Efekty działania lasera frakcyjnego CO2 są trwałe. Wszelkie niedoskonałości skóry znikają. Laser Co2 to doskonałe urządzenie regenerujące skórę i służące intensywnej stymulacji syntezy nowego kolagenu. Już pierwszy zabieg laserowy przynosi wyraźną poprawę kondycji skóry, a jego rezultaty potęgują się z upływem czasu.

Laser frakcyjny - CO2 Trwała regeneracja skóry

Laser frakcyjny Co2  jest zaawansowanym osiągnięciem techniki laserowej stosowanej w dermatologii. Nie naświetla skóry, ale  „dziurkuje” ją tysiącami mikroskopijnych  impulsów. Wokół pozostaje zdrowa skóra, dzięki czemu proces leczenia postępuje  bardzo szybko. W efekcie następuje całkowita i trwała regeneracja skóry.

Zabiegi laserem frakcyjnym CO2 mogą być wykonywane na wszystkich częściach ciała – twarzy, szyi, dekolcie, dłoniach, wszędzie tam, gdzie pojawiły się zmarszczki, przebarwienia, blizny, rozstępy etc.

Wskazania  do zastosowania lasera Co2

 • odmładzanie skóry
 • likwidacja uszkodzeń  posłonecznych
 • wygładzanie i usuwanie zmarszczek
 • redukcja blizn
 • zwiotczenie skóry
 • „worki” pod oczami,
 • soft-lifting,
 • wygładzenie, poprawa elastyczności skóry
 • rozszerzone pory, zaskórniki
 • rozstępy, keloidy
 • usuwanie blizn różnego pochodzenia
 • leczenie blizn pooparzeniowych
 • płytkie, rozległe zmiany naczyniowe
 • zmiany pigmentowe, przebarwienia, ostudy, plamy starcze
 • niejednolity odcień skóry
 • szorstka skóra, wyrównanie nierówności skóry
laser co2 przed i po zabiegu
laser co2 przed i po zabiegu kaniowscy

Przebieg zabiegu – laser frakcyjny CO2

Stosujemy miejscowe znieczulenie. Podczas zabiegu mamy uczucie przykrego mrowienia. Odczucia zależą od ilości użytej energii. Po zabiegu może pojawić się obrzęk i lekkie zaczerwienienie, które szybko znikają. Później skóra nieco brązowieje i złuszcza się. Po ok. 2 tygodniach dochodzi do wygojenia skóry i widać już korzyści płynące z zabiegu. Efekt narasta z upływem czasu, tworzenie nowego kolagenu odbywa się bowiem nadal, trwa od 3 do 6 miesięcy, przez ten czas skóra stale poprawia swój wygląd. Dla osiągnięcia jeszcze lepszych rezultatów zabieg laserem CO2 można powtórzyć po upływie odpowiedniego czasu, który wskaże lekarz.

Synergistyczne połączenie z Lampą LED

Fototerapia to niezwykle skuteczne remedium w walce z pierwszymi oznakami starzenia się, silnie stymuluje produkcję białek podporowych. Światło LED pobudza aktywność fibroblastów, które odpowiadają za syntezę kolagenu, elastyny i glikozoaminoglikanów (np. kwas hialuronowy).

Światło generowane podczas zabiegu dociera do wnętrza skóry, przyspiesza reakcje biochemiczne i powoduje regenerację tkanek lub leczenie miejsca zabiegowego. Technologia fototerapii w świecie medycyny estetycznej ma swoje istotne miejsce w dziedzinie odnowy i regeneracji skóry. Diody LED wpływają na metabolizm komórkowy, wyzwalając wewnątrzkomórkowe reakcje fotobiochemiczne. Pozwala na potęgowanie efektów zabiegowych i znaczące przyśpieszenie procesu gojenia skóry. Terapia LED może być samodzielną procedurą zabiegową, ale może stanowi uzupełnienie innych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, nie tylko znacząco przyśpiesza okres rekonwalescencji, ale również potęguje efekty zabiegowe. Działa antybakteryjnie, zmniejsza odczucia bólowe i obrzęk. Liczne doniesienia naukowe wskazują, że połączenie terapii LED z zabiegami laserowymi zapewnia działanie synergistyczne, przyśpiesza regenerację tkankową i minimalizuje efekty uboczne zabiegów. Dlatego w Kaniowscy Clinic zalecamy, aby po każdej procedurze z użyciem lasera  naświetlać miejsce zabiegowe lampą LED. Dzięki temu nie tylko przyśpieszamy proces regeneracji, ale również zwiększamy efekty zabiegowe. Nasi specjaliści dobiorą odpowiedni kolor światła, który pozwoli na osiągnięcie najlepszych rezultatów.

Umów się na konsultację

+48 71 322 69 09
Rejestracja telefoniczna od poniedziałku do piątku w godzinach 08:30 - 20:00, w soboty w godzinach 09:00 - 14:00.

Godziny pracy

Barycka: Poniedziałek - Piątek 10:00 - 20:00
Plac Teatralny: Wybrane dni od godziny 12:00
Wybrane soboty: 09:00 - 14:00

Lokalizacja

Wrocław, ul. Barycka 1/3 (wejście od ul. Prusa)
Wrocław, Pl. Teatralny 1/18, III piętro

Email

 gabinet@kaniowscy.pl