fbpx
Kaniowscy Clinic Blog Powiększenie prącia
Powiększenie prącia Kaniowscy Clinic

Powiększenie prącia to jeden z zabiegów medycyny estetycznej, która od lat pomaga ludziom wyleczyć się z kompleksów. Szczególne popularny jest zabieg powiększania członka, dzięki któremu tysiące mężczyzn odzyskało poczucie męskości i to bez konieczności zabiegu chirurgicznego. Współczesne metody pozwalają na bezinwazyjne powiększenie penisa, dodając mu nawet do 40% więcej w obwodzie oraz do 10% długości. Czym jeszcze charakteryzuje się ten zabieg? Jakie preparaty stosuje się do powiększenia prącia?

Spis treści
Dla kogo jest ten zabieg?
Przeciwwskazania
Cena
Przebieg
Środki ostrożności
Efekty

Czy możesz skorzystać z zabiegu powiększenia prącia? Poznaj przeciwwskazania i dowiedz się, co wpływa na cenę zabiegu

Powiększanie prącia to zabieg, który jest skierowany do wszystkich mężczyzn, którzy czują dyskomfort lub brak satysfakcji ze swoich narządów rozrodczych. Szacuje się, że nawet połowa z wszystkich mężczyzn na świecie odczuwa niezadowolenie ze swojego członka. Zdaniem naukowców średnia długość penisa w trakcie wzwodu wynosi od 12 do 15 cm. Jednak zdaniem wielu osób długość ta nie jest wystarczająco satysfakcjonująca. Wielu panów decyduje się na wykonanie zabiegu również w celu zadowolenia swojej partnerki. Wykonanie zabiegu pomaga im w przezwyciężeniu kompleksów, z którymi zmagają się w trakcie intymnych zbliżeń.

Przeciwwskazania

Niestety zabieg ten nie jest możliwy do wykonania w przypadku osób, które zmagają się z występowaniem infekcji intymnych, chorób autoimmunologicznych, tkanki łącznej, wenerycznych oraz nowotworów. Odradza się go również osobom z zaburzeniami krzepnięcia krwi, potencji i uczulonym na składniki preparatu. Do przystąpienia do zabiegu dyskwalifikuje także stulejka. Po wyeliminowaniu powyższych schorzeń można jednak ponownie rozważyć możliwość powiększenia przyrodzenia.

Cena

Cena wykonania zabiegu powiększenia penisa zależy od ilości preparatu użytego w tym celu. Ceny zabiegów z wykorzystaniem kwasu hialuronowego zaczynają się od ok. 2 000 zł. Wysokość kosztów zabiegu zależy również od tego, jaki efekt chce się uzyskać. Każde kolejne 10 ml kwasu hialuronowego to dodatkowy wydatek rzędu ok. 1 000 zł.

Czy powiększenie prącia wymaga przeprowadzenia operacji chirurgicznej? Dowiedz się, jak bezinwazyjnie powiększyć prącie

Dzięki medycynie estetycznej powiększenie prącia nie wymaga operacji. Zmniejszyło to ryzyko powstania powikłań pozabiegowych. Zwiększenie męskich narządów rozrodczych metodami bezinwazyjnymi trwa od 30 do 60 minut, a jego efekty potrafią być zdumiewające. Do przeprowadzenia tego zabiegu najczęściej używa się wysokiej jakości preparatu zawierającego kwas hialuronowy.

Rodzaje wypełnienia

Ciekawą alternatywę stanowi również tkanka tłuszczowa, która jest pobierana od pacjenta, a następnie umieszczana w prąciu. Najwyższą skutecznością cieszy się preparat stanowiący połączenie tłuszczu autologicznego oraz osocza bogatopłytkowego lub komórek macierzystych. Zastosowanie tłuszczu autologicznego sprawia, że po zabiegu penis nabiera naturalnego wyglądu. Dodatek osocza sprawia, że tłuszcz wolniej się wchłania. Dodatkowo działa ono korzystnie na ciała gąbczaste, które ulegają rewitalizacji. Z kolei w połączeniu z komórkami macierzystymi tłuszcz zyskuje największą wartość regeneracyjną. W związku z tym dochodzi również do zrewitalizowania ciał jamistych i gąbczastych.

Przed zabiegiem

Przed przystąpieniem do zabiegu odbywa się konsultacja lekarska, która ma na celu określenie oczekiwań pacjenta. Lekarz zadaje również szereg pytań, które mają na celu rozpoznanie ewentualnych przeciwwskazań. Następnie pacjent musi wykonać badania, które potwierdzą możliwość przeprowadzenia zabiegu. Są to, m.in. badania krwi i moczu. Po uzyskaniu wyników kwalifikujących pacjenta do zabiegu przystępujemy do jego realizacji. Przed zabiegiem pacjentowi podaje się miejscowe znieczulenie w postaci żelu lub kremu, który jest nanoszony na genitalia.

Przebieg zabiegu

Preparat w postaci kwasu hialuronowego lub tłuszczu pobranego wcześniej od pacjenta wprowadza się pod skórę za pomocą specjalnej igły. Dzięki wcześniejszemu zastosowaniu znieczulenia — jej zastosowanie nie powoduje dyskomfortu. Cały zabieg trwa od 30 do 60 minut. Następnie pacjent może wrócić do domu — przeprowadzenie zabiegu nie wiąże się z koniecznością późniejszej hospitalizacji. Po wyjściu z gabinetu należy jednak zastosować się do zaleceń lekarza.

Środki ostrożności

Zabieg zwiększania penisa kwasem hialuronowym jest całkowicie nieinwazyjny, w związku z czym nie generuje on tylu zagrożeń, co powiększanie członka metodą operacyjną. Po jego wykonaniu pacjent może również bardzo szybko powrócić do swojego codziennego życia. Na co jeszcze warto uważać?

Rekonwalescencja po zabiegu

Powiększanie przyrodzenia kwasem hialuronowym nie wiąże się z potrzebą odbywania długiej rekonwalescencji. Zaleca się jednak, aby przez 1-2 tygodnie od przystąpienia do zabiegu zachowywać wstrzemięźliwość seksualną oraz dbać o higienę miejsc intymnych. Odradza się również dużego wysiłku fizycznego oraz uprawiania sportów. W przeciwnym wypadku może dojść do przemieszczenia się umieszczonego w narządach preparatu. Następnie po upływie ok. 2 tygodni wskazane jest odbycie konsultacji lekarskiej w celu przeprowadzenia kontroli.

Efekty powiększenia prącia kwasem hialuronowym

Efekty powiększenia prącia kwasem hialuronowym Kaniowscy Clinic

Efekty powiększenia prącia są widoczne od razu po umieszczeniu wypełniacza w narządach intymnych, natomiast pełny rezultat można dostrzec po upływie 2-3 tygodni. Członek może stać się nawet do 5 cm grubszy w obwodzie oraz o 2-5 cm dłuższy niż przed zabiegiem. Efekty powiększenia penisa kwasem hialuronowym utrzymują się nawet przez 1,5-2 lat. Następnie preparat zostaje wchłonięty, a dla zachowania efektu można ponownie powtórzyć zabieg.
Głównym powodem, dla którego pacjenci decydują się na wspomniany zabieg, jest chęć zwiększenia doznań seksualnych partnerki. Najbardziej wrażliwe i unerwione jest pierwsze 6-10 cm pochwy oraz narządy płciowe zewnętrzne (wargi sromowe i łechtaczka). Podczas zbliżeń seksualnych taką długość penisa osiąga zdecydowana większość mężczyzn, dlatego podczas zabiegu skupiamy się przede wszystkim na zwiększeniu obwodu zarówno nasady członka, jak i wielkości żołędzia, co gwarantuje wzrost intensywności doznań, a tym samym satysfakcji partnerki.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych pacjentów, poszerzyliśmy ofertę Kaniowscy Clinic o opisane powyżej zabiegi. W celu poznania szczegółów zabiegu zachęcamy do kontaktu drogą mailową, telefoniczną lub za pomocą formularza kontaktowego. Służymy pomocą naszego personelu medycznego, który z przyjemnością udzieli Państwu odpowiedzi na wszelkie pytania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zadzwoń do nas +48713226909 Zadzwoń do nas