Ujędrnianie pośladków to kwestia, którą interesują się osoby o różnych typach sylwetki. Należy bowiem pamiętać, że nawet szczupłe ciała nie zawsze są w pełni atrakcyjne i wolne od niedoskonałości. Odpowiednio wymodelowane i jędrne kształty, zwłaszcza w takich miejscach jak pośladki, są marzeniem wielu kobiet. W Kaniowscy Clinic wiemy, że osiągnięcie takiego celu wymaga jednak nie tylko pozbycia się zbędnej tkanki tłuszczowej, ale również poprawy napięcia skóry. Dopiero połączenie tych dwóch aspektów nadaje sylwetce prawdziwego seksapilu. Najskuteczniejszą drogą do uzyskania takiego wyglądu szybko i na długo jest zastosowanie specjalnych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, które w połączeniu ze zwiększeniem aktywności fizycznej i zmianą nawyków żywieniowych mogą zdziałać cuda.

Wzmacnianie i wygładzanie pośladków dzięki najpopularniejszym zabiegom ujędrniającym z zakresu medycyny estetycznej – czego warto spróbować?

Ujędrniające zabiegi wykonywane w profesjonalnych gabinetach to czasami jedyna szansa na uzyskanie wymarzonego kształtu pośladków dla osób, które nie są w stanie wykonywać intensywnych, mocno obciążających stawy i kręgosłup ćwiczeń. Ponadto trening wymaga także spędzania na siłowni wielu godzin tygodniowo, a w dzisiejszych czasach trudno jest znaleźć czas na dodatkową aktywność poza domem i pracą. Trzeba także mieć na uwadze, że ich efekt nie utrzyma się na zawsze i konieczne jest podtrzymywanie go poprzez regularne wykonywanie ćwiczeń. Z pomocą przychodzi nam medycyna estetyczna, która w połączeniu ze zmianą nawyków żywieniowych i zwiększeniem aktywności fizycznej bez przeciążania organizmu może dać o wiele szybsze, efektywniejsze i trwalsze rezultaty. Jakie najpopularniejsze zabiegi w tym zakresie może Ci zaoferować Kaniowscy Clinic? Sprawdź!

Zabieg drenażu limfatycznego

Modelowanie ciała z użyciem drenażu limfatycznego polega na pobudzeniu krążenia krwi i limfy masażem, który odchudza daną partię ciała, ujędrnia i uelastycznia skórę. Ponadto pozwala pozbyć się cellulitu, a przy okazji jest głęboko relaksujący. Zabieg zwiększa lipolizę tkanki tłuszczowej, czyli proces rozkładu hydrolitycznego triacylogliceroli oraz produkcję kolagenu. Dzięki drenażowi możesz w przyjemny sposób pozbyć się nadmiaru tłuszczu oraz unieść i napiąć pośladki, uzyskując oczekiwane efekty już po 10-20 zabiegach wykonywanych dwa razy w tygodniu. Najlepsze rezultaty daje połączenie masaży z odpowiednimi ćwiczeniami i piciem dużej ilości wody.

Modelowanie ciała i redukcja cellulitu

Zabieg drenażu limfatycznego Wrocław

Liposukcja laserowa

Liposukcja laserowa to zabieg polegający na pobraniu niechcianej tkanki tłuszczowej z miejsca, gdzie jest jej za dużo oraz przeszczepieniu jej w obszar ciała, w którym zapewni ona atrakcyjniejszy wygląd. Laser stosowany podczas zabiegu pozwala na usunięcie komórek tłuszczowych, nie niszcząc ich, dzięki czemu możliwa jest ich reimplantacja. Dodatkowo terapii towarzyszy odpowiednia temperatura wytwarzana przez laser, sprawiająca, że skóra w danym obszarze obkurcza się i ujędrnia. Wykorzystując tę metodę możesz skorzystać podwójnie - poprzez usunięcie nadmiaru kilogramów, na przykład z brzucha, a następnie przeniesienie pobranej tkanki tłuszczowej w obszar pośladków. Kuracja pomoże nadać im odpowiedni kształt, a w połączeniu ze zwiększeniem jędrności skóry pozwoli uzyskać bardzo atrakcyjny efekt. Procedura jest bezpieczna, dzięki znieczuleniu miejscowemu prawie bezbolesna, a pierwsze rezultaty można zauważyć natychmiast po zakończonym zabiegu. Ostateczny wygląd nowej sylwetki będzie jednak widoczny dopiero po około 2 tygodniach.

Ponadto można także zastosować ulepszoną wersję liposukcji, polegającą na uzyskaniu z odessanego tłuszczu frakcji bogatej w najmłodsze, żywotne komórki tłuszczowe, jak również cenne komórki macierzyste.

Przeszczepienie takiej frakcji w wybrany obszar ciała pozwala nie tylko na jego wymodelowanie, ale też na odmłodzenie skóry w tym obrębie, dzięki czemu uzyskane efekty będą znacznie naturalniejsze i trwalsze. Zabieg wykorzystuje materiał autologiczny i naturalną regenerację organizmu, co sprawia, że ryzyko powikłań jest nieznaczne, a okres rekonwalescencji skrócony do minimum.

LipoLife 3G spełni Twoje marzenia o idealnej figurze

Autogenny wypełniacz bogaty w komórki macierzyste

Zabieg dwutlenkiem węgla

Karboksyterapia, czyli kuracja z wykorzystaniem dwutlenku węgla, polega na wstrzykiwaniu odpowiednich dawek tego gazu pod skórę z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu. Jej działanie polega na przyspieszeniu metabolizmu komórkowego, redukcji tkanki tłuszczowej, poprawie krążenia i pobudzeniu produkcji nowego kolagenu. Zależnie od oczekiwanych efektów dobiera się odpowiednią głębokość i kąt wkłucia, a ilość i prędkość wtłaczanego CO2 jest dokładnie kontrolowana, dzięki czemu zabieg jest w pełni bezpieczny i komfortowy. Poza tym nowoczesne aparatury pozwalają na znaczne zredukowanie bólu i chronią przed powstawaniem zasinień. Karboksyterapię można stosować samodzielnie lub łączyć z innymi rodzajami liftingów. Optymalne efekty w postaci rewitalizacji skóry, redukcji tkanki tłuszczowej, zmniejszenia rozstępów i cellulitu widać już po 5-15 zabiegach.

Dwutlenek węgla może pobudzić Twoją skórę do odnowy i regeneracji

Jakie jeszcze zabiegi na ujędrnienie pośladków możemy Ci zaproponować w Kaniowscy Clinic?

Oferta zabiegów pozwalających na ujędrnienie pośladków oferowanych w Kaniowscy Clinic nie ogranicza się do najpopularniejszych rozwiązań. Znajdziesz u nas także szeroką ofertę zabiegów wykorzystujących najnowocześniejsze technologie, w tym między innymi lifting skóry bez użycia skalpela za pomocą fal ultradźwiękowych, radiowych i światła laserowego. Tego typu terapia to doskonała alternatywa dla osób, które nie potrzebują pozbywać się nadmiaru tkanki tłuszczowej, a jedynie unieść, napiąć i ujędrnić skórę w obrębie pośladków. Doskonałym rozwiązaniem na uniesienie pośladków będzie laser pilosekundowy- Discovery Pico, który poprzez pobudzenie syntezy kolagenu i elastyny ujędrni skórę. Co należy wiedzieć o tego rodzaju zabiegach? Odpowiadamy!

Innowacyjny laser pikosekundowy Discovery Pico to urządzenie, na które czekaliśmy!

Zabieg falami ultradźwiękowymi

Zabieg falami ultradźwiękowymi to zabieg wykorzystujący nowoczesną technologię emisji ultradźwięków do przeprowadzenia bezinwazyjnego liftingu. Fale skierowane na konkretny obszar ciała emitują ciepło, które podgrzewa wybrane partie skóry i obkurcza tkanki. Dodatkowo powodują powstawanie mikrouszkodzeń, przez co komórki są zmuszone do regeneracji i wyprodukowania nowego kolagenu. W efekcie skóra odzyskuje elastyczność i staje się jędrna. Zabieg jest prawie bezbolesny, ponieważ stosuje się przed nim znieczulenie miejscowe. Pozwala nie tylko unieść pośladki, ale także je wymodelować, a efekt jest widoczny już po pierwszej kuracji i narasta z czasem.

Nowy wymiar liftingu skóry

Ultraformer

Nieinwazyjny lifting ciała i twarzy

Zabieg falami ultradźwiękowymi i radiowymi

Innym wariantem liftingu ultradźwiękami jest zabieg łączący je z działaniem fal radiowych. Zimne i ciepłe ultradźwięki pozwalają uwolnić zalegający w komórkach tłuszcz, a następnie zniszczyć go odpowiednią temperaturą. Jednocześnie komórki tłuszczowe są wydalane przez system limfatyczny. Ponadto fale radiowe stosowane podczas kuracji rozgrzewają włókna kolagenowe, które wskutek tego przebudowują się i poprawiają jędrność oraz elastyczność skóry. Efektem przeprowadzenia takiego zabiegu na pośladkach jest między innymi ich wymodelowanie, uniesienie i redukcja cellulitu. Istnieją także kuracje wykorzystujące jedynie działanie fal radiowych, które opierają się na takim samym sposobie pobudzenia skóry do odnowy.

Redukcja tkanki tłuszczowej i ujędrnianie skóry jednocześnie

Preparaty zawierające kwas polimlekowy doskonale kondycjonują skórę zarówno twarzy, jak i ciała. Są one tzw. stymulatorami objętościowymi, gdyż uzyskiwane rezultaty zwiększenia wolumetrii tkanek powstają w efekcie stymulacji produkcji własnego kolagenu, a nie bezpośrednio poprzez wstrzyknięcie preparatu.
Kwas polimlekowy z powodzeniem stosuje się w zabiegach modelowania pośladków, nadania im krągłości, ładniejszego kształtu czy uzupełnienia zaników tkanek. W wyniku zabiegu uruchamiane zostają procesy regeneracyjne w skórze - jej komórki pobudzone zostają do produkcji kolagenu, który zaczyna tworzyć sieć włókien, czyli swoiste rusztowanie dla tkanek. W wyniku zabiegu pośladki zyskują na objętości, a skóra w ich obszarze staje się bardziej jędrna i elastyczna. Dodatkowym efektem jest zmniejszenie widoczności cellulitu oraz rozstępów.
Zabieg modelowania pośladków wykonuje lekarz. Preparat z kwasem polimlekowym podawany jest kaniulą w odpowiednie partie pośladków, które wcześniej miejscowo się znieczula. Procedura jest komfortowa dla pacjenta i trwa około 30 min.
Rezultaty zabiegu wyglądają w pełni naturalnie a poprawa wyglądu pośladków i kondycji skóry utrzymuje się nawet do 3 lat. Zabieg po tym czasie można powtórzyć, ale wymaga już wtedy podania mniejszej ilości produktu.

Sprawdź naszą ofertę!

Posiadanie kształtnego, smukłego ciała to powód do dumy dla każdej kobiety. Kiedy uzyskanie i utrzymanie zadowalającego efektu z pomocą samych ćwiczeń jest zbyt trudne, warto skorzystać z zabiegów medycyny estetycznej. Pomagają one w bezpieczny sposób nie tylko wymodelować nawet najbardziej wymagające obszary ciała, ale także ujędrnić, uelastycznić i odmłodzić skórę, dzięki czemu rezultaty będą zarówno szybsze oraz wyraźniejsze, jak i znacznie trwalsze. Dodatkowo po każdym zabiegu zalecamy światłoterapię LED, która potęguje efekty zabiegowe. Brzmi jak rozwiązanie dla Ciebie? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!
 

Spektakularne odmładzanie. Przełom w leczeniu oparzeń i blizn

Umów się na konsultację

+48 71 322 69 09
Rejestracja telefoniczna od poniedziałku do piątku w godzinach 08:30 - 20:00, w soboty w godzinach 09:00 - 14:00.

Godziny pracy

Barycka: Poniedziałek - Piątek 10:00 - 20:00
Plac Teatralny: Wybrane dni od godziny 12:00
Wybrane soboty: 09:00 - 14:00

Lokalizacja

Wrocław, ul. Barycka 1/3 (wejście od ul. Prusa)
Wrocław, Pl. Teatralny 1/18, III piętro

Email

 gabinet@kaniowscy.pl