Zabieg ONDA już we Wrocławiu!

Wiosna to doskonały czas, aby zadbać o ciało i już u progu lata cieszyć się smukłą sylwetką!

Jeżeli NADMIAR TKANKI TŁUSZCZOWEJ, CELLULIT czy WIOTKA SKÓRA nie pozwalają Ci poczuć się dobrze we własnym ciele – mamy dla Ciebie ROZWIĄZANIE

INNOWACYJNY ZABIEG WYKORZYSTUJĄCY TECHNOLOGIĘ COOLWAVES™!

Onda Deka - Zabieg wykorzystujący technologię Coolwaves™ dostępny we Wrocławiu!

onda-deka-kaniowscy

Urządzenie ONDA we Wrocławiu - Rewolucja w modelowaniu ciała

ONDA to wszechstronne urządzenie wykorzystujące najnowszą światową technologię mikrofali Coolwaves™ – prądów elektromagnetycznych o wysokich częstotliwościach.

Urządzenie działa w trzech zakresach:

 

1. Redukcja miejscowo zlokalizowanej tkanki tłuszczowej – mikrofale Coolwaves™ działają głęboko i precyzyjnie docierają do komórek tłuszczowych – w bezpieczny i nieinwazyjny sposób prowadzą do redukcji tkanki tłuszczowej

2. Redukcja cellulitu – dzięki specjalnej głowicy działającej płycej na tkanki, możliwe jest skuteczne rozbijanie cellulitu i wygładzanie skóry

3. Ujędrnianie skóry – mikrofale emitowane przez urządzenie wywołują skurcz włókien kolagenowych i stymulują produkcję nowego kolagenu, prowadząc do ujędrnienia i odmłodzenia skóry

onda urządzenie lne

Energia aplikowana jest do warstw podskórnych przez dwie specjalnie zaprojektowane GŁOWICE ZABIEGOWE.  Metoda dostarczania energii oczekuje na przyznanie patentu!

głowica onda 01

Głowica płytkiego działania – do ujędrniania skóry i powierzchniowego cellulitu

– wydziela mocno skoncentrowane, powierzchniowe nagrzewanie, mające na celu rozpuszczenie włóknistego kolagenu i wywołanie obkurczania najbardziej zewnętrznych włókien kolagenowych, co daje efekt zarówno ujędrnienia, jak i modelowania przypowierzchniowej tkanki łącznej.

Głowica głębokiego działania – do tkanki tłuszczowej i głębokiego cellulitu – wydziela nagrzewanie o największym i głębokim zakresie, powodując drgania komórek tłuszczowych,  wywołując lipolizę komórek tłuszczowych i modelowanie włókien kolagenowych poprzez aktywację fibroblastów.

glowica onda 02

Zasada działania zabiegu ONDA. Na czym polega innowacyjna technologia dostępna we Wrocławiu?

Rękojeści systemu Onda wytwarzają fale o częstotliwości 2,45 GHz, która to okazuje się być najbardziej selektywną częstotliwością do spalania tłuszczu. W praktyce oznacza to, że częstotliwość ta jest w minimalnym stopniu pochłaniana przez warstwy skóry właściwej i naskórka, docierając precyzyjnie do podskórnej tkanki tłuszczowej.

Wprowadzana podczas zabiegu energia wywołuje tzw. stres metaboliczny w komórkach tłuszczowych. Wskutek wzrostu temperatury dochodzi do zmiany struktury chemicznej tłuszczu (glicerol + kwasy tłuszczowe), a to sprawia, że komórka zwiększa swój metabolizm, aby „wypocić” tę kompozycję. W ten sposób komórki tłuszczowe opróżniają się i zmniejszają swój rozmiar.

Wbudowane w głowicach ciągłe chłodzenie pozwala uniknąć niepożądanego przegrzania zewnętrznych warstw skóry i czyni zabieg praktycznie bezbolesnym.

Przebieg zabiegu

Przed rozpoczęciem serii zabiegów lekarz przeprowadza szczegółowy wywiad z pacjentem, mający na celu wykluczenie ewentualnych przeciwwskazań. Dokonuje się także oceny grubości tkanki tłuszczowej w leczonym obszarze, aby dobrać odpowiednie parametry zabiegowe.

Bezpośrednio przed rozpoczęciem terapii oczyszcza się obszar zabiegowy, ewentualnie goli się występujące na nim włosy. Następnie na skórę nakładana jest cienka warstwę gliceryny. Na tak przygotowanej okolicy ciała dokonuje się masażu głowicą emitującą fale elektromagnetyczne. Podczas zabiegu pacjent może odczuwać lekkie mrowienie i ciepło.

Ilość serii zabiegowych ustalana jest indywidualnie, w zależności od oczekiwań pacjenta i zaawansowania problemu.

Najczęściej jest to 4-6 zabiegów wykonywanych w 2-3 tygodniowych odstępach.

ONDA COOLWAVES™ - Unikatowy system już we Wrocławiu!

coolwaves

Mikrofale wykorzystywane przez Onda otrzymały miano Coolwawes™.

Technologia mikrofalowa jest bardzo popularna. Stosowana jest także szeroko w wielu dziedzinach medycyny, w tym w onkologii – udowodniono bowiem, że jest ona wysoce bezpieczna w leczeniu ludzi. Urządzenie posiada selektywną częstotliwość mikrofalową wynoszącą  2,45 GHz. Odkryto, że dla przepływu energii o tej częstotliwości, tkanka skórna jest niemal „przezroczysta”, co umożliwia działanie na niemal całej podskórnej warstwie tłuszczowej. Dzięki temu można też uniknąć niepożądanego nagrzewania zewnętrznej warstwy skóry właściwej, która pozostaje chłodna. Stąd właśnie innowacyjna nazwa technologii Coolwaves.

ONDA DEKA

Firma DEKA ma swoje korzenie we Florencji we Włoszech. W strategię firmy wpisana jest innowacyjność oraz współpraca z wybitnymi specjalistami, co pozwala na tworzenia nowoczesnych, wiodących na świecie technologii medycznych. Od 30 lat DEKA jest pionierem w dziedzinie opracowywania i dostarczania innowacyjnych urządzeń umożliwiając lekarzom na całym świecie prowadzenie bezpiecznych i skutecznych terapii.

W naszym gabinecie dbamy o to, aby proponować pacjentom innowacyjne a zarazem skuteczne leczenie. Wsparciem dla aktualnie dostępnej wiedzy medycznej jest nowoczesny sprzęt – stąd do naszych obecnych urządzeń dołączył system Onda – jedno z najnowszych osiągnięć technologicznych firmy DEKA.

deka logo

Wskazania

 • Miejscowy nadmiar tkanki tłuszczowej
 • Zaburzone proporcje sylwetki
 • Cellulit
 • Wiotkość skóry, brak jędrności skóry

Efekty zabiegu

Aby cieszyć się efektami, należy poddać się serii zabiegów, należy także przestrzegać zaleceń przed i pozabiegowych. Ze względu na wysoki stopień absorbcji mikrofal przez wodę, zaleca się wstrzymanie stosowania kremów nawilżających w leczonym obszarze na co najmniej tydzień przed zabiegiem. W ten sposób unika się większego wchłaniania Coolwaves w zewnętrznych warstwach skóry, a jednocześnie zwiększa się przenikanie do tkanki tłuszczowej. Ponadto pacjent powinien pić 2 litry wody dziennie, aby ułatwić drenaż płynów śródmiąższowych (należy rozpocząć tę procedurę 2, 3 dni przed zabiegiem i kontynuować do dnia po nim).

Efekty zabiegów są kwestią indywidualną i mogą wyglądać inaczej u danego pacjenta.

onda efekty
onda efekty 1
onda efekty 3
onda efekty 2

Korzyści płynące z zabiegu oraz przeciwskazania

KORZYŚCI:

 • wyszczuplanie, harmonijne modelowanie sylwetki
 • zmniejszenie miejscowego nagromadzenia tkanki tłuszczowej
 • uzyskanie napiętej, elastycznej skóry o zmniejszonej wiotkości
 • zredukowany cellulit

PRZECIWWSKAZANIA bezwzględne:

 • niewydolność lub zaburzenia pracy serca
 • implanty/rozruszniki serca
 • neoplazja
 • uszkodzenie/upośledzenie czynności nerek i wątroby
 • zakrzepowe zapalenie żył, zakrzepica
 • zaburzenia krzepnięcia krwi/skaza krwotoczna
 • choroby zakaźne
 • ciąża

Umów się na konsultację

+48 71 322 69 09
Rejestracja telefoniczna od poniedziałku do piątku w godzinach 08:30 - 20:00, w soboty w godzinach 09:00 - 14:00.

Godziny pracy

Barycka: Poniedziałek - Piątek 10:00 - 20:00
Plac Teatralny: Wybrane dni od godziny 12:00
Wybrane soboty: 09:00 - 14:00

Lokalizacja

Wrocław, ul. Barycka 1/3 (wejście od ul. Prusa)
Wrocław, Pl. Teatralny 1/18, III piętro

Email

 gabinet@kaniowscy.pl