fbpx
Kaniowscy Clinic Blog Ujędrnianie brzucha
Ujędrnianie brzucha skuteczne zabiegi Wrocław
Ujędrnianie brzucha dla wielu osób ma duże znaczenie, gdyż gładka i jędrna skóra na całym ciele jest ważnym elementem wyglądu. Wiotka skóra na brzuchu po znacznej utracie wagi, czy po ciąży, może stanowić przyczynę wielu kompleksów. Z tego powodu warto zgłosić się po profesjonalną pomoc do Kaniowscy Clinic i pozbyć się wstydliwego problemu.

Spis treści:
Kiedy wykonać zabieg?
Jakie metody stosujemy w naszym gabinecie?
Ile to kosztuje?

Dlaczego skóra na brzuchu może wymagać ujędrniania? Nie tylko po odchudzaniu

Ujędrnianie skóry na brzuchu może być potrzebne z wielu różnych przyczyn, zaczynając od szybkiej utraty masy ciała i zmiany sylwetki poprzez ciążę, kończąc na naturalnym procesie starzenia się skóry. Proces ten zaczyna się już po 25 roku życia. Wraz z wiekiem następuje stopniowa utrata włókien kolagenowych i elastyny, które odpowiadają za jędrną i gładką skórę. W okresie ciąży następuje również wiele zmian – zarówno w wyglądzie, jak i w ogólnej homeostazie i fizjologii kobiety. Powiększający się obwód brzucha naciąga skórę, powodując rozciągnięcie włókien kolagenowych i ścieńczenie warstwy skóry właściwej. Po porodzie skóra może nie powrócić już do stanu sprzed ciąży, dlatego częstym problemem wielu kobiet jest nadmierna ilość skóry na brzuchu.

Po odchudzaniu

Ujędrnianie brzucha po odchudzaniu jest ważne, gdyż mimo utraty kilogramów problem kompleksów związanych z założeniem stroju kąpielowego nadal pozostaje. Oczywiście ma on zupełnie inny charakter, gdyż nie jest związany z nadmiarem tkanki tłuszczowej, lecz zbyt dużą ilością skóry. Nawet powolny proces odchudzania może pozostawić wiotką i mało sprężystą skórę na brzuchu. Domowe sposoby na walkę z tym problemem zazwyczaj nie przynoszą zamierzonych efektów. Jeśli również borykasz się z nadmiarem wiotkiej skóry, warto skorzystać z oferty naszego gabinetu.

Najskuteczniejsze zabiegi na ujędrnianie brzucha bez użycia skalpela

Zabiegi ujędrniania brzucha w Kaniowscy Clinic są różnorodne, dlatego każdy, z pomocą lekarza, znajdzie dla siebie ten najodpowiedniejszy. Wśród zabiegów zmniejszających wiotkość skóry brzucha, wykonywanych w naszych gabinetach, wyróżniamy:

Onda Deka

Urządzenie Onda Deka wykorzystuje fale mikrofalowe o odpowiedniej, bezpiecznej częstotliwości, które skutecznie ujędrniają skórę poprzez skurcz włókien kolagenowych i stymulację produkcji nowych włókien. Ponadto zmniejszają one cellulit i redukują nadmiar tkanki tłuszczowej, wymaga to jednak użycia innej głowicy. Wbudowany system chłodzenia czyni zabieg praktycznie bezbolesnym. Do uzyskania zamierzonych efektów wystarczy 4-6 zabiegów.

Accent Prime

Accent Prime służy do eliminacji nadmiernej ilości tkanki tłuszczowej i wiotkiej skóry, modelując przy okazji sylwetkę. Urządzenie wykorzystuje dwie różne technologie – falę ultradźwiękową i radiową, które można używać osobno lub łącznie, dla uzyskania lepszego efektu. Fala ultradźwiękowa niszczy komórki tłuszczowe, nie uszkadzając okolicznych tkanek, dzięki czemu zmniejsza się ilość tkanki tłuszczowej. Użycie fali radiowej w tym urządzeniu pozwala natomiast na redukcję cellulitu i przebudowę kolagenu w tkankach, co jest możliwe dzięki działaniu energii cieplnej na włókna kolagenowe. Stymuluje to również skórę do produkcji nowego kolagenu i elastyny, poprawiając tym samym elastyczność skóry i modelując sylwetkę. Zabieg z użyciem Accent Prime trwa około 20 minut i jest komfortowy dzięki zastosowaniu specjalnego systemu chłodzącego.

X-Wave/SkinShock

Urządzenie X-Wave emituje fale akustyczne, które w nieinwazyjny sposób wygładzają i ujędrniają skórę, redukując przy tym cellulit i rozstępy. Fale uderzeniowe wywoływane przez urządzenie powodują wibracje w tkankach, co zwiększa w nich przepływ krwi i ułatwia usuwanie nadmiaru tłuszczu. Proces ten pobudza również fibroblasty do tworzenia kolagenu. Pełna poprawa napięcia skóry następuje po kilku lub kilkunastu zabiegach, w zależności od intensywności problemu. Podczas około 20-minutowej sesji odczuwane są uderzenia sprężonego powietrza, jednak nie powoduje to dyskomfortu.

Alma Harmony

Alma Harmony Baby Rejuve to laser, który za pomocą emitowanego światła przez głowicę NIR powoduje termolifting skóry. Podgrzanie głębokich warstw skóry skraca włókna kolagenowe i mobilizuje fibroblasty do tworzenia nowych włókien. Dzięki temu skóra staje się jędrna, gładka i poprawia się jej kondycja.

głowica alma harmony kaniowscy clinic

Ultraformer III

Urządzenie Ultraformer III korzysta z nowoczesnej technologii wysokoenergetycznej fali ultradźwiękowej (HIFU), która podgrzewając tkanki do kontrolowanej, bezpiecznej temperatury, powoduje ich obkurczenie i zmusza do regeneracji oraz produkcji kolagenu. Skóra ulega ujędrnieniu i wymodelowaniu, a efekty są widoczne już po jednym zabiegu i narastają z upływem czasu.

Utims A3

Urządzenie to wykorzystuje również (jak powyższe) technologię HIFU. Wyposażone zostało w nowoczesne przetworniki Centerless, dzięki którym fala ultradźwiękowa nie wynika zbyt głęboko, lecz rozprasza się poziomo pod powierzchnią skóry. Dodatkowo podczas zabiegu wykorzystywany jest specjalny system powierzchownego chłodzenia skóry. Dzięki temu podczas zabiegu może być odczuwany jedynie bardzo mały dyskomfort.

Karboksyterapia

Karboksyterapia to kontrolowane zastosowanie dwutlenku węgla na obszar skóry, co powoduje polepszenie mikrokrążenia, przyspieszenie metabolizmu komórek oraz pobudzenie produkcji kolagenu. W efekcie końcowym skutkuje to ujędrnieniem skóry, zmniejszeniem cellulitu i rozstępów, a tym samym ogólną rewitalizacją wyglądu skóry. Podczas 15-30 minutowego zabiegu wykonywane są iniekcje sterylnego gazu, który jest podgrzewany w celu zminimalizowania nieprzyjemnych odczuć. Możliwe jest również znieczulenie skóry podczas wykonywania zabiegu za pomocą specjalnego kremu. Do uzyskania opisanych wyżej efektów konieczne jest wykonanie ok. 5-10 zabiegów.

Endermolab

Endermologia jest metodą mającą wiele różnych zastosować, jednak tutaj skupimy się na jej funkcji estetycznej, czyli zabiegach modelujących ciało. Zabiegi te wykonywane są za pomocą renomowanego sprzętu Cellu M6 Endermolab®. Badania kliniczne potwierdzają, iż zwiększają one lipolizę tkanki tłuszczowej o nawet 70% oraz produkcję kolagenu do nawet 240%. Warto zaznaczyć, iż jest to jeden z najczęściej wybieranych zabiegów przez nasze pacjentki.

Jaka jest cena ujędrnianie brzucha?

Cena ujędrniania brzucha w Kaniowscy Clinic zależy od wybranej metody. Zabieg z wykorzystaniem urządzenia Onda Deka kosztuje w promocyjnej cenie 900 złotych, a cena pakietu 4 zabiegów wynosi 3600 złotych. Jeśli interesuje Cię zabieg z wykorzystaniem urządzenia Accent Prime, to cena jest uzależniona od tego, czy używany jest tylko jeden rodzaj fali – ultradźwiękowa lub radiowa, czy obie. Jeden zabieg na brzuch z użyciem jednego rodzaju fali kosztuje 650 złotych (w promocyjnym pakiecie 3 zabiegi plus jeden gratis cena wynosi 1950 zł), a z użyciem obu – 1000 złotych ( w pakiecie czterech zabiegów cena wynosi 3000 zł). Koszt jednego zabiegu falami akustycznymi (X-Wave) wynosi 180 złotych lub 1500 złotych za pakiet 10 zabiegów. Zabieg Ultraformer III wymaga indywidualnej wyceny podczas konsultacji z lekarzem. Zabieg karboksyterapii kosztuje 300 złotych, a w promocyjnym pakiecie 5 zabiegów – 1250 złotych.

Jeśli problem wiotkiej skóry na brzuchu dotyczy również Ciebie to nie zwlekaj, skontaktuj się z Kaniowscy Clinic, aby móc w bezinwazyjny, bezpieczny sposób pozbyć się krępującego zmartwienia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zadzwoń do nas +48713226909 Zadzwoń do nas