BTL EMBODY to innowacyjne i jedyne w swoim rodzaju urządzenie jednocześnie spala tłuszcz i buduje mięśnie. W sposób bezbolesny i bezinwazyjny możesz zliftingować i unieść pośladki, zwiększyć ich jędrność i umięśnienie, a także wyszczuplić talię i wyrzeźbić umięśniony brzuch. To rozwiązanie idealne dla fanów szczupłej, ale wysportowanej sylwetki! 

Szansa na wymarzoną sylwetkę z BTL EMBODY!

BTL EMBODY to rozwiązanie dla tych, którzy marzą o smukłym i umięśnionym ciele. Zastosowanie diet „odchudzających” lub zabiegów, które redukują tkankę tłuszczową  przyczyni się do redukcji nadprogramowych kilogramów, ale niekoniecznie przyniesie pełną satysfakcję. Utrata masy ciała może bowiem spowodować tzw. nadmiar skóry i jej wiotkość. Kontur pośladków może być zbyt płaski a brzuch bez „stelaża” w postaci mięśni może nie wyglądać zbyt atrakcyjnie. Mięśnie podskórne są natomiast bardzo ważne, wzmocnione i napięte lepiej definiują kontur ciała, które dzięki temu wygląda na wysportowane i zadbane.

Innowacyjna technologia

BTL EMBODY to nowsza, bardziej kompaktowa wersja znanego już na świecie BTL EMSCULPT. To prawdziwa innowacja i pierwsza taka przełomowa technologia modelująca sylwetkę. Urządzenie dosłownie „rzeźbi ciało”- jako jedyna maszyna na świecie jednocześnie rozbudowuje mięśnie i błyskawicznie spala tłuszcz - całkowicie nieinwazyjnie i bezboleśnie. Urządzenie pracuje w technologii HIFEM (High-Intensity Focused ElectroMagnetic Technology), czyli zaawansowanej technologii elektromagnetycznej o wysokiej intensywności.

Co to jest technologia HIFEM?

HIFEM wywołuje selektywnie supramaksymalne skurcze mięśni i utrzymuje je przez wiele sekund. W ten sposób poprawia strukturę mięśni, pobudzając wzrost włókien kurczliwych, umożliwiając tworzenie nowych białek i rozrost włókien mięśniowych.

Ujmując najprościej – technologia ta „ćwiczy” mięśnie ze znacznie większą mocą i częstotliwością niż jest to możliwe podczas jakiegokolwiek treningu

technologia HIFEM Kaniowscy Clinic

W trakcie jednego treningu EM Body technologia elektromagnetyczna wywołuje ok. 20 tysięcy takich skurczów. Są one kierowane bezpośrednio do nerwów obwodowych, niezależnie od funkcji mózgu, a ich intensywność jest wyższa niż Maksymalny Dobrowolny Skurcz (MVC – Maximal Voluntary Contraction) wywoływany fizjologicznie. Pacjenci, zwłaszcza z osłabionymi mięśniami, nie są w stanie osiągnąć takich poziomów, a tym bardziej odpowiednio długo ich utrzymać. Technologia HIFEM wzmacniając mięśnie ułatwia późniejsze, samodzielne treningi mięśni.

Jak BTL EMBODY buduje mięśnie?

Trening z BTL EMBODY jest nieosiągalny w trakcie wykonywanych samodzielnie ćwiczeń fizycznych, nie tylko ze względu na ich rekordową liczbę, ale i wielokrotnie dłuższe trwanie poszczególnych skurczów. Jaki to daje efekt? Tkanka mięśniowa musi przystosować się do tak ekstremalnego treningu, dlatego pod wpływem ponadmaksymalnych skurczów przebudowuje swoją strukturę. Wytwarza nowe włókna mięśniowe, zwiększa gęstość i objętość mięśni, co powoduje, że są one większe, lepiej napięte i bardziej widoczne.

W jaki sposób przebiega spalanie tłuszczu?

Mięśnie potrzebują energii, aby wywołać skurcze. Ponieważ w trakcie zabiegu EMBODY mięśnie kurczą się do poziomu supramaksymalnego, mózg otrzymuje informację, że potrzebna będzie ekstremalna ilość energii. Ta informacja wywołuje silną reakcję uwolnienia energii i ponadmaksymalną lipolizę. W bliskim sąsiedztwie kurczących się mięśni, m.in. z powodu zwiększonego przepływu krwi w tkance tłuszczowej, dochodzi do nagromadzenia wolnych kwasów tłuszczowych (FFA), a ich nadmiar wywołuje rozpad komórek tłuszczowych. Uwolniony w ten sposób z adipocytów tłuszcz jest w naturalny sposób metabolizowany i wydalany z organizmu.

To, co pacjent widzi po serii zabiegów BTL EMBODY, to znaczny wzrost mięśni i redukcja tkanki tłuszczowej. Ten efekt zapewnia wyjątkową satysfakcję z poprawy wyglądu.

Wskazania do zabiegów EMBODY

 • płaskie, opadające, wiotkie pośladki
 • wiotki, nieumięśniony brzuch i talia
 • nadmiar tkanki tłuszczowej w rejonie pośladków, tali, brzucha
 • diastasis recti, czyli rozstęp mięśni prostych brzucha po ciąży i porodzie (rozejście kresy białej)
 • nieregularna powierzchnia brzucha lub pośladków po liposukcji
 • kurczenie się i osłabienie mięśni związane z wiekiem
 • przygotowanie do treningów w przypadku osłabionych mięśni

Przed zabiegiem

Zabieg BTL EMBODY nie wymaga specjalnych przygotowań. Ponieważ transfer energii do tkanek odbywa się w sposób bezkontaktowy nie jest wymagane zdejmowanie odzieży, a osoby korzystające z zabiegów mogą zostać w pełni ubrane podczas terapii. Najlepiej jednak przyjść na zabieg w wygodnym ubraniu - założyć leginsy lub spodnie treningowe, dresy. W górnej partii ciała sprawdzi się T-shirt. Zabieg możemy wykonywać także bezpośrednio na skórę.

Przed zabiegiem należy zdjąć biżuterię, jeśli występuje ona w miejscu zabiegu (np. kolczyk w pępku itp.), z kieszeni należy wyjąć urządzenia elektroniczne (telefon) i rzeczy, które mogłyby się rozmagnesować (np. pilot do garażu czy karta bankomatowa).

Przebieg zabiegu

Do wybranego obszaru ciała – brzuch lub pośladki  - przymocowuje się za pomocą specjalnych pasów głowice urządzenia przypominające swym kształtem większe żelazka. W przypadku zabiegu na pośladki pacjent  leży na brzuchu, a głowice przyłożone są po jednej do każdego z pośladków. W przypadku terapii na brzuch, pacjent leży na plecach a w zależności od wielkości obszaru zabiegowego przymocowany jest do niego jeden lub dwa aplikatory.

przebieg zabiegu embody wroclaw

Zabieg trwa ok. 30 minut i polega na intensywnym treningu mięśni, który wykonuje za pacjenta urządzenie BTL EMBODY. W tym czasie pacjent leży na łóżku zabiegowym i swobodnie się relaksuje, może czytać książkę lub gazetę.

Podczas pracy głowic odczuwalne są lekkie wibracje lub mrowienie.

Po zabiegu

BTL EMBODY jest zabiegiem całkowicie nieinwazyjnym, po 30-minutowej sesji pacjent może powrócić do normalnej aktywności. Jeśli mięśnie były osłabione, mogą być bardziej odczuwalne, jak po typowym treningu. Z kolei ze względu na proces wydalania uwolnionego tłuszczu, warto przez kilka tygodni po zabiegu stosować niskotłuszczową dietę.

Efekty zabiegu BTL EMBODY

 • nieinwazyjny lifting, uniesienie i ujędrnienie pośladków
 • wzmocnienie mięśni pośladków, talii, brzucha
 • wyszczuplenie talii, ujędrnienie i napięcie brzucha
 • redukcja tkanki tłuszczowej brzucha, talii, pośladków
 • poprawa wyglądu brzucha po liposukcji - wygładzenie i napięcie
 • wzmocnienie mięśni brzucha po porodzie, redukcja rozstępu mięśni prostych (kresy białej)
 • wzmocnienie mięśni brzucha, talii i pośladków ułatwiające dalsze samodzielne treningi mięśni

Optymalna terapia składa się z 4 zabiegów, które wykonuje się dwa razy w tygodniu. Pierwsze efekty są zauważalne zaraz po zabiegu, ocenić je można w pełni po 2-4 tygodniach od ostatniej sesji.

Embody efekty zabiegu przed po
Embody efekty zabiegu przed po wrocław
Embody efekty zabiegu przed po wrocław-kaniowscy
Embody efekty zabiegu przed po wrocław kaniowscy clinic
Embody efekty zabiegu przed po wrocław brzuch kaniowscy clinic
Embody efekty zabiegu przed po wrocław pośladki

Badania kliniczne

Skuteczność i bezpieczeństwo urządzeń BTL EMSCULPT i BTL EMBODY zostały przetestowane przez najbardziej renomowane metody naukowe (MRI, CT, US i Histology) w siedmiu niezależnych badaniach wieloośrodkowych w Stanach Zjednoczonych.

Wykazały one, że optymalna terapia składająca się z 4 zabiegów daje:

 • redukcje tkanki tłuszczowej średnio o 19% (największą redukcję zaobserwowano pod pępkiem),
 • przy jednoczesnym wzroście masy mięśniowej o 16%,
 • zmniejszenie o 11% diastasis recti, czyli pociążowego rozstępu mięśni brzucha.

CERTYFIKAT FDA

O skuteczności BTL EMBODY w rzeźbieniu mięśni brzucha i modelowania pośladków świadczy rekomendacja Amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków. To jedyna zatwierdzona przez FDA procedura do rozbudowy tkanki mięśniowej w tych obszarach.

Opinie pacjentów

Pacjenci poddawani badaniom klinicznym byli zadowoleni z efektów na poziomie 96%.

Co ciekawe, w przypadku liftingu pośladków, efekty dotyczące samego zabiegu były w 80% przypadków widoczne natychmiast po ostatniej sesji BTL EMBODY. Pacjenci opisywali, że ich pośladki są uniesione, jędrne i wyraźnie wzmocnione.

Przeciwwskazania do zabiegu

 • Ciąża i karmienie piersią
 • Choroba nowotworowa
 • Metalowe implanty w okolicy zabiegowej
 • Rozrusznik serca i inne wszczepione urządzenia elektryczne
 • Wkładka domaciczna (miedziana spirala)
 • Niewydolność płuc i niektóre choroby serca
 • Miesiączka występująca w dniu zabiegu
 • Kolczyki i inna biżuteria w okolicach zabiegowej
 • Choroby psychiczne
1 zabieg*
1500 zł / 1000 zł
Pakiet 4 zabiegów* (pełna seria)
4000 zł / 2600 zł
Nowość! Pakiet 6 zabiegów
6000 zł / 3000 zł

 

* 1 zabieg na jedną okolicę: brzuch, pośladki lub uda

Umów się na konsultację

+48 71 322 69 09
Rejestracja telefoniczna od poniedziałku do piątku w godzinach 08:30 - 20:00, w soboty w godzinach 09:00 - 14:00.

Godziny pracy

Barycka: Poniedziałek - Piątek 10:00 - 20:00
Plac Teatralny: Wybrane dni od godziny 12:00
Wybrane soboty: 09:00 - 14:00

Lokalizacja

Wrocław, ul. Barycka 1/3 (wejście od ul. Prusa)
Wrocław, Pl. Teatralny 1/18, III piętro

Email

 gabinet@kaniowscy.pl