Zabiegi na dekolt są popularne z jednego prostego powodu – ta okolica jest bowiem miejscem, w którym skóra jest szczególnie delikatna i wrażliwa, a często zapomina się o jej właściwej pielęgnacji, skupiając wyłącznie na skórze twarzy. Dlatego też to tutaj najczęściej pojawiają się także pierwsze widoczne oznaki starzenia. Warto więc skorzystać z możliwości, jakie daje nam współczesna technologia i kosmetologia. Pielęgnację tego obszaru ciała zaleca się rozpocząć już po ukończeniu 25. roku życia. Jak właściwie dbać o dekolt? Sprawdź!

Skuteczne zabiegi na dekolt w ofercie gabinetu lekarskiego Kaniowscy Clinic

Nasz gabinet lekarski oferuje szeroką gamę profesjonalnych i skutecznych zabiegów, które obejmują swoim działaniem obszar dekoltu oraz szyi. Wybór odpowiedniego zabiegu zależny jest od potrzeb Twojej skóry oraz efektów, jakie pragniesz uzyskać. Zachęcamy do zapoznania się z krótką charakterystyką zabiegów, jakie proponujemy naszym pacjentom i pacjentkom i wybierz rozwiązanie idealne dla siebie!

Laseroterpia

Terapia  laserowa przynosi świetne efekty - redukuje zmiany naczyniowe i przebarwienia, poprawia koloryt oraz strukturę skóry, zmniejsza widoczność porów, napina i zagęszcza skórę.

Podczas wykonywania zabiegu używamy jednej z najbardziej zaawansowanych technologii wykorzystującej wąskopasmowe pulsacyjne źródło światła. Daje to naszym pacjentom możliwość pełnego wykorzystania zalet wykonywanych zabiegów. Laser emituje światło o wartości 500-600 nm. Jest to rodzaj światła, które jest całkowicie bezpieczne dla skóry, a przy tym pozwala osiągnąć założone cele w postaci widocznej poprawy wyglądu skóry.

Dzięki zabiegom laserowym z łatwością pozbędziesz się nieestetycznych zmian pigmentacyjnych występujących na szyi oraz dekolcie. Światło lasera skutecznie zniszczy komórki barwnikowe poprzez swoje działanie termiczne. Po wykonaniu zabiegu przebarwienia początkowo ściemnieją i zaczną się łuszczyć oraz stopniowo blednąć. Optymalne rezultaty możesz uzyskać po wykonaniu serii 4-6 powtórzeń w odstępach około 3 tygodni. Zabiegi wykonane tym laserem są komfortowe i nie wymagają okresu rekonwalescencji.

Zyskaj zdrową i piękną skórę!

zabiegi na dekolt kaniowscy clinic

Geneo

Technologia zabiegów Geneo wykorzystuje naturalne mechanizmy organizmu. Efektem zabiegu jest złuszczenie zewnętrznej warstwy skóry, co umożliwia wchłanianie składników rewitalizujących skórę oraz naturalne dotlenienie jej od wewnątrz.

Zabieg można wykonać w dwóch wariantach:
- odmładzającym, który redukuje zmarszczki, ujędrnia skórę, zmniejsza widoczność porów, poprawia gęstość i odżywia skórę, zapewniając jej zdrowszy i bardziej promienny wygląd,
- rozjaśniającym i odżywiającym, który przynosi rozjaśnienie i dotlenienie skóry, wyrównanie kolorytu, nawilżenie oraz poprawę gęstości i odżywienie.

Dużym atutem zabiegu Geneo jest krótki czas jego trwania, a także fakt, że efekty Geneo są potwierdzone klinicznie. Doskonale sprawdzi się on na przykład przed ważnym wyjściem, kiedy szybka poprawa wyglądu jest niezbędna w krótkim czasie.

Zyskaj zdrową i piękną skórę!

Osocze bogatopłytkowe

W naszej Klinice dostępne są dwa zabiegi z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego, jest to Regenera Activa i Cellular Matrix. Cellular Matrix jest profesjonalnym zabiegiem z zakresu medycyny regeneracyjnej. Jest on owocem wieloletniej pracy szwajcarskich lekarzy, biotechnologów oraz inżynierów tkankowych. Podczas wykonywania zabiegu wykorzystujemy kwas hialuronowy oraz autologiczne osocze bogatopłytkowe. Regeneris Activa to zabieg wykorzystujący regeneracyjny potencjał osocza bogatopłytkowego oraz komórek macierzystych.

Kwas hialuronowy działa nawilżająco i odżywczo na skórę. Osocze bogatopłytkowe pobudza syntezę kolagenu oraz dostarcza skórze sole mineralne, witaminy A, E, D, K, kwasy tłuszczowe i hormony. Jeżeli borykasz się z problemem blizn lub bliznowców, ten zabieg pomoże Ci się ich pozbyć!

Pierwsze efekty można zauważyć już po wykonaniu jednego zabiegu. Ubytki skóry zostają wypełnione, a jej objętość odbudowana. Oprócz tego zostaje zwiększona produkcja kolagenu i prokolagenu, polepszeniu ulega koloryt, elastyczność oraz grubość skóry. Po około 14 dniach od wykonania zabiegu widoczne stają się kolejne pozytywne zmiany, wynikające z uwolnienia czynników wzrostu. Ilość wykonywanych sesji uzależniona jest od stanu skóry oraz pożądanych efektów.

W gabinecie Kaniowscy Clinic stworzymy plan profilaktyki indywidualnie dobrany do potrzeb Twojej skóry.

Czas trwania tego w pełni bezpiecznego zabiegu wynosi zaledwie około 30 minut. Procedura polega na pobraniu od pacjenta niewielkiej ilości krwi, która zostaje odwirowana, a następnie połączona z kwasem hialuronowym. Tak przygotowany produkt jest następnie w odpowiedni sposób, podawany na obszar szyi, dekoltu czy inną wybraną okolicę. Po wykonaniu zabiegu od razu możesz wrócić do wykonywania codziennych czynności.

Osocze bogatopłytkowe w połączeniu z kwasem hialuronowym

Mezoterapia mikroigłowa

Mezoterapia – na przykład z wykorzystaniem urządzenia Dermapen 4 – jest jedną z najskuteczniejszych metod zapobiegania starzenia się skóry.

Efektami zabiegu są:

  • widoczne rozświetlenie,
  • odżywienie oraz poprawa kondycji skóry.

Urządzenie do mezoterapii umożliwia wprowadzenie substancji czynnych w głąb skóry poprzez jej nakłuwanie. Dzięki mikrourazom powstałym podczas tego procesu wzrasta także zdolność skóry do samoregeneracji.

Przed przystąpieniem do terapii znieczulimy Twoją skórę za pomocą specjalistycznej maści. Nakłucia wykonamy jednorazowym kartridżem. Doboru stosowanych preparatów dokonamy indywidualnie, aby zapewnić Ci możliwie jak najlepsze rezultaty.

Bezpośrednio po zakończeniu zabiegu może towarzyszyć Ci delikatne pieczenie, a przez kilka dni skóra może być zaczerwieniona i tkliwa. Przy wystąpieniu takich objawów nie masz się czego obawiać - jest to naturalna i zupełnie normalna reakcja organizmu i ustąpi ona samoistnie.

Dzięki zabiegowi mezoterapii mikroigłowej spłycisz widoczne w okolicy dekoltu zmarszczki, zmniejszysz widoczność porów, a także poprawisz gęstość i elastyczność swojej skóry.

Mikronakłuwanie skóry

Zabiegi na dekolt - dlaczego warto się na nie zdecydować?

Zabiegi na dekolt przynoszą wiele korzyści. Często pomagają uporać się nawet z problemami, które spędzają Ci sen z powiek od kilku lat. Świetnie radzą sobie z niedoskonałościami takimi jak blizny i bliznowce oraz przebarwienia, a także z pojawiającymi się z upływem czasu oznakami starzenia. Zobacz, jak mogą Ci pomóc odzyskać promienny wygląd i pewność siebie!

Terapia HIFU

Urządzeniie wykorzystuje technologię silnie skoncentrowanych ultradźwięków. To właśnie one wywierają silny efekt termiczny w głębokich warstwach skóry, powodując wzmożoną syntezę włókien kolagenowych, elastynowych i kwasu hialuronowego. Ultradźwięki oddziałują na warstwę SMAS, co sprawia, że od razu po zabiegu skóra jest wygładzona, a efekty zabiegowe są potęgowane wraz z czasem, co wynika z tempa syntezy kolagenu.

Oznaki starzenia

Nawet jeżeli Twoja twarz jest zadbana i promienna, całą prawdę o Twoim wieku zdradzić może Twoja szyja i dekolt. Skóra w tej okolicy jest bardzo delikatna, a przy tym często pomija się ją w codziennej pielęgnacji. Dlatego też wszelkie mankamenty urody są na niej łatwo zauważalne. Przystępując do zabiegów, które oferujemy, z powodzeniem możesz odjąć sobie kilka lat właśnie dzięki poprawie jej wyglądu. Jeśli zmarszczki na Twoim ciele nie są jeszcze widoczne, możesz sprawić także, że jeszcze długo takie nie będą.

Blizny i bliznowce

Jeżeli zmagasz się z uporczywym problemem blizn i bliznowców w okolicy dekoltu, przyjrzyj się dokładniej naszej ofercie. Pomożemy Ci zmniejszyć ich widoczność, co pomoże pozbyć się uporczywego problemu mocno rzucających się w oczy niedoskonałości . Poprawisz w ten sposób nie tylko swój wygląd, ale także swoje samopoczucie.

Nieestetyczne przebarwienia

Dla tych, którzy borykają się z problemem mało estetycznych przebarwień na dekolcie, również oferujemy wachlarz rozwiązań. Skonsultuj się z nami w celu ustalenia najlepszej i najskuteczniejszej metody zlikwidowania Twojego problemu i wreszcie się od niego uwolnij. Efekty zabiegów z pewnością pozytywnie zaskoczą zarówno Ciebie, jak i osoby z Twojego otoczenia!

Skóra dekoltu wymaga szczególnej pielęgnacji, ponieważ jest jeszcze delikatniejsza niż skóra twarzy. Dodatkowo, narażona jest na działanie wielu czynników zewnętrznych. Latem działają na nią szkodliwe promienie słoneczne, a zimą oraz jesienią zostaje podrażniona i często przegrzana przez grubą odzież. Nie zastanawiaj się dłużej i skonsultuj się z nami. Razem dobierzemy dla Ciebie odpowiednią metodę zabiegową. Zrób coś dla siebie i zadbaj o swój wygląd - w końcu jest on Twoją najlepszą wizytówką. Zwiększając swoją pewność siebie, zwiększysz również swoje szanse na osiągnięcie sukcesu!

Umów się na konsultację

+48 71 322 69 09
Rejestracja telefoniczna od poniedziałku do piątku w godzinach 08:30 - 20:00, w soboty w godzinach 09:00 - 14:00.

Godziny pracy

Barycka: Poniedziałek - Piątek 10:00 - 20:00
Plac Teatralny: Wybrane dni od godziny 12:00
Wybrane soboty: 09:00 - 14:00

Lokalizacja

Wrocław, ul. Barycka 1/3 (wejście od ul. Prusa)
Wrocław, Pl. Teatralny 1/18, III piętro

Email

 gabinet@kaniowscy.pl