Laser Thunder MT już we Wrocławiu! Marzysz o aksamitnej skórze pozbawionej zbędnego owłosienia?

Wiosna to dobry czas, aby skorzystać z zabiegów epilacji i cieszyć się gładką skórą podczas wakacji! Chcesz to zrobić profesjonalnie? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie!

Teraz możesz osiągnąć upragniony efekt decydując się na zabieg najszybszym i najskuteczniejszym sprzętem do epilacji Thunder MT – bezpieczny, komfortowy, szybki laser, który dostosowuje się do Twoich potrzeb! 

Laser THUNDER MT - najszybszy i najmocniejszy na świecie sprzęt do epilacji już dostępny w Kaniowscy Clinic we Wrocławiu!

Laser Thunder MT już we wrocławiu – rewolucja w usuwaniu owłosienia dostępna w kaniowscy clinic!

Laser Thunder MT, dostępny już we Wrocławiu w Kaniowscy Clinic, to obecnie najszybszy i najmocniejszy na świecie laser do epilacji. To innowacyjne urządzanie, które wykorzystuje aż dwie długości fali - aleksandrytową (755) oraz neodymowo-yagową (1064 nm) - dwie najbardziej skuteczne w epilacji fale laserowe!

Jest to nowy, złoty standard wśród zabiegów, ponieważ Mixed Technology pozwala na wykorzystanie obydwu fal oddzielnie, razem lub stosowanie ich jedna po drugiej.

Połączenie dwóch długości fali sprawia ponadto, że wiązka światła dociera na odpowiedni poziom skóry. Laser aleksandrytowy cechuje się wyższym powinowactwem do melaniny, natomiast zastosowanie lasera neodymowo-yagowego wywołuje kontrolowane uszkodzenie naczyń odpowiadających za odżywianie włosa. W efekcie działania dwóch technologii laserowych zostają usunięte struktury odpowiadające za wzrost włosa.

Zasada działania zabiegu. Na czym polega innowacyjna technologia dostępna we Wrocławiu?

Thunder MT wyznacza nowy, najwyższy standard wśród technologii laserowej epilacji!

Zastosowanie dwóch długości fal - co wyróżnia ten laser na tle innych urządzeń - pozwala idealnie dostosować zabieg do fototypu i koloru włosów pacjenta, równocześnie zwiększając bezpieczeństwo i skuteczność terapii. W trakcie jednego naświetlania niszczona jest zarówno łodyga, jak i cebulka włosa.

glowica-thunder

Głowica Optimized

Jej kształt pozwala na bardziej równomierne naświetlenie obszaru zabiegowego, dzięki czemu zwiększa bezpieczeństwo zabiegu.

Skaner OptiScan TH

Duża powierzchnia skanowania głowicy- 30 cm2, przyczynia się do szybszego i dokładniejszego pokrycia powierzchni zabiegowej. Głowica automatycznie i równomiernie aplikuje energię lasera, trzy różne tryby wypełniania optymalizują czas schładzania obszaru zabiegowego i odczucia związane z działaniem lasera. Zabieg przeprowadzany a dużych obszarach trwa bardzo krótko!

glowice2-thunder

Dzięki zastosowaniu w laserze eliptycznego kształtu plamki, obszar poddawany zabiegowi zostaje precyzyjniej pokryty, a plamki w minimalnym stopniu nakładają się na siebie, minimalizując w ten sposób ryzyko poparzenia, z jednoczesnym zachowaniem stałej gęstości energii. Skórę chroni dodatkowo zintegrowany system chłodzenia Zimmer wpływając również na komfort zabiegu.

Przebieg, wskazania oraz cena zabiegu laserem Thunder MT. Dowiedz się, jak wygląda epilacja w Kaniowscy Clinic we Wrocławiu!

Dostępny we Wrocławiu laser Thunder MT umożliwia przeprowadzenie epilacji laserowej, która jest najchętniej wybieraną przez pacjentów metodą usuwania zbędnego owłosienia, co podyktowane jest jej trwałymi efektami. Zabiegi przeprowadza się na twarzy, jak i na obszarze ciała.

Sprzęt dostępny w Kaniowscy Clinic jest niezastąpiony w epilacji dużych obszarów, takich jak np. męskie plecy.

Przebieg zabiegu

W dniu poprzedzającym zabieg lub kilka godzin przed nim, należy zgolić obszar ciała mający zostać poddany terapii,  zostawiając mały fragment skóry 1cm x 1 cm, aby pielęgniarka obejrzała włos (jego grubość, kolor), co pozwala dobrać odpowiednie parametry zabiegowe. Bezpośrednio przed zabiegiem nie powinno się aplikować na skórę kremów czy balsamów natłuszczających.

Przed przystąpieniem do zabiegu pacjent wypełnia wywiad lekarski, mający na celu kwalifikację do zabiegu i wykluczenie ewentualnych przeciwwskazań.

Zabieg nie wymaga znieczulenia. W porównaniu z innymi metodami depilacji/epilacji zabieg laserem Thunder jest stosunkowo mało bolesny i przeprowadza się go w zaledwie kilka lub kilkanaście minut w zależności od obszaru.

Promieniowanie lasera absorbowane jest przez melaninę znajdującą się w cebulce włosa, wytwarzane jest przy tym ciepło, które niszczy struktury odpowiedzialne za powstawanie i wzrost włosa. Energia termiczna jest dostarczana jest tak, aby dotrzeć do cebulki, nie uszkadzając skóry.

Po zakończeniu zabiegu skóra robi się stopniowo lekko czerwona, zauważyć można także lekką opuchliznę. Możliwe są również niewielkie stany zapalne (naturalna reakcja) – objawy te ustępują natomiast samoczynnie po kilku godzinach.

Częstotliwość depilacji laserowej jest uzależniona od rodzaju obszaru zabiegowego. Zabiegi wykonujemy co 4 tygodnie na twarzy, co 6 tygodni w obszarze rąk, pleców, brzucha i bikini oraz co 8 tygodni w okolicy nóg. Ten czas wystarczy, by kolejne partie włosów wchodzących w fazę wczesnego anagenu, były dla nowoczesnego lasera zauważalne, możliwe do wychwycenia i skutecznego usunięcia.

Efekty i opinie o zabiegu

Thunder MT daje możliwość uzyskania jeszcze lepszych i szybszych efektów niż przy pomocy wcześniejszych systemów laserowych, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższego poziomu bezpieczeństwa! Przynosi on maksymalne efekty po błyskawicznym zabiegu, zapewniając maksymalną satysfakcję oraz pozytywne opinie pacjentów!

Już po pierwszej sesji wszystkie włosy w danym obszarze wypadną (stopniowo się „wykruszając”). Po upływie kilku tygodni (w zależności od obszaru) zaczną rosnąć te, które w czasie zabiegu nie były w aktywnej fazie wzrostu, co oznacza, że sesję laserową należy powtórzyć. Potrzeba kilku zabiegów (4-6), aby uzyskać upragniony efekt gładkiej skóry. Ilość sesji laserowych zależy jednak cechą indywidualną dla każdego pacjenta i podyktowana jest fizjologią.

efekty zabiegu thunder pachy
efekty zabiegu thunder plecy
efekty zabiegu thunder plecy2
efekty zabiegu thunder pachwina
efekty zabiegu thunder plecy3
efekty zabiegu thunder naczynka
efekty zabiegu thunder kurze łapki

Zalety lasera

 • MIXED TECHNOLOGY – POŁĄCZENIE DWÓCH DŁUGOŚCI FALI: ALEKSANDRYTOWEJ (755 NM) ORAZ NEODYMOWO-YAGOWA (1064 NM).
 • ZINTEGROWANY SYSTEM CHŁODZENIA SKÓRY - SKIN CRYO
 • DWIE INNOWACYJNE GŁOWICE: OPTIMIZED ORAZ OPTISCAN TH
 • TECHNOLOGIA AUTOMOTION™ - ZWIĘKSZA SZYBKOŚĆ I PRECYZJE PRZEPROWADZANEGO ZABIEGU
 • IDEALNY DO KAŻDEGO RODZAJU WŁOSÓW ORAZ SKÓRY

Przeciwwskazania do zabiegu

 • Ciąża
 • Przerwana ciągłość naskórka
 • Epilepsja
 • Leki, zioła fotouczulające
 • Terapia retinoidami ( witamina A )
 • Przyjmowanie leków obniżających krzepliwość krwi
 • Łuszczyca, bielactwo
 • Cukrzyca
 • Bliznowce
 • Aktywne infekcje skórne
 • Rozrusznik serca
 • Świeże zabiegi chirurgiczne
PROMOCJA! Pakiet pachy + bikini całość
 1 zabieg - 500 zł
PROMOCJA! Pakiet pachy + bikini całość + łydki
 1 zabieg - 700 zł
PROMOCJA! Pakiet całe nogi + bikini całość
1 zabieg 990 zł 
PROMOCJA! 4 zabiegi na pachy w cenie 3!
4 zabiegi = 1200 zł (zamiast 1600 zł)
PROMOCJA! 4 zabiegi na bikini całość w cenie 3!
4 zabiegi = 1800 zł (zamiast 2400 zł)
Nowa Cena! Epilacja Wargi górnej
200 zł (250zł)

Umów się na konsultację

+48 71 322 69 09
Rejestracja telefoniczna od poniedziałku do piątku w godzinach 08:30 - 20:00, w soboty w godzinach 09:00 - 14:00.

Godziny pracy

Barycka: Poniedziałek - Piątek 10:00 - 20:00
Plac Teatralny: Wybrane dni od godziny 12:00
Wybrane soboty: 09:00 - 14:00

Lokalizacja

Wrocław, ul. Barycka 1/3 (wejście od ul. Prusa)
Wrocław, Pl. Teatralny 1/18, III piętro

Email

 gabinet@kaniowscy.pl