxin na twarz - efekt przed i po

Dzięki temu Jalu-Toxin:

  • nawilża, zagęszcza i ujędrnia skórę
  • wygładza zmarszczki - zarówno te utrwalone - „statyczne”, jak i „mimiczne”
  • niweluje zasinienia wokół oczu
  • redukuje przebarwienia skóry
  • procedura wykazuje również wysoką skuteczność w leczeniu blizn przerosłych oraz keloidów

Zmarszczki przy ustach przed i po użyciu Jalu-Toxin

Przebieg zabiegu

Przed zabiegiem skóra pacjenta zostaje znieczulona maścią. Po upływie odpowiedniego czasu znieczulenie zmywa się i lekarz może rozpocząć procedurę. Jalu-Toxin aplikuje się podskórnie, na granicy styku tkanki podskórnej z powierzchownymi włóknami mięśni. Procedura zabiegowa trwa ok. 30 min.

Zabieg Jalu-Toxin jest małoinwazyjny, nie wymaga specjalnego przygotowania, a pacjent może po jego wykonaniu powrócić do codziennych aktywności.

 

Wygładzenie zmarszczek Jalu - Toxin

Działanie Jalu-Toxin

Mieszanina Jalu-Toxin pozwala w sposób wysoce skuteczny zmniejszyć drobne zmarszczki, dzięki jej potrójnemu działaniu - na część mięśniową (toksyna botulinowa), skórę właściwą (kwas hialuronowy) i fibroblasty (aminokwasy). Co ważne , zawarta w mieszaninie toksyna botulinowa będzie dodatkowo normalizowała zawartość sebum w skórze, pomagając tym samym w niwelowaniu zaskórników i nadprodukcji łoju.

Dzięki Jalu-Toxin możemy zatem nie tylko nawilżyć, ujędrnić, rozświetlić skórę i wygładzić zmarszczki statyczne, które niestety w wyniku mimiki twarzy szybko powracają, ale również relaksujemy powierzchowne mięśnie, dzięki czemu niwelujemy zmarszczki mimiczne.

 

Wygładzenie podbródka Jalu-Toxin

Obszary zabiegowe

Terapia Jalu-Toxin jest procedurą medyczną, która może być stosowana zarówno na twarzy: czoło, kurze łapki, wiotkość i zasinienie wokół oczu, zmarszczki palacza wokół ust, broda, jak również na podbródku, szyi, dekolcie, czyli wszędzie tam gdzie pojawiły się zmarszczki statyczne, mimiczne, wiotkość, suchość i szarość skóry. Jalu-Toxin będzie też wykazywał wysoką skuteczność w przypadku, leczenia tak trudnych do usunięcia blizn, jakim są keloidy.

 

Usta przed i po Jalu-Toxin

Efekty zabiegu z wykorzystaniem Jalu-Toxin

Dzięki działaniu toksyny botulinowej uwolnione zostaje napięcie zmarszczek zlokalizowanych w najdelikatniejszych okolicach twarzy - czole, w okolicy mięśni okrężnych oczu - „kurze łapki”, ust - „zmarszczki palacza”, czy też szyi - „pierścienie Wenus” oraz mięśni szerokich szyi.
Po zabiegu głębokie mięśnie pracują nadal zachowując naturalną mimikę, a jedynie powierzchowne włókna mięśniowe ulegają relaksacji.

W wyniku działania aminokwasów, kwasu hialuronowego i toksyny botulinowej następuje:

  • „rozprostowanie” drobnych zmarszczek mimicznych
  • poprawa jakości cery
  • nawilżenie i rozświetlenie skóry
  • zwiększenie gęstości skóry i poprawa jej elastyczności
  • wygładzenie zmarszczek

Terapia wpływa ponadto na przyspieszenie proces gojenia ran i skrócenie czasu rekonwalescencji po procedurach inwazyjnych.
Dla uzyskania najlepszych efektów i bezpieczeństwa, zabieg powinien być wykonany tylko i wyłącznie przez przeszkolonego lekarza w certyfikowanym gabinecie.
Efekty napięcia, nawilżenia i wygładzenia skóry widzimy niemal tuż po zabiegu, kolejne pojawiają się już po kilku dniach, gdy toksyna botulinowa zrelaksuje mięśnie i wygładzi zmarszczki mimiczne, a finalne efekty pojawiają się w czasie od 1 do 4 miesięcy od zakończenia terapii - wtedy to następuje zagęszczenie skóry na skutek syntezy nowego kolagenu.

Powieka przed i po Jalu-Toxin

Terapia musi być dobrana indywidualnie przez lekarza dla danego pacjenta. Jest to wyjątkowo istotne, gdyż w przypadku dużej wiotkości i suchości skóry zaleca się kontynuować terapie jedynie przy użyciu Jalupro, a u pacjentów o bardzo silnej mimice twarzy zaleca się powtórzyć zabieg Jalu – Toxin, jednak nie częściej niż za 2-3 miesiące. Ostatecznie uzyskane efekty są bardzo trwałe i możemy się nimi cieszyć nawet do pół roku.

Przebieg oraz efekty zabiegów preparatami Jalupro

Przed zabiegiem skóra pacjenta zostaje dokładnie oczyszczona i nałożone zostaje na nią znieczulenie w maści. Po upływie odpowiedniego czasu, maść znieczulająca zostaje usunięta i lekarz może przystąpić do iniekcji preparatu w wyznaczony obszar skóry. Produkt aplikowany jest śródskórnie przy użyciu jednorazowej kaniuli lub cienkiej igły. Procedura trwa ok. 20 min.

Efekty

Zarówno Jalupro Classic jak i HMW wpływają na zahamowanie procesów starzenia i wspomagają fizjologiczną syntezę kolagenu. W obu produktach nieusieciowany kwas hialuronowy jest plastycznym żelem, który daje natychmiastowy efekt wygładzenia zmarszczek. Ponadto zabiegi zwiększają gęstość skóry i poprawiają jej elastyczność, redukują „worki” i cienie pod oczami, napinają górną powiekę oka, zmniejszają przebarwienia (np. w obszarze dekoltu i dłoni). Terapia to także szybki i skuteczny sposób na regenerację zwłaszcza po inwazyjnych procedurach, gdy tkanki potrzebują jeszcze więcej odżywczych substancji - przyśpieszają wtedy proces gojenia ran i obniżają czas rekonwalescencji.

efekty zabiegu jalupro przed

PRZED

efekty zabiegu jalupro po

PO

efekty zabiegu jalupro przed wrocław

PRZED

efekty zabiegu jalupro po wrocław

PO

efekty zabiegu jalupro przed wrocław kaniowscy

PRZED

efekty zabiegu jalupro po wroclaw kaniowscy

PO

efekty zabiegu jalupro przed wrocław kaniowscy clinic

PRZED

efekty zabiegu jalupro po wrocław kaniowscy clinic

PO

efekty jalupro przed wroclaw zabiegi

PRZED

efekty jalupro po wrocław zabiegi

PO

jalupro efekty zabiegu

PRZED

jalupro efekty zabiegu wrocław

PO

Przeciwwskazania do terapii

Zabiegi należą do bezpiecznych i komfortowych dla pacjenta, jest jednak kilka przeciwwskazań do ich zastosowania:

- ciąża, karmienie piersią

- obecność innych patologii ogólnoustrojowych (takich jak choroba autoimmunologiczna, niewydolność wątroby i nerek)

- stosowanie stałych wypełniaczy w przeszłości

- stan po terapii przeciwnowotworowej (w ciągu ostatnich 6 miesięcy)

- nadwrażliwość na składniki produktu

- przyjmowanie NLPZ, ogólnoustrojowych sterydów (miejscowych lub układowych)

Umów się na konsultację

+48 71 322 69 09
Rejestracja telefoniczna od poniedziałku do piątku w godzinach 08:30 - 20:00, w soboty w godzinach 09:00 - 14:00.

Godziny pracy

Barycka: Poniedziałek - Piątek 10:00 - 20:00
Plac Teatralny: Wybrane dni od godziny 12:00
Wybrane soboty: 09:00 - 14:00

Lokalizacja

Wrocław, ul. Barycka 1/3 (wejście od ul. Prusa)
Wrocław, Pl. Teatralny 1/18, III piętro

Email

 gabinet@kaniowscy.pl