Nowe technologie medyczne są dowodem na to, że świat medycyny, w tym medycyny estetycznej, nieustannie się rozwija. Z roku na rok pojawiają się nowe rozwiązania, które umożliwiają przeprowadzanie skutecznych terapii leczniczych. Obok rzetelnej i aktualnej wiedzy medycznej, nowoczesny specjalistyczny sprzęt jest przyszłością w walce z szeregiem problemów związanych z szeroko pojętą terapią skóry.

Najnowsze technologie medyczne

Możliwości, jakie dają nowe technologie, odpowiadają na oczekiwania lekarzy i pacjentów. Umożliwiają one uzyskiwanie coraz lepszych rezultatów estetycznych, w krótkim czasie, nierzadko podczas jednej sesji zabiegowej, a do tego bez bólu i nadmiernej ingerencji w ciało - co skraca lub wyklucza w ogóle okres rekonwalescencji.

Urządzenia HI-TECH, czyli zaawansowane, profesjonalne urządzenia, wykorzystujące najnowsze technologie pozwalają na bezpieczne i komfortowe zabiegi poprawiające wygląd skóry, odmładzanie, niwelowanie wszelkich niedoskonałości (przebarwienia, popękane naczynka, blizny, rozstępy), jak i modelowanie sylwetki.

Obecnie w terapiach anti-aging dużą wagę przywiązuje się do poprawy jakości skóry – pracuje się nad jej jakością, elastycznością, jędrnością, wyrównywaniem kolorytu. Skóra w dobrej kondycji wpływa na odbiór twarzy i ciała jako młodego i atrakcyjnego. Nowoczesne metody zabiegowe i innowacyjny sprzęt pozwalają osiągnąć ten cel szybko i efektywnie, przede wszystkim stymulując skórę do samoregeneracji.

Urządzenia HI-TECH sprawdzają się także w zabiegach wyszczuplających, redukujących tkankę tłuszczową – stanowią świetną alternatywą dla metod chirurgicznych.

Nowe technologie to przyszłość medycyny estetycznej. Wyróżnia je – wszechstronność zastosowań, nieinwazyjność lub małoinwazyjność, wyeliminowany lub krótki czas rekonwalescencji, ilość sesji zabiegowych zmniejszona do minimum, bezbolesność,  szybkie i naturalne efekty.

W naszych gabinetach dysponujemy nowoczesnym sprzętem, aby móc oferować naszym pacjentom możliwość korzystania ze skutecznych i bezpiecznych rozwiązań medycznych.

Discovery Pico

To profesjonalny laser medyczny działający w najnowocześniejszej obecnie technologii pikosekundowej, posiadający również końcówkę frakcyjną. Innowacyjne zastosowanie ultrakrótkich impulsów oraz niezwykła moc lasera wpływają na wszechstronność, skuteczność i bezpieczeństwo leczenia. Zastosowanie lasera umożliwia zminimalizowanie odczuć bólowych, skrócenie o połowę sesji zabiegowych i okresu rekonwalescencji.

Discovery Pico to laser doskonały do usuwania przebarwień,  tatuaży, makijażu permanentnego, jak również do leczenia blizn i rozstępów. Sprawdza się także świetnie w zabiegach odmładzających i kondycjonujących skórę.

Golden Touch SmartXide 2

W laserze zastosowano innowacyjne połączenie lasera CO2 i fali radiowej, co zapewnia skuteczne i bezpieczne oddziaływanie na różne warstwy skóry. Wpływa to na możliwość głębszego wnikania w skórę i kompleksową jej odnowę, dzięki jeszcze silniejszej przebudowie tkanki.

Działanie lasera CO2 niweluje zmarszczki, wyrównuje koloryt i strukturę skóry, fala radiowa dodatkowo liftinguje ją i ujędrnia.

Alma Harmony Baby Rejuve

To platforma laserowa najnowszej generacji opracowana przez firmę Alma Laser™ - światowego lidera w tworzeniu innowacyjnych rozwiązań laserowych. System wyposażony jest w dwie głowice umożliwiające skuteczną redukcję zmian naczyniowych, rumienia,  przebarwień, zmniejszenie porów, jak również napięcie i zagęszczenie skóry. Zabiegi są bezpieczne nawet na najdelikatniejszych obszarach skóry.

Cutera Exel V

System Cutera Excel V - wykorzystuje unikalny laser o dwóch długościach fali i wysokiej mocy, który jest absorbowany przez uszkodzone naczynia krwionośne. Laser skutecznie likwiduje teleangiektazje, naczyniaki, redukuje przebarwienia, plamy posłoneczne, wykorzystuje się go także w terapii trądziku różowatego.

UTIMS

Innowacyjny system oparty jest o technologię HIFU, tj. skoncentrowane fale ultradźwiękowe o wysokiej częstotliwości (High Intensity Focused Ultrasound). W urządzeniu zastosowano specjalną budowę przetworników Centerless, które powodują, że wiązka ultradźwięków wnika „poziomo” w głąb skóry i tkanek podskórnych - poziome rozchodzenie się ciepła i dodatkowe działanie chłodzące, przynoszą znaczny efekt zmniejszenia odczuwalności zabiegu. Do wyboru jest kilka przetworników, w zależności od wskazań. Działają one na różnych głębokościach skóry, wpływając na precyzję i bezpieczeństwo zabiegów.

Zabieg UTIMS można wykonywać o każdej porze roku. Jest to zabieg jednorazowy, nie trzeba wykonywać go w serii.

Efektem zabiegów jest poprawa jędrności skóry twarzy i ciała, spłycenie zmarszczek, wysmuklenie linii żuchwy, poprawa owalu twarzy, redukcja „drugiego podbródka”, modelowanie sylwetki.

Zobacz też:

  • Ulthera
  • Ultraformer III 

Zaufaj technologii medycznej Coolwaves™ stosowanej w urządzeniu ONDA

ONDA to urządzenie wykorzystujące najnowszą światową technologię medyczną: mikrofale Coolwaves™ – prądy elektromagnetyczne o wysokich częstotliwościach. Dwie specjalistyczne głowice zabiegowe umożliwiają osiągnięcie 3 korzyści – redukcję miejscowej tkanki tłuszczowej, redukcję cellulitu oraz ujędrnienie skóry.

Częstotliwość mikrofalowa wynosząca 2,45 GHz działa jedynie na podskórną warstwę tłuszczową, tkanka skórna jest dla niej niemal „przezroczysta”. Wbudowane w głowicach ciągłe chłodzenie czyni zabieg praktycznie bezbolesnym.

Dzięki serii zabiegów sylwetka zyskuje proporcje, newralgiczne obszary na ciele wyszczuplają się, cellulit zostaje rozbity a skóra wygładzona i uelastyczniona.

Miracool

System Miracool® nazywany jest kriolipolizą V generacji. To innowacyjne urządzenie do wyszczuplania i modelowania ciała, w którym dla zintensyfikowania efektów, połączono  3 technologie: kriolipolizę – stymulację zimnem w celu „zamrożenia” komórek tłuszczowych, elektrostymulację mięśni oraz stymulację ciepłem (drenaż limfatyczny) – które wpływają na ujędrnienie skóry i szybsze usunięcie z organizmu uszkodzonym w procesie mrożenia komórek tłuszczowych.

Zabiegi są bezbolesne i skutecznie modelują sylwetkę.

Accent Prime

Ten nowoczesny system jest połączeniem zaawansowanych technologii, działających w oparciu o falę ultradźwiękową (US) oraz radiową (RF) – dzięki czemu możliwe jest redukowanie tkanki tłuszczowej i ujędrnianie skóry przy pomocy jednego urządzenia.

Zimne ultradźwięki działają selektywnie na komórki tłuszczowe, skutecznie niszcząc ich membranę, powodując ich stopniowy rozpad i uwolnienie zalegającego w nich tłuszczu. Ciepłe ultradźwięki generują skompresowaną falę ultradźwiękową, która niszczy lokalne depozyty tłuszczu temperaturą.

Fale radiowe rozgrzewają włókna kolagenowe. Następuje stymulacja fibroblastów do odbudowy oraz wytwarzania kolagenu i elastyny, czego wynikiem jest zwiększenie gęstości, elastyczności i napięcia skóry.

Połączenie tych systemów wpływa na szybsze osiąganie oczekiwanych i długotrwałych rezultatów oraz zmniejszenie ilości sesji zabiegowych.

LipoLife 3G

To innowacyjny system do liposukcji laserowej, pozwalający usunąć niechcianą tkankę tłuszczową, a dodatkowo – pobrać ją i przeszczepić w wybrany obszar ciała. Temperatura generowana przez laser wpływa na obkurczenie i ujędrnienie skóry, dzięki czemu po zabiegu nie występuje problem z jej „nadmiarem”.

Zastosowanie odpowiedniej długości laserowej – 1470 nm, sprawia, że pobierane komórki tłuszczowe nie ulegają zniszczeniu, a pobrany materiał jest bogaty w komórki macierzyste i doskonale nadaje się do reimplantacji, np. w okolice twarzy, piersi, pośladków. Można wykorzystać go także w terapii blizn, ubytków tkanek, w zabiegach regenerujących i rewitalizujących skórę.

Zobacz też - Adive

W porównaniu z metodą mechaniczną, metoda liposukcji z użyciem lasera sprawia, że procedura, jak i okres rekonwalescencji są krótsze. Zabieg jest bezpieczny, wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym i komfortowy dla pacjenta.

Dermapen 4

To najbardziej zaawansowane technologicznie urządzenie do mikronakłuwania skóry, które wykonuje 1920 nakłuć na sekundę. Umożliwia to niezwykle skuteczne dostarczanie substancji aktywnych do naskórka i skóry właściwej a dodatkowo powstałe kontrolowane mikrourazy stymulują skórę do autoregeneracji.

Dermapen 4 jest niezastąpiony w walce w pierwszymi oznakami starzenia, pierwszymi zmarszczkami, jak również stanowi doskonały zabieg kondycjonujący dojrzałą skórę. Już pierwsza sesja zabiegowa przynosi widoczną poprawę – skóra jest napięta i odświeżona.

Metodę tę można wykorzystać również w terapii blizn potrądzikowych, przebarwień, rozstępów oraz łysienia.

IntraJect jest urządzeniem, które charakteryzuje się  wszechstronnością zastosowań w leczeniu i odmładzaniu skóry. Terapie nim prowadzone spełniają oczekiwania lekarzy oraz pacjentów, czyli – przynoszą bardzo zadowalające i szybkie efekty przy jednoczesnym krótkim okresie rekonwalescencji.

Zabiegi łączą w sobie zalety kawitacji ultradźwiękowej, plazmy azotowej, sonoporacji oraz igłowej radiofrekwencji. Synergia działania tych nowoczesnych technologii umożliwia niechirurgiczną odnowę skóry poprzez stymulację produkcji kolagenu i elastyny oraz samoodtwarzanie kwasu hialuronowego, co daje doskonały efekt jej wygładzenia i zagęszczenia.

Vital Injector 2™ to nowoczesne urządzenie przeznaczone do mezoterapii igłowej twarzy, ciała i skóry głowy. Dzięki zastosowanej w nim technologii zabiegi są praktycznie bezbolesne, nie pozostawiają siniaków i nie wymagają okresu rekonwalescencji.

Terapia polecana jest osobom w każdym wieku, które chcą poprawić kondycję swojej skóry i opóźnić w ten sposób zachodzące w niej procesy starzenia. Zabiegi stanowią też doskonałą terapię uzupełniającą dla pacjentów, którzy borykają się z problemem cellulitu, blizn, rozstępów.

Dobierając aparaturę do kliniki, zawsze testujemy jej skuteczność. Ważne jest dla nas aby efektywność urządzenia high-tech była również potwierdzona licznymi badaniami naukowymi. Dlatego w naszych gabinetach dysponujemy niezwykle skutecznymi urządzeniami, ale również bezpiecznymi. Jeśli są Państwo zainteresowani poznaniem naszej oferty bliżej, to zapraszamy na konsultacje ze specjalistą, który dobierze odpowiednią technologię i urządzenie do danego wskazania.

Umów się na konsultację

+48 71 322 69 09
Rejestracja telefoniczna od poniedziałku do piątku w godzinach 08:30 - 20:00, w soboty w godzinach 09:00 - 14:00.

Godziny pracy

Barycka: Poniedziałek - Piątek 10:00 - 20:00
Plac Teatralny: Wybrane dni od godziny 12:00
Wybrane soboty: 09:00 - 14:00

Lokalizacja

Wrocław, ul. Barycka 1/3 (wejście od ul. Prusa)
Wrocław, Pl. Teatralny 1/18, III piętro

E-mail

 gabinet@kaniowscy.pl