Nowa linia preparatów dedykowanych najbardziej mimicznym obszarom twarzy.

W zgodzie w naturalną ekspresją twarzy

Twarz nieustannie „pracuje”, a kluczową rolę w tym procesie odgrywa skóra – rozciąga się i marszczy zależnie od ruchów mięśni twarzy, nawet tych drobnych, aby wiernie oddać emocje. Z czasem skóra staje się bardziej sucha, cienka i delikatna, a jej elastyczność się zmniejsza. Przy każdym napięciu mięśni twarzy skóra się rozciąga, ale nie wraca już do punktu wyjścia. Ten naturalny objaw procesu starzenia widać najpierw na bardziej ruchomych obszarach twarzy.

Stworzony przez Laboratorium TEOXANE wypełniacz na bazie kwasu hialuronowego TEOSYAL RHA można stosować w najbardziej ruchomych obszarach:

  • w okolicach ust,
  • policzków,
  • bruzd nosowo-wargowych,
  • na czole,
  • w obszarze kurzych łapek

Wszystkie produkty z serii bazują na metodzie tzw. dynamicznej reologii – dzięki zastosowaniu opatentowanej formuły sieciowania w pełni integrują się z tkanką. Oznacza to, że gdy się uśmiechamy, żel dostosowuje się do ruchu naszych ust, gdy mrużymy oczy – reaguje na mimikę w tym miejscu, umożliwiając pełną ekspresję.

Serię tworzą 4 preparaty na bazie kwasu hialuronowego, wśród których każdy dedykowany jest innego rodzaju problemom. Łączy je jedno – wyjątkowa sprężystość dostosowująca się do bogatej mimiki twarzy.

TEOXANE RHA seria

TEOSYAL RHA 1  Pierwsza pomoc na pierwsze zmarszczki

Pierwszym objawem starzejącej się skóry są zmarszczki mimiczne. Są to najbardziej powierzchowne zagłębienia w skórze, dzięki czemu – najłatwiej je zniwelować. Właśnie kurzym łapkom, drobnym zmarszczkom na szyi, dekolcie, czole czy skórze wokół ust dedykowany jest pierwszy preparat z serii.

TEOSYAL RHA 2  Metoda na średnie zmarszczki

Sprawdza się, gdy skórę pokrywają średnie zmarszczki (ok. 40 roku życia). Zastosowana w procesie produkcji rewolucyjna metoda sieciowania sprawia, że produkt naturalnie dostosowuje się do ruchów twarzy, nie powodując dyskomfortu ani guzków. Pozwala natychmiastowo zareagować na pojawiające się zmiany i przynosi bardzo dobre efekty estetyczne.

TEOSYAL RHA 3  Wygładzenie głębokich zmarszczek

To odpowiedź na problem głębokich zmarszczek, szczególnie: widocznych bruzd nosowo-wargowych, linii marionetki czy wyraźnych zmarszczek od uśmiechu przy kącikach ust. Żel zawiera mocno usieciowany kwas hialuronowy oraz redukującą ból podczas zabiegu lidokainę.

TEOSYAL RHA 4  Modelowanie owalu twarzy

To mocno usieciowany preparat na bazie kwasu hialuronowego, który uzupełnia braki objętości, umożliwia niwelowanie „chomików„, odbudowanie struktury skóry na skroniach, w okolicy policzków i brody. Produkt unosi skórę, zapewniając komfort zachowania bogatej mimiki twarzy, pozwala na odtworzenie owalu twarzy i właściwego poziomu nawilżenia skóry.

 


 

TEOSYAL RHA to kwas hialuronowy, który nie zmienia naturalnej ekspresji twarzy. Produkty zostały stworzone w oparciu o opatentowaną technologię, która uwzględnia specyficzne wymagania ruchomych jej obszarów. Żel łagodnie wypełnia zmarszczki, zapewniając utrzymanie optymalnego poziomu nawilżenia skóry i długotrwałą poprawę jej elastyczności. Twarz zyskuje naturalny, świeży, wypoczęty i młodszy wygląd.

Umów się na konsultację

+ (48) 71 322 69 09
+ (48) 71 322 76 42
+ (48) 511 228 899

Rejestracja telefoniczna od poniedziałku do piątku w godzinach 08:30 - 20:00, w soboty w godzinach 09:00 - 14:00.

Godziny pracy

Barycka
Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 20:00Plac Teatralny
Wybrane dni: od godziny 12:00
Wybrane soboty: 09:00 - 14:00

Lokalizacja

Wrocław, ul. Barycka 1/3 (wejście od ul. Prusa)
Wrocław, Pl. Teatralny 1/18, III piętro

E-mail

gabinet@dermapuls.com.pl
inny@dermapuls.com.pl