W zgodzie w naturalną ekspresją twarzy

Zabiegi na usta wymagają dużej precyzji ze strony lekarza. Dzięki jego umiejętnościom oraz najlepszym produktom udaje się wyeliminować efekt sztuczności, czyli nadmiernego wypełnienia, niezwykle niepożądanego przez pacjentów klinik medycyny estetycznej. W gabinetach Kaniowscy Clinic szczegółowo analizujemy symetrię twarzy pacjentów po to, by wypełnione usta podkreślały jej naturalne piękno. Zależy nam, by otrzymany efekt stanowił uzupełnienie wyglądu, dodając twarzy pacjentów młodszego oraz zdrowszego wyrazu.

Zabiegi na usta bez efektu sztuczności

Podejmując się zabiegów na usta zawsze starannie przygotowujemy się do pracy. Zależy nam, by otrzymany efekt dodawał twarzy uroku, jednocześnie podkreślając naturalne piękno pacjentów. W Kaniowscy Clinic usta wypełniane są dopiero po szczegółowych konsultacjach ze strony lekarzy – określamy, czy pacjent kwalifikuje się do zabiegu, a także jaką objętość preparatu zaaplikować do ust, by nadać im odpowiedni kształt. Naszą misją jest uniknięcie efektu sztuczności. Skupiamy się na proponowaniu zabiegów na usta, których efekty pozostają maksymalnie naturalne w czasie mowy czy uśmiechu.

Oddający się w ręce naszych lekarzy pacjenci mogą liczyć na ich pełne zaangażowanie. Po ustaleniu charakteru zabiegu, a więc modelowania, powiększania lub nawilżania ust, przystępują oni do swojej pracy, troszcząc się o pełny komfort pacjenta. W Kaniowscy Clinic korzystamy z przebadanych klinicznie produktów, które bez obaw mogą być stosowane podczas proponowanych zabiegów. Doskonale znamy charakter naszej pracy, dlatego wykonywane w gabinecie zabiegi na usta są całkowicie bezpieczne, przy jednoczesnym osiąganiu maksimum zadowolenia pacjentów.

Dzięki Kaniowscy Clinic Twoje usta są w najlepszych rękach

oznaki starzenia się ust
Oznaki starzenia się ust

W klinice posiadamy specjalistów posiadających ogromne doświadczenie w pracy z pacjentami. W Kaniowscy Clinic bierzemy pełną odpowiedzialność za efekty zabiegów – decydujemy się jedynie na takie modelowanie ust, które doda twarzy naturalnego wyglądu, bez efektu przerysowania. To satysfakcja pacjentów jest dla nas najważniejsza, dlatego staramy się, aby konsultacje i wizyta w gabinecie były komfortowe dla każdego.

Nowoczesne techniki pracy oraz bezpieczne preparaty, wstrzykiwane przez doświadczonych lekarzy, wpływają na zadowolenie z przeprowadzanych zabiegów. Jesteśmy dumni, że naszym umiejętnościom ufają zarówno kobiety, jak i mężczyźni pragnący zadbać o wygląd. Umawiając się na konsultacje w Kaniowscy Clinic, możesz mieć pewność fachowego podejścia i porad od lekarzy, którym zależy na Twoim komforcie.

Zabiegi na usta zapobiegające ich starzeniu. Pamiętaj o nawilżaniu

Skuteczne zabiegi na usta zapobiegają ich starzeniu i odpowiednio nawilżają. W Kaniowscy Clinic podejmujemy się współpracy z pacjentami w każdym wieku. Pacjenci zgłaszają się do nas w celu modelowania i powiększania ust, chcą walczyć z oznakami starzenia. We współpracy z młodszymi pacjentami nasi lekarze jasno ustalają cele zabiegów – powiększenie ust ma stanowić korektę zbyt wąskich warg lub zarysowanie ich konturu. Dzięki sprecyzowanym efektom pacjenci w łatwy sposób mogą porównać efekty sprzed i po zabiegu. Gwarantujemy, że nasi lekarze całkowicie eliminują efekt sztuczności, na rzecz naturalnego podkreślenia urody.

Zabiegi wykonywane w klinice są również w stanie hamować procesy starzenia. Usta pozbawione objętości lub koloru mogą zyskać dawny wygląd dzięki naszym zabiegom. Jako Kaniowscy Clinic walczymy z opadającymi kącikami ust czy zmarszczkami pionowymi. Udaje nam się również skutecznie usunąć tak zwane „zmarszczki marionetki” i przywrócić ustom pierwotną objętość. Od lat proponujemy pacjentom zabiegi anty-aging, do których niewątpliwie zalicza się modelowanie ust.

Jak wygląda zabieg nawilżający usta?

Dla większego komfortu naszych pacjentów jeszcze przed zabiegiem informujemy ich, jak przebiega zabieg. W trosce o jak najlepsze samopoczucie w gabinecie, pierwszym krokiem podejmowanym przez lekarzy jest znieczulenie okolicy ust za pomocą specjalnego kremu. Pozwala to wyeliminować ból związany z drobnymi ukłuciami w czasie wypełniania. Następnie lekarz, przy pomocy wybranej ilości preparatu w strzykawce lub kaniuli, wykonuje nakłucia w odpowiednich miejscach na ustach, wprowadzając preparat i nadając ustom wybrany kształt. By zadbać o właściwe rozprowadzenie substancji, lekarz delikatnie masuje usta. Uzyskany efekt jest maksymalnie zbliżony do naturalnego, a sam zabieg przeprowadzany jest według najwyższych standardów bezpieczeństwa.

zabiegi na usta wrocław

Efekty zabiegów na usta wykonanych w Kaniowscy Clinic

Warto zdecydować się na wykonanie zabiegów na usta w renomowanej klinice. Zaufanie, jakim naszą klinikę obdarzają pacjenci, wynika przede wszystkim z misji gabinetu. Każdy z zabiegów – również nawilżanie i modelowanie ust, ma podkreślać urodę pacjenta i być dostosowany do jego indywidualnych proporcji twarzy lub ciała. Jesteśmy w stanie sprawić, że efekty przeprowadzanych zabiegów przez długi czas towarzyszą pacjentom, eksponując najważniejsze atuty wyglądu. Samo modelowanie i nawilżanie ust niesie za sobą wiele korzyści.

U osób decydujących się na zabieg modelowania, usta stają się lepiej nawilżone. Ich zdrowy wygląd dodaje uroku całej twarzy, jednocześnie eliminując nieestetyczne pęknięcia i suchy wygląd. Dodatkowo efektem zabiegów będzie większa objętość ust, na której zależy zwłaszcza osobom o nieproporcjonalnej budowie twarzy. Wypełnione usta podkreślą wówczas jej najważniejsze atuty i tym samym poprawią kontur twarzy. Proponowane zabiegi niosą ze sobą efekty również dla starszych pacjentów – poprzez nawilżenie ust redukowana jest ilość zmarszczek, a wargi, które zmniejszyły swoją objętość w wyniku procesów starzenia, wyglądają jak dawniej.

Efekty zabiegu nawilżanie ust Kaniowscy Clinik przed

Przed zabiegiem

Efekty zabiegu nawilżanie ust Kaniowscy Clinik po

Po zabiegu

Efekty zabiegu nawilżanie ust Wrocław przed

Przed zabiegiem

Efekty zabiegu nawilżanie ust Wrocław po

Po zabiegu

Efekty zabiegu nawilżanie ust Wrocław Kaniowscy Clinic przed

Przed zabiegiem

Efekty zabiegu nawilżanie ust Wrocław Kaniowscy Clinic-po

Po zabiegu

Zmysłowe usta w każdym wieku

W naszej klinice nie ograniczamy się do konkretnej grupy pacjentów, ponieważ wierzymy, że każdy zasługuje na to, by poczuć się dobrze ze swoim wyglądem. Z usług Kaniowscy Clinic korzystają kobiety i mężczyźni w każdym wieku, ufając kompetencjom naszych lekarzy i ich wieloletniemu doświadczeniu. Troszczymy się, by pacjenci komfortowo czuli się w czasie przeprowadzanych w klinice zabiegów, jednocześnie dbając o zadowalające efekty naszych terapii. Celem naszych lekarzy jest satysfakcja pacjentów i to z myślą o niej wykonują oni swoją pracę.

Jeśli Ty także chcesz wyglądać pięknie i chcesz, by zadbali o Ciebie profesjonaliści, to koniecznie zgłoś się do Kaniowscy Clinic! Odpowiednie podejście do Twojego wyglądu, a przede wszystkim troska o bezpieczeństwo, pozwolą Ci zadbać o siebie lepiej niż dotychczas. Umów się na zabieg powiększania ust, który dopasowany będzie do Twoich indywidualnych potrzeb!

Umów się na konsultację

+48 71 322 69 09
Rejestracja telefoniczna od poniedziałku do piątku w godzinach 08:30 - 20:00, w soboty w godzinach 09:00 - 14:00.

Godziny pracy

Barycka: Poniedziałek - Piątek 10:00 - 20:00
Plac Teatralny: Wybrane dni od godziny 12:00
Wybrane soboty: 09:00 - 14:00

Lokalizacja

Wrocław, ul. Barycka 1/3 (wejście od ul. Prusa)
Wrocław, Pl. Teatralny 1/18, III piętro

Email

 gabinet@kaniowscy.pl