fbpx
Kaniowscy Clinic Blog Obagi – Dermokosmetyki dla wymagających
Obagi Dermokosmetyki dla wymagających

Obagi – kosmetyki stworzone przez znanego dermatologa dla najbardziej wymagających. Zadbają o Twoją skórę kompleksowo, wnikną do jej głębszych warstw i przywrócą zdrowy, młody wygląd.

Obagi - Dermokosmetyki dla wymagających

OBAGI to kosmetyki niezwykłe. Ich twórca dr Zein Obagi, wybitny lekarz dermatolog od lat zajmuje się odmładzaniem. Jest pionierem w myśleniu o  poprawie i utrzymania ogólnej kondycji skóry. Opracowane przez niego kosmetyki i systemy pielęgnacyjne pozwoliły mu osiągnąć międzynarodową sławę. Wykorzystał liczne badania naukowe, by stworzyć produkty, których działanie jest jednocześnie silne i bezpieczne. Kosmetyki OBAGI wnikają do głębszych warstw skóry i wzmacniają ją od środka – dlatego są tak skuteczne.

obagi efekty

Już w 1988 r. firma Obagi Medical zaczęła oferować silnie działające produkty pielęgnacji skóry, które można było kupić tylko w gabinetach dermatologii i medycyny estetycznej. Wówczas było to podejście rewolucyjne.

obagi efekty zabiegu

Według dr  dr Zein’a Obagi, aby skóra stała się naszą wizytówką należy skoncentrować na trzech obszarach: poprawie stanu naskórka, stymulacji skóry właściwej i likwidacji problemów związanych z pigmentacją. Tak traktowana skóra odwdzięczy się zdrowym, młody wyglądem. Będzie odpowiednio nawilżona, o jednolitym kolorycie, wolna od chorób i nadmiernej wrażliwości.

Kompleksowe działanie OBAGI na skórę: 

  • utrzymanie miękkiej, gładkiej skóry
  • uzyskanie równomiernego kolorytu
  • zatrzymanie i cofnięcie oznak starzenia
  • zwiększenie grubości i wytrzymałości skóry
  • leczenie trądziku i uszkodzeń słonecznych, rozszerzonych por, blizn lub problemów z pigmentacją
  • przygotowanie skóry do zabiegów  medycyny estetycznej
  • szybsza regeneracja skóry po zabiegach medycznych

 

Zadzwoń do nas +48713226909 Zadzwoń do nas