Zabieg Restylane Skinboosters  jest dla Ciebie jeśli zauważyłeś pierwsze zmarszczki, a Twoja skóra jest sucha i szara. Świeżo i promiennie wyglądająca twarz, szyja, dekolt oraz zadbane dłonie dodają pewności siebie i  jednocześnie odejmują lat. Zdrowa, nawilżona i gładka skóra to bowiem oznaka młodości.

Co to jest restylane skinboosters? Poznaj preparaty vital i vital light.

Restylane Skinboosters to głęboko nawilżający zabieg, który służy kompleksowej rewitalizacji skóry w każdym wieku, zapewniający długotrwałe nawilżenie oraz poprawę jej gładkości i elastyczności. Zabieg można wykonać dwoma różnymi preparatami na bazie stabilizowanego kwasu hialuronowego z rodziny wypełniaczy Restylane.

 • Restylane Vital - dla bardziej dojrzałej lub uszkodzonej przez słońce skóry
 • Restylane Vital Light – dla młodszej, mniej uszkodzonej lub delikatniejszej skóry

Zabiegi terapii oparto na nowatorskiej formule stabilizowanego kwasu hialuronowego, który dociera do głębokich warstw skóry i pobudza produkcję naturalnego kolagenu. Jego działanie pozwala w skuteczny sposób przywrócić sprężystość i blask delikatnej skórze szyi, dekoltu, dłoni oraz okolicy wokół oczu – czyli w obszarach, które szczególnie potrzebują nawilżenia i wzmocnienia.

Jak działa zabieg?

Każdy zabieg obejmuje szereg nawilżających mikroiniekcji stabilizowanym kwasem hialuronowym –substancją, która naturalnie występuje w organizmie i odpowiedzialna jest za utrzymanie długiego nawilżenie skóry. Stabilizowany kwas hialuronowy to miękka, podobna do żelu substancja chłonąca wodę i zapewniająca nawilżenie głębokich warstw skóry w obszarze poddanym zabiegowi, zapewniająca poprawę jędrności, elastyczności oraz gładkości skóry. Efektem tego jest uzyskanie wspaniałego, zdrowego blasku skóry.

Dla kogo przeznaczone są zabiegi restylane skinboosters?

Restylane Skinboosters to wielozadaniowe preparaty, które można zastosować u osób w różnym wieku, z każdym typem skóry, zarówno u kobiet, jak i mężczyzn. Zabiegi sprawdzają się doskonale w terapii profilaktyki starzenia, w procedurach odmładzających, jak również u osób, które chcą poprawić strukturę swojej skóry, np .w przypadku blizn po trądziku bądź w przypadku fotouszkodzeń skóry.

Produkty można zastosować samodzielnie lub w połączeniu z innymi sesjami terapeutycznymi.

Okolice poddawane zabiegowi

Produkty można zastosować na niemal każdej okolicy ciała, na której widoczna jest suchość skóry, wiotkość i potrzeba jej rewitalizacji. Najczęściej jest to:

 • twarz (policzki, kurze łapki, czoło)
 • usta i ich okolica
 • szyja i dekolt
 • dłonie

Przed zabiegiem

Przed podjęciem leczenia lekarz pomoże w wyborze preparatów oraz ustali indywidualny harmonogram leczenia, tak aby osiągnąć możliwie najlepsze wyniki. Dokładna liczba sesji zależy od rodzaju skóry, stosowanych produktów oraz obszaru zabiegowego. Aby zminimalizować możliwość powstania siniaków należy, w porozumieniu z lekarzem, na tydzień przed zabiegiem zaprzestać stosowania leków rozrzedzających krew np. aspiryny, leków przeciwzapalnych. Nie jest potrzebne specjalne przygotowanie do zabiegu, dla większego komfortu skóra może zostać znieczulona maścią.

Przebieg zabiegu

Zabieg przeprowadzany jest z użyciem igły lub kaniuli. Niezależnie od tego czy stosujemy igłę, czy kaniulę, efekty zabiegów są takie same. Kaniula ze względu na tępe zakończenie gwarantuje bezpieczeństwo zabiegu i daje większe szanse na uniknięcie siniaków w miejscu iniekcji. Lekarz wyznacza dokładny obszar zabiegowy i precyzyjnie dokonuje iniekcji preparatu na odpowiednią głębokość w skórze – w miejscach, gdzie wymagane jest uzupełnienie nawilżenia i jej wzmocnienie.

W trakcie jednego zabiegu podajemy 1-2 ml preparatu, w zależności od kondycji skóry pacjenta.

Zabieg nie jest bolesny. Procedura trwa ok. 20 min.

Po zabiegu

Bezpośrednio po zabiegu skóra może być zaczerwieniona, może pojawić się lekki obrzęk i/lub siniak w miejscu wkłucia igły, co jest reakcją przejściową. Zabieg nie zakłada okresu rekonwalescencji, można zaraz po nim wrócić do normalnej aktywności. Zaleca się nałożyć ewentualny makijaż dopiero następnego dnia. Przez minimum dwa tygodnie nie powinno się korzystać z sauny i nakładać filtr ochronny przed ekspozycją na słońce.

Restylane Skinboosters utrzymuje się w skórze przez długi czas, zatrzymując wodę w głębokich warstwach skóry i zapewniając długotrwałe nawilżenie oraz poprawę elastyczności i gładkości skóry.

Ilość sesji terapeutycznych

W celu uzyskania optymalnych wyników, zaleca się:

 • wykonanie jednej serii 3 zabiegów, w odstępach 2-4 tygodni
 • następnie regularne zabiegi podtrzymujące, wykonywane co około 6 miesięcy

Efekty zabiegu restylane skinboosters

Efekty zabiegu Restylane Skinboosters  pojawiają się stopniowo i w naturalny sposób. Pacjent może zauważyć poprawę już po pierwszym zabiegu - skóra staje się gładsza, lepiej napięta, odzyskuje nawilżenie. Po kilku tygodniach uzyskuje się efekt wypełnienia, zagęszczenia i ujędrnienia skóry. W celu uzyskania optymalnych wyników zaleca się natomiast przestrzegania protokołu zabiegów lub planu indywidualnie zaleconego przez lekarza podczas konsultacji. Dokładna liczba zabiegów zależy od rodzaju i stanu skóry, stosowanych produktów oraz obszarów zabiegu.

Badania wykazują, że stosując się do zaleconego protokołu zabiegów, efekt terapii może utrzymywać się od 6 do 12 miesięcy. Terapie „przypominające” zalecane są jedynie dwa razy do roku, w celu podtrzymania gładkości, elastyczności oraz blasku skóry.

Po zabiegach z wykorzystaniem wypełniacza skóra nie tylko jest lepiej nawilżona, ale stopniowo następuje stymulacja produkcji kolagenu, dzięki czemu uzyskuje się długotrwałą poprawę jej kondycji, naturalny i widoczny efekt odmłodzenia.

restylane skinboosters efekt przed twarz
restylane skinboosters efekt po twarz
restylane skinboosters efekt przed twarz kaniowscy clinic wroclaw
restylane skinboosters efekt po twarz kaniowscy clinic wrocław
restylane skinboosters efekt przed policzki
restylane skinboosters efekt po policzki
restylane skinboosters efekt przed twarz kaniowscy
restylane skinboosters efekt po twarz kaniowscy
restylane skinboosters efekt przed twarz kaniowscy clinic
restylane skinboosters efekt po twarz kaniowscy clinic
restylane skinboosters efekty przed i po twarz kaniowscy clinic wrocław
restylane skinboosters efekt przed i po twarz kaniowscy clinic wrocław
restylane skinboosters efekty przed i po ręka kaniowscy clinic wrocław
restylane skinboosters efekt przed i po ręka kaniowscy clinic wrocław
restylane skinboosters efekt zabiegu przed i po twarz kaniowscy clinic
restylane skinboosters efekty zabiegu przed i po twarz kaniowscy clinic

Bezpieczeństwo terapii skinboosters

Kwas hialuronowy ma zastosowanie w wielu preparatach kosmetycznych oraz medycznych i jest substancją naturalnie występującą w organizmie. Produkty Restylane charakteryzują się wysokim profilem bezpieczeństwa, ich skuteczność, mechanizm działania i długoterminowe bezpieczeństwo zostały potwierdzone w wielu badaniach klinicznych. Ponadto preparaty te zapewniają komfort w czasie zabiegu a także przewidywalne i trwałe efekty.

Przeciwwskazania

Zabiegi są bezpieczne, jednak jak każda terapia, mają pewne przeciwwskazania do ich wykonania, główne z nich to:

 • ciąża, karmienie piersią
 • choroby autoimmunologiczne
 • skłonność do tworzenia bliznowców
 • stany zapalne skóry, np. aktywna opryszczka
 • nadwrażliwość na kwas hialuronowy

Umów się na konsultację

+48 71 322 69 09
Rejestracja telefoniczna od poniedziałku do piątku w godzinach 08:30 - 20:00, w soboty w godzinach 09:00 - 14:00.

Godziny pracy

Barycka: Poniedziałek - Piątek 10:00 - 20:00
Plac Teatralny: Wybrane dni od godziny 12:00
Wybrane soboty: 09:00 - 14:00

Lokalizacja

Wrocław, ul. Barycka 1/3 (wejście od ul. Prusa)
Wrocław, Pl. Teatralny 1/18, III piętro

Email

 gabinet@kaniowscy.pl