fbpx
Kaniowscy Clinic Blog Cena laserowej depilacji bikini we Wrocławiu
Cena laserowej depilacji bikini we Wrocławiu
Cena laserowej depilacji bikini we Wrocławiu może znacznie różnić się w zależności od gabinetu, w której wykonywany jest zabieg, a także rodzaju lasera. W Kaniowscy Clinic oferujemy zabiegi wykonywane na najwyższym poziomie, jednymi z najnowocześniejszych urządzeń. Największą wagę przykładamy do bezpieczeństwa oraz satysfakcji naszych pacjentów. W poniższym artykule prezentujemy przebieg zabiegu depilacji laserowej, rodzaje laserów używanych w naszym gabinecie, a także orientacyjne ceny. Zapraszamy do lektury.

Spis treści
Z czego wynika koszt?
Wskazania do zabiegu
Przygotowanie do zabiegu
Przebieg
Efekty
Rodzaje laserów używanych w naszym gabinecie

Z czego wynika cena laserowej depilacji bikini we Wrocławiu?

Wiele osób zastanawia się, z czego wynika cena laserowej depilacji bikini we Wrocławiu i innych dużych miastach. Koszty nie są niskie, gdyż zabieg laserowej depilacji to innowacyjne rozwiązanie skierowane do osób, które dość mają już ciągłego golenia niechcianych włosków, nawracających podrażnień i stanów zapalnych. Depilacja laserowa pozwala na pozbycie się niechcianego owłosienia raz na zawsze. W trakcie zabiegu siła wiązki lasera koncentruje się na cebulce włosa oraz naczyniach zaopatrujących ją w substancje odżywcze. Dzieje się tak dzięki wbudowanym czujnikom, które namierzają melaninę zawartą w cebulce włosa oraz w kontrolowany sposób ją niszczą. Zniszczenie cebulki oraz towarzyszących jej naczyń uniemożliwia odrastanie włosa, dzięki czemu możesz cieszyć się gładką skórą bez podrażnień na co dzień. Wszystko to jednak wymaga powtarzanego kilkukrotnie procesu.

Wskazania do zabiegu

Depilacja laserowa nie jest zwykle uważana za zabieg wykonywany ze wskazań medycznych. Wyjątkiem może być tutaj znaczna skłonność do powstawania podrażnień po standardowej depilacji. Powoduje ona rozwój zapalenia mieszków włosowych z częstymi nawrotami – szczególnie często dochodzi do niego w tak wrażliwej okolicy, jak bikini. Predyspozycje do zapalenia mieszków włosowych mogą być wrodzone, związane z bardzo wrażliwą skórą, przez co nawet najwytrwalsza pielęgnacja łagodząca nie przynosi oczekiwanych rezultatów. W takim przypadku jedynym skutecznym rozwiązaniem będzie depilacja laserowa i trwałe pozbycie się owłosienia, zapobiegające nawrotom podrażnień oraz stanów zapalnych.
Zabieg często wykonywany jest również u osób zmęczonych ciągłą potrzebą usuwania nadmiernego czy niechcianego owłosienia lub osób cierpiących na hirsutyzm. Pozwala on na zaoszczędzenie sporej ilości czasu, pieniędzy oraz energii, wydatkowanej na regularną depilację w warunkach domowych czy w gabinecie kosmetycznym.

Przygotowanie do zabiegu

Przed przystąpieniem do zabiegu konieczne jest odbycie konsultacji z jednym z naszych specjalistów. Podyktowane jest to naszą dbałością o najwyższy poziom bezpieczeństwa wykonywanych zabiegów, a także chęcią zapewnienia najlepszych możliwych rezultatów. Podczas takiej konsultacji specjalista ocenia rodzaj i gęstość owłosienia, dzięki czemu jest w stanie z wysokim prawdopodobieństwem oszacować liczbę potrzebnych zabiegów. Lekarz przeprowadza również wywiad kliniczny mający na celu wyeliminowanie ewentualnych przeciwwskazań do wykonania zabiegu. Podczas wizyty przekazywane są również zalecenia, których należy ściśle przestrzegać przed i po zabiegu.

Jak wygląda cały proces?

Zabieg depilacji laserowej określany jest zwykle jako bezbolesny lub charakteryzujący się niewielką bolesnością, dlatego też zwykle wykonywany jest bez znieczulenia. Odczuwanie bólu jest jednak kwestią bardzo indywidualną, a naszym priorytetem jest komfort naszych pacjentów. Istnieje zatem możliwość zaaplikowania maści bądź żelu znieczulającego miejscowo na okolicę poddawaną zabiegowi, dzięki czemu będzie on w pełni bezbolesny.
Zabieg depilacji laserowej okolicy bikini trwa od kilku do kilkunastu minut. W przypadku zastosowania środka miejscowo znieczulającego zabieg ulega nieznacznemu wydłużeniu – przed przystąpieniem do jego wykonania należy odczekać ok. 1 h, aż znieczulenie zacznie działać.

Na jakie efekty można liczyć?

Bezpośrednio po zabiegu może być zauważalne niewielkie zaczerwienienie i obrzęk – jest to naturalna reakcja skóry na działanie lasera. Dolegliwości te mijają w przeciągu maksymalnie kilkunastu godzin. W tym czasie pomocne mogą być chłodne okłady oraz kosmetyki łagodzące.
Efekty zabiegu w większości przypadków nie będą widoczne od razu po jego wykonaniu. Wiązka lasera działa jedynie na cebulki tych włosów, które w momencie wykonywania zabiegu znajdują się w aktywnej fazie wzrostu. Dlatego też wykonuje się serię zabiegów, dzięki czemu każdy kolejny zabieg niszczy pozostałe cebulki włosów. Pomiędzy zabiegami zauważalne jest wykruszanie się i wypadanie włosków – z każdym zabiegiem jest ich coraz mniej, dzięki czemu wkrótce będziesz mogła cieszyć się gładką skórą bez podrażnień.

Rodzaje laserów używanych w naszym gabinecie we Wrocławiu przyczyniają się do ceny zabiegów depilacji laserowej

Jakie lasery są stosowane przez nasz gabinet we Wrocławiu, jednocześnie wpływając na ceny zabiegów depilacji laserowej? Laser Vectus to jeden z nowocześniejszych laserów diodowych dostępnych na rynku. Pozwala na delikatne, a zarazem bardzo skuteczne usuwanie owłosienia o różnej strukturze i kolorze – nawet delikatnych włosów blond i rudych. Wyposażony jest w nowoczesny czujnik Skintel™, który dokonuje analizy zawartości melaniny w skórze i na tej podstawie dostosowuje siłę wiązki lasera, co stanowi dodatkowe zabezpieczenie przed podrażnieniami oraz poparzeniami skóry. Laser ten będzie doskonałym wyborem dla osób o delikatnej strukturze włosa.

zabiegi thunderLaser Thunder MT to obecnie jeden z najnowocześniejszych, najszybszych i najskuteczniejszych laserów do depilacji na świecie. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii laser ten pozwala na dokładne i szybkie usunięcie niechcianych włosków, przy jednoczesnym pełnym bezpieczeństwie zabiegu. Jego tajemnica tkwi w połączeniu właściwości dwóch długości wiązki lasera – fali aleksandrytowej, o długości 755 nm, oraz fali neodymowo-yagowej, o długości 1064 nm. Urządzenie jest wyposażone w technologię Mixed Technology, która pozwala na stosowanie obu długości fali jednocześnie, bądź też przełączanie pomiędzy nimi w trakcie zabiegu. Współdziałanie różnych długości fali w procesie niszczenia cebulki włosa oraz naczyń ją odżywiających sprawia, że zabieg przebiega niezwykle szybko i skutecznie.

Jak prezentują się koszty całego zabiegu?

Ceny zabiegów depilacji laserowej nie należą do najniższych, należy jednak pamiętać o tym, że jest to zabieg zapewniający trwały efekt. Jeśli weźmiemy pod uwagę regularnie ponoszone wydatki na zabiegi depilacji woskiem w salonach kosmetologicznych, suma potrzebna na zabieg zapewniający trwale gładką skórę nie jest wygórowana.
Cena jednego zabiegu w obszarze bikini przy pomocy lasera Vectus zaczyna się od 200 do 350 zł, natomiast przy zakupie czterech zabiegów, piąty zabieg otrzymasz gratis. W przypadku lasera Thunder MT ceny są odrobinę wyższe – jeden zabieg kosztuje od 400 do 600 zł, a przy wykupieniu trzech zabiegów, czwarty z nich wykonywany jest za darmo. W przypadku obu rodzajów lasera dostępne są również pakiety promocyjne: przy zabiegach obejmujących więcej niż jedną partię ciała, możesz liczyć na atrakcyjne zniżki.
Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą zabiegów wykonywanych w Kaniowscy Clinic.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zadzwoń do nas +48713226909 Zadzwoń do nas