fbpx
Kaniowscy Clinic Blog Accent Prime we Wrocławiu
Accent Prime we Wrocławiu
Accent Prime we Wrocławiu cieszy się coraz większą popularnością, ze względu na dużą efektywność. Za pomocą tego nowoczesnego urządzenia można zredukować nadmiar tkanki tłuszczowej, wymodelować ciało i ujędrnić skórę. Zabieg bazuje na skutecznych, a przy tym bezpiecznych rozwiązaniach technologicznych. We Wrocławiu jego realizacją zajmuje się nasz gabinet Kaniowscy Clinic.

Spis treści:
Kiedy warto?
Wskazania do zabiegu
Na czym to polega?
Skuteczna technologia
Nowoczesna konstrukcja
Koszt

Kiedy warto skorzystać z zabiegu Accent Prime we Wrocławiu?

Accent Prime w naszym gabinecie we Wrocławiu polecany jest wszystkim osobom, które chcą poprawić swój wygląd. Ludzka skóra ulega naturalnym procesom starzenia, a do skutecznych sposobów na ich spowolnienie należy m.in. dbanie o dobrze zbilansowaną dietę, odpowiednią aktywność fizyczną oraz stosowanie naturalnych kosmetyków pielęgnacyjnych. W wielu przypadkach takie metody mogą jednak okazać się niewystarczające, by poprawić stan cery, cofnąć zmiany już występujące na skórze oraz powstrzymać pojawianie się nowych. W takiej sytuacji warto połączyć zdrowy tryb życia z odpowiednio dobranymi zabiegami, które mogą naturalnie zahamować niekorzystne zmiany i zniwelować ich objawy. Do takich procedur należy właśnie zabieg z zastosowaniem Accent Prime.

Kompleksowa poprawa wyglądu

Z wiekiem skóra traci swoją jędrność oraz gęstość. Wynika to ze stopniowego ubytku i osłabienia włókien kolagenowych, a także obniżenia ich zdolności do regeneracji. Z upływem lat skóra może stać się mało elastyczna i bardziej wiotka, co dodatkowo potęgują niekorzystne czynniki środowiskowe. Negatywnie na wygląd wpływa też gromadząca się tkanka tłuszczowa. Z wiekiem zmienia ona swoje położenie, przez co zaczyna gromadzić się w wielu problematycznych miejscach, takich jak wewnętrzna strona ud, ramiona czy podbródek. Zmiany w wyglądzie skóry są szczególnie widoczne w przypadku zmiany masy ciała. Negatywny wpływ na wygląd ma zarówno nagły wzrost wagi, jak i szybka utrata kilogramów. Wahania masy ciała mogą się wiązać z uszkodzeniem struktur skóry, a tym samym powstawaniem trudnych do wyeliminowania rozstępów. Na stan skóry niekorzystnie może wpłynąć również ciąża, ze względu na znaczne rozciąganie i obciążenie tkanek.

Wskazania do zabiegu

Głównym wskazaniem do zabiegu z wykorzystaniem urządzenia Accent Prime jest chęć poprawy wyglądu i jakości skóry. Za jego pomocą można zredukować podwójny podbródek, wyeliminować wiotkość wewnętrznej strony ud, brzucha czy ramion, przeprowadzić lifting ujędrniający pośladki oraz wygładzić nierówności skóry powstałe na skutek liposukcji. Wskazaniem do zabiegu są różne problemy estetyczne związane z procesami starzenia się, a także ciążą czy nagłą zmianą masy ciała. Accent Prime można stosować na różnych częściach ciała, uzyskując przy tym korzystne efekty modelujące i ujędrniające. Wynika to z wykorzystania innowacyjnych technologii, stymulujących tkanki do regeneracji oraz przyspieszające ich procesy metaboliczne.

Na czym polega zabieg z wykorzystaniem lasera Accent Prime przeprowadzany we Wrocławiu?

Accent Prime we Wrocławiu wykorzystujemy do usuwania różnych niedoskonałości, z którymi zgłaszają się do nas pacjenci. System ten bazuje na połączeniu nowoczesnych technologii, które działają na podstawie fal ultradźwiękowych US oraz fal radiowych RF. Zaawansowane urządzenie pozwala na ujędrnienie skóry i zredukowanie tkanki tłuszczowej, bez konieczności stosowania dodatkowych narzędzi.

Skuteczna technologia zimnych i ciepłych ultradźwięków

accent prime głowica

Technologia zimnych ultradźwięków selektywnie działa na komórki tłuszczowe, nie wywołując przy tym żadnych uszkodzeń tkanek otaczających. Generują one wibracje, które niszczą membranę komórek tłuszczowych. Działanie to prowadzi do ich stopniowego rozpadu, a w rezultacie uwolnienia zalegającego tłuszczu. Po zniszczeniu, komórki tłuszczowe są na późniejszym etapie wydalane z organizmu z udziałem systemu limfatycznego. Accent Prime bazuje również na technologii ultradźwięków ciepłych. Ich zadaniem jest generowanie skompresowanej fali ultradźwiękowej, która wywołuje wysoki poziom kawitacji. W efekcie, pod wpływem temperatury, niszczone są lokalne depozyty tłuszczu Przy użyciu jednej głowicy można pracować zarówno ciepłymi, jak i zimnymi ultradźwiękami. Obie technologie możemy również ze sobą połączyć, aby uzyskać jeszcze lepsze efekty.

Efektywna energia fal radiowych

Energię fal radiowych Accent Prime wykorzystujemy w zabiegach modelujących sylwetkę, a także redukujących tłuszcz i cellulit. Ich zadaniem jest rozgrzanie włókien kolagenowych do temperatury sięgającej 45-60 stopni Celsjusza, co wymusza ich przebudowę i w rezultacie poprawia jakość skóry. W procesie tym nie następuje uszkodzenie naskórka, a jedynie stymulacja fibroblastów do wytwarzania nowego kolagenu i elastyny. Efektem jest poprawa napięcia, gęstości oraz elastyczności skóry. Głębokie podgrzewanie podskórnych warstw tłuszczu odbywa się w sposób kontrolowany, dzięki czemu bezpiecznie napina tkanki oraz przyspiesza proces krążenia krwi. Rezultatem jest umożliwienie drenażu złogów tłuszczu z udziałem układu limfatycznego, a tym samym zmniejszenie widocznych zmian.

Nowoczesna konstrukcja

Urządzenie laserowe Accent Prime posiada nowoczesną głowicę, wyposażoną w rozbudowaną końcówkę w formie talerza. Taka konstrukcja znacząco przyspiesza realizację zabiegu, który trwa około 20 minut. Podczas procedury następuje równomierne emitowanie ultradźwięków, odpowiedzialnych za rozgrzanie tkanki i zniszczenie komórek tłuszczowych. Ich skuteczność została potwierdzona badaniami histologicznymi. Accent Prime dysponuje również nowocześnie zaprojektowanymi aplikatorami, które są w stanie emitować wyższą energię i korzystają ze specjalnie zaprojektowanego mechanizmu chłodzącego. Takie rozwiązanie nie tylko podnosi komfort zabiegu, ale również zwiększa głębokość i skuteczność działania RF. Nie bez znaczenia pozostaje możliwość zredukowania czasu zabiegu oraz ilości sesji niezbędnych do tego, aby uzyskać satysfakcjonujące rezultaty.

Ile wynosi cena zabiegów Accent Prime we Wrocławiu?

Cena Accent Prime w naszym gabinecie we Wrocławiu jest uzależniona przede wszystkim od ilości wykonywanych zabiegów w serii, a także rodzaju wybranej partii ciała. Dokładną cenę ustalamy indywidualnie, w trakcie konsultacji z pacjentem. Procedura z wykorzystaniem tego urządzenia może być wykonywana na różnych głębokościach skóry, co podnosi poziom kontroli i efektywność. Zabiegi te są jednocześnie bardzo bezpieczne, niezależnie od fototypu skóry oraz jej grubości. Accent Prime można stosować nawet na najbardziej delikatne obszary, takie jak dekolt, szyja czy twarz. Niemałą zaletą pozostaje brak okresu rekonwalescencji, ponieważ od razu po zakończeniu procedury można powrócić do normalnych aktywności. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych zabiegów medycyny estetycznej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zadzwoń do nas +48713226909 Zadzwoń do nas