Boisz się zbyt drastycznych zabiegów? Chcesz wyglądać lepiej?  Ulthera jest dla Ciebie. Energia ultradźwięków to najlepszy sposób bezinwazyjnego liftingu.

Innowacyjna technologia. Świetny efekt bez okresu rekonwalescencji.

Ulthera daje efekt liftingu skóry zbliżony do metod chirurgicznych, jednak jest to zabieg  nieinwazyjny. Urządzenie wyposażone jest w ekran USG, dzięki czemu precyzja  i bezpieczeństwo zabiegu jest większe.

Ulthera  zmniejsza wiotkość skóry, redukuje tzw. nawisy skórne. W przypadku zabiegu na okolice oczu pozwala na znaczne uniesienie linii brwi dzięki czemu twarz nabiera młodszego, świeżego wyglądu.

Zabieg można wykonać także na obszarze: policzków, linii żuchwy, podbródka, w celu podniesienia i zwiększenia napięcia skóry. Wpływa to wyraźnie na kształt twarzy i wygląd szyi. Modelowanie twarzy z zastosowaniem terapii Ulthera ™ jest wyjątkowo precyzyjne, a odmłodzenie skóry spektakularne.

Zasada działania – Ulthera

Skoncentrowana energia ultradźwięków dostarczana jest głęboko pod powierzchnię skóry. Dochodzi tam do punktowej koagulacji tkanki, następnie rozpoczyna się proces regeneracji. W efekcie skóra staje się młodsza, gęstsza, bardziej napięta. Rozpoczyna się produkcja nowego kolagenu.

Podczas zabiegu zewnętrzne partie skóry pozostają nietknięte, a głębsze warstwy poddane są działaniu skoncentrowanej dawki energii. Dzięki temu zaraz po zabiegu można wrócić do codziennego życia.

Bezpieczeństwo

Ulthera posiada certyfikat FDA „de novo”. Oznacza, że system jest niepowtarzalny i daje gwarancję bezpieczeństwa. Ulthera ™ posiada też European Certificate of Conformance (CE Mark) oraz certyfikat Health Canada. Ulthera jest zaakceptowaną przez agencję  FDA procedurą nieinwazyjnego unoszenia  brwi, szyi,  podbródka, dekoltu.

Wskazania

  • lifting twarzy
  • nadmiar skóry górnej powieki
  • opadające powieki
  • obniżone brwi
  • opadająca skóra policzków
  • głębokie fałdy nosowo – wargowe
  • opadający, zwiotczały podbródek
  • zanik linii żuchwy
  • opadające kąciki ust
  • regeneracja skóry szyi i dekoltu

Efekty zabiegu – Ulthera

Jeden zabieg wystarczy, aby osiągnąć zadowalający rezultat.  Efekt liftingu i napięcia skóry  jest widoczny tuż po zabiegu, a w ciągu kolejnych 90 dni się pogłębia. Tyle czasu potrzeba, aby nastąpiła produkcja nowego kolagenu.

Po zabiegu – Ulthera

Po zabiegu można wrócić to pełnej aktywności. Ewentualne skutki uboczne to łagodny rumień, utrzymujący się najwyżej do dwóch godzin, czasem niewielki obrzęk.  Przez kilka dni skóra może być wrażliwsza i bardziej czuła na dotyk.

Efekty zabiegu ULTHERA - Oczy

Efekty zabiegu ULTHERA - Twarz

Efekty zabiegu ULTHERA -Szyja

Efekty zabiegu ULTHERA - Dekolt

Umów się na konsultację

+48 71 322 69 09
Rejestracja telefoniczna od poniedziałku do piątku w godzinach 08:30 - 20:00, w soboty w godzinach 09:00 - 14:00.

Godziny pracy

Barycka: Poniedziałek - Piątek 10:00 - 20:00
Plac Teatralny: Wybrane dni od godziny 12:00
Wybrane soboty: 09:00 - 14:00

Lokalizacja

Wrocław, ul. Barycka 1/3 (wejście od ul. Prusa)
Wrocław, Pl. Teatralny 1/18, III piętro

Email

 gabinet@kaniowscy.pl