fbpx
Kaniowscy Clinic Blog Usuwanie przebarwień po trądziku we Wrocławiu
Usuwanie przebarwień po trądziku we Wrocławiu
Usuwanie przebarwień po trądziku stało się możliwe dzięki wykorzystaniu medycyny estetycznej oraz nowych technologii we Wrocławiu. Odpowiednio dobrany zabieg potrafi zdziałać cuda i sprawić, że Twoja skóra zyska jednolity kolor, a dodatkowo stanie się wyraźnie piękniejsza! W naszej klinice znajdziesz szeroki wachlarz zabiegów, dzięki którym przebarwienia na Twojej skórze staną się mniej widoczne!

Spis treści
Czym są przebarwienia po trądziku?
Czy można je zniwelować?
Zabiegi
Cosmelan/Dermamelan
Lasery
Mezoterapia

Co tak naprawdę niwelujemy, usuwając przebarwienia po trądziku we Wrocławiu?

Zastanawiasz się nad usunięciem przebarwień po trądziku we Wrocławiu? Zanim zdecydujesz się na jakikolwiek zabieg, dowiedz się, czym są przebarwienia potrądzikowe i jak one powstają. Jeżeli kiedykolwiek zmagałeś się z wypryskami, z pewnością wiesz, że po wyleczeniu zmiany na skórze może zostać widoczny ślad. Najczęściej przebarwienia powstają w momencie, w którym zdecydujesz się na wyciśnięcie wyprysku. Zazwyczaj przyczyną powstania przebarwienia jest stan zapalny, który pojawia się w momencie przerwania tkanek. Kolejną przyczyną może być wystawienie skóry ze zmianami na działanie promieni słonecznych lub promieniowania UV w solarium. Oprócz tego przebarwienia mogą powstać na tle zmian hormonalnych (będących często przyczyną wyprysków), a także ze względu na przyjmowanie niektórych leków.

Przebarwienia są problemem, który dotyka zarówno mężczyzn, jak i kobiety. Dodatkowo może się pojawić w każdym wieku, ponieważ każda niedoskonałość, która pojawi się na twojej skórze, może stać się przyczyną przebarwień. Jeśli więc zauważysz u siebie plamki (różowe, czerwonawe lub jasnobrązowe), to najprawdopodobniej są to właśnie przebarwienia. Należy jednak przez pewien czas obserwować skórę w tym miejscu. Może się bowiem okazać, że coś, co na początku uznałeś za ślad po wyprysku, jest np. reakcją alergiczną.

Jak usunąć przebarwienia na twarzy po trądziku we Wrocławiu?

Jeżeli na Twojej cerze znajdują się nieestetyczne zmiany, to prawdopodobnie zastanawiasz się, jak i gdzie we Wrocławiu usunąć z twarzy przebarwienia po trądziku. W naszym gabinecie znajdziesz wiele rozwiązań pozwalających na ujednolicenie koloru skóry. Wiemy, że stan skóry na twarzy ma bardzo duży wpływ na samoocenę oraz pewność siebie. Dlatego jeżeli zmagasz się z przebarwieniami po trądziku, zachęcamy do skorzystania z oferowanych przez nas zabiegów. W naszym gabinecie możesz skorzystać z porad i konsultacji wykwalifikowanych lekarzy, którzy pomogą Ci dobrać zabiegi, jak najbardziej dostosowane do potrzeb Twojej skóry.

Do wyboru masz naprawdę wiele różnorodnych metod, które poprawią wygląd Twojej skóry, przywracając jej jednolity koloryt. W naszym gabinecie wykonujemy m.in. zabieg z wykorzystaniem lasera pikosekundowego oraz mezoterapię. Wykwalifikowany zespół specjalistów dokładnie wyjaśni Ci, jak będzie przebiegać zabieg oraz jak dbać o skórę po zabiegu. Twoje bezpieczeństwo i komfort są dla nas najważniejsze, dlatego zanim zaproponujemy Ci konkretną metodę, przeprowadzimy szczegółowy wywiad lekarski.

Przebarwienia po trądziku Kaniowscy Clinic

Metody usuwania przebarwień po trądziku we Wrocławiu

W naszym gabinecie we Wrocławiu do usuwania przebarwień powstałych na twarzy po trądziku stosowane są różne metody. W naszym gabinecie pomożemy Ci dobrać zabieg lub kurację, które będą dla Ciebie optymalne. Oferujemy zarówno zabiegi wykonywane za pomocą najnowocześniejszych urządzeń, jak i kuracje będące połączeniem profesjonalnego zabiegu z domową pielęgnacją. Poniżej przedstawiamy stosowane u nas metody.

Cosmelan lub Dermamelan

Jeżeli jesteś zainteresowany pozbyciem się przebarwień po trądziku, możesz zdecydować się na kurację wysokiej jakości preparatami dermokosmetycznymi. Zaletą kuracji odpowiednio dobranymi kosmetykami jest to, że możesz ją prowadzić w zaciszu własnego domu. W naszej klinice zostanie Ci nałożona maska z preparatem wybranym przez lekarza dermatologa. Następnie przez kilka miesięcy będziesz samodzielnie kontynuować kurację, stosując kosmetyki będące uzupełnieniem zabiegu. Podczas trwania kuracji cały czas będziesz się znajdować pod opieką lekarza dermatologa, który będzie nadzorował, czy proces niwelowania przebarwień przebiega prawidłowo. Efektem kuracji z wykorzystaniem Cosmelanu lub Dermamelanu będą rozjaśnione przebarwienia, rozświetlona cera, a także mniej widoczne pory.

Zabiegi laserowe

W naszym gabinecie możesz zdecydować się również na zabieg z wykorzystaniem jednego z kilku laserów. Lekarz zarekomenduje urządzenie pozwalające na osiągnięcie najlepszych efektów. Wykonujemy zabiegi z użyciem lasera tulowego, pikosekundowego, lasera Alma Harmony, lasera CO2 oraz innych rodzajów lasera. Dzięki wiązce światła o odpowiedniej długości, lasery wykorzystywane w medycynie estetycznej są w stanie niwelować przebarwienia. Szczególnie godny uwagi jest wspomniany już laser CO2, ponieważ zabiegi z jego wykorzystaniem nie polegają na typowym naświetlaniu skóry. Wykorzystując tę nowoczesną technologię, można zredukować przebarwienia, a także blizny oraz ogólnie zregenerować skórę. Po dwóch tygodniach widoczne są pierwsze korzyści z zabiegu wykonanego z użyciem lasera frakcyjnego.

Mezoterapia

Dzięki wykorzystaniu mezoterapii skóra staje się wyraźnie odmłodzona i wygładzona. Choć nie jest to metoda dedykowana głównie usuwaniu przebarwień, to jak najbardziej może mieć takie zastosowanie. Dzięki mezoterapii w głąb skóry dostarczane są dobroczynne składniki i substancje odżywcze. Pobudzana jest również produkcja kolagenu. Po zabiegu wygląd skóry widocznie się poprawia. Cera staje się bardziej napięta, gładsza i rozświetlona. Zmniejszają się również widoczne przebarwienia. Właśnie dlatego zabieg ten jest polecany również w przypadku chęci pozbycia się przebarwień powstałych w wyniku pojawienia się na skórze zmian trądzikowych.

Doświadczeni specjaliści z naszej kliniki pomogą Ci dobrać odpowiedni zabieg, dzięki któremu przebarwienia po trądziku przestaną być problemem! Dobierając konkretny zabieg lub kurację, postaramy się jak najbardziej dostosować do Twoich potrzeb i oczekiwań. Oprócz tego zadbamy o to, żebyś czuł się u nas komfortowo i uzyskał jak najwięcej informacji na temat zabiegu, który będzie wykonywany. Dzięki temu będziesz mógł świadomie podjąć decyzję o wyborze metody usuwania przebarwień potrądzikowych. Zapraszamy na konsultację.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zadzwoń do nas +48713226909 Zadzwoń do nas