Desirial Wrocław   Jak pokazują badania, uciążliwe dolegliwości miejsc intymnych mogą dotyczyć nawet co szóstej kobiety. Zmiany anatomiczne okolic intymnych tzw. atrofia i hipotrofia warg sromowych – całkowita lub częściowa utrata ich objętości i elastyczności – są powodem dyskomfortu, suchości, podrażnień, częstszych infekcji a nawet bolesności przy współżyciu.

Regeneracja i rewitalizacja miejsc intymnych

Zanik warg sromowych większych, spowodowany zmniejszeniem ich objętości (zanik podściółki tłuszczowej), sprawia, że stają się one niezdolne do prawidłowego wykonywania swoich funkcji fizjologicznych, czyli ochrony okolic sromu i wejścia do pochwy. Dodatkowo ścieńczenie (zanik) błony śluzowej prowadzi do powstania swędzenia, dyskomfortu, bólu i zwiększonego ryzyka infekcji. Z estetycznego punktu widzenia wargi sromowe większe prezentują się jako pomarszczone i postarzałe. Dolegliwości te są przyczyną dyskomfortu i wpływają negatywnie na samopoczucie kobiet.   Problemy te można rozwiązać dzięki zabiegowi z użyciem preparatów Desirial®. To pierwsze na świecie preparaty na bazie kwasu hialuronowego, dedykowane specjalnie miejscom intymnym – jedyna na świecie formuła kwasu hialuronowego zarejestrowana do stosowania w ginekologii estetycznej. Powstały one przy współpracy biotechnologów i lekarzy ginekologów, jako odpowiedź na bardzo często występujące problemy kobiet w wieku rozroczym, okołomenopauzalnym i menopauzalnym.

desirial preparaty na bazie kwasu hialuronowego

Wskazania:

 • uczucie suchości
 • częste podrażnienia
 • świąd, uczucie napięcia i pieczenia (ogólny dyskomfort)
 • zanik warg sromowych większych (umiarkowany, częściowy, całkowity)
 • niwelowanie problemów estetycznych

Preparaty te umożliwiają:

 • poprawę kształtu, regularności i rozmiaru warg sromowych
 • korekcję blizn poporodowych
 • przywrócenie prawidłowego napięcia i nawilżenia pochwy
 • zniesienie nadwrażliwości i suchości pochwy, towarzyszące np. menopauzie
 • łagodzące działanie odczuwalne zaraz po zabiegu
 • biostymulację i pobudzanie produkcji kolagenu

 

Jest to procedura lecznicza, która ma na celu przywrócenie komfortu oraz prawidłowej i naturalnej funkcji ochronnej sromu.

Desirial efekty

Kwas hialuronowy zawarty w preparatach jest naturalnym składnikiem skóry właściwej, a jego działanie przypomina właściwości gąbki, która zatrzymuje wodę, przez co nawilża skórę. Preparaty Desirial posiadają w swoim składzie również naturalny antyoksydant -mannitol, który zwalcza wolne rodniki i przedłuża działanie kwasu hialuronowego.   Zabiegi z użyciem Desirial umożliwiają przywrócenie objętości i regularnego kształtu wargom sromowym większym, co pozwala chronić srom , a tym samym zmniejszyć intensywność otarć oraz ryzyko infekcji. Preparaty mają poza tym działanie rewitalizujące – poprawiają nawilżenie i napięcie przedsionka pochwy.

Zastosowanie nieinwazyjnej i innowacyjnej terapii Desirial® przywraca kobietom komfort i sprawia, że mogą nadal aktywnie korzystać z życia.

Umów się na konsultację

+48 71 322 69 09
Rejestracja telefoniczna od poniedziałku do piątku w godzinach 08:30 - 20:00, w soboty w godzinach 09:00 - 14:00.

Godziny pracy

Barycka: Poniedziałek - Piątek 10:00 - 20:00
Plac Teatralny: Wybrane dni od godziny 12:00
Wybrane soboty: 09:00 - 14:00

Lokalizacja

Wrocław, ul. Barycka 1/3 (wejście od ul. Prusa)
Wrocław, Pl. Teatralny 1/18, III piętro

Email

 gabinet@kaniowscy.pl