Laser MOSAIC polecamy zwłaszcza młodym kobietom. Zagęszcza i kondycjonuje skórę, znacznie spowalnia procesy starzenia – to świetny sposób na zatrzymanie młodości!

Laser MOSAIC - Laserowe zagęszczanie skóry

Służy do pobudzenia odnowy i  zagęszczania skóry. Wspomaga przywrócenie jej napięcia, likwidację zmarszczek, przebarwień, rozszerzonych porów oraz poprawia prawidłowe utkanie i koloryt skóry. Rezultat – wyraźne odmłodzenie bez interwencji chirurgicznej.

Działanie lasera frakcyjnego Mosaic

Laser posiada małą końcówkę, która emituje w szybkim tempie dużą ilość maleńkich wiązek laserowych. W bezpieczny sposób penetruje powierzchnię skóry. W efekcie powstaje siatka mikroskopijnych otworów otoczonych zdrową skórą. Następuje przyśpieszony proces odbudowy. Nieuszkodzony naskórek okrywa powstałe wcześniej otwory, a w głębi rozpoczyna się proces regeneracji kolagenu i elastyny. Rezultat – odmłodzona i elastyczna skóra.

Wskazania

Zabiegi laserowego zagęszczania i kondycjonowania skóry mogą być wykonywane na twarzy, szyi, dekolcie, dłoniach, brzuchu, ramionach, pośladkach i etc.

Zabieg skutecznie likwiduje:

  • objawy fotostarzenia skóry
  • uszkodzenia posłoneczne
  • zmarszczki i wiotkość skóry
  • niejednolity odcień skóry
  • blizny – pooperacyjne, potrądzikowe i urazowe
  • zmiany pigmentacyjne, przebarwienia
  • plamy starcze
  • powiększone pory i chropowatość skóry
  • blizny przerosłe i keloidy
  • rozstępy

Przebieg zabiegu – laser Mosaic

W czasie zabiegu wykonujemy serię przejść głowicą, pacjent może wtedy odczuwać rodzaj mrowienia i ciepła. Skóra po zabiegu jest zaczerwieniona i gorąca. Dlatego na koniec, przez 20 min., schładzamy ją zimnymi okładami. Po zabiegu może wystąpić zaczerwienienie skóry, delikatny obrzęk i szorstkość. Skóra może się złuszczać przez 2 –  4 dni

Warto wykonać zabieg laserem Mosaic 2-3 razy w ciągu roku w ramach profilaktyki przeciwstarzeniowej.

Synergia w połączeniu ze światłem LED

Fototerapia to niezwykle skuteczne remedium w walce z pierwszymi oznakami starzenia się, silnie stymuluje produkcję białek podporowych. Światło LED pobudza aktywność fibroblastów, które odpowiadają za syntezę kolagenu, elastyny i glikozoaminoglikanów (np. kwas hialuronowy).

Światło generowane podczas zabiegu dociera do wnętrza skóry, przyspiesza reakcje biochemiczne i powoduje regenerację tkanek lub leczenie miejsca zabiegowego. Technologia fototerapii w świecie medycyny estetycznej ma swoje istotne miejsce w dziedzinie odnowy i regeneracji skóry. Diody LED wpływają na metabolizm komórkowy, wyzwalając wewnątrzkomórkowe reakcje fotobiochemiczne. Pozwala na potęgowanie efektów zabiegowych i znaczące przyśpieszenie procesu gojenia skóry. Terapia LED może być samodzielną procedurą zabiegową, ale może stanowi uzupełnienie innych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, nie tylko znacząco przyśpiesza okres rekonwalescencji, ale również potęguje efekty zabiegowe. Działa antybakteryjnie, zmniejsza odczucia bólowe i obrzęk. Liczne doniesienia naukowe wskazują, że połączenie terapii LED z zabiegami laserowymi zapewnia działanie synergistyczne, przyśpiesza regenerację tkankową i minimalizuje efekty uboczne zabiegów.

Dlatego w Kaniowscy Clinic zalecamy, aby po każdej procedurze z użyciem lasera  naświetlać miejsce zabiegowe lampą LED. Dzięki temu nie tylko przyśpieszamy proces regeneracji, ale również zwiększamy efekty zabiegowe. Nasi specjaliści dobiorą odpowiedni kolor światła, który pozwoli na osiągnięcie najlepszych rezultatów.

Umów się na konsultację

+48 71 322 69 09
Rejestracja telefoniczna od poniedziałku do piątku w godzinach 08:30 - 20:00, w soboty w godzinach 09:00 - 14:00.

Godziny pracy

Barycka: Poniedziałek - Piątek 10:00 - 20:00
Plac Teatralny: Wybrane dni od godziny 12:00
Wybrane soboty: 09:00 - 14:00

Lokalizacja

Wrocław, ul. Barycka 1/3 (wejście od ul. Prusa)
Wrocław, Pl. Teatralny 1/18, III piętro

Email

 gabinet@kaniowscy.pl