fbpx
Kaniowscy Clinic Blog Przeszczep tłuszczu do biustu
Przeszczep tłuszczu do biustu Kaniowscy Clinic
Przeszczep tłuszczu do biustu pozwala na jego ujędrnienie i nadanie piersiom pełniejszego kształtu. Tłuszcz może zostać pobrany z tych obszarów naszego ciała, gdzie jest go nieco więcej. Jeszcze nie tak dawno o takim zabiegu mogliśmy jedynie pomarzyć. Intensywny rozwój medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej w ostatnich latach sprawił jednakże, że dzisiaj można połączyć liposukcję z powiększaniem biustu i wbrew temu, co się nam wydaje, nie musi to być związane z dużą inwazyjnością czy też uciążliwymi dolegliwościami bólowymi. Stało się to możliwe między innymi dzięki zastosowaniu nowoczesnego systemu LipoLife 3G, czyli liposukcji laserowej umożliwiającej przeprowadzenie lipotransferu.

Spis treści
Czym się wyróżnia technologia LipoLife?
Jak przebiega zabieg?
Jakie są ceny przeszczepu tkanki tłuszczowej do biustu?

Poznaj technologię LipoLife wykorzystywaną w przeszczepie tłuszczu do biustu?

Technologia LipoLife umożliwia eliminację nadmiernej tkanki tłuszczowej i jej przeszczep m.in. do biustu. Uzyskany w ten sposób tłuszcz jest bogaty w komórki tłuszczowe, czyli tak zwane adipocyty. Dzięki temu istnieje możliwość jego wykorzystania chociażby do zabiegu modelowania biustu.

lipolife 3G modelowanie ciała liposukcja laserowa wrocław

Można zatem powiedzieć, że technologia LipoLife może być wykorzystywana ze znakomitym rezultatem, nie tylko celem wyszczuplenia sylwetki, ale również i jej modelowania, dzięki wszczepieniu pobranej wcześniej tkanki tłuszczowej w miejsca, gdzie jest bardziej pożądana.

Jak przebiega przeszczep tłuszczu w piersi z wykorzystaniem LipoLife 3G?

Laserowa liposukcja LipoLife 3G, jak również lipotransfer LipoLife 3G to jedne z najnowszych osiągnięć w medycynie estetycznej, które mają służyć modelowaniu pięknej sylwetki m.in. poprzez przeszczep tłuszczu w piersi. Dzięki zastosowaniu technologii LipoLife 3G można usunąć tkankę tłuszczową z miejsc, gdzie jest ona zbędna i wykorzystać celem ujędrniania i powiększania biustu. Taki naturalny wypełniacz piersi nie jest w żaden sposób szkodliwy dla naszego organizmu.

Dzięki użyciu LipoLife 3G, wykonanie liposukcji i lipotransferu nigdy wcześniej nie było jeszcze tak efektywne i bezpieczne. Technologia ta dostępna jest wyłącznie w najlepszych klinikach w naszym kraju.

Etap pierwszy

Liposukcja laserowa wykonywana w technologii LipoLife 3G stanowi nowoczesną metodę odsysania nadmiernej tkanki tłuszczowej z dowolnie wybranego miejsca, np. z ud, boczków lub brzucha. Pierwszym i najważniejszym etapem zabiegu jest konsultacja lekarska, która pozwala ustalić przede wszystkim to, czy procedura będzie dla Ciebie wskazana i bezpieczna. Podczas rozmowy dowiesz się też, jak należy się przygotować do zabiegu, czego dokładnie się spodziewać, i jak będzie przebiegała rekonwalescencja.

Zabieg liposukcji laserowej wykonuje się u osób zdrowych, które pragną usunąć nadmierne ilości tłuszczu.

Technologia LipoLife 3G umożliwia wykonanie efektywnego zabiegu liposukcji z mniejszym krwawieniem podskórnym, mniejszymi obrzękami i zasinieniami, jak również niewielkim uszkodzeniem tkanek. Zabieg wykonywany jest w znieczuleni miejscowym, dzięki czemu nie odczuwasz dyskomfortu.

Etap drugi

Po tym, jak zostanie odessana zbędna tkanka tłuszczowa. Po odpowiednim przygotowaniu może być podana do wybranej części ciała w celu jej ujędrnienia i wymodelowania.

Czy lipotransfer może powodować jakiekolwiek skutki uboczne?

Zabieg z zastosowaniem najnowocześniejszej technologii LipoLife 3G jest procedurą bezpieczną. Skutki uboczne występują rzadko. Z ewentualnymi powikłaniami zapoznasz się, wypełniając kartę zabiegową i wyrażając zgodę na zabieg. Możesz o nie także zapytać podczas konsultacji z lekarzem.

Dla kogo?

Biorąc pod uwagę niewielką inwazyjność zabiegu z użyciem technologii LipoLife 3G, a co za tym idzie również fakt, iż jest to jeden spośród najbardziej bezpiecznych sposobów na pozbycie się tkanki tłuszczowej, może on zostać przeprowadzony u praktycznie każdej osoby. Przeciwskazaniem do wykonania zabiegu mogą być mało elastyczna skóra, problemy medyczne oraz otyłość. Warto również doprecyzować z lekarzem spodziewane efekty, aby mieć pewność co do tego, czego możesz się spodziewać.

LipoLife 3G jest bardzo skuteczny w eliminacji nadmiernej tkanki tłuszczowej, nie tylko tej zlokalizowanej miejscowo, ale także obejmującej nieco większe obszary. Jest polecaną metodą do leczenia ginekomastii występującej u mężczyzn. Ponadto stanowi idealną alternatywę dla pacjentów, którzy stosowali bezskutecznie tradycyjne metody redukcji tkanki tłuszczowej.

Jakie są ceny i efekty przeszczepu tłuszczu do biustu?

Ceny przeszczepu tłuszczu w przypadku modelowania biustu oscyluje w granicach 14000-15000 złotych. Nieco bardziej precyzyjne informacje otrzymasz podczas konsultacji, kiedy wraz z lekarzem ustalisz przebieg zabiegu

Efekty

Zabieg liposukcji laserowej wykonywanej w technologii LipoLife 3G ma zdecydowaną przewagę nad mechaniczną liposukcją nie tylko z uwagi na lepsze rezultaty, ale również komfort zabiegowy i maksymalne bezpieczeństwo. Pierwsze efekty będą widoczne chwilę po przeprowadzeniu zabiegu, niemniej jednak pełny rezultat zobaczymy po upływie kilku tygodni po tym, gdy wchłoną się ewentualne krwiaki i obrzęki. Później obserwowany jest trwający wiele miesięcy czas przebudowy tkanek w miejscu przeprowadzenia liposukcji.

Należy mieć na uwadze to, że liposukcja nie będzie nigdy w stanie zastąpić odchudzania: właściwych ćwiczeń fizycznych i odpowiednio zbilansowanej diety. Uwypuklenie się powłok brzusznych może stanowić rezultat stłuszczenia w środku jamy brzusznej, a nie wyłącznie z nadmiernych ilości tkanki tłuszczowej w powłokach. Liposukcja dotyczy wyłącznie tego drugiego przypadku.

Rezultaty liftingu skóry obserwowane są po miesiącu od chwili wykonania zabiegu, a najlepsze efekty kurczenia i podnoszenia się skóry zauważysz przez następne trzy miesiące. Cały proces jest dość długi – przeważnie trwa do około pół roku.

W wypadku wykonywania przeszczepu tkanki tłuszczowej spodziewane rezultaty będą zawsze zależne od wypełnianego obszaru.

Doświadczeni specjaliści, którzy pracują w Kaniowscy Clinic, bardzo chętnie udzielą informacji odnośnie przebiegu zabiegu przeszczepu tłuszczu do biustu metodą LipoLife 3G. Dokonując wyboru konkretnej terapii , uwzględnimy przede wszystkim Twoje potrzeby. Ponadto zadbamy o to, abyś podczas jego wykonywania czuł się w pełni komfortowo. Zanim jednak zostaniesz poddany wybranej procedurze, wyjaśnimy Ci dokładnie jej specyfikę, jak i przebieg. Dzięki temu Twoja decyzja w zakresie poddania się zabiegowi, będzie w pełni świadoma. Umów się na konsultację i ustal ze specjalistą rozwiązanie najlepsze dla Ciebie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zadzwoń do nas +48713226909 Zadzwoń do nas