Zabiegi na twarz z zakresu medycyny estetycznej cieszą się od co najmniej kilkunastu lat niesłabnącą popularnością wśród większości kobiet, ponieważ dzięki nim można w widoczny i szybki sposób odmłodzić wygląd swojej skóry, poprawiając jej jędrność i elastyczność. Gabinety medycyny estetycznej oferują całą gamę zabiegów poprawiające wygląd twarzy, jednak które z nich cieszą się największą popularnością?

Pielęgnacja podstawowa. Wybierz skuteczne i sprawdzone zabiegi na twarz

Jeśli chciałabyś mieć zadbaną skórę na co dzień, to wybierz skuteczne i sprawdzone zabiegi na twarz, czyli mikrodermabrazję diamentową, PRX T33 lub Geneo. Sprawią one, że będziesz czuła się wyjątkowo każdego dnia – bez nakładania mnóstwa podkładu i pudru.

Zabieg PRX T33 to zupełnie nowa, szybka i skuteczna, metoda chemicznej biorewitalizacji skóry bez użycia igieł.

Mikrodermabrazja diamentowa

Jednym z najpopularniejszych zabiegów na twarz jest mikrodermabrazja diamentowa, która polega na stopniowym usunięciu wierzchnich warstw naskórka przy pomocy urządzenia wyposażonego w specjalną głowicę diamentową. Przy pomocy tego zabiegu można w prosty sposób dotlenić i odżywić skórę, zredukować rozszerzone pory, a także zmniejszyć widoczność drobnych zmarszczek. Sam zabieg jest całkowicie bezbolesny i bezpieczny dla skóry.

Gładsza i jaśniejsza skóra!

Młoda uśmiechnięta kobieta

Geneo

Nowością, która dosyć szybko podbiła serca wielu kobiet jest zabieg wykorzystujący urządzenie o nazwie Geneo, który pomaga jednocześnie złuszczyć, dotlenić, a także dostarczyć w głąb naszej skóry cenne składniki rewitalizujące. Ten innowacyjny zabieg zainspirowany został gorącymi źródłami krystalicznie czystej wody, a jego wyjątkowość polega na wykorzystaniu podczas zabiegu bąbelków powietrza, które bogate są w dwutlenek węgla. Tuż po zabiegu skóra jest dotleniona, nawilżona i rozjaśniona, niewielkie zmarszczki zostają wygładzone, a przebarwienia stają się mniej widoczne. Sam zabieg trwa dosyć krótko, przynosząc naprawdę doskonałe efekty. Można nazwać go „metodą 3 w 1”, ponieważ pomaga złuszczyć wierzchnie warstwy naskórka, „wchłonąć” skórze składniki odżywcze zawarte w specjalnych preparatach, a także skutecznie dotlenić skórę. Jego niewątpliwą zaletą jest to, że jest on przeznaczony dla każdego rodzaju skóry i może być stosowany na wszystkich obszarach twarzy.

Złuszczanie, odżywianie i dotlenianie skóry jednocześnie

Jakie specjalistyczne zabiegi na twarz warto poznać?

Czasami warto poddać się bardziej specjalistycznym zabiegom na twarz. Medycyna estetyczna oferuje całą gamę zabiegów poprawiających wygląd skóry. Oprócz tych już dobrze znanych, jak mikrodermabrazja, istnieje szeroki wachlarz nowoczesnych terapii.

Adivive

Jedną z takich terapii jest lipofilling, wykorzystujący autologiczną tkankę tłuszczową pacjenta. Wraz z wiekiem na niektórych partiach naszej twarzy dochodzi do zaniku tkanki tłuszczowej, przez co skóra traci swoją jędrność i elastyczność. W takim przypadku warto skorzystać z zabiegu Adivive, dzięki któremu pozyskaną tkankę tłuszczową możemy poddać specjalistycznej obróbce, tak aby uzyskać skoncentrowany materiał bogaty w komórki macierzyste. Komórki macierzyste mają zdolność do samoodnawiania się, jednak ich zadaniem jest nie tylko uzupełnianie ubytków powstałych w skórze, ale również stymulowanie skóry do odtworzenia własnej tkanki. Jakich efektów zabiegu możemy się spodziewać? Przede wszystkim wypełnienia bruzd, zmarszczek oraz zapadniętych policzków, chociaż zabieg ten sprawdza się również przy regeneracji skóry piersi, a także służy ich niewielkiemu powiększeniu. Po zabiegu nie jest wymagany okres rekonwalescencji, a skóra przez długi czas pozostaje gładka, jędrna i elastyczna.

Autogenny wypełniacz bogaty w komórki macierzyste

Nici liftingujące

Starzenie się twarzy to nieuchronny proces, który możemy jednak w skuteczny sposób spowolnić, decydując się na zabieg wykorzystujący nici liftingujące. Wraz z biegiem lat skóra na twarzy traci swoje napięcie i staje się wiotka. Z uwagi na pracę mięśni twarzy tkanka tłuszczowa ulega zanikowi lub przemieszcza się w inne partie twarzy. Uwidacznia się to głównie w postaci worków lub obrzęków pod oczami, opadniętych policzków co nie prezentuje się zbyt estetycznie. W takim przypadku warto zdecydować się na założenie lici liftingujących wykonanych z kwasu polimlekowego. Substancja ta znana jest w medycynie od wielu lat i jest bardzo dobrze tolerowana przez nasz organizm. Dla kogo jednak przeznaczony jest taki zabieg? Przede wszystkim dla osób z niewielką obwisłością skóry i uwydatnionymi strukturami kostnymi. Jeśli chodzi o sam zabieg, to jest on mało inwazyjny i przeprowadzany w znieczuleniu miejscowym. Nici liftingujące stosuje się przede wszystkim na fałdy nosowo-wargowe, opadające brwi i worki pod oczami, fałdy skóry na policzku, rowek policzkowo-jarzmowy, a także linie marionetki. Jak wygląda zabieg? Na początku na twarz aplikowany jest krem znieczulający, a następnie lekarz implantuje nici liftingujące w konkretne miejsca na twarzy. Tuż po zabiegu skóra może być zaczerwieniona, jednak po kilku godzinach nieestetyczne ślady powinny zaniknąć. Choć zabieg jest całkowicie bezpieczny dla naszego organizmu, to jednak w pewnych przypadkach nie jest możliwe jego przeprowadzenie. Wśród głównych przeciwwskazań można wymienić w szczególności okres ciąży i karmienia piersią, zaburzenia krzepliwości krwi, choroby nowotworowe, a także zmiany chorobowe skóry.

Nowy wymiar liftingu i biostymulacji

Laser Alma Harmony

Zabiegi laserowe z uwagi na bardzo wysoką skuteczność cieszą się sporym zainteresowaniem. Oprócz usuwania owłosienia oferują nieco więcej, a mianowicie możliwość poprawy wyglądu skóry na twarzy. Do takich właśnie laserów należy Alma Harmony Baby Rejuve, który pomaga zredukować przebarwienia i zmiany naczyniowe, zwiększa napięcie i zagęszczenie skóry, poprawia jej koloryt i strukturę, a także zmniejsza widoczność porów. Głowica lasera emituje bardzo bezpieczne dla naszego zdrowia pulsacyjne źródło światła, dając spektakularne efekty. Światło emitowane przez laser działa termicznie na komórki, które zawierają barwnik i niszczy je, dzięki czemu tuż po zabiegu przebarwienia zaczynają ciemnieć i stopniowo ulegają złuszczeniu. Najlepsze efekty widoczne są po przeprowadzeniu serii około 4–6 zabiegów w odstępie 3 tygodni. Z uwagi na fakt, że urządzenie wyposażone jest w dwie głowice, to oprócz redukcji przebarwień możliwe jest również zmniejszenie widoczności zmarszczek i bruzd nosowo-wargowych, a także uniesienie opadającego owalu twarzy.

Zyskaj zdrową i piękną skórę!

HIFU, czyli silnie zoogniskowane ultradźwięki

HIFU to technologia, która swoje działanie opiera na silnie zogniskowanych ultradźwiękach. Bodziec ten stymyluje produkcję kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego. Od razu po zabiegu zauważalne jest poprawa napięcia skóry i poprawa owalu, jednakże efekt jest potęgowany przez około 3 miesięcy, co wynika ze stopniowej syntezy białek podporowych. W Kaniowscy Clinic dysponujemy 3 urzadzeniami, które wykorzystują tę technologię Ulthera, Utims A3 oraz Ulthera. Lekarz w zależności od wskazania dobiera dedykowane urządzenie.

Nowy wymiar liftingu skóry

Nieinwazyjny lifting ciała i twarzy

Innowacyjna technologia. Świetny efekt bez okresu rekonwalescencji.

Nakłuwanie skóry

Mikronakłuwanie skóry pobudza ją do samoregeneracji, substancje aktywne podawane podczas nakłuwania skóry dodatkowo potęgują efekty zabiegowe. W Kaniowscy Clinic w ofercie posiadamy Cellular Matrix, Nithya, Teosyal RHA, Profhilo oraz Nucleofill. Cellular Matrix stanowi synergistyczne połączenie kwasu hialuronowego i osocza bogatopłytkowego, stymuluje syntezę kolagenu i elastyny. Nithya to mezoterapia igłowa z wykorzystaniem kolagenu typu I, stymuluje endogenną produkcję włókien kolagenowych. Teosyal RHA to wypełniacz na bazie usieciowanego kwasu hialuronowego, wypełnia zmarszczki i poprawia owal twarzy. Nucleofill to mezoterapia z wykorzystaniem polinukleotydów, zwiększa nawilżenie, działa antyoksydacyjnie oraz stymuluje produkcję kolagenu. Profhilo zaś to mezoterapia z termicznie ustabilizowanym kwasem hialuronowym. Nasz specjalista dobiera najbardziej efektywny zabieg w zależności od wskazań.

Terapia kolagenowa

W zgodzie w naturalną ekspresją twarzy

Przywraca sprężystość skórze, modeluje kontur twarzy

Synergiczne działanie osocza bogatopłytkowego i kwasu hialuronowego

Lifting na poziomie komórkowym

Dlaczego warto wybrać zabiegi na twarz?

Zaprezentowane zabiegi na twarz od dłuższego czasu cieszą się rosnącą popularnością. Dzięki temu każda kobieta, która ma pozbawioną jędrności i elastyczności skórę, zmaga się ze zmarszczkami i innymi niedoskonałościami skóry, może bez obaw w widoczny sposób poprawić nie tylko swój wygląd zewnętrzny, ale również samopoczucie.  Jeśli zmagasz się zatem z przedstawionymi powyżej problemami, to czym prędzej skontaktuj się z naszym gabinetem, wybierając zabieg, który w najlepszy sposób pomoże poprawić zarówno wygląd, jak i stan twojej skóry.

Zyskasz nowe spojrzenie!

Inteligentne rozwiązanie do bezinwazyjnego liftingu powiek

Umów się na konsultację

+48 71 322 69 09
Rejestracja telefoniczna od poniedziałku do piątku w godzinach 08:30 - 20:00, w soboty w godzinach 09:00 - 14:00.

Godziny pracy

Barycka: Poniedziałek - Piątek 10:00 - 20:00
Plac Teatralny: Wybrane dni od godziny 12:00
Wybrane soboty: 09:00 - 14:00

Lokalizacja

Wrocław, ul. Barycka 1/3 (wejście od ul. Prusa)
Wrocław, Pl. Teatralny 1/18, III piętro

Email

 gabinet@kaniowscy.pl