Starzenie twarzy najbardziej widoczne jest w jej dolnej i środkowej części. Policzki oraz linia żuchwy tracą wyraźny kontur a profil zaczyna się rozmywać. Nadmierna wiotkość skóry sprzyja powstawaniu tzw „chomiczków”, środkowa część policzka pokrywa się siatką drobnych pionowych zmarszczek. Skóra stopniowo traci swoją sprężystość.

Przywraca sprężystość skórze, modeluje kontur twarzy

profhilo

Aby przywrócić skórze elastyczność i na nowo nadać twarzy właściwy owal, powstał innowacyjny produkt – Profhilo®  – nowa formuła, która odżywia komórki skórne i na długo przywraca utracony kontur, profil i jędrność twarzy.

prohilo nagroda

 

Wykorzystywany do zabiegu preparat jest opatentowaną przez Instytut Farmaceutyczny IBSA molekułą młodości, która powoli i długotrwale uwalnia się z miejsca wstrzyknięciadziałając jak miliony sprężynek, które przywracają skórze utracone przez lata parametry.

Bioremodeling PROFHILO® został nagrodzony w 2015 r. przez Francuski AMEC za innowacyjność!

Profhilo® w chwili obecnej jest jedynym na świecie preparatem do bioremodelingu, czyli przebudowy i przywrócenia utraconych w procesie starzenia parametrów skóry.

Technika wstrzykiwania

Specjalna technika zabiegu Profhilo® wymaga wstrzyknięcia niewielkich ilości preparatu jedynie w pięciu specjalnie wyselekcjonowanych anatomicznych punktach po obu stronach twarzy.  

Zabieg nie wymaga znieczulenia. Lekarz precyzyjnie wyznacza punkty na twarzy pacjenta i wolno wstrzykuje preparat, co sprawia, że wstrzyknięcia są prawie bezbolesne. Zmniejsza się również prawdopodobieństwo powstania zasinienia i obrzęku w miejscach wkłuć igły.

Efekty

Poprawa wyglądu  widoczna jest często natychmiast po zabiegu, ale najważniejsze, że narasta w czasie, dzięki zachodzącym procesom biostymulacji i bioremodelingowi.  To powolne narastanie efektu świadczy o tym, że następuje przebudowa własnej tkanki i dzięki temu pozytywne zmiany będą utrzymywały się dłużej.

PROFHILO EFEKTY WROCŁAW
FEKETY ZABIEGU PROFHILO
EFEKTY ZABIEG PROFHILO KANIOWSCY
EFEKTY PROFHILO WROCŁAW KANIOWSCY
EFEKTY PROFHILO KANIOWSCY

Umów się na konsultację

+48 71 322 69 09
Rejestracja telefoniczna od poniedziałku do piątku w godzinach 08:30 - 20:00, w soboty w godzinach 09:00 - 14:00.

Godziny pracy

Barycka: Poniedziałek - Piątek 10:00 - 20:00
Plac Teatralny: Wybrane dni od godziny 12:00
Wybrane soboty: 09:00 - 14:00

Lokalizacja

Wrocław, ul. Barycka 1/3 (wejście od ul. Prusa)
Wrocław, Pl. Teatralny 1/18, III piętro

Email

 gabinet@kaniowscy.pl