Zabiegi na szyję są wyjątkowo popularne, gdyż pomagają pozbyć się zwiotczałej skóry w obrębie tej wyjątkowo wrażliwej części ciała. Podczas gdy w okresie jesienno-zimowym skutecznie chronimy ją nakładając golfy lub szaliki, tak latem zapominamy o tym, że szkodliwe promienie słoneczne działają negatywnie na skórę w tym obszarze. Skutkuje to szybko pojawiającymi się oznakami starzenia. Na szczęście z pomocą przychodzi medycyna estetyczna, która pozwala przywrócić skórze odpowiednią jędrność oraz gładkość. W zlokalizowanych we Wrocławiu gabinetach lekarskich Kaniowscy Clinic możesz więc skorzystać z szerokiej gamy zabiegów, dzięki którym Twoja szyja będzie znów wyglądała pięknie.

Oferta zabiegów Kaniowscy Clinic na zwiotczałą skórę szyi – co możemy Ci zaproponować?

W gabinetach lekarskich Kaniowscy Clinic wiemy, że szeroka oferta zabiegów na zwiotczałą skórę to absolutna podstawa w medycynie estetycznej.

Powszechnie uważa się, że to właśnie po szyi można poznać wiek danej osoby. Jest w tym dużo prawdy, ponieważ płytsze zmarszczki na twarzy czy pod oczami można próbować zatuszować makijażem lub zmniejszyć regularnym stosowaniem dobrych kremów nawilżających. Z szyją jest już zdecydowanie większy problem, a jej skóra szybko zdradzi to, ile dokładnie mamy lat.

Dlaczego pojawiają się zmarszczki?

Niestety, ale na pojawienie się zmarszczek w tym obrębie pracujemy tak naprawdę przez całe życie. Częste garbienie się, spanie na źle wyprofilowanej poduszce, czytanie ze spuszczoną głową czy ciągła praca przy komputerze sprawiają, że z czasem zaczynają powstawać poziome bruzdy na szyi, które z roku na rok się pogłębiają. Wpływ na wystąpienie takich zmian na tym obszarze ma również zbyt częste opalanie, palenie papierosów, dostarczanie organizmowi za małej ilości wody oraz częste odchudzanie się.
kobieca szyja

Kiedy warto pomyśleć o medycynie estetycznej?

Wyraźne zmarszczki i bruzdy na szyi pojawiają się najczęściej u osób będących po trzydziestym piątym roku życia. Zdarza się jednak, że ze zwiotczałą skórą borykają się już dużo młodsze osoby. Zależy to nie tylko od prowadzonego trybu życia, ale również od indywidualnych uwarunkowań genetycznych, na które już niestety nie mamy większego wpływu. Nie można więc dokładnie określić granicy mówiącej o tym, kiedy warto udać się na zabieg. Warto w tym celu odpowiednio wcześniej skonsultować się ze specjalistą, który precyzyjnie określi czy przyszedł już czas na przeprowadzenie pierwszego rewitalizującego zabiegu. Jakie rozwiązania możemy Ci zaproponować? Zacznijmy od najpopularniejszego!

Laseroterapia

Działanie laseroterapii polega przede wszystkim na wytwarzaniu mikrouszkodzeń w głębszych warstwach skóry, które samoistnie się rewitalizują, jednocześnie spłacając przy tym lub likwidując niechciane zmarszczki i inne niedoskonałości.

Alma Harmony

Laser Alma Harmony Baby Rejuve przeznaczony jest do przeprowadzania zabiegów na najbardziej delikatnych fragmentach skóry. Urządzenie jest również w pełni bezpieczne i cechuje się wyjątkową skutecznością. Zabiegi z wykorzystaniem tego typu lasera pozwalają znacząco zredukować zmiany naczyniowe, pozbyć się przebarwień, a także poprawić koloryt i strukturę skóry, co jest kluczowym elementem wpływającym na uzyskanie lepszego wyglądu szyi. Głowice urządzenia pomagają też odpowiednio zagęścić, a także napiąć skórę, co skutkuje znacząco zmniejszonymi bruzdami w obrębie tej części ciała. Aby jednak cała terapia przyniosła oczekiwane rezultaty, konieczne jest przeprowadzanie co najmniej czterech zabiegów w trzytygodniowych odstępach czasowym.

Zyskaj zdrową i piękną skórę!

HIFU, czyli silnie zoogniskowane ultradźwięki

Utims A3

Nowoczesna procedura upiększająca Utims A3 wykonywana jest przy użyciu innowacyjnego urządzenia wytwarzającego skoncentrowane fale ultradźwiękowe. Takie działanie pomaga wykonturować oraz wymodelować zarówno twarz, jak i całe ciało. Zabieg znacząco poprawia jędrność skóry oraz spłyca powierzchowne zmarszczki. Skutecznie wysmukla również linię żuchwy, jednocześnie wpływając na uzyskanie lepszego owalu twarzy i pozbycie się tzw. „skóry indyka”.

Na sesję Utims A3 mogą zdecydować się także osoby, które mają wyjątkowo wiotką skórę, gdyż utraciły jej elastyczność z powodu np. zbyt gwałtownego odchudzania lub po ciąży, albo które chcą ujędrnić obszary ciała, na którym widoczny jest cellulit bądź rozstępy.

Utims A3 jest zabiegiem jednorazowym, nie wymagającym systematycznych powtórzeń. Podczas zabiegu wykorzystuje się znieczulenie w maści.

Nowy wymiar liftingu skóry

Ulthera

Bezinwazyjny zabieg Ulthera pomaga uzyskać lifting skóry, którego efekty podobne są do tych, które powstają podczas wykonywania bardziej tradycyjnych metod chirurgicznych. Ulthera ma za zadanie przede wszystkim skutecznie zmniejszyć wiotkość skóry, zredukować nawisy oraz zwiększyć napięcie skórne.

Zabieg przeprowadzany jest przy pomocy skoncentrowanej energii ultradźwiękowej, która dociera do głębszych partii skóry. Już jednorazowo wykonana Ulthera pozwala cieszyć się gładszą, młodszą, a przede wszystkim gęstszą skórą. Na zabieg ten powinny głównie zwrócić uwagę osoby, które pragną szybko zregenerować skórę szyi i dekoltu.

Innowacyjna technologia. Świetny efekt bez okresu rekonwalescencji.

Inne zabiegi odmładzające skórę szyi, czyli co jeszcze możemy zaproponować Ci w Kaniowscy Clinic?

Oferta zabiegów odmładzających skórę szyi w Kaniowscy Clinic nie ogranicza się wyłącznie do laseroterapii i zabiegów z wykorzystaniem nowoczesnych urządzeń. Najnowsze rozwiązania medycyny estetycznej pozwalają na skuteczne odmłodzenie skóry w obrębie tej części ciała w taki sposób, aby uzyskać jak najefektywniejsze rezultaty. Optymalne dopasowanie zabiegu do aktualnych potrzeb skóry i wielkości zmarszczek sprawia, że ciało staje się wyjątkowo gładkie i odmłodzone. Warto również zauważyć, że stosowanie najnowszych technologii umożliwia osiągnięcie efektów porównywalnych do zabiegów chirurgicznych, pomijając przy tym czasochłonną rekonwalescencję. Jakie inne zabiegi Ci zaproponować? Sprawdź!

Regeneris

Terapia osoczem bogatopłytkowym bezpośrednio z krwi pacjenta, pomaga pobudzić skórę do natychmiastowej regeneracji. Ta naturalna metoda odmładzania i rewitalizacji, pozwala skutecznie odżywić skórę, a co za tym idzie pobudzić do intensywniejszej produkcji tak ważnego dla jej dobrej kondycji kolagenu. Ponadto, zabiegi Regeneris przywracają witalność skórze, znacząco poprawiają jej gęstość oraz napięcie, a także naturalną gładkość i kolor.

Procedury z wykorzystywaniem osocza bogatopłytkowego zalecane są szczególnie osobom, które chcą pozbyć się zwiotczałej skóry, zregenerować blizny, oparzenia lub rany oraz zadbać o odpowiednią rewitalizację wybranych obszarów ciała.

Terapia osoczem bogatopłytkowym bezpośrednio z krwi pacjenta, pomaga pobudzić skórę do natychmiastowej regeneracji. Ta naturalna metoda odmładzania i rewitalizacji, pozwala skutecznie odżywić skórę, a co za tym idzie pobudzić do intensywniejszej produkcji tak ważnego dla jej dobrej kondycji kolagenu. Ponadto, zabiegi Regeneris przywracają witalność skórze, znacząco poprawiają jej gęstość oraz napięcie, a także naturalną gładkość i kolor.

Procedury z wykorzystywaniem osocza bogatopłytkowego zalecane są szczególnie osobom, które chcą pozbyć się zwiotczałej skóry, zregenerować blizny, oparzenia lub rany oraz zadbać o odpowiednią rewitalizację wybranych obszarów ciała.

Osocze bogatopłytkowe regeneris

Profhilo

Profhilo to produkt z ustabilizowanym termicznie kwasem hialuronowym, który jest podawany w głębokie warstwy skóry metodą mezoterapii igłowej. Preparat posiada zarówno niskocząsteczkowy, jak i wielkocząsteczkowy kwas hialuronowy. Kwas hialuronowy w Profhilo ma postać mikrosprężynek, dzięki czemu od razu po zabiegu skóra jest wygładzona. Oprócz natychmiastowego efektu, możemy oczekiwać również skutków długofalowych. Kwas hialuronowy pobudza naturalną produkcję kwasu hialuronowego, ale również kolagenu i elastyny. Innowacyjna metoda termicznego stabilizowania kwasu hialuronowego sprawia, że zabieg jest niezwykle bezpieczny i skuteczny. Produkt Profhilo to niezwykle skuteczny preparat przywracający skórze elastyczność i jędrność. To obecnie jedyny opatentowany na świecie środek, który pomaga odbudować utracone w trakcie procesu starzenia się skóry parametry oraz na nowo nadać właściwy owal twarzy.

Podczas zabiegu Profhilo, lekarz prowadzący bardzo dokładnie wstrzykuje preparat w wyznaczone punkty po obu stronach twarzy pacjenta lub w odpowiednie punkty na szyi. Pierwsze efekty są widoczne praktycznie od razu po przeprowadzeniu zabiegu.

Przywraca sprężystość skórze, modeluje kontur twarzy

Nici liftingujące Silhouette Soft

Nici Silhouette to nowy wymiar liftingu i biostymulacji skóry. Od razu po zabiegu różnica w stopniu napięcia skóry jest zauważalna. Z czasem efekty zabiegowe potęgują się, co wynika ze stopniowej stymulacji produkcji kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego. Zabieg nićmi liftingującymi Silhouette to nie tylko natychmiastowy lifting skory, ale również biostymulacja skóry na poziomie komórkowym. Dlatego efekty zabiegu są długofalowe i spektakularne.

Nowy wymiar liftingu i biostymulacji

Sprawdź, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić!

Jeśli zależy Ci na zachowaniu młodego i pięknego wyglądu, już teraz umów się na zabieg we wrocławskim gabinecie lekarskim Kaniowscy Clinic! To właśnie tutaj możesz w bezpiecznych i wyjątkowo komfortowych warunkach poddać się terapii, która skutecznie przywróci jędrność, gładkość i gęstość skórze Twojej szyi. Wszystkie zabiegi przeprowadzamy wyłącznie na sprzęcie najwyższej jakości oraz nieustannie staramy się wprowadzać nowe rozwiązania pomagające poprawić pacjentom komfort ich życia. Pamiętaj, że to właśnie szyja jest wizytówką każdego z nas i nie pozwól, aby ozdabiały ją wyjątkowo nieestetyczne zmarszczki i bruzdy. Skontaktuj się z nami już dziś!

Umów się na konsultację

+48 71 322 69 09
Rejestracja telefoniczna od poniedziałku do piątku w godzinach 08:30 - 20:00, w soboty w godzinach 09:00 - 14:00.

Godziny pracy

Barycka: Poniedziałek - Piątek 10:00 - 20:00
Plac Teatralny: Wybrane dni od godziny 12:00
Wybrane soboty: 09:00 - 14:00

Lokalizacja

Wrocław, ul. Barycka 1/3 (wejście od ul. Prusa)
Wrocław, Pl. Teatralny 1/18, III piętro

Email

 gabinet@kaniowscy.pl