fbpx
Kaniowscy Clinic Blog Efekty terapii LED
efekty terapii led

W poprzednich wpisach – Rozpoczynamy LEDukację i Paleta leczniczych barw – staraliśmy się przybliżyć Państwu istotę działania terapii LED, omówić jej dobroczynny wpływ na komórki naszego ciała oraz wytłumaczyć, w jaki sposób poszczególne kolory świateł wpływają na procesy zachodzące w tkankach. W poniższym wpisie zaprezentujemy wybrane efekty lecznicze uzyskane w wyniku tej doskonałej terapii.

LED - Efekty terapii

Efekty terapii LED

Terapię LED można bez wątpienia nazwać terapią wszechstronną. Wyróżnia ją szerokie spektrum zastosowań a przy tym wysoka skuteczność.

Poniżej wybrane efekty terapii LED:

led rosacea przed i po

Leczenie pre rosacea

led leczenie naczyniaka przed i po

Leczenie naczyniaka

led leczenie uczulenia przed i po

Leczenie reakcji alergicznej

led kontaktowe zapalenie skóry przed i po

Leczenie kontaktowego zapalenia skóry

poparzenie led przed po

sposób na poparzenie led ręka przed i po

led efekty leczenia poparzenie przed po

Leczenie poparzenia

palec leczenie led skutki zabiegu

palec led przed i po

palec przed i po zabiegu led

Leczenie – gojenie rany

led leczenie rozstepów

led rozstępy bok przed i po

led leczenie rozstepów bok

Leczenie rozstępów

Terapia LED, to terapia, na którą, jako lekarze, czekaliśmy. Znając mechanizmy chorób skóry, jak i badania kliniczne potwierdzające niezwykle dobroczynne działanie światła LED na jej zdolności do regeneracji, zyskaliśmy doskonałe narzędzie terapeutyczne.

 

Naświetlania stosujemy w leczeniu wielu schorzeń dermatologicznych, do regeneracji tkanek po wszelkich zabiegach inwazyjnych, urazachoperacjach. Skórę możemy naświetlać bezpośrednio po każdym zabiegu. Taka terapia znacznie skraca czas gojenia, działa przeciwzapalnie, przeciwobrzękowo, redukuje ból, minimalizuje ryzyko powstawania blizn przerostowych. Skórę można bowiem poddawać naświetleniu również przed zabiegiem chirurgicznym, aby ją skondycjonować i takich blizn próbować uniknąć.

Terapia LED sprawia, że czas rekonwalescencji po zabiegach inwazyjnych jest znacznie skrócony, pacjent wraca do formy dwa, a nawet trzy razy szybciej.

Nasze doświadczenie z terapią LED pokazuje bardzo dobre efekty w leczeniu blizn i rozstępów. Jest to terapia niezastąpiona również w leczeniu oparzeń – zaobserwowaliśmy niezwykle szybki proces gojenia, jak dotąd nieosiągalny!

Terapia LED doskonale sprawdza się w leczeniu kontuzji u sportowców oraz w przypadku przewlekłego bólu np. pleców.

Ze względu na silne regeneracyjne działanie światła LED na skórę, fotobiomodulacja to również kluczowa terapia anti-aging.

Terapia LED to doskonałe narzędzie w rękach doświadczonego lekarza – można leczyć wiele schorzeń i uzyskiwać spektakularne rezultaty posługując się jednym urządzeniem.

Zadzwoń do nas +48713226909 Zadzwoń do nas