Pielęgnacja  NOON Aesthetics to nowa, skuteczna propozycja terapeutycznej pielęgnacji. Masz wrażliwą skórę, zmiany trądzikowe, przebarwienia, a może zauważyłeś jej wiotkość i widoczne oznaki starzenia?  To coś dla Ciebie!

W pielęgnacji skóry, zwłaszcza tej z problemami, najlepsze rezultaty zapewnia połączenie profesjonalnych zabiegów wykonywanych w gabinecie pod okiem lekarza, jak również dobrana przez niego pielęgnacja domowa. Kompleksowe podejście do terapii skóry i zastosowanie innowacyjnych produktów zapewnia doskonałe rezultaty leczenia.

NOWOCZESNA TECHNOLOGIA JUŻ WE WROCŁAWIU! Dowiedz się więcej o NOON Aesthetics

NOON Aesthetics to izraelska marka, oferująca profesjonalne kosmetyki przeznaczone do stosowania w gabinetach lekarskich, która zadebiutowała w Polsce oraz w naszym gabinecie.

Produkty tej marki bazują na alfa i beta-hydroksykwasach o wysokich stężeniach i pH poniżej 1, zawierających unikalną, opatentowaną technologię DermShield™. To, co wyróżnia markę, to właśnie ta technologia, która daje możliwość zastosowania najbardziej skutecznego leczenia skóry bez skutków ubocznych typowych dla kwasów, takich jak podrażnienie, pieczenie, zaczerwienienie i nieprzyjemne odczucia. Ten zestaw właściwości otwiera nowe możliwości leczenia pacjentów z bardzo wrażliwą skórą.

Technologia DermShield™  umożliwiła NOON Aesthetics opracowanie farmaceutycznej linii produktów do pielęgnacji skóry, która zawiera certyfikowane składniki aktywne o przełomowo wysokim stężeniu bez wywoływania podrażnień i nieprzyjemnych odczuć – co dotyczy zarówno procedur gabinetowych, jak i preparatów do stosowania w domu.

WSKAZANIA

Linia produktów NOON obejmuje ponad 40 profesjonalnych produktów do leczenia różnych problemów skórnych, takich jak:

RODZAJE PRODUKTÓW NOON AESTHETICS

Produkty NOON Aesthetics dzielą się na następujące kategorie:

PARACEUTICALS

Produkty o działaniu terapeutycznym, opracowane w celu zapewnienia silnego i skutecznego leczenia różnych chorób skóry. Produkty w tej kategorii obejmują wysokie stężenia składników aktywnych, ale bez typowych skutków ubocznych, takich jak podrażnienie, pieczenie, zaczerwienienie i nieprzyjemne odczucia podczas użytkowania.

ESSENTIAL

Produkty wspierające i ochronne o działaniu terapeutycznym, które wspomagają i chronią skórę przed szkodliwymi czynnikami, takimi jak  zanieczyszczenie powietrza, ekspozycja na słońce i promieniowanie UVA i UVB, stres, niezrównoważona dieta itp. Produkty te prowadzą do uzyskania promiennej i zdrowej skóry twarzy.

IN CLINIC

Profesjonalne produkty przeznaczone do zabiegów gabinetowych, takie jak peelingi, ampułki i maski.

PEELINGI

Peeling to zabieg mający na celu usunięcie najbardziej zewnętrznej warstwy skóry, w wyniku czego warstwa podstawna skóry szybciej się regeneruję. Zwykle skutkami ubocznymi stosowania kwasów w peelingach czy kremach są - swędzenie, szczypanie, rumień, obrzęk. Jak do tego dochodzi? Otóż, gdy drażniące substancje chemiczne, takie jak kwas azelainowy lub alfa-hydroksykwasy, które są  zawarte w wysokich stężeniach w peelingach i wielu produktach do pielęgnacji skóry, zetkną się ze skórą, aktywowane są włókna nerwowe zwane nocyceptorami typu c. W rezultacie powstaje neurogenne zapalenie - naczynia krwionośne rozszerzają się, powodując rumień - zaczerwienienie i obrzęk – czyli nagromadzenie płynu w śródmiąższu. Aktywowane są również komórki tuczne, uwalniając histaminę. Impuls nerwowy przechodzi do mózgu, powodując uczucie pieczenia, szczypania i swędzenia

DermShield™ w peelingach chemicznych

Dzięki unikalnej technologii DermShield™ można w zabiegach i kosmetykach NOON Aesthetic używać wysokiego stężenia kwasów bez wywoływania podrażnień skóry.

Gdy stosuje się peelingi i produkty do pielęgnacji skóry zawierające DermShield™, aktywacja nocyceptorów typu c jest zmniejszona. Zapobiega się neurogennemu zapaleniu i innym skutkom ubocznym. Impuls nerwowy do mózgu jest zmniejszony, a uczucie swędzenia, pieczenia i szczypania jest znacząco zredukowane.

 • selektywne tłumienie mrowienie, pieczenia i swędzenia
 • hamowanie rumienia oraz obrzęku skóry
 • hamowanie inicjacji stanu zapalnego

 

PRZED ZABIEGIEM NOON Aesthetics

Pacjent otrzymuje ankietę ze szczegółowymi pytaniami dotyczącymi własnej oceny stanu skóry i stylu życia, jaki prowadzi, który to może mieć wpływ na jej obecny stan. Na podstawie ankiety oraz oceny skóry przez specjalistę, dobierana jest indywidualna terapia, włączająca kwas lub kombinację kwasów, wskazywane są również produkty pielęgnacyjne do stosowania w domu.

PRZEBIEG ZABIEGU

Zabieg rozpoczyna się demakijażem i oczyszczeniem skóry. Kolejnym krokiem jest wykonanie wybranego peelingu, tj. nałożeniem kwasów odpowiednich do wymagań skóry pacjenta i ich neutralizacja po upływie odpowiedniego czasu aplikacji.  W tak przygotowaną skórę wmasowujemy żel zmiękczający, co ułatwia głęboką penetrację składników aktywnych. Kolejnym etapem jest nałożenie specjalistycznej ampułki i maski dobranej do aktualnych potrzeb skóry. Na zakończenie procedury aplikujemy na skórę preparat zalecany w wybranym protokole.

PO ZABIEGU

Po zabiegach wykonanych przy użyciu produktów NOON Aesthetics, skóra nie wymaga rekonwalescencji, zaleca się natomiast stosowanie kremów z filtrem UV.

PRZECIWWSKAZANIA

 • uczulenie na składniki aktywne zawarte w preparatach
 • aktywna opryszczka
 • terapia doustnymi retinoidami
 • ciąża i okres karmienia piersią

 

PRODUKTY NOON AESTHETICS - WYBRANE PEELINGI, AMPUŁKI I MASKI

PEELINGI

G-Peel 50 / roztwór złuszczający skórę

G-Peel 50 dedykowany szczególnie skórze wrażliwej, cienkiej, suchej, atopowej. Zalecany w terapiach dla pacjentów z trądzikiem różowatym. G-Peel 50 redukuje drobne linie, zmarszczki, uszkodzenia słoneczne i hiperpigmentację. Oddziałuje na naskórek i skórę właściwą, zmniejsza spoistość korneocytów i zapobiega pogrubianiu warstwy rogowej. G-Peel 50 złuszcza skórę i stymuluje syntezę kolagenu, elastyny i glikozaminoglikanów w skórze. Formuła G-Peel 50 zawiera 50% kwas glikolowy oraz DermShield™ czynnik przeciw podrażnieniom o klinicznie udowodnionym działaniu.

G Peel 50 roztwór złuszczający skórę Kaniowscy Clinic

G-Peel 50 / Nanostrukturalny żel tiksotropowy

G Peel 50 Nanostrukturalny żel tiksotropowy Kaniowscy Clinic

Pomaga zmniejszyć nierówną teksturę skóry w przypadku skóry tłustej / problematycznej. Oddziałuje na naskórek i skórę właściwą, zmniejsza spoistość korneocytów i zapobiega pogrubianiu warstwy rogowej. G-Peel 50 złuszcza skórę i stymuluje syntezę kolagenu, elastyny i glikozaminoglikanów w skórze. Formuła G-Peel 50 zawiera 50% Kwasu Glikolowego oraz DermShield™ czynnik przeciw podrażnieniom o klinicznie udowodnionym działaniu. Formuła peelingu zawiera nanostrukturalną matrycę nieorganiczną, która tworzy żel tiksotropowy. Zastosowanie formuły nano dla peelingu znacznie zwiększa efekt złuszczania, umożliwiając stosowanie niższych stężeń środka złuszczającego, dzięki zastosowanej nanotechnologii penetruje i G-Peel 50 działa jak 70% kwas glikolowy.

P-Peel 20 / 20% Kwas pirogronowy

Kwas Pirogronowy jest małowymiarowym kwasem alfa ketonowym, który szybko i głęboko przenika przez skórę i jest uważany za silny środek chemiczny, ale we wszystkich przypadkach jest nietoksyczny. Dobry dla ciemniejszych rodzajów skóry i skóry etnicznej. Stosuje się go  w przypadku trądziku, zapalenia mieszków włosowych, łagodnego fotostarzenia z powierzchownymi zmarszczkami, powierzchownym bliznowaceniem i cętkowaną pigmentacją. U pacjentów z trądzikiem peeling ten można stosować także na plecach, klatce piersiowej oraz ramionach (wszystkie te obszary razem w tej samej sesji). Jest on odpowiedni jako pojedynczy zabieg lub w seriach peelingowych.

P Peel 20 20% Kwas pirogronowy Kaniowscy Clinic

S-Peel 20 / roztwór złuszczający skórę

S Peel 20 roztwór złuszczający skóre kaniowscy clinic

S-Peel 20 redukuje drobne linie, zmarszczki i uszkodzenia słoneczne oraz ma działanie keratolityczne, regulujące wydzielanie łoju i działanie przeciwdrobnoustrojowe. Z powodzeniem zapewnia leczenie nierównej skóry z grudkami i towarzyszącym im zaczerwienieniem (trądzik różowaty). Stosowany jest także w przypadku trądziku, zarówno zapalnego jak i pozapalnego.

Formuła S-Peel 20 zawiera 20% Kwasu Salicylowego oraz DermShield™ czynnik przeciw podrażnieniom o klinicznie udowodnionym działaniu.

J-Peel Delicate / roztwór złuszczający skórę

14 % kwas salicylowy
14% kwas mlekowy
12% kwas cytrynowy

 

Kwas mlekowy jest alfahydroksykwasem, który w naturalny sposób poprawia nawilżenie skóry, indukuje syntezę ceramidów w naskórku oraz stymuluje produkcję włókien kolagenowych i elastynowych w skórze właściwej. Kwas mlekowy działa również keratolitycznie, przeciwzapalnie i wybielająco (hamuje proces melanogenezy poprzez inhibicję aktywności tyrozynazy).

J Peel Delicate roztwór złuszczający skórę kaniowscy clinic

Kwas cytrynowy - należy do grupy alfahydrokwasów. Wykazuje działanie keratolityczne, dzięki czemu usuwa przebarwienia i działa rozjaśniająco na skórę. Połączenie tych trzech kwasów jest bardzo dobrze estheticstolerowane przez wszystkie typy skór, nawet wrażliwe skóry naczyniowe. Kwas salicylowy jest lipofilowym kwasem betahydroksylowym, który ma działanie keratolityczne i komedolityczne. Połączenie peelingów stosuje się na skórę z foto uszkodzeniami, na plamy soczewicowate, na łojotokowe zapalenie skóry tłustej.

 

AMPUŁKI

Igloo MaskLift & Whitening Peptide Complex

To liftingująco–wybielająca skuteczna i wysoce skoncentrowana mieszanka peptydów.

Korzyści ze stosowania:

 • aktywuje wiele ścieżek odbudowy w skórze właściwej
 • znacząco zmniejsza głębokość zmarszczek
 • poprawia poziom nawilżenia i napięcie tkankowe skóry
 • poprawia poziom odżywienia i elastyczność skóry
 • zapewnia efekt wybielania skóry
Kaniowscy Clinic Lift & Whitening Peptide Complex

AcNo Complex

AcNo Complex Kaniowscy Clinic

To skoncentrowana i skuteczna mieszanka czynników przeciwzapalnych, stosowana w leczeniu podrażnionej i problematycznej skóry oraz w regulacji poziomu wydzielania sebum.

Zalety stosowania AcNo Complex:
 • zmniejsza zaczerwienienia i przebarwienia
 • zmniejsza produkcję sebum
 • zmniejsza namnażanie bakterii
 • nawilża, łagodzi i poprawia poziom nawilżenia skóry

Aktywne składniki AcNo Complex:

 • Niacynamid - składnik, który znacznie zmniejsza wydzielanie sebum i ma silne właściwości przeciwzapalne i przeciwbakteryjne.
 • Diglicyryzynian potasu - środek przeciwzapalny izolowany z korzenia lukrecji. Badania wykazały, że pomaga zmniejszyć zaczerwienienie i podrażnienie często związane z różnymi chorobami skóry, takimi jak trądzik, trądzik różowaty, łuszczyca i niektóre rodzaje zapalenia skóry.
 • Oligopeptyd-10 - opatentowany peptyd przeciwdrobnoustrojowy, który wykazuje doskonałą aktywność przeciwko bakterii P. acne i może zastąpić antybiotyki w długotrwałym leczeniu trądziku.
 • kompleks ekstraktów roślinnych (Ekstrakt z otrąb ryżowych, Ekstrakt z żywicy kadzidłowca) – zwalcza stan zapalny.
 • sód PCA - naturalny składnik NMF (Natural Moisturizing Factor) - środek nawilżający

 

MASKI

Igloo Mask

Maseczka łagodzi, nawilża i chłodzi skórę, zapewniając długotrwały efekt świeżości. Napina i odbudowuje uszkodzoną skórę dla gładkości i młodzieńczego wyglądu.

 Aktywne składniki Igloo Mask:

 • MET & Menthyl PCA i Lactamide MEA – połączenie składników chłodzących
 • ksylitol - 3D Hydration Hydraconcept, booster kwasu hialuronowego
 • wyciąg z kwiatów arniki - ma wspaniały efekt kojący i wspaniałe właściwości lecznicze
 • wyciąg z ziaren kawy Arabica - wspomaga krążenie krwi i prowadzi do zdrowej i doenergetyzowanej skóry, skutecznie zmniejszając obrzęk tkanek i opuchliznę.
Noon Igloo Mask Kaniowscy Clinic

TrioLift Mask

TrioLift Mask Kaniowscy Clinic Noon

Maseczka TrioLift Mask to zaawansowana formuła przeciwstarzeniowa, która natychmiast liftinguje skórę. Zapewnia szybki efekt przeciwzmarszczkowy, jednocześnie nawilżając, wygładzając i kojąc skórę.

Aktywne składniki TrioLift Mask:

 • Acetyl Dipeptide-1 Cetyl Ester - „peptyd łagodności”, to pierwszy kosmetyczny składnik aktywny, który działa jako przekaźnik zwrotny dla delikatności i komfortu. Stymuluje uwalnianie pro-endorfin, zapewniając ekscytujący efekt na skórze i hamuje skurcze mięśni odpowiedzialne za powstawanie zmarszczek mimicznych.
 • hydrolizowane białko sezamowe PG - propylometylosilanodiol - środek wygładzający nowej generacji. Dzięki wprowadzeniu nowego środka „napinającego” skóra jest wygładzona i uniesiona w mgnieniu oka. To nie tylko środek napinający o natychmiastowym działaniu, lecz także preparat zapewniający skórze prawdziwe nawilżenie.
 • alantoina - aktywna ochrona skóry. Naturalnie wspomaga proces gojenia się skóry
 • masło Shea - koncentracja naturalnych witamin i kwasów tłuszczowych, oferujących skórze niezwykłe odżywienie i nawilżenie

MediCLay Mask

To maseczka oczyszczająca do skóry tłustej/problematycznej, dezynfekuje, łagodzi zaczerwienienia, zwalcza „wypryski” i ogranicza proliferację bakterii.

Aktywne składniki MediClay Mask:

 • kwas Oleanolowy - silny inhibitor komórkowych procesów zapalnych, jest głównym obrońcą komórek przed stresem oksydacyjnym. Hamuje 5-α reduktazę w celu zwalczania nadmiernego łojotoku i zmniejszenia wpływu testosteronu na skórę ze skłonnością do trądziku
 • kwas Nordihydrogwajaretowy (NDGA) – regulator wzrostu komórek, który hamuje nadmierne rogowacenie i zapalenie. Pomaga kontrolować rozwój bakterii.
 • ekstrakt propolisu - przyspiesza proces gojenia się ran ze względu na jego właściwości przeciwbakteryjne i przeciwzapalne.
 • ekstrakt z szałwii lekarskiej - zapobiega występowaniu infekcji skóry
 • alantoina - wygładza i leczy niedoskonałości
 • olejek z liści eukaliptusa - leczy infekcje skórne
 • siarka - zabija bakterie i wyciąga olej, co z kolei ogranicza zapychanie się porów
Noon MediCLay Mask Kaniowscy Clinic

PRODUKTY DODATKOWE NOON AESTHETICS

Lacto-10

Lacto-10 to jedyny w swoim rodzaju krem, który przyspiesza odmładzanie skóry, na nowo definiując jej strukturę, poprawiając jej koloryt i poziom nawilżenia. Dodatek DermShield™ i 10% Kwasu Mlekowego (pH 3.5), pozwala na stosowanie kremu przy wszystkich rodzajach skóry, o każdej porze roku i bez typowych podrażnień związanych zazwyczaj ze stosowaniem alfa-hydroksykwasów (AHA). Beztłuszczowy, łatwo przyswajalny i doskonały dla wszystkich rodzajów skóry.

Noon Lacto 10 krem Kaniowscy Clinic

Lacto-10:

 • hamuje powstawanie zmarszczek i linii mimicznych
 • stymuluje złuszczanie komórek i regenerację naskórka
 • naprawia foto-uszkodzenia i zapobiega ich gromadzeniu się
 • zwiększa gęstość i elastyczność skóry
 • pomaga walczyć z przebarwieniami i hiperpigmentacją
 • wyjątkowo bezpieczny w stosowaniu w okolicach oczu
 • współgra z innymi preparatami kosmetycznymi lub maściami leczniczymi

Intensive Hydrogel

Jest lekką emulsją bilansującą, składającą się z 10% Kwasu Mlekowego (AHA) w połączeniu z 2% Kwasem Salicylowym (BHA) i DermShield™. Poprawia stan tłustej i mieszanej skóry oraz zapewnia intensywną pielęgnację, nie powodując podrażnień, dzięki zastosowaniu DermShield™. Intensive Hydrogel ma silne działanie antybakteryjne i przeciwzapalne, oczyszcza i łagodzi skórę tłustą.

100% Naturalny i Eco-odpowiedzialny kwas salicylowy po raz pierwszy dostępny w kosmetykach! Kwas salicylowy jest kwasem BHA i znakomitym preparatem do złuszczania komórek, o właściwościach równoważących i antybakteryjnych. Formuła ta zawiera uszlachetnione, czyste i w 100% naturalne składniki.

Intensive Hydrogel:

 • odmładza, rozjaśnia i wygładza skórę
 • eliminuje tłusty film i doskonale nawilża
 • oczyszcza skórę i wygładza niedoskonałości
 • w celu rozjaśnienia, wygładzenia i rozpromienienia cery
 • doskonale współgra z innymi preparatami i maściami leczniczymi

 

Noon Intensive Hydrogel Kaniowscy Clinic

Retinol Charisma

Jest przeciwstarzeniowym wzmacniaczem skóry, który odmładza, ujędrnia, rozjaśnia i redukuje drobne zmarszczki. Poprawia strukturę i koloryt skóry. Produkt ten jest dostępny w trzech stężeniach.

Retinol Charisma jest odpowiedni dla wszystkich typów skóry.

Aktywne składniki Retinol Charisma:

Retinol – najsilniejszy „przeciwstarzeniowy” składnik korekcyjny. Retinol wygładza strukturę skóry, redukuje drobne zmarszczki, walczy ze starzeniem się skóry, wspomaga wybielanie, reguluje wydzielanie sebum, ułatwia rekonstrukcję skóry i ją ujędrnia.  Regularne stosowanie retinoidów w znacznym stopniu przyczynia się do poprawy jakości skóry, odwraca procesy starzenia i stymuluje jej odnowę. Skuteczne leczenie fotouszkodzeń wymaga konsekwentnego ich  stosowania. Stosowanie produktów Retinol z dodatkiem DermShield™ minimalizuje wrażliwość na światło słoneczne

Noon Retinol Charisma Kaniowscy Clinic
 • Oligopeptyd-68 – innowacyjny i unikalny preparat wybielający, który zmniejsza widoczność ciemnych plam i przebarwień skóry.
 • wyciąg z szarotki alpejskiej –kwas leontopodowy, odkryty po raz pierwszy w szarotce alpejskiej, posiada wyjątkowe właściwości przeciwutleniające, wyłapujące rodniki i chroniące naskórek. Znacznie zwiększa poziom kluczowych białek, które pomagają tworzyć i wzmacniają ochronną “barierę komórkową” przed uszkodzeniami spowodowanymi przez promieniowanie UV i innymi czynnikami zewnętrznymi.

Emulsja Perfluorowęglowodorowa - silnie działający system dostarczaniatlenu bez zawartości ROS! Klinicznie wykazano, że jest to sztuczny tlen poprawiający dotlenienie tkanek, dzięki czemu może działać na uszkodzoną skórę i odwracać oznaki starzenia się.

Vit C Serum 11S

Vit C Serum 11S zawiera wysokie stężenie stabilnych pochodnych witaminy C. Ta innowacyjna formuła przeciwstarzeniowa zapewnia głęboką przepuszczalność warstwy skóry. Stężenie 11% witaminy C (stabilne pochodne) pozwala na uzyskanie silnych zdolności rozjaśniających, przy jednoczesnym zwalczaniu wolnych rodników i wzmacnianiu naczyń włosowatych. Vit C Serum 11S poprawia produkcję włókien kolagenowych i zwiększa stężenie fibroblastów typu NB1RGB (komórek budujących macierz skórną). Drastycznie hamuje aktywność (dwóch) enzymów rozpuszczających kolagen.

Noon Vit C Serum 11S Kaniowscy-Clinic

In-Depth Filler Cream

Noon In Depth Filler Cream Kaniowscy Clinic

Wypełniacz zmarszczek, In-Depth Filler Cream, z siłą połączonych w walce przeciwko starzeniu składników, w sposób udowodniony redukuje widoczność zmarszczek, wygładza skórę i przynosi ulgę, a także pozostawia ją głęboko nawilżoną, elastyczną i ujędrnioną.

In-Depth Filler Serum

In-Depth Filler Serum to wysoce skuteczna kuracja przeciwzmarszczkowa . Poprawia gęstość, jędrność i elastyczność skóry, jednocześnie zapewniając jej nawilżenie i blask. Bardzo dobrze nadaje się do wspomagania procesów odbudowy skóry w połączeniu z zabiegami stymulacji skóry (zabiegi estetyczne takie jak peelingi, mikro-nakłuwanie, RF, laseroterapia).

 

Noon In Depth Filler Serum Kaniowscy Clinic

AcNo Complex

AcNo Complex to skoncentrowana i skuteczna mieszanka środków przeciwzapalnych, stosowana w leczeniu podrażnionej i problematycznej skóry oraz do regulowania nadmiernej produkcji sebum.

Noon AcNo Complex Kaniowscy Clinic

Zalety stosowania AcNo Complex:

 • zmniejszenie zaczerwienienia i zmian skórnych
 • redukcja produkcji sebum
 • obniżenie proliferacji bakterii
 • nawilżenie i wygładzenie skóry

 

Aktywne składniki AcNo Complex:

 • 6% Niacinamid – składnik, który znacznie zmniejsza wydzielanie sebum i ma silne właściwości przeciwzapalne i bakteriobójcze.
 • Glicyryzynian Dipotasowy – środek przeciwzapalny pozyskiwany z korzenia lukrecji. Badania wykazały, że pomaga on zmniejszyć zaczerwienienie i podrażnienia związane z różnymi chorobami skóry, takimi jak trądzik pospolity iróżowaty, łuszczyca i niektóre rodzaje zapalenia skóry.
 • Oligopeptyd-10 – opatentowany peptyd przeciwdrobnoustrojowy, który wykazuje doskonałe działanie przeciwko bakterii Propionibacterium acnes (Cutibacterium acnes) i może zastąpić antybiotyki w długotrwałym leczeniu trądziku.
 • Kompleks ekstraktów roślinnych (Ekstrakt z otrąb ryżowych, Ekstrakt z żywicy kadzidłowca) – do zwalczania stanów zapalnych.
 • Sód PCA – naturalny komponent NMF (Natural Moisturizing Factor) – środek nawilżający

Azelaic Forte 25

Azelaic Forte 25 działa leczniczo na różne stany skóry, dzięki swoim właściwościom antybakteryjnym, przeciwzapalnym i wybielającym, połączonym z eksfoliacją i regeneracją skóry. Nadaje się do leczenia nierównej skóry z grudkami i związanym z tym zaczerwienieniem (różowo-czerwone krosty / wysypka). Eliminuje nadmiar bakterii znacznie zmniejszającstan zapalny. Skuteczna kuracja dla osób cierpiących na zmiany chorobowe związane z trądzikiem różowatym.

Skutecznie leczy przebarwienia (Melanoderma) i nadaje się do długotrwałego stosowania jako środek rozjaśniający skórę (plamy soczewicowate, melasma, PIH, trądzik) przez cały rok.

Noon Azelaic Forte 25 Kaniowscy Clinic

Aktywne składniki Azelaic Forte 25:

 • 25% kwas azelainowy – środek przeciwzapalny, antybakteryjny i złuszczający stosowany do usuwania nierówności, zmian chorobowych i obrzęków spowodowanych przez trądzik pospolity lub różowaty. Stosowany jako środek rozjaśniający skórę, który jest uważany za bezpieczny i wyjątkowo skuteczny do leczenia ciemniejszych typów skóry o każdej poprzez roku, ponieważ nie powoduje foto-wrażliwości skóry, a selektywnie wybiela tylko plamy hiperpigmentacyjne i nie wpływa na naturalnie ciemną karnację. Leczy i zapobiega hiperpigmentacji pozapalnej, która zazwyczaj pojawia się na zmianach trądzikowych u pacjentów z fototypem IV-VI (klasyfikacja Fitzpatricka dla skóry ciemnej). Dodanie DermShield™ pozwala na stosowanie tego niezwykle wysokiego i unikalnegostężenia kwasu azelainowego, bez podrażnień, które mu zazwyczaj towarzyszą.
 • 5% Alfa-Arbutyna – niezwykle silny środek wybielający, który hamuje działanie i aktywność Tyrozynazy, enzymu utleniającego, odpowiedzialnego za produkcję melaniny. Skuteczny w leczeniu przebarwień we wszystkich typach skóry. Alfa-Arbutyna jest naturalną roślinną pochodną Hydrochinonu, która nie niesie żadnego ryzyka ani skutków ubocznych podczas długotrwałego stosowania.

 

Igloo Moist 24/7

Igloo Moist 24/7 posiada właściwości uspokajające i przeciwzapalne dzięki połączeniu silnych środków łagodzących. Nadaje się do stosowania na dzień i na noc jako uniwersalny lekki krem nawilżający i jest idealny dla skóry wrażliwej lub podrażnionej. W oparciu o zaawansowaną technologię chłodzenia, krem działa łagodząco i chłodząco, jednocześnie nawilżając i uspokajając skórę, poprawiając jej elastyczność i jędrność oraz opóźniając pojawienie się oznak starzenia. Igloo Moist 24/7 to także doskonałe rozwiązanie dla wspomagania i nawilżania problematycznej skóry. Nadaje się dla wszystkich grup wiekowych.

Noon Igloo Moist 24 7 Kaniowscy Clinic

Jeżeli chcesz poprawić wygląd swojej skóry, przywrócić jej dobrą kondycję, świeżość i blask oraz pozbyć się niedoskonałości – pielęgnacja NOON Aesthetic jest doskonałym rozwiązaniem. Zapraszamy do naszym gabinetów na wizytę z lekarzem dermatologiem lub konsultację z kosmetologiem. Nasi specjaliści wskażą Ci rodzaj zabiegów i pielęgnacji odpowiadający aktualnym potrzebom Twojej skóry.

Umów się na konsultację

+48 71 322 69 09
Rejestracja telefoniczna od poniedziałku do piątku w godzinach 08:30 - 20:00, w soboty w godzinach 09:00 - 14:00.

Godziny pracy

Barycka: Poniedziałek - Piątek 10:00 - 20:00
Plac Teatralny: Wybrane dni od godziny 12:00
Wybrane soboty: 09:00 - 14:00

Lokalizacja

Wrocław, ul. Barycka 1/3 (wejście od ul. Prusa)
Wrocław, Pl. Teatralny 1/18, III piętro

Email

 gabinet@kaniowscy.pl