To efekt wieloletniej pracy lekarzy, biotechnologów i inżynierów tkankowych ze szwajcarskiego Laboratorium RegenLab, którzy po stworzeniu i opatentowaniu zestawów RegenACR (Regeneris) udoskonalili technologię, wzbogacając dobrze znane zestawy o 1,5 % nieusieciowany kwas hialuronowy.

Synergiczne działanie osocza bogatopłytkowego i kwasu hialuronowego

Regeneris Cellular Matrix® to zabieg z zakresu medycyny regeneracyjnej. Łączy on w sobie autologiczne osocze bogatopłytkowe (A-PRP®) i kwas hialuronowy (HA) w jednej specjalistycznej próbówce, która zawiera opatentowany żel separacyjny. Procedura pozwala na uzyskanie osocza bogatopłytkowego o odpowiednim stężeniu płytek krwi, które działa stymulująco i regenerująco.

Kwas hialuronowy działa jak matryca do odbudowy komórek skóry, powoduje jej nawilżenie i odżywienie.

Osocze bogatopłytkowe pobudza dodatkowo okoliczne fibroblasty do podziałów i syntezy kolagenu. Oprócz cennych płytek krwi, dostarcza skórze także sole mineralne, witaminy A, D, E, K, hormony, kwasy tłuszczowe.

Kwas hialuronowy ponadto tworzy dla osocza bogatopłytkowego swoiste rusztowanie – trójwymiarową, przyjazną komórkom strukturę. Ta struktura jest kolonizowana przez fibroblasty, trombocyty i czynniki wzrostu, co sprzyja odtwarzaniu tkanek wszystkich warstw skóry.

Przebieg zabiegu

Zabieg i przygotowanie preparatu jest procedurą bezpieczną.

Pojedynczy zabieg trwa ok. 30 min. Od pacjenta pobiera się niewielką ilość krwi (4 ml/6 ml). Krew zostaje odwirowana, w celu oddzielenia jej składników z pomocą opatentowanego żelu separacyjnego. W bezpiecznym systemie zamkniętym połączeniu ulega kwas hialuronowy i autologiczne osocze bogatopłytkowe.

cellular matrix przebieg procedury

W ten sposób uzyskujemy gotowy „koktajl” gotowy do iniekcji.

Następnie lekarz, dobierając odpowiednią technikę iniekcji podaje Cellular Matrix w dany obszar zabiegowy – twarz, dekolt, szyję, wierzchnią część dłoni lub inny).

Po zabiegu pacjent od razu może wrócić do codziennych aktywności.

Efekty

Już pierwszy zabieg odbudowuje objętość i wypełnia ubytki we wszystkich warstwach skóry i tkanki podskórnej, zwiększa wytwarzanie kolagenu i prokolagenu typu I (charakterystycznego dla bardzo młodej skóry), polepsza elastycznośćkoloryt i grubość skóry oraz aktywuje angiogenezę, czyli tworzenie i odbudowę naczyń krwionośnych.

Natychmiastowy efekt wypełnionej i nawilżonej skóry jest widoczny już po pierwszym zabiegu. Kolejne zmiany są zauważalne po około 14 dniach, w wyniku uwalniania się czynników wzrostu. Efekt końcowy pacjent może obserwować po zakończeniu terapii.

Ilość sesji uzależniona jest od stanu skóry pacjenta. Protokoły terapeutyczne różnią się w zależności od głębokości i intensywności zmarszczek, cieni pod oczami, blizn itp. oraz pożądanych rezultatów.

Nasi lekarze dobiorą odpowiedni sposób leczenia tak, aby rezultaty były dla pajenta jak najbarzdziej satysfakcjonujące!

 

cellular matrix efekty
  • skuteczność terapii potwierdzają liczne badania naukowe
  • jeden z najskuteczniejszych zabiegów regeneracyjnych
  • poprawa wyglądu i nawilżenia skóry
  • poprawa elastyczności i kolorytu skóry
  • przywrócenie gęstości i objętości skóry
  • uniesienie fałd nosowo-wargowych, linii marionetki i opadających kącików ust
  • odbudowa skóry – naturalna regeneracja
  • redukcja głębokich blizn i bliznowców

Umów się na konsultację

+48 71 322 69 09
Rejestracja telefoniczna od poniedziałku do piątku w godzinach 08:30 - 20:00, w soboty w godzinach 09:00 - 14:00.

Godziny pracy

Barycka: Poniedziałek - Piątek 10:00 - 20:00
Plac Teatralny: Wybrane dni od godziny 12:00
Wybrane soboty: 09:00 - 14:00

Lokalizacja

Wrocław, ul. Barycka 1/3 (wejście od ul. Prusa)
Wrocław, Pl. Teatralny 1/18, III piętro

Email

 gabinet@kaniowscy.pl