Możesz pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej i przenieść ją w inne miejsce!

 • Wąska talia
 • Smukłe uda
 • Płaski brzuch
 • Kształtne piersi
 • Krągłe pośladki
 • Wyraziste kości policzkowe

Liposukcja Laserowa LipoLife 3G spełni Twoje marzenia o idealnej figurze

Są na naszym ciele miejsca, które mimo stosowania diety i uprawiania sportu, nie chcą „współpracować” i w ten sposób zaburzają proporcje naszej sylwetki. Te tzw. miejscowe depozyty tłuszczowe znajdują się najczęściej po bokach bioder, pośladków, ud i środkowej części kolan u kobiet, u mężczyzn występują zazwyczaj w postaci tzw. oponki na brzuchu.

Liposukcja laserowa pozwala w skuteczny i bezpieczny sposób modelować ciało, dzięki czemu ciało zyskuje estetyczny wygląd a pacjent pewność siebie.

Technologia liposukcji laserowej LipoLife 3G

LipoLife 3G to innowacyjny system do liposukcji laserowej, pozwalający usunąć niechcianą tkankę tłuszczową, a dodatkowo – pobrać ją i przeszczepić w wybrany obszar ciała.

Dzięki zastosowaniu odpowiedniej długości laserowej – 1470 nm, komórki tłuszczowe nie ulegają zniszczeniu, a pobrany materiał jest bogaty w komórki macierzyste i doskonale nadaje się do reimplantacji.

Cała procedura – odessania tkanki tłuszczowej i jej przeszczepu w inne miejsce – wykonywana jest podczas jednego zabiegu, a dzięki działaniu odpowiednią temperaturą, skóra poddawana jest jednoczesnemu ujędrnieniu i obkurczeniu w obszarze zabiegowym.

Wskazania do zabiegu liposukcji laserowej 

 • tkanka tłuszczowa zlokalizowana miejscowo (podbródek, kolana, „boczki”)
 • nadmiar tkanki tłuszczowej na większym obszarze ciała (brzuch, uda)
 • zaburzone proporcje sylwetki – nadmiar tkanki tłuszczowej w danym miejscu, brak w innym

Dlaczego LipoLife 3G?

 • bezpieczna procedura – zabieg wykonywany w znieczuleniu miejscowym
 • minimalna bolesność zabiegu
 • skrócony czas zabiegu*
 • krótszy czas rekonwalescencji* – powrót do codziennych aktywności następnego dnia
 • możliwość pozbycia się tkanki tłuszczowej i uzupełnienia jej na innych obszarach ciała podczas jednego zabiegu
 • ujędrnienie skóry* w porównaniu z metodą mechaniczną

Przygotowanie do zabiegu liposukcji laserowej

Pierwszym krokiem przygotowania do zabiegu LipoLife 3G jest konsultacja z lekarzem specjalistą wykonującym zabiegi. Przeprowadzi on wywiad lekarski i zleci odpowiednie badania – mi.n. morfologię, kreatyninę, czas krzepnięcia krwi. Kolejnym etapem jest zastosowanie się do jego zaleceń, które mogą dotyczyć zaleceń dietetycznych, ewentualnego odstawienia zażywanych leków i witamin oraz  postępowania w przeddzień i w dniu zabiegu, a także w okresie rekonwalescencji.

Procedura zabiegu liposukcji laserowej

Procedura polega na wykonaniu małego nacięcia, a następnie doprowadzeniu znieczulenia miejscowego (tumescencyjnego) na obszarze poddawanym zabiegowi. Po krótkim czasie od wykonania znieczulenia (ok. 20 minut), następuje procedura właściwa, polegająca na jednoczasowej liposukcji. Dzięki działaniu lasera uwalniane są komórki tłuszczowe, które są odprowadzane do sterylnego pojemnika i nadają się do dalszego wykorzystania w przeszczepie (lipotransfer).

Zalecenia pozabiegowe

Bezpośrednio po zabiegu pacjent zostaje skierowany do sali pozabiegowej, gdzie pozostaje do chwili, gdy przestanie działać podane mu znieczulenie. Bezpośrednio po procedurze pacjent może odczuwać odrętwienie obszarów poddawanych zabiegowi, może się też pojawić delikatny obrzęk i niewielkie zasinienie – powinny one ustąpić po kilku dniach. Przez okres kilku tygodni należy nosić specjalną odzież uciskową. Wszystkie zalecenia po zabiegu, z uwzględnieniem indywidualnych wskazań, przedstawi lekarz prowadzący, określi on także harmonogram wizyt kontrolnych.

Spodziewane efekty liposukcji laserowej

Pierwsze rezultaty związane z redukcją tkanki tłuszczowej z obszaru poddawanego zabiegowi będą widoczne i odczuwalne zaraz po zabiegu. Na finalny efekt należy poczekać jednak ok. 2 tygodnie, kiedy całkowicie zniknie obrzęk. Zabieg zazwyczaj nie wymaga powtórzeń, chyba, że pacjent decyduje się na pogłębienie efektów. Jeśli lekarz prowadzący wyrazi zgodę, można przeprowadzić zabieg uzupełniający.

W przypadku przeszczepu tkanki tłuszczowej, spodziewane efekty uzależnione są od obszaru uzupełnianego. Efekt jest widoczny natychmiast, na naturalne osadzenie tkanki na nowym obszarze potrzebny jest czas ok. 2 tygodni.

Liposukcja laserowa lipo life 3g – efekty zabiegów

LipoLife 3G przed i po zabiegu
LipoLife 3G przed i po
liposukcja wrocław lipo life 3g brzuch przed i po
lipo life 3g kaniowscy przed i po
liposukcja kaniowscy przed i po
lipo life 3g kaniowscy przed i po

Umów się na konsultację

+48 71 322 69 09
Rejestracja telefoniczna od poniedziałku do piątku w godzinach 08:30 - 20:00, w soboty w godzinach 09:00 - 14:00.

Godziny pracy

Barycka: Poniedziałek - Piątek 10:00 - 20:00
Plac Teatralny: Wybrane dni od godziny 12:00
Wybrane soboty: 09:00 - 14:00

Lokalizacja

Wrocław, ul. Barycka 1/3 (wejście od ul. Prusa)
Wrocław, Pl. Teatralny 1/18, III piętro

Email

 gabinet@kaniowscy.pl