Laserowe usuwanie owłosienia to zabieg, który można przeprowadzić w Kaniowscy Clinic we Wrocławiu. Gładka skóra jest bardzo kobieca. Wystarczy kilka zabiegów depilacji laserowej, a pozbędziesz się zbędnego owłosienia. Depilacja laserowa polega na trwałym usunięciu owłosienia z wybranej części ciała. Energia wiązki laserowej pochłaniana jest przez ciemny barwnik włosa. Następnie, zmienia się w energię cieplną i całkowicie niszczy cebulkę włosa.  Dzięki temu laserowe usuwanie owłosienia jest tak skuteczne.

Trwałe usunięcie zbędnego owłosienia we Wrocławiu za pomocą depilacji laserowej - Laser diodowy

Zabiegi laserowego usuwania owłosienia w naszym gabinecie we Wrocławiu należy powtórzyć 3 – 4 razy, ponieważ podczas jednego zabiegu depilacji laserowej można usunąć trwale do 30% włosów. To dlatego, że laser działa tylko na te włosy, które znajdują się w aktywnej fazie wzrostu (tzw. anagen).

W Klinice Kaniowscy depilacja laserowa wykonywana jest laserem diodowym, najnowocześniejszym urządzeniem  tego typu na świecie.

To doskonały laser do skutecznej epilacji, ponieważ trwale usuwa zbędne owłosienie bez względu na kolor czy karnację skóry – jego skuteczność jest potwierdzona nawet przy włosach typu blond i włosach rudych.

Laser diodowy wyposażony jest w inteligentny czytnik poziomu melaniny, który określa poziom barwnika w skórze pacjenta i na tej podstawie dobiera optymalne parametry zabiegu. Czytnik ten eliminuje ryzyko poparzeń i przebarwień! Indywidualne ustawienia umożliwiają zastosowanie wyższej energii, dzięki temu zabieg jest efektywniejszy i jednocześnie bardzo bezpieczny. Dzięki większej głowicy, służącej do epilacji ciała, laserowe usuwanie niechcianych włosów można przeprowadzić sprawnie i szybko. Mniejsza głowica pozwala na precyzyjne usuwanie owłosienia nawet z najmniejszych partii ciała i twarzy.

Dodatkowe wskazania – laserowe usuwanie owłosienia:

 • przymieszkowe zapalenie skóry wywołane wrastającymi włosami
 • nadmierne owłosienie ciała
 • hirsutyzm – nadmierne owłosienie  na twarzy, klatce piersiowej, brzuchu u kobiet.

Przygotowanie do zabiegu depilacji laserowej:

 • Dwa tygodnie przed nie wolno usuwać włosów za pomocą: pęsety, depilatora elektrycznego, ani wosku.
 • Prosimy o ogolenie odpowiedniego fragmentu skóry, który ma zostać poddany zabiegowi depilacji laserowej
 • Ważne jest, aby pozostawić mały fragment owłosienia (ok. 1 cm na 1 cm). Tak, aby pielęgniarka mogła poznać gęstość, koloryt i rozmieszczenie włosów na danej części skóry pacjenta.
 • W przypadku zażywania antybiotyków lub innych leków należy skonsultować się z lekarzem ze względu na możliwość wystąpienia fotouczelenia.

Przebieg zabiegu – laserowe usuwanie owłosienia:

Przed przystąpieniem do zabiegu, pielęgniarka przeprowadza z pacjentem wywiad, w przypadku pierwszego zabiegu wypełniana jest karta zabiegowa. Następnie do skóry przykładane jest urządzenie, przy pomocy którego wykonywana jest analiza fototypu skóry, w ten sposób automatycznie ustawiane zostają parametry zabiegu. W zależności od miejsca na ciele, które ma zostać poddane epilacji, pielęgniarka wybiera odpowiedniej wielkości głowicę lasera. Głowica przykładana jest miejsce przy miejscu, tak aby światło lasera nie ominęło żadnego niechcianego włosa.

Po zabiegu depilacji laserowej:

 • Po zabiegu na skórze mogą pojawić się rumień, obrzęk, pieczenie, czasami strupki. Objawy te ustępują najpóźniej w przeciągu 48 godzin. W rzadkich przypadkach mogą utrzymywać się dłużej.
 • Powyższe objawy można złagodzić stosując zimne okłady oraz specjalistyczne preparaty.
 • Włosy będą wykruszały się ze skóry do 3 tygodni.
 • Należy unikać ekspozycji na światło (słońce, solarium) – minimum miesiąc po zabiegu i miesiąc przed zabiegiem.
 • Należy stosować kremy ochronne (filtr spf + 50), miesiąc przed i miesiąc po zabiegu.
Laser Dioda 1

Laser diodowy

Odstępy między poszczególnymi zabiegami:

 • twarz – 4 – 6 tygodni
 • pachy, bikini, linia środkowa brzucha, ręce, pośladki – 4 – 6 tygodni
 • plecy, klatka piersiowa – 8 – 10 tygodni
 • łydki, uda – 8 – 10 tygodni

Laser diodowy

Laserowe usuwanie niechcianego owłosienia

Laserowe usuwanie owłosienia we Wrocławiu za pomocą lasera aleksandrytowego i neodymowo-yagowego

Laserowe usuwanie owłosienia za pomocą tego innowacyjnego urządzenia jest już we Wrocławiu! Marzysz o aksamitnej skórze pozbawionej zbędnego owłosienia?

Wiosna to dobry czas, aby skorzystać z zabiegów epilacji i cieszyć się gładką skórą podczas wakacji! Chcesz to zrobić profesjonalnie? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie!

Teraz możesz osiągnąć upragniony efekt decydując się na zabieg szybkim i skutecznym sprzętem do epilacji – laser jest bezpieczny, komfortowy i dostosowuje się do Twoich potrzeb! 

Laser aleksandrytowy i neodymowo-yagowy - szybki i mocny sprzęt do epilacji już dostępny w Kaniowscy Clinic we Wrocławiu!

Laser do epilacji dostępny już we Wrocławiu w Kaniowscy Clinic, to obecnie jeden z szybszych i mocniejszy na świecie laser do epilacji. To innowacyjne urządzanie, które wykorzystuje aż dwie długości fali - aleksandrytową (755) oraz neodymowo-yagową (1064 nm) - dwie najbardziej skuteczne w epilacji fale laserowe!

Jest to nowy, złoty standard wśród zabiegów, ponieważ Mixed Technology pozwala na wykorzystanie obydwu fal oddzielnie, razem lub stosowanie ich jedna po drugiej.

Połączenie dwóch długości fali sprawia ponadto, że wiązka światła dociera na odpowiedni poziom skóry. Laser aleksandrytowy cechuje się wyższym powinowactwem do melaniny, natomiast zastosowanie lasera neodymowo-yagowego wywołuje kontrolowane uszkodzenie naczyń odpowiadających za odżywianie włosa. W efekcie działania dwóch technologii laserowych zostają usunięte struktury odpowiadające za wzrost włosa.

Zasada działania zabiegu. Na czym polega innowacyjna technologia dostępna we Wrocławiu?

Urządzenie to wyznacza nowy, najwyższy standard wśród technologii laserowej epilacji!

Zastosowanie dwóch długości fal - co wyróżnia ten laser na tle innych urządzeń - pozwala idealnie dostosować zabieg do fototypu i koloru włosów pacjenta, równocześnie zwiększając bezpieczeństwo i skuteczność terapii. W trakcie jednego naświetlania niszczona jest zarówno łodyga, jak i cebulka włosa.

glowica-thunder

Głowica Optimized

Jej kształt pozwala na bardziej równomierne naświetlenie obszaru zabiegowego, dzięki czemu zwiększa bezpieczeństwo zabiegu.

Skaner OptiScan TH

Duża powierzchnia skanowania głowicy- 30 cm2, przyczynia się do szybszego i dokładniejszego pokrycia powierzchni zabiegowej. Głowica automatycznie i równomiernie aplikuje energię lasera, trzy różne tryby wypełniania optymalizują czas schładzania obszaru zabiegowego i odczucia związane z działaniem lasera. Zabieg przeprowadzany a dużych obszarach trwa bardzo krótko!

glowice2-thunder
Dzięki zastosowaniu w laserze eliptycznego kształtu plamki, obszar poddawany zabiegowi zostaje precyzyjniej pokryty, a plamki w minimalnym stopniu nakładają się na siebie, minimalizując w ten sposób ryzyko poparzenia, z jednoczesnym zachowaniem stałej gęstości energii. Skórę chroni dodatkowo zintegrowany system chłodzenia Zimmer wpływając również na komfort zabiegu.

Przebieg, wskazania oraz cena zabiegu usuwania owłosienia laserem aleksandrytowym i neodymowo-yagowym. Dowiedz się, jak wygląda epilacja w Kaniowscy Clinic we Wrocławiu!

Dostępny we Wrocławiu laser do epilacji umożliwia przeprowadzenie laserowego usuwania owłosienia, który jest najchętniej wybieraną przez pacjentów metodą usuwania zbędnego owłosienia, co podyktowane jest jej trwałymi efektami. Zabiegi przeprowadza się na twarzy, jak i na obszarze ciała.

Sprzęt dostępny w Kaniowscy Clinic jest niezastąpiony w epilacji dużych obszarów, takich jak np. męskie plecy.

Przebieg zabiegu

W dniu poprzedzającym zabieg lub kilka godzin przed nim, należy zgolić obszar ciała mający zostać poddany terapii,  zostawiając mały fragment skóry 1cm x 1 cm, aby pielęgniarka obejrzała włos (jego grubość, kolor), co pozwala dobrać odpowiednie parametry zabiegowe. Bezpośrednio przed zabiegiem nie powinno się aplikować na skórę kremów czy balsamów natłuszczających.

Przed przystąpieniem do zabiegu pacjent wypełnia wywiad lekarski, mający na celu kwalifikację do zabiegu i wykluczenie ewentualnych przeciwwskazań.

Zabieg nie wymaga znieczulenia. W porównaniu z innymi metodami depilacji/epilacji zabieg laserem Thunder jest stosunkowo mało bolesny i przeprowadza się go w zaledwie kilka lub kilkanaście minut w zależności od obszaru.

Promieniowanie lasera absorbowane jest przez melaninę znajdującą się w cebulce włosa, wytwarzane jest przy tym ciepło, które niszczy struktury odpowiedzialne za powstawanie i wzrost włosa. Energia termiczna jest dostarczana jest tak, aby dotrzeć do cebulki, nie uszkadzając skóry.

Po zakończeniu zabiegu skóra robi się stopniowo lekko czerwona, zauważyć można także lekką opuchliznę. Możliwe są również niewielkie stany zapalne (naturalna reakcja) – objawy te ustępują natomiast samoczynnie po kilku godzinach.

Częstotliwość depilacji laserowej jest uzależniona od rodzaju obszaru zabiegowego. Zabiegi wykonujemy co 4 tygodnie na twarzy, co 6 tygodni w obszarze rąk, pleców, brzucha i bikini oraz co 8 tygodni w okolicy nóg. Ten czas wystarczy, by kolejne partie włosów wchodzących w fazę wczesnego anagenu, były dla nowoczesnego lasera zauważalne, możliwe do wychwycenia i skutecznego usunięcia.

Laser skutecznym narzędziem w usuwaniu nadmiernego owłosienia

Efekty i opinie o zabiegu

Laser ten daje możliwość uzyskania jeszcze lepszych i szybszych efektów niż przy pomocy wcześniejszych systemów laserowych, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższego poziomu bezpieczeństwa! Przynosi on maksymalne efekty po błyskawicznym zabiegu, zapewniając maksymalną satysfakcję oraz pozytywne opinie pacjentów!

Już po pierwszej sesji wszystkie włosy w danym obszarze wypadną (stopniowo się „wykruszając”). Po upływie kilku tygodni (w zależności od obszaru) zaczną rosnąć te, które w czasie zabiegu nie były w aktywnej fazie wzrostu, co oznacza, że sesję laserową należy powtórzyć. Potrzeba kilku zabiegów (4-6), aby uzyskać upragniony efekt gładkiej skóry. Ilość sesji laserowych zależy jednak cechą indywidualną dla każdego pacjenta i podyktowana jest fizjologią.

efekty zabiegu thunder pachy
efekty zabiegu thunder plecy
efekty zabiegu thunder plecy2
efekty zabiegu thunder pachwina
efekty zabiegu thunder plecy3
efekty zabiegu thunder naczynka
efekty zabiegu thunder kurze łapki

Zalety lasera

 • MIXED TECHNOLOGY – POŁĄCZENIE DWÓCH DŁUGOŚCI FALI: ALEKSANDRYTOWEJ (755 NM) ORAZ NEODYMOWO-YAGOWA (1064 NM).
 • ZINTEGROWANY SYSTEM CHŁODZENIA SKÓRY - SKIN CRYO
 • DWIE INNOWACYJNE GŁOWICE: OPTIMIZED ORAZ OPTISCAN TH
 • TECHNOLOGIA AUTOMOTION™ - ZWIĘKSZA SZYBKOŚĆ I PRECYZJE PRZEPROWADZANEGO ZABIEGU
 • IDEALNY DO KAŻDEGO RODZAJU WŁOSÓW ORAZ SKÓRY

Przeciwwskazania do zabiegu

 • Świeża opalenizna
 • Ciąża
 • Przerwana ciągłość naskórka
 • Epilepsja
 • Leki, zioła fotouczulające
 • Terapia retinoidami ( witamina A )
 • Przyjmowanie leków obniżających krzepliwość krwi
 • Łuszczyca, bielactwo
 • Cukrzyca
 • Bliznowce
 • Aktywne infekcje skórne
 • Rozrusznik serca
 • Świeże zabiegi chirurgiczne
Jeśli Twoim problemem jest niechciane owłosienie do zapraszamy do Kaniowscy Clinic na najbardziej skuteczne zabiegi laserowe! Lasery, które posiadamy w ofercie skutecznie wyeliminującą problem nadmiernego owłosienia, z zachowaniem bezpieczeństwa i komfortu podczas zabiegu.

Umów się na konsultację

+48 71 322 69 09
Rejestracja telefoniczna od poniedziałku do piątku w godzinach 08:30 - 20:00, w soboty w godzinach 09:00 - 14:00.

Godziny pracy

Barycka: Poniedziałek - Piątek 10:00 - 20:00
Plac Teatralny: Wybrane dni od godziny 12:00
Wybrane soboty: 09:00 - 14:00

Lokalizacja

Wrocław, ul. Barycka 1/3 (wejście od ul. Prusa)
Wrocław, Pl. Teatralny 1/18, III piętro

Email

 gabinet@kaniowscy.pl