fbpx
Kaniowscy Clinic Blog Pielęgnacja pozabiegowa – Obowiązkowy element terapii
pielęgnacja pozabiegowa niezwykle istotny element terapii

Universkin to dermatologiczne produkty pielęgnacyjne zaprojektowane przez francuską firmę farmaceutyczną, które powstały w wyniku współpracy wybitnych naukowców. Cieszą się one ogromną popularnością wśród dermatologów, jak i lekarzy zajmujących się medycyną estetyczną w 30 krajach świata. Uznanie zdobyły, przede wszystkim, poprzez wprowadzenie logiki medycznej do schematu pielęgnacji skóry.

Universkin – Twoje indywidualne serum!

Pielęgnacja pozabiegowa jest niezwykle istotnym elementem terapii! Na co dzień zapomina się o tym, natomiast odpowiednio dobrana może skutecznie opóźniać procesy starzenia się skóry, wspomagać leczenie i potęgować efekty przeprowadzanych zabiegów. Dzięki Universkin możemy zaoferować Państwu pielęgnację dopasowaną indywidualnie do aktualnych potrzeb Waszej skóry. Takie spersonalizowane podejście pozwala nam na dostarczenie Państwa skórze tego, czego właśnie potrzebuje. Kosmetyki produkowane masowo nigdy nie będą idealnie pasować dla każdego. To, co zapewnia Universkin, to unikatowość, indywidualność, skuteczność – czyli idealne rozwiązanie dla osób ceniących wygodę i kompleksowe podejście do dbania o skórę.

Produkty Universkin stanowią doskonałe narzędzie w naszej pracy, jako dermatologów. Służą one bowiem nie tylko poprawie kondycji skóry, ale również dedykowane są wielu schorzeniom dermatologicznym. Oprócz tego, że niwelują zmarszczki, bruzdy, zmniejszają wiotkość i suchość skóry, redukują cienie i obrzęki w okolicy oczu, sprawdzają się świetnie w terapii trądziku i nadmierne przetłuszczającej się skóry, przebarwień, melazmy czy skóry naczynkowej. Ponadto wspierają regenerację pozabiegową, mają właściwości łagodzące, przyspieszają gojenie i uszkodzenia skóry – co jest bardzo ważne, gdyż wpływa znacząco na komfort całej terapii.

Dobór odpowiedniej pielęgnacji poprzedzamy wnikliwą medyczną analizą. Bierzemy pod uwagę Państwa wiek metrykalny, biologiczny wiek i stan skóry, styl życia jaki Państwo prowadzicie, ponadto obecną porę roku, jak również czynniki środowiskowe. Już samo bazowe Serum P, zawierające w swoim składzie omega 3, kwas hialuronowy, peptydy biomimetyczne i witaminę E, przynosi poprawę kondycji skóry oraz łagodzi ewentualne stany zapalne. Serum łączymy z odpowiednio dobranymi, naturalnymi składnikami aktywnymi – dostarczanymi przez farmaceutów. Jest ich 19. Łącząc maksymalnie 3 w jednej formule, mamy możliwość wykonania aż 1159 kombinacji. To co cenimy w pielęgnacji Universkin, to świeżość tych produktów – przygotowywane są przy pacjencie, bez dodatku konserwantów. Ponadto składniki aktywne głęboko wnikają w skórę i wywołują konkretne, pożądane w procesie pielęgnacji reakcje w tkance.

univer skin kaniowscy wrocław

Podczas stosowania Universkin pozostajecie Państwo pod naszą stałą opieką, kontrolujemy w ten sposób efekty terapii. W miarę upływu czasu recepturę można modyfikować. Sugerując się aktualnymi potrzebami skóry, dokonujemy zmiany formuły kosmetyku.

Odpowiednio dobrane zabiegi oraz codzienna pielęgnacja przynieść mogą efekt w postaci pięknej i zdrowej skóry.Dlatego, jako nieodłączny element uzupełniający zabiegi przeprowadzane w gabinecie, rekomendujemy Państwu luksusowe i spersonalizowane serum Universkin.

Zadzwoń do nas +48713226909 Zadzwoń do nas