fbpx
Kaniowscy Clinic Blog Wampirzy lifting – co to takiego? Poznaj opinie pacjentów!
wampirzy lifting blog

Wampirzy lifting to często stosowana, jednak nieprofesjonalna nazwa zabiegu, podczas którego wykorzystuje się osocze bogatopłytkowe. Pomimo groźnie brzmiącej nazwy jest on naprawdę popularny, szczególnie wśród osób związanych z show-biznesem, które cenią sobie jego skuteczność w walce z upływającym czasem. Już od dłuższego czasu zabieg ten wykonujemy w naszej klinice Kaniowscy. Jeśli szukasz metody, która pozwoli Ci pozbyć się płytkich zmarszczek oraz zachować młody wygląd skóry, ta nowoczesna kuracja z pewnością spełni Twoje oczekiwania.

Spis treści:
Rola osocza bogatopłytkowego w zabiegu
Opinie klientów
Kiedy warto skorzystać z terapii?
Efekty zabiegu
Wpływ na wygląd skóry
Jak przedłużyć efekty terapii?

Jaką rolę w wampirzym liftingu odgrywa osocze bogatopłytkowe? Poznaj opinie o zabiegu

W wampirzym liftingu kluczową rolę odgrywa osocze bogatopłytkowe, które jest uzyskiwane bezpośrednio z krwi pobieranej od pacjenta. Dzięki temu cała terapia jest w stu procentach naturalna, dlatego cieszy się dobrymi opiniami wśród osób ceniących sobie nieinwazyjne rozwiązania medycyny estetycznej. Warto podkreślić, że jest to także świetny wybór w przypadku pacjentów, którzy obawiają się reakcji alergicznych. Jeśli chcesz uniknąć ryzyka nietolerancji, ta metoda okaże się optymalnym rozwiązaniem. W naszej klinice stosujemy preparat Regeneris, który jest w 100% biokompatybilny. Bazujemy na metodach o najwyższej skuteczności, aby zapewnić pacjentom maksimum satysfakcji. Zanim jednak przejdziemy do opisu samego zabiegu i jego efektów przyjrzyjmy się nieco bliżej wykorzystywanej w nim substancji, czyli osoczu bogatopłytkowemu!

Co to takiego?

Osocze bogatopłytkowe, zwane też bogatą w płytki plazmą, to substancja pozyskiwana bezpośrednio z krwi danego pacjenta z zastosowaniem najnowocześniejszych rozwiązań medycyny estetycznej. Ten krwiopochodny preparat znamiennie wpływa przede wszystkim na procesy regeneracyjne skóry. Pobierany jest on wraz z próbką krwi pacjenta – w zależności od specyfiki zabiegu może ona mieć pojemność od 6 do 18 mililitrów. Następnie biologiczny materiał umieszcza się w nowoczesnej wirówce, która przeprowadza dokładne wirowanie. Proces ten jest wykonywany wraz ze specjalnym żelem wspomagającym precyzyjne oddzielenie plazmy od czerwonych krwinek

Opinie pacjentów, którzy skorzystali z wampirzego liftingu

Dzięki satysfakcjonującym efektom wampirzego liftingu zabieg ten cieszy się wieloma pozytywnymi opiniami. Tę metodę odmładzania wybierają osoby w różnych przedziałach wiekowych. Wbrew pozorom nie jest ona popularna wyłącznie wśród kobiet dojrzałych. Z usług naszej kliniki korzystają również młodsze pacjentki, które za pomocą zabiegu chcą poprawić kondycję skóry. Opinie rekomendujące go uwzględniają nie tylko jego skuteczność, ale także atrakcyjne ceny. Także w naszej klinice oferujemy pacjentom odmładzające ostrzykiwanie osoczem bogatopłytkowym.

Efekty zabiegów, czyli kiedy i dlaczego warto skorzystać z wampirzego liftingu?

Naszym pacjentom proponujemy wampirzy lifting w ramach zapewniającej świetne efekty terapii Regeneris. Terapia ta dzięki wykorzystaniu osocza bogatopłytkowego świetnie sprawdza się przy regeneracji skóry. Jest ona skutecznym rozwiązaniem, gdy chcemy pobudzić powstawanie nowych naczyń krwionośnych oraz aktywować mezenchymalne komórki macierzyste. Płytki krwi zawarte w osoczu, którym ostrzykuje się skórę podczas zabiegu, wpływają również na tworzenie nowego kolagenu. W rezultacie zabieg ten jest efektywnym sposobem na walkę z pierwszymi oznakami starości. Zabiegi z zastosowaniem osocza bogatopłytkowego wykonuje się także u osób zmagających się z nadmiernym wypadaniem włosów. Działanie osocza świetnie sprawdza się także przy niwelowaniu nieestetycznych blizn potrądzikowych. To także znakomity wybór dla pań, które chcą pozbyć się rozstępów, a w wielu przypadkach zaleca się jego wykonywanie u osób, u których pozostały widoczne blizny lub rany po oparzeniach.

Młoda piękna kobieta

Efekty zabiegów

Niewątpliwie najważniejszym argumentem przemawiającym za skorzystaniem z tego zabiegu jest wysoka skuteczność. Dlatego też do grona najpopularniejszych zabiegów przeprowadzanych w naszym gabinecie należy zaliczyć właśnie mezoterapię osoczem bogatopłytkowym. Dzięki tej metodzie można szybko zapewnić skórze regenerację poprzez jej efektywną biostymulację.. Wampirzy lifting to doskonały wybór zarówno w przypadku walki z pierwszymi objawami starzenia się skóry, jak i przy widocznych już zmianach. Nasi specjaliści są w stanie dostosować rodzaj zabiegu do oczekiwań klienta oraz specyfiki jego skóry. Substancję czynną podajemy z reguły w formie klasycznej techniki. Należy zwrócić szczególną uwagę na skuteczność zabiegów wykorzystujących ostrzykiwanie osoczem w walce z łysieniem. Ich skuteczne działanie pozwala bowiem na wzmocnienie włosów oraz stymulację ich wzrostu. Jeśli zmagasz się z nadmiernym wypadaniem włosów, zabieg polegający na ostrzykiwaniu skóry głowy przeprowadzony w naszym gabinecie pomoże Ci zwalczyć ten problem.

Jak bogata w płytki krwi plazma wpływa na wygląd skóry?

Większość naszych pacjentów decyduje się na ten zabieg, aby odzyskać witalną i młodą skórę. Zabiegi z wykorzystaniem bogatej w płytki krwi plazmy sprawdzają się w takich obszarach, jak bruzdy nosowo-wargowe, czoło, policzki i delikatna skóra wokół oczu. Ponadto można je wykonywać także na dłoniach, dekolcie oraz szyi. W efekcie cera staje się wyraźnie wygładzona oraz jędrniejsza, a dzięki ogólnej poprawie ukrwienia skóry można zadbać o jej elastyczność. Poprawa gęstości i napięcia dodatkowo wpływa na rezultaty odmłodzenia. Ostrzykiwanie skóry plazmą pozwala także szybko przywrócić zdrowy, jednolity koloryt skóry, dzięki czemu zabieg ten gwarantuje także spektakularne efekty w walce z bliznami i oparzeniami.

Czy można przedłużyć efekty zabiegu?

Doskonale wiemy, jak ważna dla naszych pacjentów jest trwałość uzyskanych zmian. W przypadku zabiegów z zastosowaniem osocza zawierającego liczne płytki krwi polecamy naszym pacjentom spersonalizowany krem Autologic Cream, który pomaga przedłużyć ich rezultaty, a jego stosowanie znacznie zwiększa skuteczność całej terapii. Ponadto krem pomaga skrócić czas rekonwalescencji, co jest szczególnie istotne w przypadku zabiegów przeprowadzanych na większych obszarach ciała. Pacjentów zainteresowanych skorzystaniem z zabiegów wykonywanych w ramach terapii Regeneris zapraszamy do skorzystania z usług Kaniowscy Clinic. Dzięki współpracy z doświadczonymi lekarzami, którzy wiedzą, jaki rodzaj terapii będzie w danym przypadku najlepszym i najskuteczniejszym rozwiązaniem możemy zapewnić każdemu pacjentowi satysfakcję z przeprowadzonych zabiegów. Przekonaj się razem z nami, jak łatwo możesz zadbać o młody wygląd skóry!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zadzwoń do nas +48713226909 Zadzwoń do nas