Nowoczesna laseroterapia umożliwia skuteczną walkę z niedoskonałościami skóry!

Urządzenia działające w oparciu o nową technologię zwiększają wachlarz możliwości terapeutycznych i znacząco wpływają na skuteczność leczenia,  pozwalają ponadto na przeprowadzanie bezpiecznych zabiegów nawet na najdelikatniejszych obszarach skóry.

Czym charakteryzuje się nowoczesna laseroterapia?

Nowoczesna laseroterapia opracowywana jest z myślą o dostarczeniu największych korzyści przy najmniejszej inwazyjności, zmniejszeniu ilości sesji zabiegowych oraz skróceniu okresu rekonwalescencji do minimum – są to aspekty, na którym zależy pacjentom oraz lekarzom.

W naszym Centrum pracujemy na najbardziej zaawansowanym technologicznie sprzęcie, który wybieramy po wnikliwej analizie, sugerując się bezpieczeństwem zabiegów i ich skutecznością. Wieloletnie doświadczenie w terapiach laserowych pozwala nam w pełni korzystać z potencjału tych nowoczesnych urządzeń i proponować pacjentom indywidualne terapie, ściśle dopasowane do ich problemu. Innowacyjna laseroterapia umożliwia bowiem dokładny wybór wszystkich parametrów działania, programów leczenia, modulując terapię zgodnie z cechami pacjenta oraz tkanek docelowych.

Zabiegi z zakresu nowoczesnej laseroterapii umożliwiają kompleksową odbudowę skóry  – począwszy od zabiegów regenerujących, odmładzających poprzez usuwanie przebarwień, blizn, rozstępów poprzez zabiegi usuwające tatuaże i makijaż permanentny.

Już samo działanie światła laserowego powoduje uruchomienie procesów naprawczych i regeneracyjnych prowadzących do powstania nowego kolagenu i wygładzania powierzchni skóry.

Już pierwszy zabieg laserowy przynosi wyraźną poprawę kondycji skóry, a jego rezultaty potęgują się z upływem czasu - tworzenie nowego kolagenu odbywa się bowiem nadal, trwa od 3 do 6 miesięcy, przez ten czas skóra stale poprawia swój wygląd.

Zastosowanie laseroterapii

 • fotoodmładzanie, poprawa struktury i kondycji skóry twarzy i ciała
 • likwidacja rozszerzonych porów
 • redukcja zmarszczek
 • ujędrnianie, zagęszczanie skóry
 • usuwanie przebarwień, plam posłonecznych, melasmy
 • zamykanie naczynek
 • terapia zmian naczyniowych
 • redukcja blizn – potrądzikowych, po cesarce, pooparzeniowych i innych
 • redukcja rozstępów
 • usuwanie tatuażu i makijażu permanentnego
 • usuwanie owłosienia
 • usuwanie zmian skórnych (znamiona, kurzajki, zrogowacenia, kępki żółte)

RESURFACING – laserowa odbudowa i odmładzanie skóry, poprawa kondycji skóry

Wskazania: profilaktyka starzenia się skóry, niejednolita struktura skóry, przebarwienia, plamy posłoneczne, zmarszczki, utrata jędrności skóry

Zabiegi laserowe uruchamiają procesy samoregeneracji skóry – produkcję kolagenu, elastyny – wpływają na kompleksową poprawę jej jakości. Dbanie o dobrą kondycję skóry to podstawa jej pielęgnacji, inne terapie, takie jak wypełnienia z kwasem hialuronowymbotox, zabiegi z osoczem bogatopłytkowym, atelokolagenem (Linerase) dopełniają efekt estetyczny.

W przypadku osób młodych, zabiegi laserowe stanowią doskonałą profilaktykę anti-aging, dają efekt odświeżenia, redukują „pierwsze” zmarszczki. W przypadku skóry dojrzałej, uzyskujemy widoczny i naturalny efekt odmłodzenia, poprawy jędrności i sprężystości skóry, który dodatkowo narasta z czasem.

Efekty: skóra staje się gładsza, promienna, napięta, zyskuje jednolity koloryt, spłycone zostają zmarszczki

Technologie wykorzystywane do zabiegów: Laser eCO2laser Golden Touch SmartXide2laser Discovery Pico

Usuwanie przebarwień

Powstanie przebarwień związane jest z zaburzeniami procesów regulujących przemianami barwnikowymi w skórze. Czynnikami, które sprzyjają powstaniu ciemnych plam są – promieniowanie słoneczne, hormony, choroby tarczycy i wątroby, zmiany zapalne skóry, działanie substancji zawartych w lekach lub kosmetykach.

Przebarwienia powstają z reguły na odsłoniętej skórze  – twarzy, szyi, dekoltu, grzbietach dłoni – stanowią tym samym spory problem estetyczny, jak również psychologiczny.
Likwidacja przebarwień oznacza przywrócenie naturalnego koloru skórze poprzez usunięcie występujących na niej plam.

Trądzik, poparzenia i urazy skóry po ustąpieniu mogą również zostawiać ślady w postaci przebarwień.
Melasma (ostuda) jest innym powszechnie występującym wśród dorosłych kobiet przebarwieniem skóry, szczególnie po ciąży. Jednakże wszelkie przebarwienia można skutecznie leczyć. Wnikliwy wywiad lekarski, służący ocenie przyczyny powstania przebarwień, właściwa diagnoza i odpowiednio ułożony plan terapii, pomogą w pozbyciu się problemu.

W przypadku walki z przebarwieniami, oprócz terapii preparatami zewnętrznymi (Cosmelan, Dermamelan) również doskonale sprawdza się laseroterapia. Najnowszym osiągnięciem w tej dziedzinie są pracujące w innowacyjnej technologii lasery pikosekundowe. Tego typu laserem, najmocniejszym w swojej klasie, jest nasz Discovery Pico, służący likwidacji wszelkiego rodzaju zaburzeń barwnikowych.

Likwidacja blizn potrądzikowych

Obecnie, doskonałą metodę walki z bliznami, umożliwia nowoczesna technologia i nowej generacji sprzęt. Radiofrekwencja igłowa, unikatowe połączenie działania lasera frakcyjnego CO2 i bipolarnej fali radiowej (laser Golden Touch SmartXide2) oraz wykorzystanie najnowszej technologii pikosekundowej – z końcówką frakcyjną (laser Discovery Pico), pozwala na kompleksową odbudowę skóry. Dochodzi do uaktywnienia rekonstrukcji prawidłowego naskórka bez ubocznych skutków zaburzeń pigmentacji. W wyniku zabiegów następuje uruchomienie procesów naprawczych i regeneracyjnych, które prowadzi do remodelowania włókien kolagenowych oraz powstania nowego kolagenu. Następuje przemodelowanie istniejących blizn – goją się one w nowy sposób z efektem wyrównania powierzchni. System ponadto zapobiega ciężkim krwawieniom skórnym i w konsekwencji skraca czas powrotu do zdrowia.

Usuwanie rozstępów

Rozstępy są rodzajami blizn, które powstają na skórze w wyniku uszkodzenia włókien kolagenu i elastyny. Leczenie ma na celu sprowokowanie skóry do samoregeneracji, pobudzenie komórek do produkcji nowych włókien kolagenowych i elastynowych i w efekcie przebudowę istniejących zmian.

Zabiegi frakcyjne w technologii pikosekundowej (laser Discovery Pico) otwierają nowe możliwości w leczeniu, tak trudnego problemu, jakim są  rozstępy. Ta innowacyjna technologia umożliwia uzyskiwanie doskonałych efektów leczniczych przy maksymalnym skróceniu okresu rekonwalescencji i zminimalizowaniu działań niepożądanych.

Ważny w terapii jest rodzaj sprzętu, którym wykonuje się zabiegi oraz doświadczenie lekarza, który wie jakie parametry zabiegu dadzą oczekiwany efekt leczniczy.

Usuwanie tatuażu i makijażu permanentnego

Nowoczesna technologia laserowa wychodzi również naprzeciw innym problemom, takim jak niechciane na skórze tatuaże, czy nieudany makijaż permanentny. Innowacyjny laser Discovery Pico, działający w technologii pikosekundowej, doskonale radzi sobie z usuwaniem różnokolorowych tatuaży – impuls laserowy trafia bezpośrednio w barwnik, rozbijając go na drobny pył a system odpornościowy „wymiata” go spod skóry.

Laser ma dwukrotnie wyższą moc, od innych tego rodzaju urządzeń, co wpływa na spotęgowanie efektów zabiegów. Poza tym zastosowana technologia wpływa na skrócenie okresu terapii i zminimalizowanie.

Synergistyczne połączenie z Lampą LED

Fototerapia to niezwykle skuteczne remedium w walce z pierwszymi oznakami starzenia się, silnie stymuluje produkcję białek podporowych. Światło LED pobudza aktywność fibroblastów, które odpowiadają za syntezę kolagenu, elastyny i glikozoaminoglikanów (np. kwas hialuronowy).

Światło generowane podczas zabiegu dociera do wnętrza skóry, przyspiesza reakcje biochemiczne i powoduje regenerację tkanek lub leczenie miejsca zabiegowego. Technologia fototerapii w świecie medycyny estetycznej ma swoje istotne miejsce w dziedzinie odnowy i regeneracji skóry. Diody LED wpływają na metabolizm komórkowy, wyzwalając wewnątrzkomórkowe reakcje fotobiochemiczne. Pozwala na potęgowanie efektów zabiegowych i znaczące przyśpieszenie procesu gojenia skóry. Terapia LED może być samodzielną procedurą zabiegową, ale może stanowi uzupełnienie innych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, nie tylko znacząco przyśpiesza okres rekonwalescencji, ale również potęguje efekty zabiegowe. Działa antybakteryjnie, zmniejsza odczucia bólowe i obrzęk. Liczne doniesienia naukowe wskazują, że połączenie terapii LED z zabiegami laserowymi zapewnia działanie synergistyczne, przyśpiesza regenerację tkankową i minimalizuje efekty uboczne zabiegów.

Dlatego w Kaniowscy Clinic zalecamy, aby po każdej procedurze z użyciem lasera  naświetlać miejsce zabiegowe lampą LED. Dzięki temu nie tylko przyśpieszamy proces regeneracji, ale również zwiększamy efekty zabiegowe. Nasi specjaliści dobiorą odpowiedni kolor światła, który pozwoli na osiągnięcie najlepszych rezultatów.

Przeciwskazania do laseroterapii:

 • opalona skóra
 • infekcje skóry w obszarze zabiegowym
 • choroba nowotworowa skóry
 • nadwrażliwość na światło
 • przyjmowanie leków światłouczulających

Nasze lasery:

Zagęszcza i kondycjonuje skórę, znacznie spowalnia procesy starzenia.

Zaawansowane osiągnięcie techniki laserowej stosowanej w dermatologii.

Rewolucyjna technologia odmładzania skóry i usuwania jej niedoskonałości.

Ten innowacyjny laser pikosekundowy to urządzenie, na które czekaliśmy!

Zyskaj zdrową i piękną skórę!

Najszybszy i najmocniejszy na świecie sprzęt do epilacji.

Trwałe usunięcie zbędnego owłosienia.

Umów się na konsultację

+48 71 322 69 09
Rejestracja telefoniczna od poniedziałku do piątku w godzinach 08:30 - 20:00, w soboty w godzinach 09:00 - 14:00.

Godziny pracy

Barycka: Poniedziałek - Piątek 10:00 - 20:00
Plac Teatralny: Wybrane dni od godziny 12:00
Wybrane soboty: 09:00 - 14:00

Lokalizacja

Wrocław, ul. Barycka 1/3 (wejście od ul. Prusa)
Wrocław, Pl. Teatralny 1/18, III piętro

E-mail

 gabinet@kaniowscy.pl