fbpx
Kaniowscy Clinic Blog Zabiegi na cellulit we Wrocławiu
Zabiegi na cellulit we Wrocławiu

Zabiegi na cellulit we Wrocławiu zyskują coraz większą popularność, ponieważ pozwalają na efektywne wyeliminowanie tego szczególnego problemu estetycznego. Na takie usługi decydują się przede wszystkim kobiety, u których tzw. pomarańczowa skórka jest zjawiskiem dużo powszechniejszym. Obecnie powstaje coraz więcej skutecznych, innowacyjnych oraz bezinwazyjnych metod zabiegowych, które pozwalają na pozbycie się tego rodzaju niedoskonałości o różnym stopniu zaawansowania.

Spis treści:
Dlaczego warto?
Rezultaty
Najlepsze zabiegi
Accent Prime
Endermolab
Karboksyterapia
Mezoterapia
Ceny

Dlaczego warto wybrać specjalistyczne zabiegi na zaawansowany cellulit we Wrocławiu?

Zabiegi na zaawansowany cellulit we Wrocławiu oferuje nasz gabinet Kaniowscy Clinic. Ich przeprowadzenie pozwala na zredukowanie niepożądanych zmian w sposób bardzo efektywny, ponieważ eliminują one problem u źródła jego powstawania. Cellulit pojawia się na skutek toksyn, które występują w tkance tłuszczowej. W najbardziej zaawansowanej fazie defekt ten prezentuje się bardzo nieestetycznie i może dodatkowo sprawiać ból. Obecnie z cellulitem zmaga się nawet 85 proc. kobiet, niezależnie od wieku czy masy ciała. Sposobem na jego zredukowanie jest przede wszystkim odpowiednia dieta, najlepiej połączona z ćwiczeniami. Jeżeli jednak uciążliwy problem jest szczególnie trudny do usunięcia, zalecanym rozwiązaniem będą zabiegi antycellulitowe.

Efekty

problemy medyczne jak walczyć z cellulitem

Nowoczesny zabieg pozwala na ujędrnienie, wygładzenie i uelastycznienie skóry, dzięki czemu cellulit znika. W zależności od wybranej metody może ona również przyczynić się do wymodelowania sylwetki. Efekty często widoczne są już po pierwszej serii, zwłaszcza w przypadku połączenia różnych technologii. Z czasem rezultaty stają się coraz lepiej zauważalne, ponieważ redukcja cellulitu odbywa się stopniowo. Oferowane przez nas procedury mają przy tym działanie długofalowe. W dużym stopniu bazują na ciągłym usprawnianiu metabolizmu komórkowego, a także regularnym stymulowaniu naturalnych procesów regeneracyjnych. Z każdym kolejnym zabiegiem skóra staje się coraz bardziej odmłodzona i pozbawiona nieestetycznych zmian.

Jakie zabiegi na cellulit we Wrocławiu będą najlepsze i najskuteczniejsze?

Jakie zabiegi na cellulit we Wrocławiu będą najskuteczniejsze, a tym samym również najlepsze? W Kaniowscy Clinic oferujemy wiele procedur, które pozwalają na eliminowanie tych nieatrakcyjnych zmian w efektywny i nieinwazyjnych sposób. Zabiegi te bazują na wykorzystaniu nowoczesnych urządzeń, a także odpowiednio dobranych preparatów do aplikacji pod skórę. Przy okazji można również uzyskać dodatkowe efekty, np. poprawić wygląd sylwetki poprzez nadanie jej pożądanego kształtu. Redukcję cellulitu można przeprowadzić m.in. poprzez karboksyterapię, mezoterapię, drenaż limfatyczny czy zabiegi falą ultradźwiękową i radiową.

Accent Prime

Do realizowanych przez nas procedur redukujących cellulit należy Accent Prime. Zabieg ten polega na zastosowaniu fali zarówno ultradźwiękowej, jak i radiowej. Jego celem jest jednoczesne ujędrnienie skóry i usunięcie tkanki tłuszczowej. Działanie zimnych ultradźwięków skupia się wyłącznie na komórkach tłuszczowych, a konkretnie niszczeniu ich membran oraz doprowadzaniu do stopniowego rozpadu. W ten sposób zalegający tłuszcz jest uwalniany, po czym może być wydalony z organizmu za pomocą układu limfatycznego. Ultradźwięki ciepłe niszczą natomiast tłuszcz pod wpływem wysokiej temperatury. Accent Prime pozwala na zastosowanie obu fal jednocześnie bądź każdej z osobna. W czasie zabiegu oddziałuje też energia fal radiowych, stymulująca przebudowę włókien kolagenowych poprzez ich rozgrzewanie. Pobudza ona również fibroblasty, co wzmaga produkcję elastyny i kolagenu. Podczas jednego zabiegu skóra zyskuje elastyczność, gęstość i napięcie, a sam cellulit redukowany jest w wyjątkowo krótkim czasie.

Endermolab

Na wyeliminowanie pomarańczowej skórki pozwala również drenaż limfatyczny, czyli Endermolab. Procedura ta stosowana jest do redukcji zarówno cellulitu, jak i nadmiaru tłuszczu. W zależności od oczekiwań pacjentki co do efektów zabieg ten może przybierać różne formy. Aby zredukować za jego pośrednictwem cellulit, stosujemy ujędrniający, wygładzający i modelujący wariant specjalistycznego masażu Lipomassage. W technologii tej wykorzystywane są elektronicznie sterowane rolki oraz zjawisko próżni, których wspólne oddziaływanie efektywnie stymuluje warstwy wierzchnie skóry. Podczas zabiegu zachodzą reakcje chemiczne, prowadzące do uaktywnienia metabolizmu tkanki tłuszczowej oraz uwolnienia tłuszczu przez komórki. Drenaż limfatyczny efektywnie przyspiesza krążenie krwi i limfy oraz pobudza skórę, a jednocześnie zapewnia głęboką relaksację i jest bardzo przyjemny.

Karboksyterapia

Redukcję cellulitu można przeprowadzić również bez jednoczesnego modelowania sylwetki. Jednym z zabiegów pozwalających na wyeliminowanie uporczywych zmian jest karboksyterapia, która wywiera korzystny wpływ na skórę poprzez terapeutyczne zastosowanie dwutlenku węgla. Jego wprowadzenie w najgłębsze warstwy skóry prowadzi do poprawy metabolizmu, a także przyspieszenia naturalnej regeneracji. Dawki CO2 wstrzykiwane są w sposób kontrolowany, podskórnie lub śródskórnie. Takie rozwiązanie poprawia krążenie, stymuluje produkcję nowego kolagenu oraz redukuje tkankę tłuszczową. Rezultatem jest wyraźny zanik cellulitu, przy jednoczesnej rewitalizacji skóry. Przy okazji wyeliminować można także rozstępy, które nierzadko występują w obszarach zajętych przez pomarańczową skórkę.

Mezoterapia

Do nieinwazyjnych zabiegów usuwających takie zmiany należy także mezoterapia, której działanie bazuje na dwóch podstawowych mechanizmach. Pierwszy dotyczy samoregeneracji skóry, która poddawana jest minimalnym uszkodzeniom za pomocą niewielkich igieł. Drugi natomiast opiera się na oddziaływaniu substancji aktywnych, dostarczanych pod skórę. Do tkanek wprowadzany jest dzięki temu koktajl minerałów, witamin oraz składników czynnych, docierających w wymagające tego obszary skóry. Na głębokość zapewnianą przez mezoterapię nie są w stanie dotrzeć żadne balsamy i kremy, dlatego jej skuteczność w usuwaniu cellulitu jest nieporównywalnie większa. Skóra staje się w rezultacie lepiej odżywiona, dotleniona i nawilżona, a także jest gładka i rozświetlona. Ze względu na wzrost produkcji nowych włókien kolagenowych poprawie ulega jędrność i gęstość.

Jak wygląda cennik obejmujący zabiegi na cellulit we Wrocławiu?

Cennik zabiegów na cellulit oferowanych przez nasz gabinet we Wrocławiu jest bardzo atrakcyjny. Koszty zależą przede wszystkim od powierzchni wykonywania wybranej procedury, a także stopnia nasilenia zmian. Nie bez znaczenia pozostaje także sam rodzaj zabiegu. Jesteśmy w stanie doradzić naszym pacjentom wybór odpowiednich metod, rozwiązań i urządzeń, które przyniosą najlepsze efekty przy redukcji cellulitu.
Zapraszamy do skorzystania z oferty centrum dermatologii i medycyny estetycznej Kaniowscy Clinic oraz zachęcamy do kontaktu w przypadku jakichkolwiek pytań.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zadzwoń do nas +48713226909 Zadzwoń do nas