fbpx
Kaniowscy Clinic Blog Zabieg ujędrniający brzuch
Zabieg ujędrniający brzuch
Zabieg ujędrniający brzuch
Zabieg ujędrniający brzuch pozwala na wyeliminowanie wiotkości skóry, która często występuje po znacznej utracie wagi czy ciąży. Problem ten może też wynikać z naturalnych procesów starzenia. Zwiotczała skóra na brzuchu jest przyczyną wielu kompleksów, jednakże istnieje możliwość zredukowania tej niedoskonałości. Profesjonalne zabiegi ujędrniające oferuje nasze centrum medycyny estetycznej i dermatologii Kaniowscy Clinic.

Spis treści:
Którą metodę wybrać?
Renuvion
Accent Prime
Laseroterapia
Ultraformer III
Utims A3
Endermolab
Karboksyterapia
Czy cena jest wysoka?

Na jaki zabieg ujędrniający brzuch warto się zdecydować po ciąży, po odchudzaniu oraz w innych sytuacjach?

Przyczyny wiotkiej skóry na brzuchu po ciąży i odchudzaniu

Zabieg ujędrniający brzuch po ciąży polecamy wielu pacjentkom, które po porodzie mają problem z nadmierną ilością skóry w tym obszarze. Okres ciąży wiążę się z występowaniem licznych zmian w fizjologii, homeostazie i wyglądzie kobiety. Powiększenie obwodu brzucha sprawia, że następuje rozciągnięcie skóry. W rezultacie problemem staje się jej nadmierna ilość, a także zwiotczenie i obwisłość. Specjalistyczny zabieg ujędrniający przydaje się też po odchudzaniu. Utrata wagi obniża nadmiar tkanki tłuszczowej, jednak również może pozostawiać zbyt dużą ilość mało sprężystej skóry na brzuchu. Osobną kwestią pozostaje spadek jędrności na skutek naturalnych procesów starzenia, prowadzących do utraty włókien kolagenowych.

Renuvion

Świetnym rozwiązaniem na ujędrnienie okolic brzucha jest poddanie się zabiegowi Renuvion. Technologia ta wykorzystuje dzianie plazmy helowej i fal radiowych, stymulując odbudowę tkanek oraz syntezę nowopowstałych włókien kolagenowych. Procedura polega na wykonaniu przez lekarza lekkiego nacięcia na skórze okolic brzucha, przez które wprowadzana jest sonda, dzięki której impulsy generowane przez Renuvion trafiają dokładnie w docelowe miejsce zabiegowe. Zabieg jest niezwykle skuteczny, a jego rezultatem jest jędrna i sprężysta skóra na brzuchu.

Accent Prime

Innym oferowanym przez nas zabiegiem ujędrniającym jest Accent Prime. W tym przypadku wiotkość skóry brzucha redukować można z jednoczesnym eliminowaniem nadmiaru tkanki tłuszczowej. Rozwiązanie to bazuje na falach ultradźwiękowych i radiowych, które da się wykorzystać łącznie lub osobno. Pierwsze z nich niszczą komórki tłuszczowe bez wywoływania uszkodzeń okolicznych tkanek, natomiast drugie odpowiadają za przebudowę kolagenu poprzez oddziaływanie energii cieplnej na jego włókna. Proces stymuluje też produkcję nowych włókien, co poprawia elastyczność skóry. Sam zabieg Accent Prime jest komfortowy, trwa jedynie 20 minut.

Laseroterapia

Jednym z oferowanych przez nas zabiegów na brzuch jest laseroterapia przy pomocy lasera frakcyjnego CO2, który wywołując mikroskopijne kontrolowane uszkodzenie skóry, doprowadza do stymulacji i regeneracji okolic brzucha. Zabieg przeprowadza się po wcześniejszym znieczuleniu skóry maścią. Efektem procedury jest gładka i jędrna skóra. W zależności od stanu wyjściowego skóry i tempa jej regeneracji, co jest sprawą indywidualną, decyduje się o ewentualnym powtórzeniu zabiegu.

Ultraformer III

W Kaniowscy Clinic przeprowadzamy też zabieg z wykorzystaniem urządzenia Ultraformer III. Jego działanie opiera się na innowacyjnej technologii HIFU, czyli wysokoenergetycznej fali ultradźwiękowej. Podczas zabiegu tkanki podgrzewane są do bezpiecznej, odpowiednio kontrolowanej temperatury, co wymusza regenerację, skracanie istniejących włókien kolagenowych oraz produkcję nowego kolagenu. Sama skóra brzucha ulega nie tylko ujędrnieniu, ale również wymodelowaniu. Efekty można zauważyć już po pierwszym zabiegu, a z czasem stają się coraz bardziej widoczne.

Utims A3

Procedura ujędrniająca z wykorzystaniem Utims A3 również bazuje na technologii HIFU. Urządzenie to dysponuje nowoczesnymi przetwornikami Centerless, pozwalającym na poziome rozproszenie fali ultradźwiękowej pod powierzchnią skóry oraz ograniczenie jej wnikania. Podczas zabiegu korzystamy też z nowoczesnego systemu chłodzenia powierzchniowego, co znacząco ogranicza dyskomfort u pacjenta.

Endermolab

Zabieg z wykorzystaniem sprzętu Endermolab polega na wymodelowaniu sylwetki poprzez drenaż limfatyczny, który przynosi bardzo dobre efekty w działaniach z zakresu medycyny estetycznej. Procedura ta polega na zwiększaniu lipolizy tkanki tłuszczowej i produkcji kolagenu. Odbywa się to poprzez sekwencyjne zasysanie skóry, prowadzące do stymulacji tkanki obwodowej. W zależności od oczekiwanych efektów, stosuje się dopasowaną częstotliwości ruchu klapek w komorze zabiegowej głowicy.

Karboksyterapia

Skórę brzucha ujędrnić można także dzięki karboksyterapii. Technika ta polega na kontrolowanym oddziaływaniu dwutlenkiem węgla, przyczyniającym się do poprawy mikrokrążenia, pobudzenia produkcji kolagenu oraz przyspieszenia metabolizmu komórkowego. Zabieg ten nie tylko ujędrnia skórę, ale też zapewnia jej ogólną rewitalizację. Karboksyterapia trwa ok. 15-30 minut i polega na wykonywaniu iniekcji sterylnego gazu, który jest dodatkowo podgrzewany celem zmniejszenia dyskomfortu pacjenta. Skórę można również znieczulić, aplikując specjalny krem. Aby osiągnąć dobre efekty, zaleca się wykonanie ok. 5-10 sesji.

Czy cena za zabieg ujędrniający skórę brzucha jest wysoka?

Zabieg ujędrniający skórę brzucha może mieć dość zróżnicowane ceny. Wiele zależy od rodzaju wybranej metody, których w Kaniowscy Clinic oferujemy bardzo wiele. W przypadku Accent Prime cena zależy od zastosowania fali ultradźwiękowej i radiowej osobno lub łącznie. Koszt pojedynczego zabiegu na brzuch to 650 zł przy użyciu jednego rodzaju fali bądź też 1950 zł w promocyjnym pakiecie 3 zabiegów. W przypadku użycia obu fal cena wynosi 1000 zł za jeden zabieg lub 3000 zł za pakiet 4 zabiegów. Karboksyterapia kosztuje w naszym centrum 300 zł, a w pakiecie promocyjnym 5 zabiegów jedyne 1250 zł. W przypadku zdecydowania się na zabieg Ultraformer III wycena jest przeprowadzana indywidualnie podczas konsultacji ze specjalistą.
Zapraszamy do skorzystania z oferty Kaniowscy Clinic.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zadzwoń do nas +48713226909 Zadzwoń do nas