Zabiegi na nogi to sposób na to, by szybko i skutecznie zadbać o piękne i zdrowo prezentujące się uda i łydki. W ofercie Kaniowscy Clinic znajdziesz szereg zarówno klasycznych, jak i innowacyjnych terapii odpowiednich dla dolnych partii ciała. Pozwolą one pozbyć się uprzykrzających życie mankamentów urody, a także poprawić wygląd Twoich łydek i ud. Dobrane ze szczególną uwagą przez doświadczonych specjalistów i wykonane na najwyższej klasie sprzęcie z wykorzystaniem nowoczesnych technologii i metod zapewnią pełen komfort i długotrwałe efekty.

Profesjonalne zabiegi na nogi w ofercie Kaniowscy Clinic

Nasza oferta obejmuje szereg profesjonalnych zabiegów mających na celu upiększanie, wygładzanie i wyszczuplanie różnych części ciała – w tym także nóg. Terapie przeprowadzane w naszym Centrum wykonywane są zgodnie z najnowocześniejszymi standardami i z łatwością pomogą Ci w przywróceniu nogom lekkości i pięknego, młodego wyglądu. Z jakich zabiegów możesz u nas skorzystać? Sprawdźmy!

Nowy wymiar depilacji laserowej

Depilacja laserowa łydek i ud to idealny sposób na trwałe pozbycie się zbędnego owłosienia. Nowoczesny laser diodowy VECTUS, który wykorzystujemy w procedurach tego typu, pozwala na uzyskanie wyjątkowo gładkiej skóry. Epilacja jest możliwa nawet dla włosów blond czy rudych dzięki innowacyjnej technologii Skintel, która dopasowuje parametry światła do typu skóry i poziomu zawartości melaniny.

Nowa generacja epilacji laserowej

Profesjonalne zabiegi na nogi w ofercie Kaniowscy Clinic

Wyszczuplanie

Oferujemy szereg nowoczesnych zabiegów wyszczuplających na różne partie nóg. Mogą one wspomagać proces odchudzania, jak i stanowić element terapii poprawiającej stan skóry czy wspomagającej leczenie problemów dermatologicznych. ONDA DEKA z technologią Coolwaves, Miracool, Utims A3 czy ACCENT PRIME + to tylko nieliczne z wielu możliwości. Pełna terapia może łączyć w sobie wiele różnych technik, co poprawia jej efektywność oraz trwałość. Innowacyjną technologią wykorzystywana w Klinice jest LipoLife 3G, jest to niezwykle precyzyjna liposukcja laserowa, która pozwala na pozbycie się nadmiaru tkanki tłuszczowej.

LipoLife 3G spełni Twoje marzenia o idealnej figurze

Nowy wymiar liftingu skóry

Medycyna regeneracyjna

Regeneracja po przebytym urazie nogi czy w przypadku zwyrodnień stawów może być także wspierana przez nasz zespół. Nowoczesne techniki i metody bazujące między innymi na wykorzystaniu dobroczynnego działania osocza bogatopłytkowego, komórek macierzystych czy kwasu hialuronowego pozwalają na szybszy powrót do sprawności. Lekarze specjaliści pomogą w dobraniu odpowiednich metod, by proces rekonwalescencji był w pełni efektywny.

Regeneracja i odmłodzenie skóry

Regeneracyjne działanie osocza bogatopłytkowego

Skuteczne zabiegi wyszczuplające na całe nogi, czyli jak poprawić wygląd ud i łydek?

Wspomnieliśmy już, że nasze Centrum oferuje szerokie spektrum zabiegów wyszczuplających nogi od łydek aż po uda. Każda kobieta wie, że utrzymanie ud w doskonałej formie nie jest proste. To tutaj najczęściej tworzy się cellulit. Jest to również to miejsce na ciele kobiety – obok bioder i brzucha – w którym najszybciej odkłada się tłuszcz. Uda i ich okolice narażone są przez to na powstawanie rozstępów. W Kaniowscy Clinic skutecznie eliminujemy cellulit, za pomoca takich zabiegów jak: Accent Prime, Endermolab, karboksyterapii i Thermage.

Modelowanie ciała i redukcja cellulitu

Sposoby na usuwanie cellulitu

Wśród wielu zabiegów wyszczuplających jakie oferujemy znajdują się takie, które szczególnie wspomagają walkę z nieestetyczną pomarańczową skórką na udach. Przykładem jest karboksyterapia, czyli terapia z wykorzystaniem medycznego dwutlenku węgla. Jako bezpieczna, bezinwazyjna metoda może nie tylko pozwolić na skuteczne zmniejszenie widoczności cellulitu, lecz także pomóc w innych problemach. Innym efektywnym narzędziem w walce z pomarańczową skórką jest mezoterapia, a także terapie z wykorzystaniem fal radiowych.

Medyczny dwutlenek węgla skutecznym narzędziem w walce z cellulitem

Thermage, czyli zbawienna energia fal radiowych

Zabieg ten może być wykonywany na udach lub obszarze nad kolanami. Pomaga on pobudzić włókna kolagenowe, co przyspiesza ich regenerację i tworzenie nowego kolagenu. Jest on nieinwazyjny – wykorzystuje się przy nim wyłącznie dedykowane głowice emitujące fale radiowe o określonej częstotliwości. Pod ich wpływem skóra staje się bardziej elastyczna, a cellulit może zostać widocznie zredukowany. Jest to swoisty "lifting bez skalpela", niejednokrotnie stosowany jako uzupełnienie czy wzmocnienie innych terapii.

Luksusowa technologia odmładzająca

Szerokie spektrum możliwości wyszczuplania

Klinika Kaniowscy stale poszukuje nowoczesnych, coraz skuteczniejszych możliwości w dziedzinie zabiegów wyszczuplających. Jako pierwsi w Polsce do oferty wprowadziliśmy zabieg ACCENT PRIME, który idealnie łączy wyszczuplanie z ujędrnianiem. Zastosowane jednocześnie fale radiowe - RF oraz ultradźwiękowe - US pozwalają na wieloaspektowe, skuteczne działania przy sporej oszczędności czasu.

Redukcja tkanki tłuszczowej i ujędrnianie skóry jednocześnie

Nowoczesny lifting falami dźwiękowymi

Urządzenie Ultraformer III pozwala na osiągnięcie efektu liftingu dzięki użyciu technologii wysokoenergetycznej fali ultradźwiękowej HIFU. Zmniejsza zwiotczenie, wyszczupla i pobudza skórę do regeneracji nawet w najbardziej problematycznych miejscach. Pomaga w skutecznym modelowaniu sylwetki.

Trójaspektowe działanie Miracool

Zabieg będący połączeniem kriolipolizy, elektrostymulacji oraz stymulacji ciepłem pozwala na skuteczną walkę z nadmiarem tkanki tłuszczowej. Nawet w trudnych do wyszczuplenia partiach ciała przynosi on pożądane rezultaty.

Skuteczna metoda walki z tkanką tłuszczową

Kiedy jeszcze warto stosować zabiegi na łydki i inne partie nóg?

Oferta Kaniowscy Clinic to nie tylko zabiegi poprawiające ogólny wygląd łydek i innych partii nóg. Dzięki najnowocześniejszym technologiom jesteśmy również w stanie pomóc Ci w niwelowaniu lub pozbywaniu się krępujących problemów. Należy do nich nie tylko wspomniany już wcześniej cellulit, ale także blizny, rozstępy, żylaki czy popękane naczynka. Wszystkie te niedoskonałości mogą zostać usunięte w Centrum Kaniowscy. Mało inwazyjne, bezpieczne zabiegi z użyciem nowoczesnego, certyfikowanego sprzętu to pewność skuteczności i pełnej satysfakcji.

Leczenie żylaków metodą VASCULIFE

W Centrum Medycyny Estetycznej i Laserowej Kaniowscy Clinic korzystamy z najnowszych osiągnięć medycyny. Do terapii żylaków wykorzystujemy precyzyjny, specjalistyczny sprzęt laserowy umożliwiający bezpieczne usuwanie żylaków. Szybki i komfortowy zabieg daje natychmiastowe rezultaty i stosunkowo krótki okres rekonwalescencji.

Kompleksowe i precyzyjne leczenie żylaków

Redukcja blizn i rozstępów

Terapie nóg mogą dotyczyć także bardziej miejscowych terapii. Pomoc w leczeniu blizn czy rozstępów z wykorzystaniem kuracji NITHYA kolagenem typu I to idealny sposób na zniwelowanie problemu widocznych niedoskonałości skóry. Wspomaga także rewitalizację. Podobnie jest w przypadku osocza bogatopłytkowego w kuracji Regeneris.

Zastosowanie światła w usuwaniu blizn i rozstępów

Po konsultacji z naszym specjalistą do terapii niwelowania blizn może także zostać zaproponowany laser. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem i opracowanymi technikami z użyciem lasera frakcyjnego eCO2, GoldenTouch SmartXide2, Discovery Pico czy Mosaic. Specjalistyczne łóżko LED również znajduje zastosowanie w leczeniu blizn.

Kompleksowe i precyzyjne usuwanie blizn i rozstępów

Laser w walce z rozstępami i bliznami

Sprawdź naszą ofertę!

Różnorodność zabiegów na dolne partie ciała dostępnych w ramach oferty Kaniowscy Clinic pozwala na indywidualne dostosowanie ich do Twoich potrzeb. Doskonałe wyposażenie gabinetu w połączeniu z kadrą najlepszych specjalistów daje możliwość osiągnięcia świetnych rezultatów terapii. Zapoznaj się z szeroką ofertą i umów na wizytę w naszym gabinecie we Wrocławiu już dziś!

Umów się na konsultację

+48 71 322 69 09
Rejestracja telefoniczna od poniedziałku do piątku w godzinach 08:30 - 20:00, w soboty w godzinach 09:00 - 14:00.

Godziny pracy

Barycka: Poniedziałek - Piątek 10:00 - 20:00
Plac Teatralny: Wybrane dni od godziny 12:00
Wybrane soboty: 09:00 - 14:00

Lokalizacja

Wrocław, ul. Barycka 1/3 (wejście od ul. Prusa)
Wrocław, Pl. Teatralny 1/18, III piętro

Email

 gabinet@kaniowscy.pl