fbpx
Kaniowscy Clinic Blog Usuwanie przebarwień we Wrocławiu
Usuwanie przebarwień we Wrocławiu Kaniowscy Clinic
Usuwanie przebarwień we Wrocławiu opiera się na nowoczesnych technologiach, które potrafią skutecznie niwelować piegi, ostudy, plamy soczewicowate i pozapalne, niezależnie od ich koloru i głębokości na skórze. Przebarwienia to niedoskonałości skóry, które wynikają z nadprodukcji pigmentu skóry, melaniny. Z reguły wywołują one dyskomfort i mogą być przyczyną kompleksów. Jeśli tak jest w Twoim przypadku, dowiedz się więcej o naszych zabiegach.

Spis treści
Najskuteczniejsze metody
Rodzaje metod
Wskazania
Rozwiązanie dopasowane do problemu
Opinie pacjentów
Koszty

Najskuteczniejsze metody usuwania przebarwień we Wrocławiu

Usuwanie przebarwień w naszym gabinecie we Wrocławiu wykonujemy przy użyciu różnych metod. Jedną z nich jest kuracja Cosmelan. Niweluje przebarwienia i przywraca równowagę skórze tłustej lub mieszanej. Cosmelan to zabieg, który niweluje ciemne plamy i przebarwienia powstałe w wyniku nadmiernej produkcji melaniny lub nadmiernej ekspozycji na światło słoneczne lub zaburzenia równowagi hormonalnej. Nowatorska formuła tego zabiegu depigmentującego została opracowana w celu zintensyfikowania mocy i zapewnienia optymalnej tolerancji.

Działanie

Zabieg Cosmelan oddziałuje na komórki barwnikowe znajdujące się w naskórku. To one odpowiadają za zbyt dużą produkcję melaniny. Blokując tę nadprodukcję, ogranicza się albo rozjaśnia przebarwienia na skórze. Mechanizm działania opiera się na wykorzystaniu substancji hamującej tyrozynazę, enzym biorący udział w tworzeniu melaniny. Zabieg z wykorzystaniem maski jest uzależniony od Twoich indywidualnych potrzeb, z tego powodu czas trwania całej serii ustalamy indywidualnie. Już po pierwszym lub drugim tygodniu kuracji Cosmelan wygląd Twojej skóry ulegnie wyraźnej poprawie. Przebarwienia staną się jaśniejsze, dzięki czemu są mniej widoczne.

Laserowe usuwanie przebarwień we Wrocławiu

Laserowe usuwanie przebarwień we Wrocławiu to sprawdzona metoda, w przypadku której wykorzystujemy lasery: Discovery Pico, laser tulowy Lavieen, CO2, Alma Harmony, Cutera Excel V. Zabiegi laseroterapii pobudzają skórę do produkcji kolagenu i regeneracji. W efekcie skóra zostaje odmłodzona, wyrównana, a struktura wygładzona i pozbawiona nieestetycznych przebarwień. Zabiegi laserowe to technika stosowana w naszym gabinecie w leczeniu zmian skórnych. Światło emitowane z lasera precyzyjnie trafia we wcześniej określony obszar skóry. Uwolniona energia pomaga rozłożyć pigment w skórze na małe cząsteczki, które organizm może usunąć.

Skuteczność zabiegu uzależniona jest od stopnia i głębokości przebarwienia. Najszybciej usuwane są plamy powierzchowne, czyli te, które znajdują się w naskórku, takie jak piegi. Znacznie trudniej jest z głębszymi zmianami barwnikowymi i tymi, które powstają pod wpływem hormonów. Już po jednym zabiegu zauważysz, że przebarwienia na skórze zmniejszają się, jednak dla uzyskania pełnego sukcesu często potrzebna jest cała seria. Następny zabieg jeszcze efektywniej rozjaśnia pigmentację.

Wskazania do zabiegu

Przebarwienia na skórze są odpowiedzią organizmu na wewnętrzne zmiany i bodźce zewnętrzne. Pojawiają się wraz z wiekiem, w wyniku zmian hormonalnych lub pod wpływem promieniowania UV (szczególnie w przypadku ekspozycji na słońce bez ochrony). Laserowe usuwanie przebarwień jest prawie bezbolesne i może rozwiązać problem nawet po kilku zabiegach.

Wskazaniami do laseroterapii są:

 • związana z wiekiem pigmentacja twarzy i ciała (plamy soczewicowate),
 • plamy po ciąży,
 • zmiany na tle hormonalnym,
 • piegi,
 • przebarwienia potrądzikowe,
 • przebarwienia po przebytych chorobach: nadnerczy, wątroby, tarczycy,
 • zmiana kolorytu skóry w wyniku intensywnego opalania.

Nasze urządzenia

Lasery różnią się metodyką działania. Przychodząc do naszego gabinetu na konsultację, dowiesz się, która metoda będzie dla Ciebie najodpowiedniejsza. Zabieg dobieramy w zależności od cech skóry, podłoża przebarwień i innych indywidualnych czynników. Urządzeniami najczęściej stosowanymi w przypadku redukcji przebarwień są innowacyjne lasery Discovery Pico i Lavieen. Zabiegi z ich wykorzystaniem są nie tylko wysoce skuteczne, ale też niemal bezbolesne. Podstawą działania pierwszego z nich jest nowoczesna technologia pikosekundowa, drugi wykorzystuje jako źródło energii tul, czyli najrzadszy lantanowiec występujący na Ziemi.

Dzięki dużym możliwościom terapeutycznym lasery efektywnie usuwają przebarwienia występujące na skórze, ale też doskonale pobudzają ją do regeneracji, poprawiając jej napięcie i widocznie wygładzając.

W niektórych przypadkach do redukcji przebarwień wykorzystywany jest też laser frakcyjny CO2. Zabiegi wykonywane są na wszystkich częściach ciała: twarzy, dekolcie, szyi, dłoniach, dzięki czemu możemy działać kompleksowo. Światło lasera wnika do melaniny, która pochłania energię i rozpada się na mniejsze kawałki pigmentu. Ten drobno „zmielony” barwnik jest samodzielnie usuwany przez organizm.

Przebarwienia mogą być też redukowane za pomocą platformy laserowej Alma Harmony. Laser tworzy na skórze właściwej mikroskopijne uszkodzenia, rozbijając melaninę w powstałych przebarwieniach i nie powodując uszkodzenia naskórka. Sprawdzi się doskonale w przypadku zmniejszania przebarwień, melasmy i wyrównywania kolorytu skóry.

głowica alma harmony kaniowscy clinic

Redukcja zmian pigmentowych to nie tylko uzyskanie naturalnego koloru skóry, ale też lepsze postrzeganie siebie, dzięki czemu znacznie poprawi się Twoje samopoczucie. Należy pamiętać, że posiadając skórę skłonną do przebarwień, trzeba zadbać o jej prawidłową pielęgnację, pozwoli to osiągnąć lepszy efekt po przebytym zabiegu.

Opinie i ceny laserowego usuwania przebarwień

Laserowe usuwanie przebarwień w opiniach pacjentów naszego gabinetu we Wrocławiu jest wysoce skuteczne. Niezależnie od tego, co spowodowało pojawienie się zmian pigmentacyjnych, prawie każdy ich rodzaj udało się zredukować laserem.

Cena

Oto cennik zabiegów laserowych przeznaczonych do usuwania przebarwień, według zastosowanego urządzenia.

Laser pikosekundowy Discovery PICO:

 • usuwanie przebarwień na twarzy cena jednego zabiegu laserowego waha się od 400 zł do 1500 zł.

Laser Tulowy Lavieen:

 • twarz – 1500 zł / 1200 zł,
 • twarz + szyja – 2000 zł / 1600 zł,
 • twarz + szyja + dekolt – 2500 zł / 2000 zł,

Zabiegi na ciało – koszt ustalany indywidualnie z lekarzem, w zależności od zakresu zabiegu.

Laser frakcyjny eC02:

 • usuwanie przebarwień na twarzy cena jednego zabiegu wynosi 1500 zł / 1200 zł,
 • Twarz + szyja – 1 zabieg cena: 1900 zł / 1500 zł,
 • Twarz + szyja + dekolt – 1 zabieg cena: 2600 zł / 2200 zł.

Laser CUTERA

 • usuwanie plam posłonecznych (twarz, dłonie, itd.) – cena zabiegu od 300 zł.

Cena laserowego usuwania przebarwień jest zależna od kilku czynników: wielkości, rodzaju oraz nasilenia pigmentacji konkretnych zmian. W naszym gabinecie podczas konsultacji ze specjalistą poznasz zakres problemu i na tej podstawie dowiesz się, jaki będzie koszt zabiegu laserowego.

Możemy zaproponować wiele zabiegów w celu usunięcia przebarwień na skórze: peelingi medyczne, mezoterapię igłową, zabiegi depigmentujące, skuteczne kosmetyki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zadzwoń do nas +48713226909 Zadzwoń do nas