Kaniowscy Clinic Blog
Podniesienie powiek jest bardzo dobrym sposobem na wyeliminowanie różnych problemów estetycznych, które występują w tym obszarze twarzy. Zabieg ten pozwala na pozbycie się nadmiaru skóry z okolic oczu, a także usunięcie dokuczliwej opuchlizny. Za jego pomocą można odwrócić niekorzystne skutki starzenia się twarzy, takie jak zwiotczenie spowodowane utratą elastyczności i jędrności skóry na skutek zmniejszenia ilości włókien kolagenowych i elastynowych oraz ich zdolności do regeneracji.
Modelowanie pośladków jest jednym z najlepszych sposobów na poprawę ich kształtu oraz zwiększenie jędrności, a także wyeliminowanie wielu niedoskonałości. Na tego rodzaju zabieg decydują się osoby o różnym typie sylwetki. Pośladki mogą wymagać nie tylko zoptymalizowania ilości tkanki tłuszczowej, ale też podniesienia i napięcia skóry czy uwydatnienia mięśni. Uwzględnienie w realizowanych zabiegach wszystkich tych aspektów przynosi najlepsze efekty.
Liposukcja nóg to popularny zabieg, który pozwala na wyeliminowanie tkanki tłuszczowej z obszaru ud czy kolan. Procedura ta jest bezpiecznym sposobem na wymodelowanie sylwetki, a tym samym poprawę wyglądu zewnętrznego. Zabieg liposukcji sprawdza się zwłaszcza wówczas, gdy nadmiaru tłuszczu nie da się usunąć poprzez wysiłek fizyczny i odpowiednią dietę. Nowoczesne metody tego typu są mało inwazyjne, a przy tym zapewniają bardzo dobre i wyjątkowo szybkie efekty.
Liposukcja dla mężczyzn stopniowo staje się tym, czym od wielu lat jest dla kobiet - efektywnym, małoinwazyjnym sposobem na wyeliminowanie nadmiaru tkanki tłuszczowej. Ze względu na zastosowanie innowacyjnych technologii współczesne zabiegi tego typu są w pełni bezpieczne i przynoszą bardzo dobre rezultaty. Nowoczesna liposukcja odbywa się bowiem z wykorzystaniem lasera, co niweluje szereg problemów związanych z realizacją inwazyjnej procedury chirurgicznej. Mężczyźni cenią ten zabieg za wygodę, szybkość i dyskrecję.
Biostymulator tkankowy to nowoczesny preparat, który dzięki odpowiedniej formule umożliwia odbudowę struktur skóry. Produkty medyczne tego typu służą głównie do uelastyczniania i ujędrniania cery, uzupełniania jej ubytków, usuwania zmarszczek i modelowania konturów twarzy oraz eliminowania wielu innych niedoskonałości. Biostymulatory znajdują zastosowanie w odpowiednich zabiegach rewitalizujących, które zahamowują procesy starzenia. Ich aplikacja odbywa się podskórnie i jest w pełni bezpieczna dla organizmu.
Usuwanie tłuszczu z brzucha sprawia nierzadko wiele problemów, nawet mimo aktywnego uprawiania sportu i stosowania...
Usuwanie tatuażu we Wrocławiu to zabieg, na który decyduje się wiele osób z tego miasta i jego okolic. Za pomocą odpowiednio dobranych procedur można skutecznie wyeliminować niepożądany wzór ze skóry. Tatuaż nie zawsze jest dobrze przemyślaną decyzją, a nierzadko traci swój estetyczny wygląd z biegiem czasu. Obecnie we Wrocławiu szczególnym powodzeniem cieszą się małoinwazyjne, a przy tym efektywne metody laserowe.
Uniesienie brwi to zabieg, który pozwala na ich delikatne wymodelowanie i nadanie im ładnego łuku, a zarazem wyeliminowanie uciążliwych problemów związanych z opadaniem tkanek w tym obszarze. Mankamenty tego typu należą do najczęściej spotykanych przyczyn wizyt pacjentów w gabinetach medycyny estetycznej. Podniesienie łuku brwiowego najczęściej przeprowadzane jest z wykorzystaniem nici liftingujących, które pozwalają też na ogólną poprawę wyglądu powiek i okolic oczu.
Radiofrekwencja mikroigłowa to nowoczesna metoda stosowana w zabiegach medycyny estetycznej, która pozwala na efektywne podniesienie napięcia skóry, redukcję blizn, zmarszczek, rozstępów czy zwiotczeń. Rozwiązanie to łączy w sobie dwie techniki, czyli oddziaływanie falą elektromagnetyczną o częstotliwości radiowej oraz nakłuwanie mikroigłami. Zabiegi tego typu obkurczają włókna kolagenowe, a także indukują procesy regeneracyjne.